Tema apie ištrintas žinutes

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Tema apie ištrintas žinutes

Post by Gluosnė »

Atsiprasau VitalijausZ, Darjos ir Mindaugo uz istrintus komentarus, taciau asmeniniai susirasinejimai galetu vykti per privacias zinutes, o komentarai ne i tema keliauti i atitinkamas temas arba i nauja tema, jei tokia jums yra reikalinga.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:mrgreen: zinoma, nepraleidziate per gelezine uzdanga "kitokiu" pasisakymu - ka gi, to ir reikejo tiketis - laisvesnes minties negalite priimiti - tai tokius jus "laisvus" zmones Megre knygeles sukure, tai tokia ta jusu meiles erdve - pagalvokit, kur su tokiu nepakantumu nueisit :?: :?: :?:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Hm, Gluosne, gal per griezta kontrole cia vistik gaunasi? Neskaiciau siu
istrintu zinuciu, bet man labai istrigo vienas momentukas is jau uzdarytos temos apie Megre konferencija-kokia kilo nepasitenkinimo ir noro uzdrausti "tokius" pasisakymus banga po keleto kritiskesniu pasisakymu ar tai apie pati Megre ar tai apie pacias Anastasijos idejas..Iseina, kad jei su kai kuriomis mintimis as nesutinku ir noriu pasigincyti, pateikti siek tiek kitoki poziurio kampa-tai man jau eiti diskutuoti i kitas svetaines?
Man atrodo, kad tai diktatura:)
Be abejo,bandymas sukontroliuoti diskusija, kad ji vyktu butent pavadinime pateikta tema, gal jau ir kitas dalykas:)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Atsiprasau,kad ne i tema,bet visiem norintiem ''kelt bangas''neprosal paskaityt pirma dali.Labai nesunku Vladimiro(tuometinio)vaidmenyje rast save apsikvailinusi
Ir as manau,kad tamsiuju jegu apraiskos siame forume nereikia,jos ir taip apstu
O ir su laiku(susigedus)bus skubama istrint savo nevykusius pranesimus :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Ir as manau,kad tamsiuju jegu apraiskos siame forume nereikia,

ir kas gi nusprendzia kokia apraiska yra tamsiuju jegu o kuri ne?

ir siaip pasakysiu kad jei visi prades Megre dievinti tai bus kur kas blogiau nei....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Dina wrote:Hm, Gluosne, gal per griezta kontrole cia vistik gaunasi? Neskaiciau siu
istrintu zinuciu, bet man labai istrigo vienas momentukas is jau uzdarytos temos apie Megre konferencija-kokia kilo nepasitenkinimo ir noro uzdrausti "tokius" pasisakymus banga po keleto kritiskesniu pasisakymu ar tai apie pati
Dina, tai patark ka daryti kai zmogus ateina ir sistemingai siukslina temas, raso ne siek tiek bet visai ne i tema? Ir taip pastoviai? Tokiu budu nelieka rimtu temu, o svarbiausia noras rimciau ar bent jau i tema padiskutuoti
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

hmmm, cia kazkieno darzelyje isdygo zolyte

PIKTZOLE - tare darzelio moderatorius, ir ko jos vis dygsta, reikia pesdicidais viska isbarstyt

anyway forumas ne temu santrauka, tai gyvas organizmas o ne jo vidaus fotografija kur gali paziureti tik svarbias detales.

