Bendraminčiai Didžiojoj Britanijoj

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Bendraminčiai Didžiojoj Britanijoj

Post by Pagone »

Sveiki!
Ziuriu, Amerikoj bendraminciai vieni kitus susirado. Idomu, gal ir D.B. tokiu atsirastu? Butu saunu, jei kas atsilieptu! :h:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Auuuuuuu!!!!! Nejau tikrai bendraminciu D.B. nesurasiu? Nejau namo, i Lietuvele traukti draugu ieskoti teks? :? :( :cry:
rimodvasia
Posts: 11
Joined: Thu 03 04, 2004, 14:17
Location: jurbarkas

Post by rimodvasia »

Tik pasiūlyk bendraminčiams atvykti į DB- tiek atsiras jų, kad nepavilksi. :lol:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

rimodvasia wrote:Tik pasiūlyk bendraminčiams atvykti į DB- tiek atsiras jų, kad nepavilksi. :lol:
Taigi :wink:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Mindaugas wrote:
rimodvasia wrote:Tik pasiūlyk bendraminčiams atvykti į DB- tiek atsiras jų, kad nepavilksi. :lol:
Taigi :wink:
As siulau! Atvaziuokit! Labai laukiu! :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Pagone - reik kvietima issiusti su visais reikiamais dokumentais, kad pasienieciai atgal neisvarytu. Laukeli "kvieciami asmenys" reiketu palikti dideli ir cia forume susitikslinti sarasa.

Nors tiesa pasakius mums ir lt gerai :)
O ten visos zemes isskyrus Skotijos kalnus jau isartos ir isaketos, mums ten nera vietos, argi ne?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Jo sventa teisybe - ten pas jus tokiu neizengiamu bruzgynu, pilnu erkiu ir siuksliu ne su ziburiu nerasi :roll: Ten pas jus tik ispopinti isdailinti parkeliai - fui kokia nuobodybe :P :wink:
Ir ka ten veikt, juo labiau pagonims :wink: Nu bet vis tiek sekmes jums gyvenime - ten ar kitur - svarbiausia, kad sirdy tevyne nesiotumet ir uz doleriukus neparduotumet :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na na: Velsą užmiršot ir Kornvalį: ten pakaks ir anastasijiečiams brūzgynų. :wink: Londone, žinoma, ne kas su sodybomis būtų. :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nebuvau as nei jokiam Velse, nei kitokiam shmelse, ir su jokiais princais nebendravau - visas uzsienis, kur esu buvus, tai Ryga, Talinas, Minskas, na dar Karaliauciaus sritis (vadinamasis Kaliningradas), lietuviskose salelese Gudijoje (Baltarusijoje - kam neaisku) ir i jokias kornvalijas ar konvalijas manes netraukia - gal as ir issigimus kokia, bet tokia jau esu :roll: :wink: :P
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

xixixi, darja: manęs irgi netraukia. :lol: :lol: :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu dievui - o jau maniau, kad as viena tokia issigimus :wink:
Ale, kad tavo, Loreta, piesinukas labai primena kokia feja ar elfe is anglu pasaku :wink: Bet nieko - grazus, man patinka :wink: ( o kur jus tu piesinuku gaunat - reiktu ir man kokia ragana susirast :roll: :P :lol:)
Arunas
Posts: 67
Joined: Sat 04 10, 2004, 22:49
Location: Braziūkai
Contact:

Post by Arunas »

Darja, raganą šiais laikais ne taip lengva rasti, gal šitas tiks
Image
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Cha cha cha kaip juokinga :mrgreen: Gal as ir ragana, bet dra tikrai ne giltine, ir net is tolo i ja nepanasi - sakiau, kad nepardave alaus butelio - kaip apie ta Jadze is "dviracio zyniu" galvojo, kad neturiu 18-kos :lol:
Suraskit man grazia, jauna, simpatiska, tokia "prikolna" raganaite, tada gal ir uzsidesiu:

shoka basos raganaites... :wink: :lol: :P
Arunas
Posts: 67
Joined: Sat 04 10, 2004, 22:49
Location: Braziūkai
Contact:

Post by Arunas »

