Klubo registracija besirūpinantys žmonės

Visa, kas susiję su Giminės sodybomis

Moderatorius: Rolandas

Skelbti atsakymą
Laimis Zmuida

Klubo registracija besirūpinantys žmonės

Standartinė Laimis Zmuida » Ket 04 10, 2003, 23:13

Kaip jau minėjau pajudėjo klubo registracijos reikalai. Vilnieciu grupelė susidedanti is keturiu asmenu susitinka si penktadieni. Be to, prie registracijos prisideda ir vienas (kol kas) kaunietis. Greit bus sukurta atskira konferencija siai grupelei. Norintys prisijungti prie sios konferencijos ir bendro darbo rasykite laiska Arturui ([email protected]) arba skambinkite Aurimui.

Kvieciame prisideti visus galincius ir norincius padeti registruojant kluba.

Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas » Sek 04 27, 2003, 22:23

Kur vyksta diskusijos? Ar bus forume koreguojami įstatai, po kiekvieno pasikeitimo? Kur galima gauti visa info einamus reikalus šia tema?

Ruta
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Ket 09 11, 2003, 15:51

Standartinė Ruta » Ant 05 18, 2004, 14:56

Sveki,
galbūt su savo žinute pataikysiu truputį ne į temą, nes kaip matau, čia naujų pranešimų nėra, bet man vis dėlto rūpi, tai kokia ta padėtis? Ar draugija jau įsteigta, įregistruota? O kas girdėti apie tautinę mokyklą? Jei ką, tai aš norėčiau ir galėčiau padėti/prisidėti, jeigu ta mano pagalba iš tiesų reiklainga... Dabar man egzaminai, bet liepą - rugpjūtį aš turėsiu daugiau laisvo laiko, galėčiau šį bei tą padaryti. Esu teisės priešpaskutinio kurso studentė, ką tik praėjusi nevyriausybinių organizacijų kursą. Gal mano žinios kam nors pravers? Lauksiu atsakymo.
Iki

Rūta

Skelbti atsakymą