tiems kam iki 18

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

Labas Stacia,

dziugu,kad kazkas is bendraamziu pagaliau atsiliepe :)
Is tikruju ir as truputi abejojau del gyvenimo meno,bet kadangi keli pazistami labai rekomendavo,tai galvoju reik pabandyt :wink:
Vakar buvau pirmam uzsiemime, visai patiko. Mokemes kvepavimo pratimu,paskui sako toliau bus dar graziau visokiu zaidimu ir pan. :lol:
Ka esminio galeciau isskirt is to ka girdejau per uzsiemima,tai:
1)gyvenimo meno kursai - tai kursai,kuriuose mokomasi Samoningumo, t.y. kiekviena akimirka buti samoningam(cia ir dabar),atsakyti uz savo veiksmus,zodzius,mintis ir buti harmonijoje su aplinka;
2)mes iprastai kvepuodami isnaudojame tik 1/3 savo plauciu turio. O per kvepavima labiausiai apsivalo organizmas. Tai va,reik mokytis kvepuot :P ,kad ir kaip tai keistai skamba;

Tai va kaip ten :) . Jei gyveni Vilniuj,gali dar spet ateit i si 'studentu seminara',kuris baigsis antradieni. Nezinau,kada tiksliai rinksimes sestadieni,bet jeigu galvoji ateit parasyk i foruma,pranesiu :wink:
Bet vis delto trecdalis kurso - ne visas kursas. Jei ne i si,tai i kita tikrai rekomenduoju nueit.

Darjai: uzeik i http://www.gyvenimomenas.lt .Gyvent nesimokoma,nes pats gyvenimas tai ir yra mokymasis nuo pirmo iki paskutinio kveptelejimo...
Gyvenimo Menas - tai vienas is budu dar sio bei to ismokti :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, vaikuciai, cia jus mokykites gyvent, kvepuokit ar ka darykit, o as gyvenu pagal savo pacios susikurta "gyvenimo mena", kuris gal kam ir nepatinka, bet cia jau ju problemos :roll: :wink:
stacia
Posts: 3
Joined: Fri 04 23, 2004, 13:53
Location: lietuvos miestas

Post by stacia »

justinai,labai tau aciu uz issamu paaiskinima :D as nesu is vilniaus,deja :cry: klausyk ar tu man siuntei laiska cia :?: nes as gavau 1 pranesima,bet man neina jo perskaityti :cry: :roll: :cry: justinai,as bunu mirce #anastasija kanale,su malonumu laukiu ir taves tenai :D tada galetumem daug pakalbeti :D as tuoj eisiu i http://www.gyvenimomenas.lt,paziuresiu kas ten yra 8) labai malonu justinai su tavim susipazinti :D
tegyvuoja meile!
Daumilas
Posts: 7
Joined: Sun 07 13, 2003, 14:37
Location: Vilnius
Contact:

Post by Daumilas »

Labas visiems:) As Daumilas is Vilniaus. Man 16 metu (tuoj bus 17), taigi, Justinai, galetume kartu kurti jaunimo kluba:)

Beje, mano emailas kuri naudoju yra [email protected]
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

sveiki visi, man 15, tikriausiai esu cia jauniausias siame forume, nes jaunesniu dar neteko matyti, nebent jie cia kazkur slapstosi, taigi butu malonu suzinoti, kiek siame forume lankosi paaugliu, vaiku. Tik gaila, kad as ne is Vilniaus ir ten turiu tik 1 pazystama ir tai su juo rysys jau yra nutrukes. Butu malonu atrasti dar daugiau. Na jeigu jums kilo kokiu ideju, kuriomis norite pasidalinti kartu su manimi rasykite laiskus [email protected] butinai i visus atsakysiu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sveikas, padareli :!: Kaip malonu tave girdet :!: Zinai, as irgi nepilnamete - viena tokia gudri psichologe nustate (tik neaisku pagal ka :wink: ), kad man 12,5 metu - t.y. tame amziuje mano asmenybes raida sustojo ir vargiai jau daugiau paaugs :lol: Taigi, skaityk, kad mes bendraamziai :wink: :P :roll:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

nu beveik, tik tu dar pasistenk 3.5 metu pasitempt tai skaityk ir bendraamziai ;D
ivi
Posts: 3
Joined: Sun 05 02, 2004, 20:31
Location: Kaunas

