Organizacijos pavadinimas

Visa, kas susiję su Giminės sodybomis

Moderator: Rolandas

Norėčiau, kad mūsų organizacijos pavadinimas būtų

Meiles erdve
9
28%
Sambantys kedrai
7
22%
Gyvi namai
16
50%
 
Total votes: 32

Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Organizacijos pavadinimas

Post by Beveidis »

Kiek supratau balsavimai klubuose baigesi, laimejo 3 pavadinimai
dabar reikalingas bendras balsavimas visu dalyviu

1.Meiles erdve
2.Sambantys kedrai
3.Gyvi namai

forume vargu ar gausis labai objektyvus balsavimas
taciau galima susidaryti tendencija

reiketu kad butu prabalsuota kauno ir vilniaus klubuose, bei surinkti balsai is siauliu, visagino, klaipedos ir kitu miestu kur mes turime kontaktus
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

o aš maniau kad mes prabalsavom :roll: klube.
Na bent jau Kaune tai tikrai. Ir pirmoj vietoj buvo Skambantys Kedrai
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Eeee...Mindaugai, Kaune tik puse zmoniu yra, kita puse sudaro vilnieciai, plius dar kiti miestai. Kaunas prabalsavo uz skambancius kedrus, vilnieciai uz Meiles erdve ir Gyvus namus. Dabar is situ visu pasiulytu triju reikia padaryti antra tura, kur bus tikslus pavadinimas. Ir jei nesusiderinsim, pvz vilnius nubalsuos visas uz meiles erdve, o kaunas uz skambancius kedrus, tai reikes pamastyti, gal atskirus pavadinimus darysim, o gal susiderinsim. Zodziu dabar bus lemiamas paskutinis rinkimu turas. Kam svarbu butinai ateikit i klubus arba siuskite savo balsus [email protected].
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

aš maniau kad Vilniuje gyvenantys žmonės jau nusprendė :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tai kaip ten su tuo pavadinimu???? :roll:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kaunieciai balsavo uz:

Ekologines kurybos draugija "Skambantys kedrai"
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

pala, o kada balsavo????? as savo balsa tik pirmam etape siunciau..... i antra nespejau :( ar cia pirmo etapo rezultatai? kazko pasimeciau :oops:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tai cia visi atskirai balsuoja, sprendzia, o KOKS ORGANIZACIJOS PAVADINIMAS? Bendras? O gal jau VIlnius su Kaunu issiskyre? O gal ne Vilniuj ar Kaune reikejo balsuot, o visus balsus vienam zmogui siust? As,kiek pamenu, viena karta Laimiui rasiau. Tai kas cia per balsavimai, zmones? Pasimokykit is valdzios, kaip rinkimus pravedinet. :wink:

O Arturas=Rapolas gera ideja del balsavimo buvo pasiules. Tik ar kas taip dare? :roll:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

tikrai, sitas dalykas kazkaip atskirai vyksta... beje, mano galva, organizacijos pavadinimas Vilniui, Kaunui ir visiem kitiem miestam turi buti tas pats. O klubas kiekvienas atskiram mieste gali jau savo pavadinimus pasilikti. As pavyzdziui Kauno klubui Skambantys Kedrai pavadinima gerai isivaizudoju, taip juk ir dabar yra, bet va organizacijai toki pavadinima jau ne... man cia Meiles erdve geriau skamba... aisku, cia tik mano nuomone.
Ir apie balsavima negaliu kazko tai pasakyt, nes galbut as visa ta organizuotuma ir visu balsavima praziopsojau, daug ka praziopsau... :oops:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Kazka Laimi ne taip suki, jauciu kaip kaupiasi neigiamos emocijos

1 etapas
balsuoja kaunas (lyderiai: meiles erdve, skambantys kedrai)
balsuoja vilnius (lyderiai: meiles erdve, gyvi namai

2etapas
balsuoja visa lietuva, o taip pat uzsienio valstybese esantys zmogeliukai kaip pavyzdziui Loreta


uzteks Laimi ta 1 etapa minet, geriau pasakyk kaip antrame etape sekasi, juk tu atsakingas uz visos lietuvos+uzsienio isskyrus vilniu balsavimus
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Uzsienis (Loretos asmeny :wink: ) uz Gyvus namus pasisako. :wink:

Beje, gal kiekvienas pavadinimas pristatytas galetu but? Kodel turetu but 'Gyvi namai'? Kodel 'Meiles erdve'? Kodel 'Skambantys kedrai?'

