Archeologija ir pirmieji žmonės

Forumas besidomintiems Lietuvos ir Žmonijos tikrąja istorija. Dolmenai.

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

ne tik uodegos, bet ir ragai dar išlikę :wink:
o šiaip keista, kad mes žemiečiai niekaip nenurimstam, vis kaulų ieškom kokių tai, materialių, apčiuopiamų įrodymų :?
man tai ramu - žinau, kad daug ko nežinau apie Žemės istoriją, o ir tai, ką žinau, kažin ar tikra (tarkim, žyniai nuslėpė vertingiausią žemiškos praeities dalį :mrgreen: ) ir nemanau, kad tos iškasenos ką nors galėtų apversti aukštyn kojom - t.y. paneigti ar patvirtinti vedrusų kultūros egzistavimą. o gal žinant žmonių potraukį faktams jas tyčia kas nors "pameta", kad viską dar labiau supainiotų :?: :wink:
įrodymų apie vedų kultūrą gal galima rasti ir nekasant žemės- kalboje, tautosakoje, pasakose, o gal ir savyje ("pajausti" vieną ar kitą faktą, ypač pagyvenus gamtoje ir išryškėjus pojūčiams) :?:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

na mokslininkai skaite shumeru rastus skaite skaite ir galu gale issifravo. taciau pranesti ka perskaite nedrista, o ten parasyta apie gimines sodybas, apie skraidancius zmones, apie reinkarnacija ir pan.

na ir tegul, mums tu rastu jau nereikia, turime Megre rastus :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Matot, l. daug kaulų randama, pvz., Afrikoj... Kodėl būtent ten? Ar kad ten dykumos? Nes jei augalų būtų buvę daug, tai kaulai butų suirę, o jie išliko... Kita vertus, jei ten buvo dykumos, kaipgi ten galėjo gyventi žmonės, kad ir tie laukiniai...?
Basta, dabar tiksliai nei šaltinio, nei tikslių faktų nepasakysiu, bet, kiek aš žinau, vietoj dabartinės Sacharos prieš daug daug metų žaliavo didžiuliai miškai :) Prieš daug daug metų ir daug kur kitur žemė buvo kitokia :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Tu nori pasakyti, kad kazkas labai protingas ir itakingas sumaste iskreipti visa zmogaus evoliucijos teorija... tiksliau ja sukure dirbtinai? :roll: idomu.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Sveiki :)
Gal kas nors šia tema ką nors naujo sužinojote?
Gluosnė wrote:
Romas wrote:Mano žinios labai menkos. Bet atrodo, kad tie ankstesni žmonės kaulų iš viso nepaliko. Ir galime rausti žemę kaip kurmiai ir vis tiek nieko nerasime. Taip atrodo, kad materiali žmogaus dalis tuo metu nebuvo taip išreikšta kaip šiuo metu.

Prieš 10 000 metų Rama turėjo beždžionių karių būrį, kurio vadas buvo beždžionė Hanumanas. Ar tai buvo tikros beždžionės, tokios kaip mes jas įsivaizduojame dabar? O gal palyginus su Ramos laikų žmonėmis, mus galima prilyginti beždžionėms. Tai yra, gal mūsų sąmoningumas lyginant su ankstesniais žmonėmis yra beždžionės lygio.

Va, kur klausimas :?:

Romas J.
Nu bet pirmyksciu zmoniu kaulai siekia 130 000 metu senuma.. Tai kas jie buvo..
Va, man irgi įdomu, jei kalbame apie pirmuosius žmones...tai jie juk ir prieš milijonus metų galėjo žemėje gyventi...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Basta,geras tavo humoro jausmas... :D :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Turiu dabar toki labai juokinga dalyka vadinasi antropologija. Aisku kursa pradejo nuo zmogaus atsiradimo, t.y. aisku evoliucijos... ir kas antras sakinys toks " tada naturalioji atranka padare ta ir ta" " tada naturalioji atranka padare ana"... Na visokiu Dievo vardu girdejau, bet kad Dieva naturaliaja atranka vadintu tai pirma karta :)
O jei rimtai, tai kazkurioj is tos pacios antropologijos knygu skaiciau, kad argumentu pries NA, yra daugiau nei uz... t.y. trukstamu grandziu daugiau... gaila, kad tos knygos nebeturiu...
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Na kiek man teko skaityti vienoje knygoje (Forbidden Archeology), mokslas gana dažnai linkes nutylėti faktus, kurie tiesiogiai prieštarauja mums siūlomoms idėjoms apie žmogaus atsiradimą. Yra nemažai faktų, kad randama dirbtinės kilmės daiktų (batų, vinių, papuošalų) kuriems apie 250mln metų ir daugiau. O kadangi mes visi informaciją apie tai gauname tik iš mokslininkų leidžiamų knygų, niekas negali garantuoti kad viskas ką jie atranda yra pateikiama knygose. Juk gana paprasta - išrenki tik tai kas atitinka tavo siūlomą teoriją ir skelbi. Jei paskelbsi per dauk, tave pirmiausiai užsipuls "solidūs" kolegos, vėliau ir paprasti žmonės. Pabandykite įsivaizduoti kad pavyksta 100% įrodyti kad žmonės gyveno kartu su dinozaurais? Žmogaus kilmės teorija reikėtų iš pagrindo keisti, nemažai naujų knygų atspausdinti, daugybę žmonių iš naujo mokinti. Ir taip toliau. Todėl žymiai lengviau kelis tukstančius visiškai nepaaiškinamų faktų tiesiog išbraukti ir pamiršti, nei bandyti suvokti ir rasti tiesą.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, gal ir galejo but kazkokia pirmine forma ir ji siek tiek pakisti... ar buti pakeista, bet kad visa gyvybe is neorganiniu medziagu susikure pati savaime, tai man skamba maziau realiai nei pasakos...
O visos zinios yra tik interpretacijos.... kai tai supratu jau univere, man plaukai pasiurpo... brrrr... mokinukai tai kala, kaip tiesa... o tai tik nuomones...
O del mokslo revoliucijos... na manau, jai kas nors rastu tikrai rimtu irodymu, nepraleistu progos gerai isgarset su savo nauja teorija... bet greiciausiai patys mokslininkai tai tiki isisenejusia teorija, kad negali suvokti, jog gali buti kitaip... Turbut... O garsiausi atradejai ir buvo tie, kas pristaravo isisenejusiems dalykams... Mums taip univere sake :)
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Tai gal pirmieji žmonės buvo tiek tobuli kad savo kaulus galėjo ištirpinti erdvėje išskaidydami į atomus:)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, Bastut, kazkada tau tai ir bandziau pasakyt... kazkurioj kitoj temoj... gal apie sibira... bet visada geriau, kai pats suvoki :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Man irgi, Basta, atrodo, kad kažkaip taip. Aš ir kažkurioj temoj manau, kad apie tai pasisakiau, bet gal ir tik mintyse.. kas čia dabar beatskirs :)

