Dolmenas Lietuvoj!

Forumas besidomintiems Lietuvos ir Žmonijos tikrąja istorija. Dolmenai.

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Aga, o aš jus arbata pavaišinsiu :) :roll: ...jei važiuosit parašykit laiškelį- malonu būtų pasimatyti:)
...gyventi yra nuostabu...
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Kaip smagu!
Įsigijom dar draugų.

:lol: :lol: :lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu jau kam cia, Skirmantai, tie "nepatogumai" - siaip tai as is Vilniaus, tai tau biskiuka nepakeliui mane pasiimti, bet jei kartais pro sali vaziuotumet, tai butu labai labai aciu, jei ir mane isimestumet - daug vietos neuzimciau, nesu nei didelio ugio, nei svorio - ratu nesulauzyciau... :wink: :)
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

...mch, na jei ir įlaužtum netyčia ką nors, manau Skirmantas nepyktų:)..Niekas negalėtų pykti> jei netyčia..:)
...gyventi yra nuostabu...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: galit mane ir i bagaznyka imest - svarbu, kad kaip nors nuvaziuociau... :lol:
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

...kokia dar bagažnyčią :shock: , uždusi gi be oro gero ...ir toloka čia iki mūsų :)...
...gyventi yra nuostabu...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Nekalbekit... neerzinkit tu, kurie si savaitgali negali... :cry: JUs mane skaudinat :lol:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Ko jus svaigstat del to dolmeno?

Uzsidare zmogelis akmeny kad galetu savo ismintim pasidalin su mumis paliegeliais.
Bet va as manau kad ismintim verta buvo su zyniais pasidalint, kad sie tos koses neuzvirtu.
Va Anastasija jiems ant pirsteliu parode kad jie nesamones daro, tai jie is karto liovesi ishkadije...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tik mes nesiliovem, a ne?.. :P :wink:
Audronė
Posts: 25
Joined: Fri 05 07, 2004, 12:42

Dolmenai

Post by Audronė »

Vilmute, o kaip pas jus, Tveruose, su lietumi?
Klaipėdoje nuo antradienio ištisai lyja. Nušvinta trumpam vaivorykštė ir vėl liūtis. Ką tik parvykau iš Šilalės, ten sausa. :?:
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Su lietum normaliai :)... turim retkarčiais ir jį :) .vakar kažkiek palijo, šiandien kolkas ne, o ryt lyg ir neturėtų lyti....
Tikiuosi, bet bus taip kaip turi būti. Yra gerai išmokti priimti taip kaip yra ir džiaugtis, kad gali gyventi :)
...gyventi yra nuostabu...
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Oi, oi...kiek daug žmonių buvo atvykę...Apturėjau didelę dvasinę malonę susipažinti su daugybę šviesių žmonių :D .
Na, daugiau tepapasakoja tie, kurie buvo...
Kažin, o iš čia besilankančių ar buvo šventvietėj?
:roll: :wink:
...gyventi yra nuostabu...
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Buvom buvom.
Tiesa, šį kart mintimis.
Kaip nebūtų gaila. :?

:lol: :lol: :lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x ir vel manes nepaemet - nu jau nezinau - bus jumi blogai, jei manes neisimesit - kai uzleisiu kokius kerus, tai nerasit kelio iki to dolmeno, ot ir bus jumi tada :x :shock: :P
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Matai, Darja, gal žmonės ir prisibijo Tavo galių.
Dažnai vis gąsdini, grasini - tai ir nepaima. :cry:
Image
Bet ateis laikas :H ir paims.
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tu darja maziau verzkis prie to dolmeno, jei taip dega tai pasistatyk dolmeniuka savo sode
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Juos vadina Jionioniu akmenim.Man tai dolmeno liekanos. Yra prie Merkines.Gaila neturiu foto,bet tikiuosi ides
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P :P :P nu va, pagaliau atsirado zmogus, nepabuges manes, pabaisos :P , nuvezt i ta sventa vieta (beje, jis norejo likt incognito - del kuklumo, o ne del to, kad jam butu geda prisipazint, kad mane veze :wink: ). Zinot fantastika kazkokia - tarsi pabuvau kitoje realybeje, tas mistiskas miskas, saltiniai, visur akmenys, net mano skeptike drauge buvo apstulbus, ir net atsakyma viena iskart gavo... :wink:
O jei dar pasakyciau, kad buvo nuostabus oras, niekas mums netrukde, nebare, kad uzlipom ant virsaus, kad pastaciau senoliui stopke su "Trejom devyneriom" ir dar pipiriuku i ja iberiau - kad geriau veiktu... :wink: , ir dar palikom ten pora saldainiu, tai kad man nesuestut :x :x :x

Bet siaip tai dar nevisai grizau i realybe, tai nepykit, jei kur nusisnekesiu... :) :) :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ale klausykit, Skirmantas antra dolmena Dzukijoj atrado - matysit, tuoj prades jie dygt kaip grybai po lietaus... :wink:
(tude, kad sitas dolmenas mums apie anuos "pranes"... :wink: )
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

(+)
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Post Reply