Psichiniai susirgimai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Psichiniai susirgimai

Post by Gluosnė »

Kaip manote, kas tai... Ar piktų energijų apsėdimas, ar tikrai tiesiog fiziologiniai smegenų pakenkimai...

Prarandu mylimą brangų žmogų. Jis pats sau atrodo sveikas, visi kiti aplink-melagiai ir veidmainiai.. Darosi pavojingas..

Kaip tokiam padėti, kaip išgyventi šalia esantiems? Gal turit patirties.. Gal žinot kokių netradicinių gydymo būdų?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Lazarevas tokius natvejus nagrineja.

Lazarevas si atveja kaip tik patvirtintu: tam zmogui butent taip yra kaip jis mano, taciau situacija pasikeis kai jis save pakeis.

Kad reikia keisti save sako visi, o stai ka daryti konkreciau sako Lazarevas.
Kai zmogus paskaitys teorija galesim pakalbet apie praktika
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

O jei žmogus nenori savęs keisti, jis gi jaučiasi teisus?
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Re: Psichiniai susirgimai

Post by korina »

"Gluosnė" rašo:
Kaip manote, kas tai... Ar piktų energijų apsėdimas, ar tikrai tiesiog fiziologiniai smegenų pakenkimai...

Deja, visos fsichinės ligos yra apsėdimai (iškyrus fizinį smegenų pažeidimą). Yra viena knyga rusų kalba, kurioje išsamiai išnagrinėta žmonijos situaticija šiuo metu. Apsėdimų atvejų daugiau negu manote.

Mano įstaigoje dirba mažiausiai trys žmonės su tokiais simptomais. Du iš jų suvokia savo ligos priežastį ir sėkmingai gydosi vaistais. Kaip bebūtų keista, bet vaistai padeda, jie tiesiog užblokuoja apsėdėjų (dažniausiai tai turinčios ribotą intelektą tamsios stichialijos) poveikį į smegenis. Trečia moteris irgi sėkmingai gydosi vaistais, nors pati yra šimtaprocentinė ateistė. Jos apsėdimas pats akivaizdžiausias, ji periodiškai nustoja bendrauti ir negirdi, ką jai sako kiti, bet aiškiai matosi, kad ji kažko klausosi ir net mato kažką. Tokios būsenos ji išbūna darbe apie savaitę, po to mėnesį ar daugiau gydosi ir grįžta visiškai pasveikusi, jei taip galima išsireikšti. Šiaip ji labai maloni. Tai kartojasi pora kartų per metus, nors ji pastoviai vartoja vaistus.
Atsikratyti apsėdėjų labai ir labai sunku ir pavojinga tai bandyti daryti. Turiu literatūros su egzorcizmo(piktos dvasios išvarimo) aprašymu bei kitų apsivalimo būdų aprašymu. Tai ilgos procedūros su pasnikais ir maldomis. Tačiau jai žinai savo "ligos" priežąstį ją galima valdyti.

Pačiam apsisaugoti nuo apsėstų galima su Archangelo Michailo pagalba. Tiesiog reikia jo prašyti, kad surištų apsėdėją esantį žmoguje ir nurodyti vardą, Tai veiksminga ne ilgiau kaip parą, jei gerai pamenu, tai toks Kosminis Įstatymas. Tačiau apsėdėjai bijo net Archangelo Michailo vardo ištarto garsiai.
Jei manot, kad visa tai tik nesveikos vaizduotės vaisius tai paskaitykit mano nurodytą knygą, kurios pavadinimą duosiu jei bus norinčių ją skaityti.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na, kokia gi ta knyga? Nors aš skeptikė, bet daug dalykų, dėl kurių buvau skeptikė patapo man realūs..
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Knygos pavadinimas "Kristalnij svet hepapkiji", galima gauti ezoteriniuose knygynuose.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

eikit jus su apsedimais :)

>O jei žmogus nenori savęs keisti, jis gi jaučiasi teisus?