Mūsų tas dėstytuvas katalikas irgi taip pat sakė, o kadangi aš dėstytojais labai tikiu.. :) ( :lol: :wink: )

Bet labai gerai tu viską susakei
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as apie tai daug masciau... kad logiskai niekaip nesigauna be pasalines jegos isikisimo... Del to visa paskaita, juokiausi, kai detytoja aiskino kaip sauniai naturalioji atranka reguliavo naudingas mutacijas ;)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Uzvakar per paskaita destytoja pasake, kad vis daugiau mokslininku linksta prie kreacionistines teorijos... na, ji paminejo, kad evololiujija vede" kuriancioji jega" ar kazka panasaus... na, laukiam :)
Siaip, sako ked tokia teorija kilo, kai darvinas keliaudamas po pasauli, pastebejo, kad pauksciu rusys skirtingose salose skiriasi... na, tipo tam reikejo israsti keliones :) Bet tu ne apie tai ... :)
Tiesa sakant, nezinau, kada buvo didziausias tamsumo laikotarpis... tikrai... gaunu tokiu duomenu is senoves, kad sunku buna patiketi... Ten labai daug geru dalyku, bet buvo ir tokiu... na pavydziui zmogus turejo gana mazai laisves, nes buvo priklausomas nuo tradicijos ir bendruomenes, tik taip gale islik, bet
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Šia tema aš irgi vis bandau sudėliot, bent jau savo mintyse, kažką tvarkingiau. Bet dabar mano žiniose viskas išblaškyta, gal kaip ir rašytinėje informacijoje. Kuo toliau tuo daugiau atsiranda klausimų dėl žmonijos istorijos :)

Štai ši tema yra pirmieji žmonės. Tai jeigu pirmieji žmonės buvo prieš milijonus metų, tai, įdomu, ar yra rašytinės medžiagos apie tai, kad buvo taip senai ir kokie jie buvo, kos mąstymas, kokia plati sąmonė, kokia ilga gyvenimo trukmė? Greičiausiai ne, ar ne? Nes šiaip, kad ir archeologija, apima palyginti neilgą laikotarpį, lyginant su milijonais metų. Na, aš čia tik svarstau.

O dar, Glesum, norėjau paklaust, universitete besimokant apie evoliuciją, kuomet pateikiamos įvairios mokslininkų teorijos ar hipotezės, kokį laikotarpį jie pateikia kaip anksčiausią, kuomet minimi pirmieji žmonės? Ar tos teorijos yra sausai mokslinės, ar yra ir metafizinių žinių? :)

Aš dažnai galvoju, kad žmonijos istorija tokia didelė ir apimamti tiek daug visokių įtikėtinų ir neįtikėtinų dalykų, netgi sunkiai suvokiamų dalykų ir kad nežinant visos visos visumos, galbūt ir nevertėtų galutinių išvadų daryti ir kad gal mums, ar man, kaip ir per anksti viską sužinot, gal ateis tam laikas? :)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Gal truputį nukrypstu nuo temos, bet.
Perskaičius 8kn2d man susijungė galai.
Mislinau, kaip čia buvo, kad buvo rojus žemėje kai Dievas sukūrė, Adomas ir Ieva tobuli žmonės. Natūrali gamta, viskas žydi, labai smagu gyventi. O paskui istorija jau kalba apie kažkokią netobulą bendruomeninę visuomenę. O pasirodo, kad būtent ir buvo tobula bendruomeninė visuomenė, gyvenanti pagal Adomo ir Ievos pavyzdį. Vedrusai tai tik dar vėlesnė civilizacija. Kaip man trūko tos gražios grandies dalelės. Man labai patiko apie tuos mamutus. Kaip viskas tikra, ir kaip viduje gera, kai tai tarsi prisimenu.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Dar apie evoliuciją (Iš temos "Atgimimas prasidės nuo Vakarų Sibiro" Įvairių temų forume)


Basta:
Parašyta: Antr. 2005 08 23, 0:06
--------------------------------------------------------------------------------
(...) taip, galaktiku daug ..visata didele..pagal biologine tikimybiu teorija, kad issivystys samone dar kur nors kitur...zodziu tingiu rasyt, bet esme tokia, kad vos ne neimanoma :shock: taciau mes juk zinom, kad gyvybe nesivyste..;. ja sukure dievulis. o paskui emesi ir kitos esybes savo darbeliu.. kas papriestaraus? vystesi, sakot? bet tai net mokslu neirodoma. vadinasi, mokslas sako, kad kitose planetose gyvybes nera, o jei ir butu, susisiekti butu keblumu ir t.t. Tuomet ignoruojamas faktas, kad visgi ateiviai egzistuoja. Geriau nesigincykit, o tai atsiras tokiu, kurie juos mate :wink:
Vadinasi, evoliucijos teorija klaidinga. Vadinasi, Zemeje evoliucijos taip pat negalejo buti.
Ar gali taip but, kad as ka tik irodziau dievo buvima?.. :roll:

(...)


