Bendraminčiai Didžiojoj Britanijoj

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Aurimas wrote:Matai kaip...

O mes galvojom....



:)
O ka jus galvojot, net smalsu pasidare?.. :P
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

O mes galvojom, kad gerai ten......


P.S. (kur mūsų nėra) :D
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Buna cia ir visai neblogai! Tik cia mano ilgesys teviskelei ir "neispopintiem parkeliam" kalbejo. :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Svarbiausia, kad zmogui gerai - o kur, tai jau jo reikalas... :wink:

Na tai sekmes jums ten uzsieniuose, tik nepamirskit musu - savo vargsiuku tautieciu... :wink: :)
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Kodel "vargsiuku"? Kai kuriais atzvilgiais Lietuva turtingesne uz bet kokia vak. Europos valstybe. Tik nereikia saves gaileti. :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

As gi juokauju... :wink: :)
axnoli
Posts: 44
Joined: Thu 01 29, 2004, 15:24
Location: telsiai

Labas

Post by axnoli »

Sveika Pagone. Kiekvienas einame savo gyvenimo keliu ir turime gerbti vieni kitų kelio vingrybes, kad ir kur jos mus benuvestų. Jei Dievas mums davė visišką laisvę, mes juo labiau turime gerbti kiekvieno iš mūsų pasirinkimą. Vieniems duota išmatuoti rūpesčių gylį, kitiems džiaugsmo saldų laiškumą, dar kitiems Tėvynės ilgesį. Tai mūsų - žemiškieji egzaminai. Tik širdyje užslėpti visi atsakymai. Klausyk jos, kalbėk su ja, klausk jos-savo širdies, nes tai tavo gyvenimo kelionė ir tik tu esi atsakinga už jos turinį.
Sėkmės.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Re: Labas

Post by Pagone »

axnoli wrote:Sveika Pagone. Kiekvienas einame savo gyvenimo keliu ir turime gerbti vieni kitų kelio vingrybes, kad ir kur jos mus benuvestų. Jei Dievas mums davė visišką laisvę, mes juo labiau turime gerbti kiekvieno iš mūsų pasirinkimą. Vieniems duota išmatuoti rūpesčių gylį, kitiems džiaugsmo saldų laiškumą, dar kitiems Tėvynės ilgesį. Tai mūsų - žemiškieji egzaminai. Tik širdyje užslėpti visi atsakymai. Klausyk jos, kalbėk su ja, klausk jos-savo širdies, nes tai tavo gyvenimo kelionė ir tik tu esi atsakinga už jos turinį.
Sėkmės.
ACIU! :D
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Kas cia iesko bendraminciu DB ?

JO ten nera taip gera kaip namie, as dabar atostogauju lietuvoje, bet kai dar ten buvau, tai laukiau nesulaukiau, kada galesiu parlekti namo, minutes virto valandomis, nezinau kaip as ten iskentejau visus metus.
Kazkas taip mane sauke namo, nezinau, bet jauciu kad as negalesiu ten gyventi. Dabar vel vaziuosiu ten, bet jau nuspresta, uzbaigsiu ten visus reikalus ir namo, namo.... Kur taip gera...Kurti nuostabaus sodo :) Tik dar nuostabiausia Dievaite reikia surasti, o gal ji mane pirma suras...

Linkiu Laimes jums Visiems :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir tau laimes ir surast savo dievaite, burtininke... :P :)
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Aciu, aciu :D :D :D

Sitas forumas labai skiriasi nuo visu kitu tuo, kad cia sklando labai gera, geltona energija. As tai labai jauciu, tiesiog gera cia uzeiti... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) kude geltona - kad veidukai geltoni?.. :roll: :P :wink:
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Todel, kad man silta ir gera energija, tokia kaip meile ir visos kitos geros energijos asocijuojasi su geltona spalva. Kai kurie zmones, man atrodo spinduliuoja geltona energija, ji tiesiog sklinda is veido ir akiu arba as ja jauciu tiesiog is zodziu. :) Tiksliau juk tai auros spalva, geltona spalva yra viena is geriausiu spalvu, kuria zmogus spinduliuoja i aplinka. Juk visiems buna, kad su kai kuriais zmonemis yra labai gera buti, jie silti, geri, tiesiog gera buti kartu. Tai ir gaunasi, kad jauti ta gera energija, tik vieni ja daugiau, o kiti maziau jaucia. :wink:

Man cia gera su jumis pabuti :P :D :D :D :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

mazai dar cai buvai, tude nezinai, kaip buna, kai as supykstu :x :x :x (o taip pasitaiko gana daznai), tada tai nezinau kokia forumo spalva buna, tikriausiai veliavos raudunumo :oops: :oops: :oops: :P :wink:
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Geriau gal jau tu nepyk, geriau sypsokis :) :wink: Ir as sypsosiuos ir tada bus sviesiau visiems :wink: :D :D :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x ot noresiu ir pyksiu - kai man sako nepyk, as darau priesingai - tokia jau esu, gal as kokia indigo vaikas ar kas, nezinau, bet tokia jau esu ir taskas :P
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

:cry: :cry: :cry:
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Lietuva vis delto yra pati graziausia, niekur kitur taip nesijausi kaip namie. Praeita savaite teko palikti ja vel, tai nezinau kas man atsitiko, buvo taip liudna palikti ja. Anksciau man taip nebudavo, o dabar tokia nuostabi atrodo ji. Visa diena buvo baisiai liudna, atrodo kad darytum kazka negero, lyg ji mane sauke, sake: kuo greiciau grizk. Nezinau kaip kitiems, bet man Lietuva yra pati graziausia. Ir jokia uzsienio salis neatstos jos. Tik ji ir gamta ten gali duoti tai ko tau reikia.
Meiles ir Sviesos
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gyvenau ir aš svetimoje šalyje, na ji skaitoma labai graži. Bet Lietuvoje man namai, žinau ką tai reiškia
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Namuose daug smagiau, viskas taip sava, net oras kitoks. Visa erdve kitokia, Ta erdve visada taves laukia. Kai Ilgai pabuves kitur grizti namo kazkoks nepakartojamas jausmas apima, siela keistai nerimsta, pagaliau namie...GEriau jau daugiau nerasysiu, nes dar labiau darosi liudna :cry:
Meiles ir Sviesos
Post Reply