Organizacijos pavadinimas

Visa, kas susiję su Giminės sodybomis

Moderator: Rolandas

Norėčiau, kad mūsų organizacijos pavadinimas būtų

Meiles erdve
9
28%
Sambantys kedrai
7
22%
Gyvi namai
16
50%
 
Total votes: 32

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Beveidis wrote: beje - negalima kad klubo pavadinimas sutaptu su organizacijos
jei organizacija bus "Skambantys Kedrai" tai Kauno klubui teks pasieskoti naujo pavadinimo
Man tai labai siejasi su tema "Pervardinkim tinklapio pavadinimą" :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Alyta - koks tikslas kūrimo oficialios organizacijos? Ką pakeis jos oficialus įteisinimas? Kam jos reikia, kodėl manai, kad ji reikalinga? Kaip jos įkūrimas prisidės prie Tavo tikslų įgyvendinimo?

Informacija visuomenei, galėsim užsiimti kažkokia veikla, kuria dabar negalim, ar kaip?
L. įdomu būtų sužinoti nuomonę :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Yra zmoniu kurie atlieka saukliu vaidmeni,jie tai gerai zino ka reiskia but oficialiem.Kita vertus pasalines organizacijos sekmingai disponuoja mumis ir pradeda daryti bizni,na nieko bloga,bet tai is musu kisenies,o galetu but i musu kisene.Tuos pinigus butu galima panaudot informacijos priemonem,medziu,zemes,misko pirkimui,mokyklu,gyvenvieciu steigimui,keliu tiesimui,butu galima finansuoti keliones pasistazuoti i Stetinino mokykla...
Ir mokintumes kurti BENDRAI.Nors apie bendra kuryba ir daba persama,bet jau puikiai ryskeja tiesa apie monarchijas,piramides..
Sakykim Laimis prasosi i tinklapio vystymo komanda.Ar taip turetu buti?
Dievaitis kaip koks elgetukas prasosi,o atsakymo net negirdet.Ir akivaizdu,kad nepageidaujamas.(provokuoju :D )
As jau nekalbu apie tas veiklos sritis kurias uzsikovojamos,net bandoma nusipirkti.
Ir kaip tada saukliam pristatinet musu judejima?Juk kiekvienas akylesnis zmogus greit pamato tiesa.As ir esu daba tokioje situacijoje,kad man geda
Taigi,esme ta,kad butu visa tai ir dar daugiau tvarkoma teisingai,kryptingai...Ir kaip bebutu,bet ir i politika jau mintys krypsta :wink:
Na sis mano laiskelis su paru,gal net su demaskuojanciais vaizdiniais.Nekurejiska,bet... Laimi uzkretei mane prabilti tokia kalba :D
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Na pritariu Alytai kad organizacija padetu nemazai yvairiu ganetinai reikalingu dalyku "pastumti". Kaip rodo apklausos data, mintys apie organizacija yra jau seniai. Taciau nera progreso. Nera piramides virsunes, kuri paaukotu savo laika, savo darba, savo meile ir isteigtu organizacija. Taciau tada vel kazkam tai nepatiks (nebutinai Laimiui 8) ). Ir bus pasakyta paprasti zodziai: o kam mums ta organizacija? Zinoma, nera paklausos nera ir pasiulos :lol: O dabar - verda aistros, laikas gaisinamas (kiek skaitymo :!:), renkami ir keiciami pavadinimai... Taciau kam? Kur tos organizacijos ir klubai, kuriems ju reikia?
O kas del priemimo i komanda, tai priezastis yra zymiai paprastesne: sprendimai reikalauja laiko. Yra komanda, yra zmones skirtingose salyse. Jiems reikia pasitarti, nuspresti. Zinoma, jei butu piramide, butu daug paprasciau ir greiciau. Ar ne :?:
O apie bandymus nupirkti ir uzsikovoti prasom papasakoti daugiau... Is mano pakampes to nepasimato :oops:
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

[ Yra komanda, yra zmones skirtingose salyse. Jiems reikia pasitarti, nuspresti.

Va kad nori :shock: .Kur cia Anastasija???(turiu minti filosofija,pasaulio sarangos suvokima)


O apie bandymus nupirkti ir uzsikovoti prasom papasakoti daugiau... Is mano pakampes to nepasimato :oops:[/quote]