Gabriukas:
Parašyta: Pen. 2005 08 26, 15:12
--------------------------------------------------------------------------------
Pas mus univere per bioetikos paskaitas bandė paneigt evoliuciją, ta prasme, tokią, kad viskas prasidėjo nuo kelių ląstelių ir vystėsi aukštesnės gyvybės formos, galiausiai išsivystė žmogus. Dauguma argumentų buvo katalikiški, tai tų nepamenu :) , bet vieną atsimenu - sakė, įsivaizduokit tarpinę formą tarp roplio kojos ir paukščio sparno. (juk atseit iš roplių vystėsi paukščiai ir t.t. ..)

:shock: :D :lol:

Ir tikrai - mokslininkams vis nesiseka rast tų tarpinių gyvūnijos rūšių. rado kelis maždaug tinkamus variantus, bet pilnos evoliucijos vaizdas nesusidaro.

dar sakė, kad pagal tikimybių teoriją yra l. maža tikimybė, kad viskas vyko atsitiktinai, kaip teigia aršiausi visuotinės evoliucijos šalininkai. ai žodžiu net pačių mokslininkų tarpe vis dažniau prieinama prie minties, kad visgi viskas vyksta ne atsitiktinai.. :)

Nežinau, ar visi katalikai turėtų taip galvoti :) , bet mūsų dėstytuvas galiausiai padarė išvadą, kad pasaulis buvo sukurtas, o evoliucija vyko tik rūšies ribose. :mrgreen:


glesum:
Parašyta: Pen. 2005 08 26, 18:25
--------------------------------------------------------------------------------
Nu Gabriuk tu ir pameni... :) Kartu toj paskaitoj sedėdavom, bet aš jokiu argumentu nebepamenu.. Tik to kunigėlio anekdotus :)
Aš tiesa sakant toj paskaitoj savo rūšių išsiskyrimo teoriją teoriją sukūriau :D Kurioje sutelpa ir Dievas, ir evoliucija... kolkas dar neradau jokių argumentų prieš ją :)


Basta:
Parašyta: Pen. 2005 08 26, 22:25
--------------------------------------------------------------------------------
Tai sakyk, kokia???

Gal as rasiu argumentu :wink: :wink:

Prieinant prie evoliucijos...
Sako, kad zmogus atsiskyre nuo kitu zmogbezdzioniu ir pasuko kitu keliu, nebevystydamas savo bezdzionisku ypatybiu... Jis atsistojo stacias. :lol: Nu gerai, gal as durna, bet man juokinga atrodo: taip eme ir atsistojo? Juk per tiek laiko, kol jis atsistojo, evoliucionavo, ji nukonkuruot galejo bet kokia rusis! Kokios aplinkybes turejo lemti jo statuma? Nebuvo jokio akivaizdaus akstino. Be to, kam jis toks stacias reikalingas? Tai tik silpnumo pozymis, greitis zymiai suleteja ir jis tampa pazeidziamas...

Manoma, kad jei nebutu isnyke dinozaurai, nebutu galimybes issivystyti zmogui. Taciau, kaip kazkur jau rasiau, maju iskastiniuose piesineliuose vaizduojamas greta zmogus su dinozauru. Mokslininkai bijo prie tu faktu rimtai prieit, nes yra gresme perrasyti visus vadovelius is naujo.


Gabriukas:
Parašyta: Št. 2005 08 27, 17:43
--------------------------------------------------------------------------------
atsistojo stačias dėl to, kad mažesnį paviršiaus plotą saulė kaitintų :wink: :) mačiau kažkada tokį filmą, kur viskas su procentais buvo paskaičiuota :lol: :D


Donatus:
Parašyta: Sk. 2005 08 28, 23:04
--------------------------------------------------------------------------------
Taaip, ta evoliucija, manau, tikrai buvo neatsitiktinė. Taip, ji buvo. Tik tai parodo Dievo kūrybos procesą, kaip mintys vienos kito, geresnėmis buvo keičiamos. Kad kūnas žmogaus susiformuotų štai toks, koks dabar, reikėjo daug laiko, kol iš vienos ląsrelės pataptu tokiu sudėtingu organizmu. Tuo pačiu ir sąlygos keitėsi- gyvūnai ir augalai taip pat tobulėjo taikydamiesi prie tobulėjančio žmogaus organizmo. Tik kaip su samone buvo- nežinau. Kažkaip nelogiškai atrodo, kad ji būtų staiga įdiegta į žmogų jam pasiekus pakankamą vystymosi lygį- Adomas ir Ieva... Na, čia mano teorijos spraga... :oops: :D


Basta:
Parašyta: Sk. 2005 08 28, 23:51
--------------------------------------------------------------------------------
Na sakai, Donatus, kad evoliucija buvo. Tai nuvertini Dievo jėgas.
Primenu, kad tik noriu padiskutuoti, o ne kažką iškart teigiu :wink:

Negi manai, kad jis iškart negalėjo sukurt tobulo visko? Suprantu, ką turi omeny, tikriausiai, kad Dievas nuo pat pradžių vystė mintį materialiai. Bet ar negali būti taip, kad tik Jo Sąmonėje viskas vystėsi gal tokia linkme, o paskui, kai viskas įgavo materialią išraišką, tuomet ir materializavosi su įvairiom "liekanom", kaulais ir panašiai?... Turiu omeny, kad ta praeitis gali egzistuoti nematerialioj plotmėj...?