ar jis nori
a) buti teisusis
b)kad aplink nebutu melagiu ir veidmainiu?

pavyzdziui jei kely pamatysiu duobe ir eisiu i ja, ikrisiu ir spranda nusisuksiu as busiu teisusis - kely duobiu neprivalo but.
taciau as galiu duobe apeit arba uzlygint - teisus as juk isliksiu ir siuo atveju
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Hm.. Tas žmogus patapo pavojingas. Tikrai, belieka tik melstis. Ugniažolė sakot? Bet ji nuodinga, reikia žinoti kaip vartoti..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Laikykis, Gluosne - mes su tavim, linkiu, kad dievulis padetu. Sakoma, kad visos ligos siunciamos tam, kad apsaugotu zmogu nuo didesnio blogio, tik kartais tai labai sunku priimti... Zinoma, reikia melstis, bet butu gerai pasikonsultuoti ir su kokiu daktaru ar psichologu - nereikia atmesti ir tradicines medicinos. Laimingai ir tau, ir tam zmogui...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

valgiau tos ugniazoles ir nenusinuodijau

beje gluosne, yra dar vienas metodas - keisti paciai save.
kai keiti save, keiciasi viskas aplink, ir tas zmogus irgi
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kipshas wrote:valgiau tos ugniazoles ir nenusinuodijau

beje gluosne, yra dar vienas metodas - keisti paciai save.
kai keiti save, keiciasi viskas aplink, ir tas zmogus irgi
Na taip, Kipšeli, bet čia reikėtų mano mamai pasakyti, su tuo žmogumi jau nebegyvenu. Mylėjau jį, nepaisant daugybės baisių dalykų, nes serga jis nuo jaunų dienų, bet dabar vis blogiau. Jis ir dabar mane myli, tik mano vyras jam blogas, na bet čia jau kaip ir nesvarbu. Bet jam vaidenasi mamos neištikimybės, o kai aš užaugau tai jam pradėjo vaidentis kad ir aš tokia, nu tipo..su visais kas tik papuola.. Bet man meilė akla, o mamai..
Aš galiu tik mylėt ir stengtis būti laiminga, bet jei aš laiminga, tai tada iš viso atrodau jam idijote. Vis grasina, kad man blogai baigsis.. Nebežinau...

Skaudžiausia, kad mama visą laiką būvo su mumis, o jis lakste per moteris.. Tai ir kaltina mamą tuo, ką darė pats.. Ir suprantu, kad jis šventai tiki tuo ką sako ir teisinti mamą yra beprasmiška. Jis vis sako, kad turi daugybę įrodymų :) Pabūna ji pas mane, tai jis sako, kad sekė ir matė ją su kažkuo.. Vienu žodžiu..baisu. Ir žinau, kad tokių atvėjų yra daug.

O kam tu tą ugniažolę valgei, Kipše? :)

Nors Mindaugas irgi palesė, kai skrandi skaudėjo, tai padėjo jam :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Skaudžiausia, kad mama visą laiką būvo su mumis, o jis lakste per moteris.. Tai ir kaltina mamą tuo, ką darė pats..


paskaityk Lazareva jei turi laiko
ir tada nuspresim kas kaltesnis ar vagis kad voge, ar seimininkas kad tycia duris atidaras paliko

>O kam tu tą ugniažolę valgei, Kipše?

man Zygimantas sake valgyt, nu tai ir valgiau, o ka?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Gluosne, o kodel tu laikai ta zmogu psichiskai nesveiku?
Kiekvienas pats pasirenka realybe, kurioje gyvena, pats savo pasauli kuria. Leisk jam paciam pasirinkti kuriame pasaulyje gyventi. Leisk sau, jam, mamai, kitiems tureti lygias pasirinkimo teises ( без суждения условностей норм и отклонений, что тоже является лишь игрой ума и социума).
Nereikia bijoti, tavo baimes tik pablogins situacija. Jei jau yra toks isbandymas tavo gyvenime, priimk ji ir leisk sau lengvai ir dziaugsmingai ji iveikti. Tegu tiesiog tavo buvimas salia, tylejimas, lytejimas, juokas, valgymas kartu harmonizuoja jo pasauli. Ir jo zodziai negasdins tave, o privers sypsotis viduje, isoreje buk rimta ir klausyk ka jis sako. Jei leidzia galimybes, duok jam tai, ko jam truksta :) Priimk viska kaip zaidima, kuris palengvins situacija su tavo mama ir sujungs skirtingus pasaulius.