trynimas toli grazu neskatina kokybes. aisku galima blevyzgoti ~tvarkingai~
pvz yra tema "geles"
reiskia sukuriam tema "geles.pliurpalai"
ir jau zmogus noredamas parasyti savo ideja apie geles pamastys pliurpalas cia ar ne.
o as savo ruoztu viska rasysiu i pliurpalus, nes kas siandien panasu i rimta tiesa rytoj........
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dina, as gi nesiulau eiti i kitus forumus, siulau eiti i kitas temas, arba kurti tema specialiai :as nemegstu Megre, o jus? arba kokia kitokia. Tegu ten ir vystosi diskusijos.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...zinot, man jau sitam forume pradeda patikt tik tema "Durneliu kampelis" - kazkokia pati tikriausia, be pozos, melo ir viedmainystes, na, dar temos apie kaciukus, suniukus, pauksciukus, gelytes (na, dar nelabai shvanki Erelicko kuryba :wink: )... Jei bus noro rasyt (kuris jau visai baigia pradingt), tik ten ir rasysiu, o jus jau patys geleziniais rusciais veidais kurkit sviesu rytoju - sekmes.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gluosne, jei as ne visiskai sutinku su kokioms nors Megre mintims, tai nereiskia, kad "as nemegstu Megre" :D :D O noras sukurti foruma, kuriame visi tik pritartu yra svelniai tariant nerealus:) Juk pasaulis yra daug ivairesnis:)
Mano nuomone, Kipsas cia pries tai isreiske labai tiksliai tai, ka ir as galvoju..
Mindaugai, as nezinau ka as daryciau moderatoriu vietoje.Gal nuomone ir pasikeistu..
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Vieni kalba apie miltus, kiti apie tiltus... Įdomu ar bent jau suvokiat kas ne apie tą patį šnekat?

Kalba eina apie paprasčiausią tvarką forume - į temą rašoma tik su tema susijusios žinutės, be to jei rašote, replikuojate kažkam asmeniškai tai ir rašote asmeniškai, o ne kad visi matytų.

Ir nėra ko čia vaidinti aukas. Keistai atrodo, kai žmonės patys save mušą ir patys rėkia. Aišku jei žiūrėti iš tos pusės (kaip jie patys išsireiškė) kad jie šiam forume tam, kad atverstų paklydusias aveles į doros/teisingą kelią (kitaip sakant, kad atvertų akis paklydusiems) tada galime pakankamai nesunkiai suprasti jų tokius veiksmus. T.y.: teigimas Jūsų visi save laikote "šventuoliais" / esate "šventuoliai", o aš Jums parodysiu kokie Jūs niekšai ir kokios kvailos / blogį nešančios jūsų idėjos, veiksmai. Stengiamasi tai parodyti kiekviena proga ypač tada kai neatitinka su turimu "šventųjų" įvaizdžiu (pvz., nuskriaustų / našlaičių vaikų visų neišgelbės, seneliams nepadeda, "draudžia išreikšti" kitokią nuomonę pvz., ištrynus ne į asmeninio pobūdžio žinutę forume.... ir t.t.)

Apie šių žmonių poelgio motyvus galiu tik spėlioti, tačiau manau, kad tai nėra sąmoningas kažkokios žmonių grupės stengimasis pakenkti. Greičiau tai yra neišspęstų konfliktų, ypač vaikystės, kilusių dėl traumuojančio sąntykio su tėvais, ar vienu iš tėvų, tasa. Kaip pavyzdys, gali būti dažnai mūsų visuomenėje pasitaikantis paauglių konfliktas su tėvais - paauglys maištauja prieš tėvus, jų įdeologiją, gyvenimo būdą bet pats dažniausiai nežino kaip gyventi kitaip.

Na šiaip tai manau, kad sustoję ir pasižiūrėje patys pamatytumėt ir pajaustumėt žymiai daugiau, nei kad čia aš prirašiau.

Sėkmės
Egidijus
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Post by fata morgana »

O tai bet tačiau -visi maištaujantys paaugliai iš MEILĖS ERDVĖS bus išsiųsti į galeras? :roll:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dina, KARTOJU: nesiulau kurti saldziai teisuolisko forumo, tik siulau rasyti "i tema". Isivaizduok, tu sukursi tema apie kazka tau svarbaus, o mes visi eisim ir rasysim apie ka nors visai kitka arba aiskinsim tau, kad tu nusikalbi ir tau kazkas prota susuko, fanatike paverte. O tau tai butu LABAI svarbu. As tikrai siulau Darjai sukurti tema - chebra, jus klystate, einate ne tuo keliu. Toje temoje galima butu su ja ir diskutuoti apie tai, kokie svajoniu vagys ir bedvasiai esame.