Ir dar: evoliucija turi aiškią kryptį, kam Dievui vystyt evoliuciją, turinčią aiškų tikslą, aiškų įsivaizdavimą, kai galima viską materializuoti iš karto? Nejaugi tam, kad žmonės lygintų save su beždžionėm...?
Kurioje pakopoje, tavo manymu, atsirado minties galia, vaizduotė?


glesum:
Parašyta: Pir. 2005 08 29, 0:01
--------------------------------------------------------------------------------
Donatus, jei ir toliau taip elgsies as forume daugaiu nieko neberasysiu :D :D kam ausint burna? :D :D :D Tu labai trumpai, bet beveik pazodziui isdestei visa mano teorija. Ir jau ne pirma karta parašai mano mintis..
:D Na ačiū... Jaučiu, kad turiu bendraminčių tiesiogine to žodžio prasme :D nuostabus jausmas...
Na, bet ir aš pabandysiu paaiškint... tarkim, Dievo mintis yra materiali. Jis pradžių pradžioj suformuoja maretiją, turiu omeny visas daleles, Mendelejevo lentele. Tada palaipsniui kuria visą gyvybę, ir jo mintys palaipsniui atsispindi materijoje... o mes tai dabar vadiname Evoliucija. Nevadinsiu to tobulinimu, tiesiog viskas natūraliai turėjo vykti palaipsniui... Juk nesumanęs siūlo, nenumegsi megstinio... :)
Na, kritikuok, Bastut :D

beje, mokslininkai sutaria, kad 13milijardų metų yra tikrai per mažas laiko tarpas gyvybei savaime atsirasti...


Basta:
Parašyta: Pir. 2005 08 29, 0:06
--------------------------------------------------------------------------------
Gerai, kritikuoju :wink:

Dievas kūrė žmogų į save panašų... Jis, kaip suprantu, norėjo sukurt sau draugą - sūnų. Sudėt visas energijas į jį. Jas susiet su materija. Žinome, kad dvasios pasaulis turi atspindį materijoje. Tad Dievas, norėdamas save atspindėt, turėjo iškart sukurt žmogų su visom energijom ir jų pasireiškimais materialinėj plotmėj, o ne bakteriją.
Nors nesiginčiju, ir joje yra Dievo. :wink:


Basta:
Parašyta: Antr. 2005 08 30, 22:50
--------------------------------------------------------------------------------
Nu tai priestaraukit. :?

Jau buvau isidiskutavus, nesustokim pakeleje i tiesa :lol: :wink: arba kompromisa :wink: :P :)

Be to, negi Dievui reikejo sitiek laiko viska apgalvot ir tobulint su Jo minciu greitumu? (Cia glesum hipotezei)


glesum:
Parašyta: Antr. 2005 08 30, 23:30
--------------------------------------------------------------------------------
Nepyk, Bastut, bet man tavo argumentai pasirode nepakankamai svarus :)
Na, kazkaip manau, kad pasaulis galejo siek tiek evoliucionuot, o del zmogaus... del zmogaus.. dar nesu tikra.. nepatinka man tos bezdziones... bet gal mes dar ne viska suprantam...


Aušrinė:
Parašyta: Tr. 2005 08 31, 13:46
--------------------------------------------------------------------------------
Ir man iškilo klausimų. Neneigsiu nei vienos nuomonės, tik paklausiu kaip jums atrodo :) Ir man nepatinka teorija apie evoliuciją iš beždžionės, pvz., sukurtas žmogus nebuvo beždžionė, t.y. ne iš beždžionės evoliucionavo, tačiau, jei kalbėsime apie evoliuciją, kaip kad štai Donatus rašo, tai iki kokio laikmečio/kada žmogus baigė evoliucionuoti: prieš 1 000 000 000 metų, 10 000 metų, ar prieš 2 000 metų? Ar evoliucija sustoja? Jei ne, tai tobulėjam ir dabar, bet juk prieš tūkstantmečius buvo ir tobulesnių civilizacijų. Tai tais laikais vadinasi buvo evoliucijos viršūnė ir žmonės pradėjo migti? hm...? :?
Nežinant visos visumos, kaip buvo kuriamas žmogus, labai daug klausimų gali iškilti.



Basta:
Parašyta: Tr. 2005 08 31, 22:32
--------------------------------------------------------------------------------
Ko man čia pykt :)
Bet jei turit, ką pasakyt, tai netylėkit. Sakykit ką nors. Prieštaraukit ir ne baikščiai kaip lietuviai, o aršiai. :)

Gal pasaulis evoliucionavo kitokiu būdu. Tarkim, buvo sukurta daug visko ir kartu žmogus. Jam Dievas davė užduotį, paskirtį gyvūnams sugalvot. Vadinasi, pasaulį galėjo tobulint ir žmogus, gali būt, keitėsi, derinosi prie kintančio pasaulio.