Ir kam tuo paciu pavadinimu ir kluba, ir porganizacija, ir laikrasti ar dar ten ka vadint? As uz tai ir pritariu 'Gyviem namam', kad jau cia kazkas savo, neknygisko. Kas to pavadinimo autorius(-re), beje? :roll:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Autoriai

"Ekologines kurybos draugija" - Renata
"Gyvi Namai" - Audra

abi nenuilstancios vilniaus klubo aktyvistes
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Aciu uz laurus, :oops: bet "ekologines kurybos draugija" ne mano fantazijos vaisius. Sitoki siuloma pavadinimo varianta as maciau Aurimo zinuteje, toje forumo dalyje, kuri dingo negriztamai. As ja tik pateikiau balsu, labai jau verta demesio ji man atrode. Malonu, kad uosle neapgavo. :D
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Puiku, Aurimas pasake, Renata isidemejo - komandinis darbas yra jega
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Siaip tai laikas prisipazinti. Kazkurioje Megre knygoje yra laiskas zmogaus is Tveres, kuris su draugais ikure kazkoki "Lados" ekologini kurybos centra. Man labai patiko, kad tas zmogus savarankiskas ir net nemini Anastasijos vardo. Juk zmones sirdim atsirinks! Musu klubas tai vadinkime savo vardais. Man si ideja labai patiko, tai mestelejau i foruma. Aciu, kad pagavot, dabar del to laimingas esu, nes mano svajones pildosi kartu su jumis...
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

tikrai, teisingai. va todel mane irgi labai suviliojo tas pavadinimas "Gyvi Namai"... O klubam juk galim duot kokius tik norim pavadinimus, juk cia ne tas pats :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kas dar uz 'Gyvus namus'? Tuoj bus vienbalsiai. :wink: :mrgreen:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

As irgi buciau uz "Gyvus namus" tokiu atveju neturetume jokio sarysio su Megre ir Anastasija. Butume savarankiski ir parodytume pasauliui ka galime mes patys padaryti, o ne su Megre pagalba. Taciau kai paziurau i balsavima Kauno klube, kai visi draugiskai ir labai noriai uz skambancius kedrus pasisako, tai nesinori priestarauti, norisi vieningai, norisi prisideti.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Aš manau, kad taip nutiko Kauno klube dėl paprasčiausio klubo pavadinimo neatskyrimo nuo organizacijos pavadinimo. Mūsų klubas yra Skambantys Kedrai. Tvarkoj. Tačiau organizacija galėtų vienyti Gyvų Namų pavadinimas. Pvz. čia kaip UAB Gėlė yra bendras pavadinimas, o ta UAB tarkim uzsiima leidyba ir projektavimu ir toje UAB dar yra "Aguona" ir "Papartis" :lol: O Aguona ir Papartis priklauso UAB Gėlė. Tai va, pas mus būtų, kad yra Ekologinės kūrybos draugija "Gyvi Namai", o šiai draugijai priklauso Kauno klubas "Skambantys Kedrai", Vilniaus klubas "Meilės Erdvė", Panevėžio klubas "Anastasija" (čia tik šiaip pavyzdžiai ;) ) ir t.t.
Tiesiog reiktų gal tą dalyką žmonėm paaiškinti ir viskas.
Aš tai visom keturiom už Gyvus Namus kaip draugijos pavadinima :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gerai paaiskinai,Vilte. Tinki i agitatorius. :wink:

Visi uz 'Gyvus namus'!!!! :mrgreen:
Post Reply