Nesuklastota istorija

Forumas besidomintiems Lietuvos ir Žmonijos tikrąja istorija. Dolmenai.

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Nesuklastota istorija

Post by helenelen »

upone wrote:
helenelen wrote:[subjektyvūs požiūriai ir yra subjektyvūs požiūriai.
o tiesa tai įvykiai.
helenelen, o tai kas tą "objektyvią tiesą" užrašinėja? Gal Dievulis? Sėdi sau su noutbuku ir registruoja visus įvykius :)
Tiesa yra tai, kas man yra tiesa. Ji atsiranda tada, kai yra subjektas, kuris gali tą tiesą suvokti.

Galima būtų padaryti nedidelį eksperimentą.
Pasižiūrėk į savo avatarą ir paaiškink mums, ką jis reiškia?
Būtų gerai, kad parašytum atskirai savo ir absoliučią tiesą.


Kad tiesa būtų tiesa, jos nereikia nei užrašyti, nei registruoti. ji tiesiog yra. bet vistiek, kiek žinau, visi veiksmai, įvykiai, žodžiai nelieka be pasekmių ir neužfiksuoti bendrame informaciniame lauke.

kai yra subjektas, jis gali suvokti subjektyvią tiesą. :wink:

mano avataras... absoliučios tiesos apie jo reikšmę nežinau, ją žino šio simbolio kūrėjas/kūrėjai, ir ji gali būti visai nieko bendro neturinti su oficialiais manymais ar mano svaičiojimais apie visą reginčią akį, apie įžvalgumą ir mąstymą, apie egiptiečių dievus ir šviesą..
:D
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Nesuklastota istorija

Post by helenelen »

upone wrote:
helenelen wrote:kai yra subjektas, jis gali suvokti subjektyvią tiesą. :wink:

mano avataras... absoliučios tiesos apie jo reikšmę nežinau, ją žino šio simbolio kūrėjas/kūrėjai, ir ji gali būti visai nieko bendro neturinti su oficialiais manymais ar mano svaičiojimais apie visą reginčią akį, apie įžvalgumą ir mąstymą, apie egiptiečių dievus ir šviesą..
:D
:)
Ne, simbolio kūrėjo (kūrėjų) žinojimas taip pat yra subjektyvus. Negi neaišku?
Kiekviena tauta ir net atskiros žmonių grupės skelbiasi žinančios "objektyvią" istoriją (tiesą). Tačiau, bet kokia istorija yra subjektyvi, nes ji yra tik požiūris į įvykius iš istoriko varpinės. Nesvarbu, kas tą istoriją užrašinėja.
Objektyvios istorijos negali būti iš principo...


simbolio kūrėjo [kūrėjų] žinojimas gali būti ir nesubjektyvus, jei jie pirmieji , beveik iš nieko, kuriantys tą simbolį.

o objektyvios istorijos iš tiesų nėra.



Absoliuti tiesa įmanoma iš centrinės, dieviškos pozicijos. Tame taške sutampa objektyvumas ir subjektyvumas.

va va, ką ir norėjau pasakyti.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Nesuklastota istorija

Post by Toltik »

Ką čia per pievas šnekat??? :))))

Geriau parašytumėt kokią istoriją iš tos "nesuklastotos istorijos" :)... O tai filosofuojat filosofuojat ir galo nesimato toms filosofijoms :).

Lauksiu istorijų :)))))
helenelen
Posts: 48
Joined: Sat 03 03, 2007, 21:02
Location: Kaunas

Re: Nesuklastota istorija

Post by helenelen »

Įmanoma viskas - tai realizmas.

 :yy:
Post Reply