Aureja:
Parašyta: Kv. 2005 09 01, 10:51
--------------------------------------------------------------------------------
Man priimtiniausia versija del zmonijos vystimosi raidos tai si ,apie kuria raso Zana Jankovskaja "Atlandidos pedsakai" knygoje.Stai ka raso Z.Jankovskaja...."Jelena Blavatskaja(1831-1891m)okultine ezoterike lankesi Indijoje,Tibete,Gobio dykumoje.Tibete mokesi 7 metus ir sugebejo atsiverti pasaulio ziniu priemimui.Veikale "Spaltoji dokrina "ji apraso zmoniu rasiu atsiradima bei raidos istorija.Pirmoji zmonijos rase(poliarine)susiformavo Zemeje tankejant dvasioms.Ju kunai buvo 40-50 metru ugio,eterines strukturos.Skraide jie virs zemes pavirsiaus ,turejo vienintele aki kaktoje,jie buvo telepatai.Antroji rase dar tankesnio kuno 30-40 metru ugio.Bendravo treciaja akimitelepatiskai.Buvo auksiskai geltonos kuno spalvos ir is pradziu be lyties.Vadinosi hiperborejais.Abi pirmosios rases buvo minties,dvasios ir sielos subtancijos.Veliau ,kad zmogus igytu emocines patirties is pirmos rases(taip pat siek tiek ir is antros rases)susiformavo trecioji---lemuru rase.Is pradziu trecios rases zmones buvo 40-60 metru ugio ,dviem kojom,keturiom rankom ir dviem veidais,vienas priekyje su dviem akimis,o antras (is nugaros) suviena akimi.Veliau kazkur dingo dvi rankos ir vienas veidas.Jie sumazejo iki 10-20metru ugio.Ir jau buvo dvieju lyciu.Stai ka pasakoja Amerikos dakotu indenai savo legendose.."Tai atsitiko tais laikais,kai visa zeme buvo apsemta vandens.Zmones-dvasios tada judejo oru.Jie apskrido visa zeme skersai ir isilgai ,taciau niekur nerado ne lopinelio sausumos.Gyvenimu jie buvo nusivyle.Taciau staiga is vandens iskilo uola.Is pradziu is jos verzesi ugnis,o veliau sprogo ir visa vandeni ismete i dangu.Ir tada pradejo rodytis zeme.Ant jos eme augti augalai ir medziai.Tada zmones-dvasios nusileido ant sausos zemes ir igavo kuna ir krauja.Edgaras Keisis transo busenoje gyde zmones ,bei sapnavo sapnus apie Atlantida."100 tuks. metu iki tol,kol i Indija atejo Rama.Atlantidoje gyveno toks Ameilius.Jis pirmasis pastebejo ,kad zmones zemeje virto i vyrus ir moteris,kaip atskiros asmenybes.Iki tol zmones savo fizinius kunus galejo keisti pagal norus ir mintis.Norai tureti fizini kuna visdidejo ,nes kunas teike daug malonumu.Apie lemuru gyvenima randama uzuominu sventuose rastuose,senovinese maju lentelese,Egipto bibliotekose.Lemurijos kontinento egzistavimo pedsaku aptinkama Ramiojo vandenyno salose.Ketvirtoji--atlantu rase atsirado is lemuru ar antrosios rases neaisku .Altantai buvo panasus i mus.Jie buvo dideli ir grazus...mazdaug 3-4 metru ugio.Ivairiu tautu,ivairios odos spalvos.Tik veliau atsirado misriu santuoku su arijais ir atlantai "susmulkejo"Prarado igimtas bioenergetines savybes.Trecioji akis nuslinko i kaukoles giluma ,bet puikiai funkcionavo.Pirmieji atlantai siek tiek skyresi nuo musu ---tarp ranku ir koju pirstu buvo plaukiojamosios pleves.Vyru lytinis organas isitraukdavo i vidu.Burnoje ilgas liezuvis ir 40 dantu.Akiu virsutinis vokas buvo lenktas zemyn,siek tiek denge akies regena.Nosies forma labiau primine spiralini voztuva.Ju kalba buvo panasi i pauksciu ciulbejima.Dazniausiai bendraudavo telepatijos budu.Veliau jie vis grazejo ,daresi panasus i mus.Ir kalba vis lavejo ,kol tapo siuolaikiniu kalbu pagrindu.Is jos susiformavo sanskritas,primenantis pali kalba.Sia kalba dar moka ir ja kalba kai kurios indu tautos.Penktoji rase--mes arijai.Indenai aravakai (Venesuela)turi savo priestvanini didvyri Makovena,ju gimines kureja.Noredamas sunaikinti pasauli ,jis sukele gaisra ,o paskui tvana.Saujele issigelbejusiu valtimi po tvano pasejo akmenis,is kuriu veliau atsirado zmones.Vienoje inku sakmeje Visatos kurejas Virakoca is akmens istase zmones ,dave jiems gyvybe ir apgyvendino Titikakos ezero apylinkese.Ir graiku padavimuose paskutine zmoniu rase sukuriama is akmens.Per tvana is vandens kusojo tik pati auksciausia virsune-Parnasas.Kaip cia 10 potvynio diena sustojo laivas su vienintele issigelbejusiu zmoniu pora-Tesalijos karaliumi Deukalijonu ir Pira.Europos senoves tradicijoje akmuo,kieta uoliena jos gabalas buvo siejamas su amzina Dievo galia ir suprantamas kaip koncentruotos jegos israiska.Dideli akmenys su ertmemis arba pedos ispaudais(simbolizavo juose esanciu zemes jegu apvaisinima.Tokiose ertmese susikaupes lietaus vanduo igaudavo stebuklingu gydomuju galiu.)Baltijos pajuriu galima prisirinkti daug ivairiu idomiu keistu akmeneliu--fosiliju.Tai suakmenejusios organizmu gyvavusiu pries milijona metu liekanos.Gal tai 4- ar 3 rases pedsakai?Sestoji rase netrukus turetu atsirasti kazkur Amerikoj.Lemurai buvo kur kas senesni uz atlantus.Viena ju dalis stengesi perduoti zinias pasauliui.Kita ryzosi pavojingam eksperimentui.---pradejo selekcinius bandymus su gyvunais.(Taip atsirado zinomi Egipto dievai su gyvunu galvomis)Suirze ,selekciniu klaidu pridare lemurai daresi vis piktesni.Daugelis pasidave blogiui,jie pradejo lavinti savo iskrypusius seksualinius sugebejimus.Viskas tam ,kad isliktu.Egipto mitologijo--beveik visi dievai ,turintys zveriu kuno dalis yra pikti.Pirmapradziame chaose saules dievas Atonas (zmogaus pavidalo)sukure save ,paskui gime dieviskoji pora ,oro valdovas Su ir dregmes deive Tefnut(abu be gyvunu pozymiu )jie dave gyvybe zemes dievui Gebui(zmogui ) ir dangaus deivei Nut.Siu dievu vaikai-tai Setas (su fantastinio gyvuno galva ) ir jo zmona Neftide(zmogus )bei Ozyris ir jo zmona Izide.Antraja pora garbino visi egiptieciai iki pat Egipto civilizacijos pabaigos.Veliau ju kultas paplito senoves Graikijoj bei Romos imperijoj.Setas klastingas.Nuzude broli Ozyri ,o jo kuno dalis isbarste po visa pasauli .Ir toliau-gyvuno ar pusiau zmogaus pavidalo dievybes kenke aukstesniems dievams.Krikscionybeje gyvybine energija--Sventoji Dvasia.Ja islaikyti galima tik gerias darbais ,sviesiomis mintimis ir meile viskam ,kas mus supa" :lol: :P :D