Tai Rolandai isrysketu paskiri zmones ir tai nebutu gerai.
Anokia cia kuryba "durti" pirstu i zmogu ir apipilti kaltinimais.Sistema to laukia.
Kaip Tu pastebejai vyksta zodziu kaita,o reiketu kazko kito.Pavadinimo keitimas samones nepakeicia.Tai nereiskia Laimi,kad Tave stumiu i"buda".Priesingai,gerbiu uz bandymus kazka daryti.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jau kelintą kartą iškyla klausimas apie legalizavimąsi. Bet vis kažkas bando legalizuoti, jau ir įstatus buvo paruošę žmonės, paskui kiti to ėmėsi, bet vis žmonės paprieštarauja. Sako, kad nereikia legalizuotis, kad ir dabar gerai. Jei legalizuosim, tai reikės ir dirbti su ta organizacija. O jei dirbsi su organizacija, tai neturėsi laiko savo sodybai. Etseit, geriau yra būti nelegaliems, o paskui staigiai sušoksim į gyvenvietes ir mums to legalizavimosi nereikės. Vat, žmonės taip sako.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Jo su organizacijom reikia atsargiai... viena is idingiausiu organizaciju tai partija. Vat ir dabar kai vyko pasauline konferencija apie sodybu kurima Sofijoje Bulgarijoje, anastasijietiskos partijos sumanytojai ir kurejai tuo paciu metu kaip ir konferencijos organizatoriai paskyre susirinkima ir zmones dainuojant Olgai Bardai pradejo palikineti sale kur vyko konferencija. Laimei kazkaip viskas isisprende ir zmones po to vel eme grizti i sale ir galutinai su Olgos Bardos dainu pagalba saleje buvo atkurta vieningumo atmosfera. Zozdziu su organizacijom reikia atsargiai. Manau kurimo procese turi dalyvauti bent jau 10 zmoniu, kad viska apmastyt, nes kur organizacija ten ir istatai, atsakomybe ir t.t. tad tai labai atsakingas ir svarbus zingsinis. Manau, kad itin svarbu, kad kuriantieji turetu tvirta stubura. Uzbaigsiu - maanau, kad viskam savas laikas :) Gal jis jau priartejo?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Prieš porą metų balsavimu priimtas naujas pavadinimas, ir... nepakeistas iki šiol? :shock:
Tai kur tada čia demokratija? Ir kokia jos prasmė? :?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jėga Padaužėle, iškeli visas senas temas. Jos būdavo jau seniai pamirštos, o dabar vėl atgaivintos. Forumas tiesiog gyvas. :) Vat dėl šito tai tave labai giriu.. ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Tai kad čia tokia keista mada - naujas keliate į chaosą (man jis šiukšliadėžei lygus), o senas ir nudususias - laikote... Pasižiūrėk, po metus ir daugiau kiek temų apskritai nejudinamos? Pereik per visas temas...
Kodėl jos ne chaose? Juk taip turėtų būti...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:Tai kad čia tokia keista mada - naujas keliate į chaosą (man jis šiukšliadėžei lygus), o senas ir nudususias - laikote... Pasižiūrėk, po metus ir daugiau kiek temų apskritai nejudinamos? Pereik per visas temas...
Kodėl jos ne chaose? Juk taip turėtų būti...
Jo jo.... :) Aš Padaužėle irgi už. :) Tik vat problema, kad šitas forumas buvo ilgą ilgą laiką apleistas. Moderatoriai atsirado tik šį mėnesį, taip kad nieko dar nespėta padaryti...

Manau, kad tu galėtum prisidėt prie moderavimo savo darbu ir iš karto čia būtų daugiau tvarkos. :) Ir savo darbu įrodytum kas esi. :)

Bet šiaip tai gerai, kad per galvą duodi tiems "headams". Kol tavęs nebuvo, tai aš vienas čia juos trankiau. Sakiau: "kodėl nieko nedarot ir dar kitiems neleidžiat". Va dabar mano tradicijas tęsi..šaunuolė. Ledai jau pajudėjo, tikėkimės, kad toliau bus dar geriau... :) Priimu tave į spaudimo komandą, suderinkim veiksmus ir spauskim moderatorius ir ypač administratorių, reikalaukim iš jų kokių nors darbų, o jei neturi jie laiko ar noro, tai reikalaukim, kad bent laisvę duotų kitiems daryti darbus. Vat mes ir be jų galim susitvarkyt forumą... prašom suteikti mums teises ir patvarkom.. Ne žodžiais, o darbais. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Pritariu organizacijos kūrėjų idėjai. Nepritariu partijos minčiai.
Organizacija gal ir reikalinga, bet pirmiausia reikia išsiaiškinti, KAM ji reikalinga, kokią praktinę naudą duos.
Kokius kelius????? Apie ką jūs? Ne organizacija juos "pramuštų"...
Kokios kelionės į Ščetinino mokyklą??? Tai vėl būtų nebent nario mokesčio pinigais... Tada kodėl visi turi finansuoti kažkieno pasivažinėjimus? Kur tikslų ir siekių modelis? Ne pliurpalisitinis, bet juridinis?

Kažkaip nematau programos... Jos nėra? Per tiek laiko jau galėjo būti.
Tik - plyz be tos mistikos, gerai? Čia - Lietuva, ir čia galioja LIETUVOS įstatymai. Pamirškit "o Anastasija pasakė...".

Galvokit juridiniais terminais!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote: Kažkaip nematau programos... Jos nėra? Per tiek laiko jau galėjo būti.

Galvokit juridiniais terminais!
Palaikau. :) Dabar kaip aš visa tai matau:

1. Reikia pažiūrėt kokie yra mūsų tikslai
2. Jei įgyvendindami savo tikslus mes negalime išsiversti be legalios registruotos organizacijos, jei registracija mums būtina, tai ir registruokimės.

Užregistruoti tikrai nesunku. Reikia tik turėti poreikį. Kolkas nemačiau to poreikio. Buvo keletas kartų kai ėjom į savivaldybes. Bet daugiau nebuvo. Taigi, pirmiau siūlau susėsti kartu visiems norintiems aktyvistams ir pasitarti kokiems mūsų veiksmams neišvengiamai reikalinga registruota organizacija... O tada (jei tikrai ji reikalinga) ją tiesiog registruoti. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Tai kad gerai gyvenam ir be organizacijos. Dar neatėjo laikas matyt, užsiėmę visi :mrgreen:
Post Reply