Sukurkime savo Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Sveiki visi kuriantys.
tegul jusu mintys issipildo ir visa visata prisideda prie siu sviesiu minciu tobulinimo ir tegul pradeda jas igyvendinti.
Labai daug forumo dalyviu raso, kad jiems truksta sypsenu, mandagumo, nuosirdumo. Ir istikruju jo truksta, taciau keiskimes mes patys ( kaip sake Mamontovas). Mes turime sypsotis zmonems, kad butumeme jiems pavyzdys, nors sirdyje nerimas, mes turime buti mandagiais ir nuosirdziais. Geras pavyzdys uzkreciantis. Ir jeigu nors vienas zmogus, pamates jusu sypsena ir grizes namo, pasakys,"As maciau zmogu, kuris sypsojosi, ir kuris buvo man malonus" tai bus jusu didele pergale, kuri visatos jegu padedama realizavosi musu Lietuvoje. Taip tikrai yra. nesustokime kurti. Sypsokimes.
o del vergisku atlyginimu tai mano nuomone tokia.
Kiekvienas darbdavys ir darbuotojas vienodai yra atsakingi uz tai kad nebutu vergoves. Ir kartais gal mes net nesuprantam, kad mums neskirta buti turtingiems, kad musu mintys labiau butu nukreiptos i Dieva.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? skaiciau tokios vienos protingos moters zodzius, kad einanciam dvasiniu keliu zmogui pinigu duodama ne tiek, kiek jis ju nori, bet kiek jam reikia... (beje, kaip ten sake Kristus: lengviau drambliui pralisti pro adatos skylute negu turtuoliui patekti i dangu... :? ) Bet ka norit, ta sakykit - pinigu vis tiek reikia, kaip sako Sai Baba: ju reikia kaip batu - jei per dideli - krinta nuo koju, jei per mazi spaudzia - turi buti patogus... :wink: :P :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Čia tiktų pasakymas:Visko reikia tik su saiku :mrgreen: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš pati širdyje nujaučiu kada jau užtenka :mrgreen: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, labai grazus liutuks - gal esi gimus po Liuto zenklu, megstu liutus, paprastai gerai su jais sutariu - mat irgi Ugnies zenklas, beje, tada su gimtadieniu :wink:

O del sypsenu, tai aisku, sypsenos gerai, bet jei sirdis verkia ir vis tiek per jega stengsies sypsotis, tai depresija dar pagiles - cia taip psichologai sako - geriausia buti savimi, tokia, kokia esi... :wink: :P
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Svarbu neprarasti "vilties net jeigu mums nesiseka devynis kartus iš eilės"
(Mikutavičius, Trys milijonai).
Sunki užduotis paversti Lietuvą besišypsančių žmonių kraštu. Bet labai graži ir puošni ideja. Jau dabar matau kaip smagu lietuvoje, kai matai tiek džiaugsmingų veidu, ir tada tarsi ant sparnu leki gatvemis, laukais pievomis. Norisi dainuoti ir šokti, ir žmonės džiaugiasi kartu su tavim.
Isivaizduokit koks tada atsivertų kūrybinis potencialas, tada visos geros mintys vis greičiau ir tobuliau materializuotusi. Lietuva tampa džiaugsmo ir svajoniu šalimi. Šalimi, kur įmanomi stebuklai, šalimi kuri pradeda naują evoliucijos era, naujos žmonijos, vienijančios pasaulį erą.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Labai ačiū,bet gaila mano gimtadienis neseniai praėjo.Mano zodiako ženklas vėžys,esu vandens stichija.Bet širdis ir liūtą primena :D .
Avatarą man padėjo susirast mama.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: a, tai matyt, esi visai salia Liuto zenklo, o gal pagal Menuli - Liutas, mat moteris labiau veikia Menulio kalendorius... :wink:

O del sypsenu, tai taip - ir as daznai sakau, kad sypsotis reikia stengtis net pro asaras, kazkaip vienakart man graziai pasisake:

UŽDEKIM ŠYPSENAS VEIDUOSE!

(o gal tik man cia graziai - ka as zinau... :wink: )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir dar vienakart, kai buvo visai nekas, kazkaip pasakiau:

"Kai nera daugiau kaip ziuret i gyvenima, belieka ziuret su humoru..." :wink: :P :lol:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Su humoru ir reikia žiūrėt į gyvenimą :mrgreen: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

ta as ir norejau pasakyti, mano megstamiausia senoves anglu patarle:

"teache me laughter - save my soul!"
(ismokyk mane juoktis - isgelbesi (issaugosi) mano siela!.. :wink: :P :) )

...o pernelyg rimtu ir "zinanciu" tiesa zmoniu as vengiu, brrr, geriau nuo tokiu toliau... :wink:
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Kažkaip gavosi, kad mano devizas yra " Gyvenimas yra gražus".
Kai man beprotiškai liudna arba sunku, aš ji prisimenu. Tai verčia mane nusišypsoti.
Ir dar prisimenu visus jus, ir tai verčia mane nenuleisti rankų.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: o tai kur tu, Jonai, esi, kad mus tik prisiminti gali - dar uzsieniuose? Juk zadejai grizti i Lietuva ir i anastazijonu kluba ateiti... :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Žinau vieną tokią knygą,kur yra paveikslėliai,kurie skirti kai tau liūdna pasižiūrėti.Ten pavaizduoti gyvūnai kurie atrodo žiauriai juokingai :mrgreen: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ir man ta knygele labai patinka... :wink: :P
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Jonas wrote:Kažkaip gavosi, kad mano devizas yra " Gyvenimas yra gražus".
Kai man beprotiškai liudna arba sunku, aš ji prisimenu. Tai verčia mane nusišypsoti.
Ir dar prisimenu visus jus, ir tai verčia mane nenuleisti rankų.
:h: :D :h: :D
Draugai ne visada būna šalia, kad galėtų TAU padėti. Bet net jei TU vienas joji kupranugarių virtinėj per Sacharą arba plauki laivu, blaškomu Pietų Atlanto audrų, jų mintys visada su TAVIMI, jie linki TAU kuo geriausios kloties. Žvilgčiodamas į kompasą ar nuleisdamas bures, galvok apie draugus. Jie trokšta, kad rastum LAIMĘ, kurios ieškai! :H
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

Labas labas . Stai ir as :P :P knygeliu visokiu fainu yra Liutasirde (+) bet uztenka ir is zmoniu pasikiuokti :D Tokiu fainu vaizdeliu buna :mrgreen: o ypac maziu :wink: Baike ant baikes :P Zinai ka :roll: manau silpni dazniausiai atrodo kvailai ir juokingai :wink: ir taip norisi juos pagloboti :H Kokios kitiems kyla mintys del to :?: Laukiu laukiu :shock:
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Dėl šito,skylute,su tavim nepasiginčysi... :mrgreen: :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:( :( na as norejau nuomone isgirsti,o ne gincytis :roll: :roll:
AS ATVIRA ...
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Darja

As jau Lietuvoje.
Ir klube apsilankysiu.
Ir man čia gera.
Post Reply