Islamas, Sintoizmas..?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

MAGAS wrote:Kas užsuko ta ratą Kalnarūte? Kaip manai? Kodėl jaunimas dar mato daug absurdiškumų,o suaugę jau nebe? Kur tos šaknys ar rizoma? S
as tai manau, kad jaunimas mato absurdiskuma, nes jie dar ne tokie "sugadinti" kaip suaugusieji t.y. jie ne tokie sustabareje kaip suaugusieji ir aiskiau viska mato.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

(+)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Taip Basta,dauguma is musu *sustabareja*,nebeturintys troskimu,*atrade save*.Kaip akmenys susmige i zeme-*man cia gerai,man taip gerai*.
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

O is tikro tai yra daug ko pasimokyti is jaunatvisko idealizmo ir maksimalizmo, nes juk kai esi jaunas, tai atrodo tiek daug gali padaryt, tiek nuveikt, tiek galimybiu atsiveria pries tavo akis, o kai tik izengi i suaugusiojo pasauli, tai visos tavo svajones griaunamos, nes sakoma, kad jos yra "nerealios" "neigivendinamos" ir panasiai, uztai, kad suauge patys daznai bijo imtis kazko naujo ir neatrasto. Jei siame forume yra visai jaunu zmoniu tai as tik skatinciau juos siekti svo svajoniu, nepaisant to, ka kas sako ar daro, nes niekas uz jus jusu svajoniu neigivendins. O vyresniems, ar teveliams siulyciau nesmerkti jaunimo del ju veiklos, nes kas zino, kokios priezastys juos paskatino tos veiklos imtis. Jei tai visuomenei nekenkianti veikla, tai tegul reiskiasi jaunimas, na o jei atv. tai pagalvokim kokios preizastys paskatino juos vienaip ar kitaip elgtis. Gal demesio trukumas? Gal norejimas save parodyti? O gal dar kazkas...
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

(+)
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

:D  :yy:
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re: Islamas, Sintoizmas..?

Post by angeliukas »

DiV wrote: O kaip su Musulmonais? Juk jie irgi Zhydu nekenchia, ir Krikshchioniu..?
Na, jau cia susipainiojai truputi. Is tiesu tai Islamas labai gera religija (jei jos laikomasi teisingai, juk tas pats ir su krikscionybe), ir pripazista tiek krikscionis tiek zydus, o taip pat musu Jezu. Tik kad musulmonai Jezaus nelaiko Dievo sunumi ir netiki trejybe, o sako, kad Jezus buvo tik pranasas kaip daugelis kitu. Na, man sis faktas tai VISAI Prie Sirdies. Tai daug panasiau i tiesa nei tai, kad Jezus Dievo sunus...
Kaip sauksi taip ir atsilieps
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re:

Post by angeliukas »

Kristina wrote:Musulmonai tiki ,kad Muchamedas buvo paprastas zmogelis neturtingas ir berastis ,kuriam apsireiske Dievas ir liepe pranesti tam tikras zinias zmonems, taip jis parase korana (kas buvo kaip stebuklas) ,kuriuo paraidziui ir tiki musulmonai. Iki to jie miglotai zino kas buvo ju salyse, zino ,kad lygtai buvo pagonybe, zmones buvo pasileide labai gere vyna, ka muchamedas uzdraude daryti( del to jie dabar ruko hasisa :) Bet kaip ir su kt religijomis zmones patys mazai supranta sventrasti, labiau pasitiki ka ju pavadinkim kunigai jiems pasakoja , nors jie patys gali buti prisifantazave ka nors ir visas kaimelis juo sventai tikes. kazkodel islamas labiausiai plintanti religija.Musulmonu rojus : vyras mirsta tampa grazuolis , o ten daug jaunu mergeliu kurias jis gali visas tureti , pakankamai vyno, valgiu ,bet vis del to tik mazai moteru paklius i roju ,nes jos velnio pagalbininkes :D
Visi zmones ypac dabar vis iesko atsakymo i buties klausimus, dauguma nusivile savos salies religija ir mano kad kita religija pades jiems....
Japonija irgi atrodo protingu zmoniu salis , bet irgi supratimas apie moteris: zmona, geisa ir prostitute, normalu vyro gyvenime :?:
Tos religijos labai slidus dalykas atrodo tikrai tiek geru graziu dalyku juose ir tuo paciu jos gali taip bukinti zmogu. Bet gal tai nuo kiekvieno zmogaus priklauso, jei nori pasisemi gero , jei nori uzsiciklini uz kazko ir turi pasiteisinima kodel netobuleji.
Na, cia mano nuomone viskas supainiota. Reiketu atsakyti i klausimus:
1. KAS YRA RELIGIJA? ir
2. KAS YRA KULTURA?

Juk religija tik kulturos dalis, tai nereiketu painioti to, kas iprasta daryti, t.y. paprociu ir tradiciju su religija. Nes tai ka Kristina mini apie haremus ir geisas tai tradicijos, o ne religija. Parodyk man bent viena eilute sventrasciuose, kurioje parasyta, kad taip turi elgtis zmogus, kuris priklauso vienai ar kitai religijai.
Kaip sauksi taip ir atsilieps
Post Reply