Fata Morgana, niekas nieko nemeta. Bet jei maistaujantis paauglys (nors cia gal sis palyginimas netinka) prisiukslins, tikrai paskui ji sutvarkysiu.

Bendrauju su naujokais, pakvieciu zmones is kitur ir sulaukiu galybes kritikos. Kad pas mus bardakas, kur neuzeisi, tu paciu keliu zmoniu komentarai, visai nesusije su temos pavadinimu. Aisku, galima sakyti, nepatinka-neik, bet ar tai butu teisinga ju atzvligiu?
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gluosne,bet gi nesijausk atsakinga uz visa forumo turini:) Juk foruma kuria VISI, ir jei forumo temoje pvz apie augaliukus yra labai mazai pasisakymu apie augaliukus,gal tai reiskia, kad tiesiog nera aktualu apie tai kalbeti, o kam buvo aktualu-tas jau pasisake..
Man asmeniskai labai idomu skaityti dauguma temu-suzinau puikiu dalyku, gaunu pakankamai informacijos "i tema" ir keletas smagiu "pablevyzgojimu" "ne i tema" man visai netrukdo.Kaip sake Kipsiukas-cia gi gyvas organizmas..
O siaip man paciai tapo idomu kaip kituose forumuose si kontrole vyksta ir ar is viso vyksta:)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Buna, kad zmones labai rimtai bendrauja labai rimta tema...Vyksta kontaktas... kazkas svarbaus... kol kas nors nepagalvojes randa koki zodi, neesmini... ir viskas subliuksta...
Isties manau viskas priklauso nuo musu... mes kuriame forume, ir VISI turetume jaustis uz ji atsakingi... Skamba truputi idealistiskai...???
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ikisiu tadu trisaki ir as Korinos apgynimui:

Korina kiek suprantu ilindo i ~magijos~ ir ~dvasiu~ pasauli.
o jame kaip ir musiskiame jei tu saves nekontroliuoji tai tave kontroliuoja kiti, o ar jie geri ar blogi pasakyti negaliu.
taigi Korinai visai nesunkiai galejo ipirsti toki vaizdini "koki reikia", juk ir mums musu aplinkoje neretai svetimos mintys ipersamos kaip musu paciu.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Reikia ziureti i trinima paprasciau. Nemanau kad yra istrinta zinuciu turinciu gilia prasme, zinuciu turinciu tikrai dideli svori ir nesanciu be galo vertinga informacija. Kadangi forumas gyvas tai trinimas turi buti priimamas kaip normalus gyvenimo reiskinis.
axas
Posts: 6
Joined: Tue 03 15, 2005, 18:25

Post by axas »

parasiau vakar tema-klausima. siandien jo neradau. adminai, ar moderatoriai, manau (nors gal taip ir nera), nevisai geros asmenybes, kurioms dar tobulet ir tobulet. (pirma kart susiduriu, suo tuo kad kazkais tai trina zinutes ar temas) tikrai to nesitikejau ir todel praradau susidomejima. liko tik netai kad pasipiktinimas, gal greiciau nuostaba ir nesupratimas. xm,blin, lietuviai...
suprasti savo kelia
axas
Posts: 6
Joined: Tue 03 15, 2005, 18:25

Post by axas »

kvepia, fasizmau, trinkim, tai normalu...xm? na gal cia ir dievai susirinke, bet jei ne tai is kur jums zinoti, kas vertinga, o kas ne, kas svarbu man, okas svarbu tau. blin, trinikai...
suprasti savo kelia
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Piktas tu kazkoks axasai. Susitvarkik su savim.
Post Reply