Dar yra homeopatiniai vaistai - Stramoniumb (при бредах и страхах) ir Barita Karbonika (при старческих маразмах). Aisku, geriau kreiptis i daktara homeopata. I tradicines medicinos daktarus nepatariu kreiptis, jie gali tik pasiulyti vaistais uzslopinti simptomus.
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Olga, nelabai sutikciau su Tavo pasisakymu, kad reiketu stengtis susitaikyti ir pirmiausia keisti save. Manau, kad Gluosnes papasakotoje situacijoje per daug filosofuoti jau nereiketu, nes psichinemis ligomis sergantys zmones tikrai gali buti labai pavojingi.
Nezinau ka galeciau patarti Gluosnei... nors pati ir esu labai skaudziai pergyvenus panasia situacija. O del baimes... nezinau, ar ji kada galetu praeiti. Gal net negaleciau to vadinti baime, o tiesiog labai didelis itarumas ir izvalgumas. Manau taip yra todel, kad norisi apsaugoti save ir sau artimus zmones.
Gluosne, linkiu Tau stiprybes :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ir as tau linkiu sitprybes, nes zinau, kaip buna sunku, tik jokiu budu nepatarciau atmest tradicines medicinos, nes buna atveju, kai homeopatiniai vaistukai nepadeda, kartais zmogu isgelbsti tik chirurgo isikisimas - isvis visi krastutinumai nieko gero neduoda - tradicine ir netradicine medicina turi susijungti, o ne eiti skirtingais keliais, kaip sako rytieciai, turi but priesybiu vienove... :wink:

(siaip, kad zinotum, tai jei zmogus nenori gydytis, o elgiasi agresyviai, galima kviest policija ir tada nuvezamas gydytis priverstinai, tik labai l;inkiu, kad to daryt tau neprireiktu, kad padetu svelnesnes priemones - laikykis, sekmes, gal tai ir nesulyginama, bet ir as kovoju del tos mazos sunytes gyvybes, nors ir buna baisiai sunku, bet as tokia - einu iki galo, tvirtybes tau)
verpste
Posts: 1
Joined: Fri 01 14, 2005, 21:18

Post by verpste »

