Didžiosios migracijos

Forumas besidomintiems Lietuvos ir Žmonijos tikrąja istorija. Dolmenai.

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Šiais laikais irgi vyksta nemažos migracijos ;)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

ai dėl to prisirišimo tai man jau išsisprendė ? :) ir šiaip sutinku su Tavimi, taip, svarbu neprisirišti :)

bet kaip čia yra su ta žeme? turiu porą klausimų pusiau rimtai :) - ar žmogus iš tikrųjų yra parazitas?
(taip atrodo iš kai kurių ekologija užsikrėtusių, ar šiaip, žmonių kalbų: gamta, viskas gera, tobula, gražu, bet va žmogus.. amžiais viską gadina :) (lyg jis būtų ne tos pačios gamtos dalis) (ar žmogus yra gamtos dalis? :))

ateities pasaulio įvaizdis? - vėl nuogučiai plikučiai ar kažkaip kitaip? .. :)

taip lyg ir išplaukia, kad žmogus gyvendamas nepirmapradiškai yra priverstas kraustytis.. (aišku, jeigu jam rūpi, kad nuo jo žemė pavargsta :)) Kur kraustytis? :) Kraustytis kažkur ir kankinti kažką kitą? :) (nepriimti labai rimtai, tik mąstinėju.. :))
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Sat 12 31, 2005, 0:09, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Gabriukas wrote:
bet kaip čia yra su ta žeme? turiu porą klausimų pusiau rimtai :) - ar žmogus iš tikrųjų yra parazitas?
(taip atrodo iš kai kurių ekologija užsikrėtusių, ar šiaip, žmonių kalbų: gamta, viskas gera, tobula, gražu, bet va žmogus.. amžiais viską gadina :) (lyg jis būtų ne tos pačios gamtos dalis) (ar žmogus yra gamtos dalis? :))
Gabrieliuk, su žmogumi, manau panašiai, kaip ir su tais naminiais gyvunėliais. jei jis gyvena savo terpėje, atlieka savo paskirtį, gaudo peles, saugo namus ir pan, jis nedarko darnos... tiesiog daro tai, kam yra sukurtas.... bet jei jis tiesiog įpranta prie pusfabrikačių, tada tampa našta šeimininkui... erke :)
Žmogų Dievas sukūrė per daug protingą ir smalsų, kad tas neprisigalvotų visokių būdų, kaip palengvinti gyvenimą, prikurdamas daugybe ššš, vietoj to, kad tiesiog ramiai ir darniai gyventu gamtoje...
na aš ir pusiau rimtai pusiau juokais :D :D
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

viskas labai taip :D

aš apie gyvenimo būdą kalbėjau.. :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:)
Na, kaip sako mano destytojas.. pora tukstanciu metu cia, pora cia... :)

Noriu pasakyti, kad labai idomus pastebejimai, tik... reikia suvokti, kad viskas kas yra rasoma yra tik, TIK, mokslininku interpretacijos... :)

va..
o siaip, nereikia mums tu graiku.. :) musu paciu tautosakoje, dainose... pasakose, sakmese... tokiu nuostabiu dalyku surandu :) net apsakyt sunku...
bet ju suvokimas... tera mano pacios interpretacija :)
su Anastasijos isreikstu minciu apie praeiti prieskoniu :)
Post Reply