Dievo karys:
Parašyta: Kv. 2005 09 01, 11:30
--------------------------------------------------------------------------------
zemesniuju zyniu suvokimo versija nemanau kad galetu buti priimtina
vienok ja issistudijuoti galbut ir verta :)


Donatus:
Parašyta: Kv. 2005 09 01, 12:35
--------------------------------------------------------------------------------
Bastut, aš anaiptol nenuvertinu Dievulio galių nei Jo minties greitumo. Dėl minties ir galios jis viską puikiausiai sugalvojo. Pagalvok, kiek pasaulyje dabar yra vabaliuku, kiek žolytės lapelių, kiek gyvūnų, jų rūšių ir vienetų?! Kiek daug žmonių! Tiesiog sukurti atskirai kiekvieną individą, t.y. jį MATERIALIZUOTI būtų reikėję daug laiko ir pastangų. O Dievulis sumanė paprasčiau: Jis tik pradinį materijos atsiradimą (energijos susikoncentravimą) sukėlė, o po to tik aplinkybes reikiamas sudeliodavo, kad atsirastų vanduo, pirmosios ląstelės... Materija negali staiga BUM! tsirasti iš vakuumo. Milijardams žmogaus kūno ląstelės reikėjo laiko "susilipinti viena ant kitos", įgauti informacijos, patirties ir pan. Taip vadinama "Evoliucija" yra Dievo kūrybos požymis. Tik kaip su sąmone buvo, su dvasia, nesugalvojau... Bet žmogus ir beždžionė išsivystė iš vieno "protėvio", t.y. Dievulis nerašė išnaujo genetinio sudėtingo kodo atskirai beždžionei ir atskirai žmogui, o tiesiog paėmė abiem bendrą genetinį kodą, vieną modifikavo vienaip, o kitam suteikė kitokių savybių. Tam, žinoma reikėjo laiko, nes materija visuomet yra apribota laiko sąvoka.

Taip vystėsi fizinis kūnas. Tik jei kas sugalvotų kaip vystėsi sąmonė, vaizduotė, minties galia?.. Nors manau ji buvo "staiga" materializuota...

O dėl lemūrų, atlantų ir ,neva, panašių civilizacijų senovinių, man kyla įtariami, širdis abejoja... Mano nuomone tai buvo žmonės tokie kaip ir mes. Tik jų dvasinis kūnas, eterinis, astralinis buvo žymiai geriau funkcionuojantys, todėl medituotojai ir mato juos kaip energetines struktūras. O gal tai ir paaiškina sąmonės vystymąsi. Bet dėl kūno, manau, jis nebeevoliucionuoja jau daugybę metų, jau nuo pirmosios civilizacijos (hiperborėjų, lemūrų, atlantų, ar kitų...)
Nors patvirtinti ar paneigti svariais argumentais turbūt niekas tokių teorijų negali. Klausykime širdies...

P.S. Šaunu, Glesum, kad bendraminčiai esam :wink:
Ar sakiau, kad Tavo eilės nuostabios? :H


Donatus:
Parašyta: Kv. 2005 09 01, 12:40
--------------------------------------------------------------------------------
P.S.S Vakar išbandžiau "seną gerą" lakstymą keturiomis, kaip beždžionės laksto. Žinot, greiti būtų galima dar didesni išvystyt, nei dvejom kojom :wink: Ir šiaip apėmė keistas jausmas, taip ir norėjosi garsiau suriaumoti ir visiem apskelbti, koks aš "galingas patinas"... :lol: :lol: :lol: :D :mrgreen:


Aušrinė:
Parašyta: Kv. 2005 09 01, 13:02
--------------------------------------------------------------------------------
Donatus Rašo:
O dėl lemūrų, atlantų ir ,neva, panašių civilizacijų senovinių, man kyla įtariami, širdis abejoja... Mano nuomone tai buvo žmonės tokie kaip ir mes. Tik jų dvasinis kūnas, eterinis, astralinis buvo žymiai geriau funkcionuojantys, todėl medituotojai ir mato juos kaip energetines struktūras.


Aš visad atlantus ir lemūrus įsivizdavau fiziškai tokius kaip ir mes. Ir man atrodo savaime suprantama, kad jų visi kūnai funkcionavo daug tobuliau nei dabar. :)
Taip, Donatai, tegul širdis mums pasako, nes daug knygų gali į šoną nuvesti.


Donatus:
Parašyta: Kv. 2005 09 01, 13:14
--------------------------------------------------------------------------------
Taip.
Ir dar noriu akcentuoti tai, kad "anų" energetiniai kūnai funkcionavo geriau todėl, kad jie gyveno.. sveikiau nei mes. Mes taip pat galime lengvai telepatiškai bendrauti, trečiąja akimi jausti, būti tarsi energetiniai stulpai, tiesiog reikia "atsibusti". Mūsų kasdienė gyvensene, paveldėjimas iš tėvų užslopina visus (palyginus beveik visus) pojūčius ir galias. Net Anastasija moko naudotis "spindulėliu", draugauja su "debesėliu", moka perkelti kūna erdve (teleportuotis) ir dar daug mums neįprastų dalykų. Būtent neįprastų, nes retas kas taip daro tarp mūsų :lol: ,bet visiškai natūralių (nors kartais ir visai nebūtinų :wink: )

...ir esam dabar visiškai nemenkesni už didinguosius atlantus ir lemūrus! ...tik truputi užsimiegoję :|


Basta:
Parašyta: Št. 2005 09 03, 1:13
--------------------------------------------------------------------------------
Mano širdis nepriima šiuolaikinės evoliucijos teorijos, o nuojautos aš noriu klausyti. Jei tai nebūtų nuojauta, aš taip nesistengčiau...juk neturiu jokių "savo" teorijos įrodymų ar kitų variantų. :|

Donatus Rašo:
Tiesiog sukurti atskirai kiekvieną individą, t.y. jį MATERIALIZUOTI būtų reikėję daug laiko ir pastangų..........................Materija negali staiga BUM! tsirasti iš vakuumo


Ot čia, branguti, tu klysti. :wink: :lol: Net žmonės sugeba materializuoti iš "niekur" daiktus. Taigi Dievuliui nėr taip sunku iškart visko, jei jis viską apgalvojo, "padaryt".

