Sukurkime savo Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

:?:
:!:
Palikim tai ramybėj...
Tai ne itin malonūs prisiminimai...
Tik šiuo atveju pasitvirtina patarlė, kad gerais norais pragaras grįstas - žmogus norėjo gero, o išėjo taip, kad niekada daugiau gyvenime tos knygos nebeskaitysiu...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote::?:
niekada daugiau gyvenime tos knygos nebeskaitysiu...
Man čia kažkaip prisimena žodžiai "niekada nesakyk niekada..." O gal tik mano patirtis tokia: ko atsižadėdavau, tą tekdavo patirti... 8)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Skaitysi dėl informacijos, atsiribosi nuo emocijų ir skaitysi . . . Na, aš čia grubokai. Bet žinau tave, smalsumas atves :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o man jau net nesmalsu - tiesiog neprisiversciau, nors anksciau ryte prarydavau... :?
J

Post by J »

Kategoriška tikrai neesu. Ir jei Megre knygos man kelia alergiją, tai tik todėl, kad "nepaleidau" kai kurių įvykių ir situacijos.
O norėčiau...
Ir tai tikrai padarysiu!!!!
Dabar man viskas aišku - jei radau sielos žaizdos priežastį, tai rasiu ir būdą užgydyti žaizdą.
O tada, kaip sako Sraigė, smalsumo vedina pasiimsiu į rankas Megre knygas...
...GAL BŪT... :roll: :lol: :roll: :lol:

BET NE DABAR... :oops:
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Jone dziaugiuos uz tave :love:

As norciau tiketi sviesia ateitim
As noreciau gyventi su vaiko sirdim... :D
J

Post by J »

Ir aš to pačio noriu, Bangiuke.
...nors sakoma, kad negalima norėti...
Pabandykim "pataistyi' tavo gražius žodžius:
Aš tikiu šviesia ateitim
Aš gyvenu su vaiko širdim...
VA TAIP!
:love:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

smulkmena, bet aš svajoju, kad kada nors ateityje.. :) miestų aikščių pakraščiuose bendruomenės pasėtų egleles iš sėklelių, paskui jos su metais augtų, o per Kalėdas, jei žmonės norės, galėtų jas papuošti.. Nereikėtų kiekvienais metais vežti vis naujų eglelių iš miško.. ta mažyte eglute galėtų būti paskiriamas rūpintis koks nors žmogus, gal vaikas, ar vaikai.. taip pat kiekvienas žmogus, galėtų, jei norėtų, mieste ar miesto parke turėti savo medį, krūmą, kurį jis pats savo rankomis pasėjo, pasodino.. arba ir neturėti, jei nenori
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: galetu - ar tureti, ar netureti (jei nenori... :wink: )

...o galetu isvis pasitenkinti sakute - as jau daug metu su mama musuos per Kaledas, kad netemptu namo eglutes - vienais metais pavyksta, kitais ne :( (mano tevelis visad puose saka, kai gyveno vienas, nes jam buvo labai gaila meduku... :( )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

as ir panasiai vaikystej masciau - pasisodint i vazoneli, kad kirst nereiktu... :wink:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Už nukirstą eglutę gresia laisvės atėmimas

Artėjant Naujiesiems metams Gruzijos valdžia uždraudė kirsti eglutes šalies teritorijoje. "Tiems, kurie nori Naujiesiems metams nusipirkti būtinai gyvą eglutę, jų bus atvežta į Gruziją iš kitų šalių", – sakė aplinkosaugos ir gamtinių išteklių ministras Georgijus Papuašvilis. Remiantis parlamento priimtu įstatymu, už kiekvieną nukirstą eglutę nustatyta didelė bauda – iki 600 larių (beveik 1000 litų), o jeigu gamtai bus padaryta didelė žala – gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

"Kauno diena", 2005, gruodžio 13, p. 19

:)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Su šventėm

Post by Jonas »

Sveiki, brangūs mintytojai.
Sveikinu jus su kalėdom ir naujais metais.
Tegul jusų mintys ir svajonės išsipildo.
Noriu, kad mes gyventumėm stebuklų šalyje, kur visų žmonių geros ir gražios svajonės išsipildo. Tebūna Lietuva - svajonių šalis.
Gražių jums svajonių ateinančiais metais.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Basta wrote:Šaunuoliai :)
Ar jau kas nors pasodinot sau Kalėdinę eglutę? ;)
Jau pasodinau ne vieną Kalėdinę eglutę, pušelę, kėniuką, kukmeduką.
O pačią mylimiausią - mylimojo padovanotą pušelę - tokią dar mažiukę -papuošiau mažais varpeliais.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kokios mintys grazios, mergytes.. Net apsiasarojau :) Graziu kitu metu, meiles visiems :H
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Iš straipsnio "Kūčiukai - ir Afrikoje kūčiukai" (Kauno diena, 2005 gruodžio 24, priedas "Aukštyn žemyn" :))

(...)
Tik eglučių nei Kalėdoms, nei Naujiesiems metams Gruzijos valdžia kirsti neleidžia, o dirbtinės - labai brangios.
Lietuvos ambasados Gruzijoje darbuotojai rado išeitį: pernai ambasados kieme pasodino eglaitę, kurią šiemet artėjant Kalėdoms papuošė lempelių girlianda.
(...)
Post Reply