Ilgai ieškojau, bet radau visai neblogą
Image
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Didžiosios Britanijos sociologai vieno rinkodaros tyrimo metu apklausę tris tūkstančius tėvų nustatė, kad vieno vaiko išlaikymas (nuo gimimo iki 21 metų) britams vidutiniškai atsieina 164 tūkst. svarų (820 tūkst. litų) - 13 tūkst. svarų (65 tūkst. litų) daugiau nei kainuoja vienai šeimai skirtas statistinis britų namas.
Šį tyrimą užsakė parduotuvių tinklas "Woolworths", o jo rezultatus išspausdino laikraštis "The Sun".
Be kitų išlaidų 9 tūkst. svarų (45 tūkst. litų) tėvai turi skirti vaiko mokyklinei uniformai, 6 tūkst. (30 tūkst. litų) - šiuolaikiniams elektroniniams žaidimams, pavyzdžiui, DVD leistuvams ir kitiems žaidimui skirtiems priedams, ir galiausiai 2,7 tūkst. (13,5 tūkst. litų) - savo atžalos kišenpinigiams. Kiekvieną vasarą vaikų atostogos tėvų piniginę palengvina dar šešiais šimtais svarų (3 tūkst. litų).
Suskirsčius vaikus į amžiaus tarpsnius, paaiškėjo, kad vaiko iki penkerių metų auginimui tėvai vidutiniškai išleidžia 20 520 svarų (102,6 tūkst. litų), vaikui nuo 6 iki 11 metų - 70 268 svarus (351,34 tūkst. litų), o paaugliui nuo 12 iki 18 metų - 43 201 svarą (216 tūkst. litų).
Paskutiniai treji nesavarankiško sūnaus arba dukters gyvenimo metai tėvams atsieina 30 tūkst. svarų (150 tūkst. litų). Didžiąją dalį šios sumos - iki 20 tūkst. svarų (iki 100 tūkst. litų) - sudaro mokestis už studijas aukštojoje mokslo įstaigoje.
Netgi palikę tėvų namus "jie ir toliau prašo finansinės pagalbos, pavyzdžiui, keliant vestuves", pasiguodė vienas respondentas.
Ketvirtadalis visų apklaustų tėvų pažymėjo, kad būtų apsisprendę iš viso neturėti vaikų, jei iš anksto būtų žinoję, kiek reikės lėšų jiems užauginti.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nesupratau, kipshe, prie ko cia tie vaikai - jei tu cia apie mane, tai as is tu vaiku, kurie patys save islaiko, taip pat kale, katina, paremia tevus (mama) ir kitus kam to labai reikia (o kartais, kaip paaiskeja, gal ir ne taip jau labai :wink:)...

O ta rganiukste tai man visai patiko - jei gali, Arunai, tai uzklijuok ja man po vardeliu - liksiu skolinga :wink:
Arunas
Posts: 67
Joined: Sat 04 10, 2004, 22:49
Location: Braziūkai
Contact:

Post by Arunas »

Darja aš neturiu priėjimo prie serverio. Galėtum įsidėti ir pati ( paaiškinčiau kaip), bet failas yra 15 kb, o maksimalus leistinas 10kb. Galėtu padėti Mindaugas arba Leonardas jei gražiai paprašysi, :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, graziai prasyti as nemoku, nes esu ragana - apsieisiu ir be paveiksliuko: manau, ir be jo gana spalvinga ir aisku mano paveiksliuka susidaret :P :wink: :lol: :roll: :shock: :x :mrgreen:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

darja wrote:Jo sventa teisybe - ten pas jus tokiu neizengiamu bruzgynu, pilnu erkiu ir siuksliu ne su ziburiu nerasi :roll: Ten pas jus tik ispopinti isdailinti parkeliai - fui kokia nuobodybe :P :wink:
Ir ka ten veikt, juo labiau pagonims :wink: Nu bet vis tiek sekmes jums gyvenime - ten ar kitur - svarbiausia, kad sirdy tevyne nesiotumet ir uz doleriukus neparduotumet :wink:
Tikrai, kartais pati nesuvokiu, ka as cia dar veikiu... :roll:
Sunku cia pagonims. Daznai nueinu i koki "ispopinta parkeli" po kedru pasedet, dvasia pakelt, ale... Atrodo, net medziai, zole, vabaliukai kitaip sneka (o gal as per menkai angliskai suprantu... :? ) Nezinau, ar cia toks tevynes ilgesys, ar net medukai kaip ir narvely uzdaryti zveriukai ne tokia energija spinduliuoja?.. :(
Bet greit namolio atostogom griztu!!! Issimaudysiu Dubysos vandeny, su Lietuviskom skruzdelytem pakalbesiu, rasotom pievom pabraidysiu, per nakti prie lauzo... Laimingi jus ten, kasdien tai turedami!..
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Matai kaip...

O mes galvojom....



:)
Post Reply