[Arch]Vilnius

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Aurimai - irasyk ir mane 1ha
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ir kam tau jo reikia - aisku - bordeliui, SOS VISIEMS, bukit budrus: nepriimkit jo to tamsybiu gaivalo, sugriaus jis visa jusu sventa harmonija :!: :!: :!: :shock:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

gerai gerai, plotą skirtą bordeliui atiduosiu Darjai

tad man bereikia tik 0,9ha :))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Darja neteisi. Kipšas ne BORDELĮ :shock: , o BRAVORĄ :wink: ketina steigti :!: :) :) :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Va Renata tai zino ka sako, ir svarbiausia - teisybe
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nuosirdziausiai aciu tau, kipsheli, pasirodo, ir tu sirdi turi, net susigraudinau dabar, kad taip negraziai apie tave kalbejau, nors imk ir istrink :cry: :cry: Jau dabar pradesu svajot, kad tame 0,1 ha isteigsiu zoologijos soda: jau turiu kale, kastruota katina, dar nepaskrendanti balandi, kuri teko pernesti i kambari, tamsu sandeliuka, nes bobutes pradejo bumbet, kad rusy deginu jam sviesa :idea:, tai dabar katinas saziningai eina garbes sargyba prie sandeliuko duru, kol as jo nenuveju, o balandis jau atkutes ten plasnoja ant musu cemodanu ir shikalioja kur papuola :lol: Vienzo linksma ten pas mus, ypac mano mamai :lol:
Va... bet kai turesiu ta 0,1 ha, tai galesiu veist ten viska pradedant skorpionais ir baigiant krokodilais :mrgreen: Kaip taikliai paklause mano drauges dukryte: "Kada tu, dashenka, iglobsi kokia papuga arba krokodila?" Atsakiau, kad palauktu - viskam ateis laikas, va dabar tas laikas ir ateina... Butukas tau, kipshiuk, i abu zandukus, nebepykstu jau daugiau, iki kito karto :wink:
PS tik susimasciau, ar tas variantas patiktu tavo kipshienei ir kipshiukui, o tai isrukys ji po to mane su visu gyvunijos pasauliu :cry: Butinai turi su jais perkalbet pries siulydamas :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

na tai ta 0.1 ha galima atmatuoti nebutinai salia mano sklypo, galima kur nor prie kitu kaimynu ypac tu kur po 3ha ima, sitie per toki dideli atsuma ir nepastebes tavo zverinciaus
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Va matai, kipsheli, o as jau apie tave gerai pagalvojau, o tu matai jau varai mane su visu zooparku kitur :cry: O as maniau, kad skorpionai, visokie driezai ir krokodilai artimi tavo jautriai ir poetishkai dushiai :wink:
Nu, labanakt tada - begu jau namo - zverincius be manes liudi :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Laba diena visiems!
Šeštadienį, rugsėjo 11 d. Vingio parke prie Estrados vyks Lietuvos Greitojo čiuožimo asociacijos organizuojamos RIEDUTININKŲ VARŽYBOS (III etapas). Vasarą, kaip žinia, ledo nėra :mrgreen: , tad jaunimėlis "čiuožia" ratukinėmis pačiūžomis :P .
Varžybose dalyvaus mano dvylikametis sūnus Paulius, vilniečiams šiek tiek pažįstamas jaunuolis :wink: :D .
Pirmąjame etape Palangoje, savo amžiaus grupėje, Paulius užėmė antrą vietą, o antrąjame etape Ignalinoje - pirmą :!: vietą. (Kad tik nemirčiau nuo kuklumo :oops: :D )
Maloniai kviečiame visus draugus, pažystamus ir prijaučiančiuosius šeštadienį praleisti Vingio parke ir aktyviai palaikyti ne tik Paulių, bet ir visus varžybų dalyvius :!: :!: :!: Varžysis vaikai ir jaunuoliai iš visos Lietuvos.
Paskutinį kartą greitojo čiuožimo rungtyje Lietuvos atstovai prizinę vietą užėmė 1928 :!: :shock: metais. Nė kiek neabejoju, jog atėjo laikas padėtį pataisyti iš esmės :!: Turite puikią progą pamatyti ir palaikyti mūsų OLIMPINES VILTIS (kad ir 2008 metų Žiemos Olimpiadoje :wink: :D )
Varžybų pradžios laiką patikslinsiu, kai turėsiu informacijos.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Čempionų startai 11 val. Linkiu sirgaliams malonaus paplojimo ir pašūkavimo :!: :D
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Sveiki bendraminčiai, draugai, bičiuliai ir prijaučiantys!

Rytoj mano vyriausiai "atplaišai" Aleksandrai, o tuo pačiu man ir visai mūsų šeimai, DŽIUGI DIENA!
Lapkričio 3 d. 14 val. M.K.Čiurlionio menų mokyklos dailės skyriaus parodų salėje įvyks 8d klasės mokinės Aleksandros Glušinaitės DARBŲ PARODOS ATIDARYMAS :!:

Paroda veiks iki lapkričio 15 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti :!:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

sveikinu!!!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Dėl techninių kliūčių parodos atidarymas atidedamas dienelei iki lapkričio 4 d. Visa kita nesikeičia.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Siūlau šią tema užrakinti ir perkelti atgal į bendraminčių forumą.
Bus kaip istorinė tema. Manau tai įdomu, o kadangi ji užrakinta tai gulės kur nors labiau į galą forumo ir nemaišys.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Mindaugas wrote:Siūlau šią tema užrakinti ir perkelti atgal į bendraminčių forumą.
Bus kaip istorinė tema. Manau tai įdomu, o kadangi ji užrakinta tai gulės kur nors labiau į galą forumo ir nemaišys.
Pritariu ...

Chaosa suprantu kaip nusiplepejimus
neii tema. O siai temai geresne vieta savam forume, padarant ja
kaip archyvine.

Turiu pasiulyma :
prie tokiu uzrakintu temu pavadinimo prirasyti [ARCH]
Jos isisskirs kaip senos bet archivine verte turincios :)
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Rapolas wrote: Pritariu ...

Chaosa suprantu kaip nusiplepejimus
neii tema. O siai temai geresne vieta savam forume, padarant ja
kaip archyvine.

Turiu pasiulyma :
prie tokiu uzrakintu temu pavadinimo prirasyti [ARCH]
Jos isisskirs kaip senos bet archivine verte turincios :)
Būtent taip ir išsivaizduoju, liuks Rapolai :h:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tema archyvinė ir todėl uždaryti reiktų.
O dabartinė tema "Vilnius" yra cia:
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=791
Locked