Kodėl tiek mažai žmonių supranta Dievo pamoką?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
mantautas
Posts: 19
Joined: Thu 02 17, 2005, 16:28
Location: Alytus

Kodėl tiek mažai žmonių supranta Dievo pamoką?

Post by mantautas »

Kodel zmones nesupranta Dievo pamokos? Kad ir cunamis, jis sudarytas is zmogaus skleidziamo blogio. Nusiaube cunamis Azijos dali, bet pamoka suprato koks 1 zmogus is 1mln. zmoniu. Del keliu zmoniu, kuriems pavyks suprasti pamoka mirs milijonai. :cry:
DiV
Posts: 30
Joined: Thu 10 14, 2004, 0:59
Location: Kawnas

Post by DiV »

Ka chia skiedi? Kokios dar pamokos? Dievas nieko nebaudzhia, ir nieko neteisia... O Cunamis iprasta ir naturali gamtos sichija besikartojanti jau nezhinia kiek metu.. Tektonines plokshtes visa laika juda, tai susidurdamos, tai viena ant kitos "lipdamos". Ir kai nebeatlaiko ir luzhta, jei luzhta vandenyne kokiam, va tau ir Cunamis... Nereik visko sudievint...

Galu gale daug priklause ir nuo pachiu zhmoniu. Ar matei keik ten buvo tokiu, kur stovejo zhiurejo ir nieko nedare..? (pvz kelto Estonia katastrofos metu daug zhmoniu tiesiog uzhsidenge galwas su pagalwem ir net nebande gelbetis..)..
mantautas
Posts: 19
Joined: Thu 02 17, 2005, 16:28
Location: Alytus

Post by mantautas »

O kas judina tas tektonines plokstes :?: ? O Dievo pamoka, tai perkeltine prasme. Tai paties zmogaus sukurtas blogis, kuris issiverzia, kai zeme jo neislaiko ir zmogus turetu is to pasimokyti. O skausmas, tai savotiskas pokalbis su Dievu, kad su savo kunu, planeta blogai elgesi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Teisingai, Mantautai, sakai - kai zemeje susikaupia daug neigaimu zmoniu emociju - pykcio, neapykantos, netolerancijos ir pan., ta energija isjudina net tektonines plokstes... :|
DiV
Posts: 30
Joined: Thu 10 14, 2004, 0:59
Location: Kawnas

Post by DiV »

:lol: Tektonines plokshtes juda VISALAIKA, nes jos pluduriuoja magmoj.. nieko cia ipatingo, stebuklingo ar pranashingo... Nereik ish visko daryt "pamoku" ir dievishkumu"...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O gal kaip tik per mažai mes tą dieviškumą visur matome, per daug tik materija gyvename? :roll:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o kokioj magmoj pluduriuoja mergaite aprasyta anastasijos knygoje kuri sako kad kai saule uzges tai visa zemes planeta nukeliaus prie kitos saulutes, o keliones metu svies jai meiles spinduliukai?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Manau, visu pirma turetume pazvelgti i zeme, kaip i gyva organizma. Ne tik gyva, bet ir jaucianti...Toki pati, kaip mes visi tam tikra prasme. Tada suprasime, kad kaip ligos musu kunui, taip ir ligos zemes kunui neatsiranda be priezasties... Tada galime bandyti surasti priezastis...

manau, tai ir norejo pasakyti Mantautas.

as Nesuvokiu tik, kodel cunamis uzklupo Azija, o ne labiausiai industralizuotas salis... galiu tik speliot.
Romas
Posts: 87
Joined: Thu 11 21, 2002, 15:38
Location: Vilnius

Post by Romas »

Azijoje taip pat ne visi yra šventi
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aš supratau, kad irgi savo mintimis nesąmoningai prisidedu prie to, kad būtų ir kitas cunamis. Pavyko man vieną kartą tai pagaut, dažniausiai tokios mintys tik prabėga, o aš net nepajaučiu, kad taip pagalvojau ir savo mažom kukliom jėgutėm pastiprinu cunamio viziją. buvo maždaug taip: galvoju, na, buvo cunamis, turi gi pagaliau žmonės suprast.. tra lia lia, lia lia lia. ir staiga pagavau - aš tai savo mintyse neatmečiau, kad tai kartosis, iš visos širdies nepatikėjau, kad to daugiau nebebus, kad tai buvo paskutinis kartas.. :)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Mazom,kukliom jegutem? :roll:
Vienas ''regintysis''atstoja tukstancius,o kelios desimtys- gali sutramdyti panasius reiskinius.
O visokie uraganai nusiaubia ivairius krastus.Azijos pakrantese klestint turizmui,klesti ir prostitucija,narkomanija ir t.t.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ten klesti taip vadinamas "sekso turizmas"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Man vis is galvos neiseina Afrika. Jau daugeli metu vis renkama labdara ir vis vezamas maistas, medikamentai. O ten kaip badas taip badas. Kodel? Pacios salyse yra gana turtingu zmoniu, juk ten ir silta istisus metus. Ir vis pagalvoju apie baltaodzius, kurie paverge tiek saliu :azijoj , afrikoj, amerikos zemynuose...ir viska sujauke, o dabar tipo bando gelbeti :roll: Kodel nieka snedaro jokiu isvadu?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Manau, visu pirma jas turi padarytipatys afrikieciai... Nors ir suprantu, kad kai valgyt nera ko apie kitus dalykus mazai pagalvoji...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Manau, visu pirma jas turi padarytipatys afrikieciai... Nors ir suprantu, kad kai valgyt nera ko apie kitus dalykus mazai pagalvoji...

-Jei nusiustum i Afrika pakanakamai maisto ar juoduikai nebadautu?
-Badautu, nes tada Dievas jiems dar daugiau vaikuciu padovanotu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

As irgi galvoju kad kiekviena salis pirmiausiai turi padeti pati sau. Man patinka toks pasakymas. Pirmiausiai susitvarkyk savo gyvenima, tada padek artimiesiems, paskui kaimynams, tautieciams, kaimyninems salims ir t.t.
Juk tik kiekvienas gali pats sau suprasti gyvenimo pamokas ,bet deja, kartais nesuprantam.O kodel sunku pasakyti, gal kartais nenorim kazko sau prisipazinti?
J

Kodėl tiek mažai žmonių supranta Dievo pamoką?

Post by J »

Skęsta "Titanikas". Viena ponia puola ant kelių, tiesia rankas į dangų ir šaukia: Dieve, kad aš skęstu - suprantu, esu nusidėjusi, bet už ką žūsta visi šie nekalti žmonės. Čia balsas iš viršaus ją pertraukia: Tylėk, ar žinai, kaip ilgai juo visus aš rinkau!
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 22:59, edited 1 time in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

..
Last edited by Alyta on Fri 08 19, 2005, 18:17, edited 1 time in total.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tuoj as tave ismokinsiu - sakemis per uzpakali
pats mokykis nenaudeli, o ne ant lekstutes prasyk paduoti
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

........
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:00, edited 1 time in total.
Post Reply