Karas prieš sodininkus?

Visa, kas susiję su Giminės sodybomis

Moderator: Rolandas

Post Reply
Aurelijus
Posts: 17
Joined: Mon 08 04, 2003, 15:02
Location: prie Šiaulių

Karas prieš sodininkus?

Post by Aurelijus »

Ka manote apie naują žemės vertės nustatymo tvarką?
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... id=2750885
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kokia cia dar nuomone
Zyniai darbuojasi is peties, ju atstovai seimunai dirba pagal uzsakyma.

O efektas paprastas - jei problema aktuali ji bus sispresta.
Rusu tankus bandancius sutraiksyti nepriklausomybe sustabdem, galim sustabdyti ir kelis apkerpejusius seimunus bei uz ju nugaros stovincius zynius, svarbu teisingai veikti

Taigi, jie atakuoja sodus kad mintys letetu. Mes galim pasakyti
"Mes visi esame broliai pries Dieva, musu mintys vien tik geros musu ir jusu. Musu mintys vieno greicio, jusu ir musu."
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Kipshiuk, manau, kad žyniai jau mums nebetrukdo, o perėjo į mūsų pusę. Juk jie pirmieji puolė kurti giminės sodybas. O beliko susidoroti su beasmene sistema, su žvėrimi, kuris jau nebevaldomas net pačių žynių.

O dėl tos žemės mokesčių, tai gal galėtume mes patys ką nors padaryti, kad jie būtų atšaukti? Aš pasirašau, tik reikia daug mūsų ir konkrečios idėjos.

Kas užgrobė mano žemę, kad aš ją turiu išsipirkti ir dar po to mokesčius mokėti? Kas tas keistuolis, kuris užgrobė mano žemę? Kas čia per bardakas, kad žemę apskritai reikia pirkti. Kiekvienas gimdamas turi gauti ir gabalėlį žemės. Gražinkite mūsų žemę! Reikia apie tai kalbėti visur, kelti klausimus, kelti vėją, reikia kalbėti apie tai atvirai ir greitai laisvos žemės hektarą gaus kiekvienas naujagimis. Sėkmės.
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Vėl pasikeičiau... wrote: Kas užgrobė mano žemę, kad aš ją turiu išsipirkti ir dar po to mokesčius mokėti? Kas tas keistuolis, kuris užgrobė mano žemę? Kas čia per bardakas, kad žemę apskritai reikia pirkti. Kiekvienas gimdamas turi gauti ir gabalėlį žemės. Gražinkite mūsų žemę! Reikia apie tai kalbėti visur, kelti klausimus, kelti vėją, reikia kalbėti apie tai atvirai ir greitai laisvos žemės hektarą gaus kiekvienas naujagimis. Sėkmės.
Visiškai sutinku. 100 proc.

Tik ne rėkti reikia, o gražiai paaiškinti. Be to ne viskas taip jau ir blogai - juk yra tokių, kurie prisigrobę žemės nerealiai daug ir nesąžiningai, be to gražiausiose kampeliuose, o anastazijiečiai dauguma žemės dar visai neturi ... Gal viskas į gera?

Man labiau nepatinka, kas bus, kai žemę galės pirkti užsieniečiai...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

del prisigrobusiu jaudintis neverta, ju vaikai isdalins tas zemes gimines sodyboms :)

o del zyniu, aga zyniai uz mus, o ivairaus plauko zyniukai vis dar troksta valdzios. paskutiniai pasispradymai ju. skauda zinoma, taciau neturi sis skausmas stumti musu atgal i pykti ir neapykanta
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Tautvydas
Posts: 1
Joined: Mon 08 04, 2008, 18:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Karas prieš sodininkus?

Post by Tautvydas »

Mūsų "vyčiui" virš 4000 metų, Mūsų protėviams dar daugiau. Mūsų protėviai kraują praliejo dėl šios žemės, vijo svetimtaučius, aferistus, užgrobikus, investuotojus... Kiek Mūsų turto-miškų iškirto? Ir ši žemė turi priklausyti Mums. O kiek Mes jos "turim"? Kiek turime atėję į pasaulį - į Mūsų protėvių apgintą žemę?
Post Reply