O kaip jums atrodo, sujungiant Aurėjos teoriją ir šiuolaikinę evoliuciją, ir Donatus mintis, išvesti bendrą, kad buvo tos visos rasės, kaip aprašyta ir kartu ir evoliucija ir kai atsirado žemė, tai jie ir įsikūnijo pilnai?

Tai apima viską.

Išskyrus Anastasijos pasakojimą. O gal tai buvo pirmasis arijas?
Beje, į šitą sujungtą vieną bendrą hipotezę gali įeit ir Sorcerer variantas... (temoje "INDIGO vaikai")

:roll:


glesum:
Parašyta: Pen. 2005 09 09, 17:55
--------------------------------------------------------------------------------
Perskaiciau Aurejos varianta ir supratau, kodel ta Zanos knyga vis dar metosi neperskaityta mano lentynoje :D Kazkokia ivairiu saliu mitologiju samplaika... labai daug atsakymu i neiskilusius klausimus... Kaip pasakytu mokslininkai, oro teorijos... Bet bus apie ka pries miega pamastyt...


Aureja:
Parašyta: Št. 2005 09 10, 12:16
--------------------------------------------------------------------------------
As taip viska vertint ,kaip Glesum raso.....ivairiu saliu mit.samplaika ar oro teorijos ir t.t...net nedrysciau kazkaip vertint....nes paskui gyvenimas taip pateikia viska ..tokiu pateikia akibrokstu...kad Ohoho....Juk musu Visatoje taip viskas subtilu....... :lol: Tibete Sventam Potalos vienuolyno pozemiuose,Slaptosios Isminties sventykloje,tibetieciai vienuoliai saugoja tris ypatingus Zmoniu-milzinu kunus.Tai du vyrai ir moteris.Bet ju dydis!Moteris nemaziau kaip triju metru ugio,o didesnysis vyras-pusantro karto uz ja aukstesnis.Galvos dideles,virsuje kiek kugiskas.Zandikauliai siauri ,lupos nedideles ,plonos.Nosys ilgos ir siauros,akys giliai isodintos.Rodes visi trys nemire,o tik uzmige.Jie gulejo juodo akmens karstuose,israizytuose keistais rastais ir zenklais,karstai be dangciu."Trecioji akis"L.Rampa :P


darja:
Parašyta: Št. 2005 09 10, 13:18
--------------------------------------------------------------------------------
:? ...ir man keistas anastasijieciu (kaip, beje, ir kitu netradiciniu judejimu, kad ir saibabieciu) noras patiems save isprausti i siaurus remus ir atmesti viska, kas neaprasyta tose knygose ar neitelpa i tose knygose nurodytus remus, tarsi tai, kas egzistavo iki tu knygu pasirodymo, kulturines vertybes ir tradicijos pasidare neverta demesio, tarsi musu tevai ir proteviai - visi klydo, o staiga pasirode tos (ar anos) knygos ir viskas pasidare aisku, viska sudeliojo i vietas... :? Taip nebuna...


Basta:
Parašyta: Št. 2005 09 10, 22:22
--------------------------------------------------------------------------------
Aurėja, skaičiau... :wink: :P

Tačiau toje teorijoje, kaip, be kita ko, ir daugelyje, kažko trūksta.

Ir kodėl nė viena taip neįkvėpė, kaip Anastasijos išsakytoji?... :roll:

Beje, man, pvz., iš tikro nuėjo virpuliukai kūnu, kai pirmąkart perskaičiau žodį "vedrusė"... O kaip jums?


Donatus:
Parašyta: Št. 2005 09 10, 22:42
--------------------------------------------------------------------------------
Taip, ištiess, ir man nuėjo virpuliukai ir vėl jį perskaičius... :D
Anastasija- tyra kaip kūdykis, Ji nemoka meluoti..

O tie tibetietiški kūnai "paslapty" saugomi, labiau primena ateivius... Taip taip, ateivius. Kitų energijų bandymus sukurti į žmogų panašę būtybę.. Jie gi ir lėkštėmis skraido ir Žemėje lankėsi jau senai...


Aureja:
Parašyta: Pir. 2005 09 12, 8:34
--------------------------------------------------------------------------------
Miela Basta, man net nekilo mintis net lyginti Anastasijos su kitais reikiniais ir pan.tai nesulyginami dalykai.Paprasciausiai pleti savo ezoteriniu ziniu akirati ir tiek ,opaskui kazkaip kila noras pasidalinti su kitais bendraminciais .Dar labai idomiai apraso apie tai V.Lermontovas savo knygose pvz."Delfanija" ir kt. :lol:


glesum:
Parašyta: Pir. 2005 09 12, 11:08
--------------------------------------------------------------------------------
Atsiprasau Aureja,jei izeidziau :oops: Tikrai nenorejau... Darija, juk ir parasiau, kad tokios teorijos dar nemano suvokimo riboms... Nes skaiciau ir kazkaip nelipo... neturejau argumentu ju pagrindimui... tai turbut rodo menka mano isprusima :lol:
Senoves mitologijos... na, jas galima taip ivairiai traktuoti, kad jei nori suvokti, kaip ja suvokti :) reikia mazu maziausiai paciam pasikalbeti su tuo indenu ar senoves graiku... Studijavau antikos religija ir mitologija... Galimoms interpretacijoms ribu nera :)
Beje, buvo vienas antikos filosofas, kuris turejo labai panasia teorija.... bet vardas jo labai uzlkrito... bijau pameluot... Nors jis isdeste man priimtiniau... kalbejo apie keleta "zmonijos amziu"...


