Mūsų dabartis, praeitis ir ATEITIS

Forumas besidomintiems Lietuvos ir Žmonijos tikrąja istorija. Dolmenai.

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

AHarmonika
Posts: 16
Joined: Sun 02 20, 2011, 23:25
Location: Vilnius
Contact:

Re: Mūsų dabartis, praeitis ir ATEITIS

Post by AHarmonika »

Pasakysiu kuom man skiriasi Zeitgeist ir Anastasija. Aš prieš kelis metus pažiūrėjau Zeitgeist. Jis man patiko, bet po to nežinojau, ką daryti. Praktiškai nepasiūlė nieko. Sukritikavo ir palikau su klausimais. Ta prasme tai gerai, dėl to ir sakau, kad patiko. O va perskaičius Megre knygų, visai kitaip(prieš tai dar ir kitokių buvo). Tie klausimai, kurie kyla, tai daugiau iš praktinės pusės, ką jau man reiks daryti, kad galutinį tikslą pasiekti. O Zeitgeisto tas tikslas su tuo utopiniu pasauliu, kur technika save taiso ir prisižiūri tai man labai daug klausimų iškėlė, dar daugiau abejonių. O atsakymai visi slypi galvoje. Megre pasako konkrečiai, kad turi savyje teigiamas energijas kurti, teigiamas mintis. Zeitgeisto Veneros projektas niekaip negalės tapti realybe, kol nebus prikurta dar aibės filmų apie santarvę, dorovę ir pan. Kitaip net svajonės nepadės :D Iš tikro manau, nereikalingas filmas. Dabar turiu draugę, kuri pasinešus ant to Zeitgeist, viską kritikuoja, o pati rūko, kai tik šventė geria, keiktis nežada mest, na, tik vegetare tapo, bet čia dėl kitų dalykų... Žodžiu, Zeitgeistas nepraktiškas dalykas.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Mūsų dabartis, praeitis ir ATEITIS

Post by Toltik »

Aš taip pat manau :).
Post Reply