o dabar pažiūrėkit į vaikus , kurie buvo nelaukiami, jie jau įsčiose augo nekenčiami, girdomi degtine,prarukyti.Numesti į kūdikių namus, nenešioti, nemyluoti. Jūs neįsivaizduojate kiek jie atsineša pykčio, nepykantos, pagiežos ir žiaurumo..Ir šito neina sustabdyt, daraisi bejėgis su savo gražiais žodžiais...kol maži jie glaustosi...stengiesi nors kažkiek suteikti tos meilės, šilumos..tiek gali...kiek turi..., o jos reikia turėt daug..nemylintis vaikų išvis neturėtu studijuot pedagogikos, bet taip nėra:)nesakau,kad visų vaikų širdys užrakintos-taip nėra..bet yra vaikų kurie jau ateina "vilkiuko" žvilgsniu ir iki jų širdies niekaip neina prasibraut...
neprašau patarimų..tiesiog išsikalbu, turiu daug patirties šitame darbe..ir pati turiu jau didelių vaikų.
Daugumai vaikų surandame globėjų šeimas..dalis nepritampa nė vienoje šeimoje..visur įžvelgia klastą ir teigia"Aš nekenčiu jų visų" Nepykanta vienu ar kitu būdu išsiveržia į aplinką, sukeldama grandininę reakciją...
Receptas vienas ir aiškus..meilė..bet jei ji neprasimuša pro šarvus, kuriuos uždėjo su nepykanta juos gimdžiusi motina....
ačiū Artūrai už knygą...man visada Amonašvilis kėlė susižavėjimą...
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Sveiki,
labas Verpste.
pritarciau kad sunku tiems vaikams kuriu tevai ne tik kad gere, ruke ir nekente vaiko, bet paprasciausiai nesidomejo dvasiniais dalykais.
Bet manau kad viska galima isgydyti, tiesiog ne su Meile o su BESALYGINE MEILE.
Tai zmogus suprates gali tikrai pagydyti si vaika. Nesvarbu ar tai antra puse, ar tevai, ar globejai ar tiesiog draugai.
Ir dekokit Dievui, nes stebuklai vyksta kiekviena akimirka.
Tik neprogramuokim kad taip yra. Turekim drasos stipriai tiketi ir pamatysit kaip viskas issipildys.
Myliu visus. Dievo palaimos Jums, Stiprybes ir Dziaugsmo.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Itariu, kad tu pats, dvasingasis Inkocnito, gyvenime nesi turejes reikalo su tais pamestinukais, gatves vaikais, o is sono, teoriskai mokyti dvaisingumo ir meiles visad labai lengva...
Tiems vaikams reikia jausti, kad jais tiki ir pasitiki (ne veltui narkomanas labiausiai pasitiki buvusiu narkomu - t.y. perejusiu ta pati pragara), ir vis tiek turi zinoti, kad is ju gali tiketis bet ko, nors zinau, kad gerio sekla niekur nedingsta, ju sirdukese islieka, kad ir padengta abejingumo ar net storzieviskumo luobu, ir kad kada nors duos vaisiu...

Ir as tau, verpste, linkiu daug daug stiprybes ir tikejimo tuo, ka darai - viskas bus gerai, nes viskas vyksta pagal dievo plana ir kiekviena musu pastanga nenueina vejais... :wink:
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Darja mieloji,
kazkaip nesupratau tavo kritikos?
o kodel galvoji kad as ju nesuprantu?
"Saule yra tokia kokia yra, o nuomone priklauso nuo devimu aikiniu"
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tiesiog, mielasis incognito :wink: , matau, kad nesi praktiskai su tuo susidures, o teoriskai samprotaut apie meile ir teigiama poziuri i zmogu labai lengva. Kokius pora trejeta metu vaiksciodavau i vienus vaiku namus - tiesiog pabuti su jais, siudavom lelytem drabuziukus, tai tie vaikiukai tikrai labai manes laukdavo ir, jauciu, kad mylejo, buvau ypac prisirisus prie tokiu dvieju cigoniukiu, kurias, kai susirgo lankiau ligonine, nenesdavau vaisiu, zaisliuku, bet vienakart jos issigandusios papasakojo, kad nakti ju palatoje kazkas uz uzuolaidu garsiai alsavo, tai perzegnojau ju kambari, pamokiau, kad pries nakti perzegnotu ir jos, ir palikau sidabrine sventinta grandinele su kryziuku, bet pasakiau, kad kai gris, grazintu, nes ji buvo mamos, aisku, prizadejo, bet paskui sake, kad paliko ligonineje, bet maciau, kad prunkscia i sauja ir paslapciom zaidzia su tuo kryziuku...
Nepykau, tik supratau, kad su tokiais vaikais ne viskas taip paprasta, kaip mums atrodo, nors tiems visiems vaikams linkiu paties geriausio ir zinau, kad ta dalele sirdies (ir kaip visi mylimiausi jiems atiduoti mano vaikystes zaislai), kuria jiems atidaviau, tikrai neprapuls - tai jie kada nors grazins kam nors kitam... :)
Post Reply