(...)


Aureja:
Parašyta: Kv. 2005 09 22, 10:26 Rašyti temą:
--------------------------------------------------------------------------------
Parasysiu,dar viena idomiai pateikta versija apie zmonijos evoliucija ,kuria aprase garsaus poeto proanukis Lermontovas savo knygoje "Delfanija" ,tuo labiau ,kad vieta ypatinga ir labai surista su Anastasijos knygomis...tai Gelendziko vietove. :lol: Pries 50000 metu ,nuo Geledziko iki Anapo gyvavo ypatinga labiausiai issivysciusi civilizacija.Butent si civilicacija ir dave viso pasaulio zmonems,galimybiusuoli i savo evoliucija.Sios supercivilizacijos zmones turejo gilias zinias todel ,kad visada nepertraukiamai bendravo su Auksciausiuoju Protu.Jie ivalde pusiauvandenini gyvenimo buda ir galejo laisvai judeti po pasaulio vandenynus ir pernesti savo gilias zinias i visus zemes kampelius.Lermontovas prisimine Sumeru legenda ,kuri skelbe ,kad juos ismoke rasto,metalo apdirbimo,zemdirbystes butent pusiau zmones-pusiau zuvys.Prisimine taip pat Olmeku,Inku ,Maju ir kitu tautu pasakojimus ,kaip jie greitai "sukulturejo "ir suklestejo ,deka ziniomis ,gautomis is paslaptingu baltuju Dievu ,isejusiu is juros.Labiausiai Lermintova nustebino izymaus keliautojo Chrierdalo isradimas ,jis aptiko ,kad turtingos indenu Dievybes priklause kaukazinei rasei.Ta rase po visa pasauli sukure ziniu ir kulturos dukterinius centrus.Mokslas apie tai nieko nezino.Daugelio tautu legendose isliko prisiminimai,kad zinias jiems atnese barzdotieji Dievai su balta oda ,iseje is juros putu.Butent sie pasiuntiniai apmoke laukinius zmones zemdirbystes ir astronomijos,kalendoriaus ir rasto ,matematikos ir meno ,verslo ir statybos.I viso pasaulio kampelius plito Kaukazo-supercivilizacijos laimejimai-pasiekimai,pasiuntus savo nusvitusius zinius.,kurie tapo tiems laukiniams zmonems Dievais.Todel butent deka sios procivilacijos mokytoju-pasiuntiniu visoje zemeje ivyko galingas evoliucinis suolis i samone.,kultura ,atsirado daug issivysciusiu civilaciju.Kodel butent pagrindine procivilizacija atsirado prie Juodosios juros?Zeme-tai vieningas gyvas organizmas.Kiekvienas planetos regionas vykdo ypatingas funkcijas,panasiai kaip zmogaus organai organizme ir todel turi savo gyvenimo veiksmo programa,kuria gauna is visatos centro.Uztat Juodosios juros pakrantes,Kaukazo ,o butent atkarpa nuo Gelendziko iki Anapo planetariniam zemes organizme vykdo "Moters lytiniu organu "funkcijas, o tiksliau..."gimdos organu"Butent cia ir gime ta procivilacija.Sios supercivilizacijos zmones mokejo bendrauti su jura ,is kurios priimdavo kosminius signalus ,todel ,kad jura-tai didelis imtuvas ir akumuliatorius kosminiu informaciniu srautu ,o svarbiausia tai laboratorija ,kurioje vyksta gyvu organizmu kurimasis.Sios supercililizacijos zmones draugavo su delfinais zinodami,kad delfinai-pirmoji protingiausia civilizacija Zemeje.Jie ivalde ivairius ekracensorinius sugebejimus.Is sios vietos buvo pasiusta ekspedicija i Urala,Tibeta,Indija,Artimiausius Rytus,Europa.,kitus pasaulio krastus.Koralu gele--yraprosenele visu gyvu sutverimu pasaulyje.Tai Koralai-gyvunai? Taip...O zmones? Zmones issivyste is vienos rusies gyvu sutverimu ,pasizymintis intelektu,kurie palike jura ,isejo i sausuma ir pagimde pirmuosius zmones.Todel mokslininkai niekada neras trukstamos grandies evoliucijoje.Dalis tu gyvunu grizo i vandenyna ir transmutavosi i delfinus.Sie intelekta turintys paslaptingi sutverimai yra tie patys proteviai ir zmoniu ir delfinu. :lol: Lermontovas sapnavo sapna,kad didele juoda dengianti saule banga nuslave viska zemeje ,tik ant kalno-piramides virsunes pamate sena zyni sedinti,kuri mokiniai tepe kazkokia skysta mase visas angas t.y. burna, nosi ,ausis.Delfanija sake ,kad taip panasiai ir ivyko ,kai keitesi poliai ,buvo stiprus zemes drebejimai ,verzes vulkanai ,didzioji banga nuslave istisus miestus ,kontinentus ir t.t :D


Basta:
Parašyta: Sk. 2005 10 02, 0:33
--------------------------------------------------------------------------------
manau, kad tame yra bent dalis tiesos...
paaiskeja mane neramines klausimas, kodel tokia didele Zemes dali uzima vandenynai.

---
:D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Laaabai idomu, aciu Gabriukui, kad viska perkele, nebuvau skaicius.
O milzinus mini ir Biblija, beje ten kalbama, kad tie milzinai buvo moteru ir puolusiu angelu vaikai... Taigi, gal tikrai ateiviai?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Basta wrote:
Gluosnė wrote:Laaabai idomu, aciu Gabriukui, kad viska perkele, nebuvau skaicius.
O milzinus mini ir Biblija, beje ten kalbama, kad tie milzinai buvo moteru ir puolusiu angelu vaikai... Taigi, gal tikrai ateiviai?
o gal ne ateiviai, o ... moteru ir puolusiu angelu vaikai? :)
Niu..kas ten zino :) Gal tie puole angelai-ateiviai? :D
Post Reply