tiems kam iki 18

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

:D :D :D
Visatos rakta dovanoja Meile...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

rami... zinau sita busena.. ji labai susijusi su tuo, kad nesuvoki saves kaip visumos dalies.. todel metiesi i saves menkinima arba aukstinima, nors nei viena nei kita nesi tu.... isgyvenau tai... bandau tai isgyvendinti is saves dabar... galim pabandyti tai padaryti kartu...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

yej,davaj kartu :D tik kad-KAIP PO PARALIAIS?????
:P :oops:
Last edited by Rami on Sun 05 21, 2006, 16:54, edited 3 times in total.
Visatos rakta dovanoja Meile...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

as bijau save ivertinti per aukstai,o ivertinus per zemai,jauciuosi prastai...Man sake,reikia tiesiog savo valios pastangomis isguiti is saves ta liudesi,ir sakyti "meiles mantras",ir stengtis daryti tai,ka megsti,nenuvertinti saves ir pan.
Visatos rakta dovanoja Meile...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Sorry...

Įlindau į ne man skirtą temą :oops:
Last edited by Uriel on Mon 05 22, 2006, 15:14, edited 1 time in total.
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

"Jei darysi tik mechaniskai, ir jei nezinai kas tą tavo būseną sukelia..."
Tu niekada nežinosi KAS sukelia tokią tavo būseną! Nes tai paauglystė. Skamba banliai, bet tai iš tiesų IEŠKOJIMO metas. Ir nustatyti KAS sukelia tokią bar kitokią būseną galėsi nustatyti tada kai galėsi pasakyti AŠ PAŽĮSTU SAVE. AŠ ŽINAU KAS AŠ ESU. tik tada. o tam prireikia laiko. kai kurie tai gali pasakyti 31-erių, kai kurie 40-ies, kai kurie gal jau net 22-iejų.
Susiharmonizuoti pirmiausia reikia mokėti. ir nemanau kad tai labai lengva, tačiau susiharmonizavimo tikrai neteks pradėti nuo žinojimo KAS sukėlė tą būseną, nes tu nežinai kartais net KOKIA ta būsena.
Taip, jei darysime viską tik mechaniškai nieko nebus, tačiau pradėsime ne dėl to, kad žinome nuo ko tai, o dėl to, kad turime TIKSLĄ- pašalinti tą būseną ir pakeisti ją geresne.
Kalbėdami apie paauglystės periodą būkime atsargūs su žodžiu ŽINOJIMAS, ŽINAI, nes šiuo laikotrpiu tai labai miglota ir klaidinanti savoka.
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Post by sol »

Su Meile Jus,
as sitoje temoje pirma karta,nors ja daznai skaitau.
as neesu indigo,bet man gerai taip kaip yra.manau vaikai gimsta(arba negimsta) Indigo ne be reikalo.kiekvienas turi tartum uzduoti cia.taigi gal ju (indigo) uzduotis padeti keisti pasauli.
jei esi kitoks tikrai nera lengviau.
stai as tobulesiu ir tapsiu kaip ir indigo.as nekalbu apie auros spalva ar pan.as kalbu, kad galesiu padeti zmonems ir gamtai.uzpildysiu savo kiaurymes.zinau ,kad zmogus neturi ribu.
taigi mano isvada:kiekvienas esame Indigo,tik kai kurie miegantys ir pabunda kituose gyvenimuose,o kiti jau pabude.visiems pabudus pasaulis suzydes ir nusvis.
tai stai tokia mano svajone-PABUSTI...
Last edited by sol on Tue 06 06, 2006, 12:22, edited 2 times in total.
Kaip gera GYVENTI...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

nu as biski ne i tema-bet info naudinga.
vasara organizuojama lb faina stovykla vaikams (12-18 metu) kadangi cia tema "iki 18" tai ir "reklamuoju" :D http://www.tautinemokykla.lt/vasaros-stovykla.html
ten tikslesne info.Atsiliepimai apie praeitu metu stovykla labai geri.Is nuotrauku galerijos tai tiesiog sviecia ;)
Visatos rakta dovanoja Meile...
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Post by sol »

tikrai naudinga ir labai faina (+)
Last edited by sol on Sat 10 07, 2006, 10:09, edited 2 times in total.
Kaip gera GYVENTI...
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Post by sol »

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Cia is pradziu buvo uzmegstas pokalbis apie vaiku kluba,taciau dabar atrodytu jog viskas palikta praeityje.As siulau nebutinai daryti klubus,juk galima ir siaip visiems savo mieste susitikti.Tada pasidalintume mintimis,norais,svajonemis...juk vasara jau ir cia :!: nebus pamoku-laisvo laiko per akis.
taigi kiekvienas siulykime susitikimo laika savo miesto draugams :!:
Kaip gera GYVENTI...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

arba galima suitikti "kitokio pobudzio" stovyklose ;)
Visatos rakta dovanoja Meile...
sol
Posts: 17
Joined: Mon 05 29, 2006, 19:48
Location: Kaunas

Post by sol »

taip,bet is pradziu susipazinimui ir susibendravimui-miestas :D :roll:
Kaip gera GYVENTI...
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Rami wrote:arba galima suitikti "kitokio pobudzio" stovyklose ;)

tai prasom, atvykite i ta stovykla 8) susipazinsime :wink:
pasaulis didelis
69Debesyje
Posts: 6
Joined: Thu 07 17, 2008, 13:49

Re: tiems kam iki 18

Post by 69Debesyje »

labas, man 16m , esu paneveziete . taip ,reiktu organizuot jaunimo kluba , Sveikinu tuo uzsiemant !
o ka ten veikiate ?
:H :lol:
(+)
Diamond
Posts: 1
Joined: Sat 02 21, 2009, 23:33

Re: tiems kam iki 18

Post by Diamond »

Sveiki.

As Deimante, man 15 m. Kazkaip nelabai tikejau jog yra bendraamziu bendraminciu, bet kaip matau, jog klydau. :D

Justinai, ideja apie kluba tikrai gera. Tu teisus jog susivienije galetume nemazai ko pasiekti ;)
Post Reply