Post by ivi »

Sveiki :h: As Ivi, man beveik 9 metai :)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Labutis!
Kaip saunu cia Tave sutikti!
:D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

padarelis wrote:nu beveik, tik tu dar pasistenk 3.5 metu pasitempt tai skaityk ir bendraamziai ;D
Nesistengsiu padareli - ka as veiksiu tam saugusiuju pasauly, man ten neidomu :wink: Bet vienas dede is forumo sake, kad nelisciau i jusu - mazuju - skyreli, tai, kaip sakoma, klausau ir vykdau (kol kas) :wink: :P
ivi
Posts: 3
Joined: Sun 05 02, 2004, 20:31
Location: Kaunas

Post by ivi »

:D :) 8) :lol: :P :wink: :mrgreen: (+)
Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

Noriu pateikti šiek tiek aiškesnę šito būsimo klubo viziją :wink: .
Taigi, mano įsivaizdavimu, tai turėtų būti kažkas panašaus į nepamenu kurioj knygoj Anastasijos pateiktą Sankt Peterburgo viziją, kitaip tariant klubo susibūrimo tikslas būtų pritaikyti ją Vilniui(mano atveju) arba bet kuriam kitam Lietuvos miestui.Noriu suburti tą jaunų žmonių grupę,kuri sukurtų miesto perkūrimo projektą, kurio esmė daug naujų skverų,parkų, žalių zonų, gėlynų,medelynų...
Iš manęs prastas projektuotojas,bet gal atsiras tikraip talentingų žmonių, kurių padedamas galėčiau bent dalį šios savo vizijos įgyvendint.

Kol kas viskas atrodo labai miglotai,bet lauksiu pritariančių šiam reikalui pasiūlymų, idėjų. Kartu mes galim labai daug...

Beje,manau,kad amžiaus apribojimas buvo klaida. Svarbu bendras tikslas!
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Justinas wrote: Beje,manau,kad amžiaus apribojimas buvo klaida. Svarbu bendras tikslas!
Aha,as irgi taip manau! :)
Papasakok apie savo vizija. O norintieji patys atsiras. :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Beto, kadangi tu pradėjai šitą temą, gali pakeisti jos pavadinimą :) Papraščiausiai papausk "keisti" ir pakeisk temos pavadinima, pvz. "Tiems kam iki 100" :mrgreen:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Labas, Justinai! :h: Idomu, kaipgi sekasi suburti jaunuju kluba. O gal savo vizijos igyvendinima jau projektuojat? :)
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: įtariu, kad niekas nieko neprojektuoja, tiesiog buvo gražūs pasvajojimai (kartais reikia ir jų... :wink: :) )
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

darja wrote::wink: įtariu, kad niekas nieko neprojektuoja, tiesiog buvo gražūs pasvajojimai (kartais reikia ir jų... :wink: :) )
O as labai tikiuos, kad tie pasvajojimai taps realybe!.. :)
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir as tikiuos, jei netikeciau, tai ne Anastasijos idejom nesidomeciau... :P :)
Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

Matyt, nepribrendo dar sios svajones igyvendinimas, tiksliau as pats gal dar nepakankamai turiu ryzto,tikejimo ir pasitikejimo,kad galeciau suorganizuot kazka panasaus i bendraminciu kluba.
Kol kas pradziai turbut reiketu apsodint gelem bent savo darzeli po balkonu,o paskui jau galvot apie visa miesta :lol:

Anyway, visi bendraamziai ir ne tik, ypac tie kurie jau atsiliepe( Padarelis,Stacia,Daumilas) nepatingekit, parasykit koki e-mail man i [email protected]. Pasidalinkit savo mintim,savo idejom, pareikskit savo nuomone apie tokio 'klubo' reikalinguma.

Meiles jums visiems

Justas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir tau meiles, vaike :)

O siaip tai tikrai: jei nori pakeist pasauli, turi pradet nuo saves ir nuo savo kiemo, t. y. nuo mazu dalykeliu, bet turet didele svajone ir jos siekti reikia... :wink: Sekmes mums visiems igyvendinant dideles ir mazas svajones... :) :) :)
Post Reply