Sukurkime savo Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Daznai mums atrodo, kad kiti atrodo kvaili ar juokingi. Bet tai tik mums taip atrodo. Gal but tam žmogui iš kurio juokiamės - tai visai nekvaila ir nejuokinga. Mes negalime gyventi jo gyvenimo, o is musu gyvenimo pozicijų tai atrodo kvaila. Reikia buti tolerantišku, stebeti, mokytis, gal kartais pamokyti. Musu Lietuvėlėje gana dažnai žmonės linkę pasijuokti iš kitų, kartais džiugauti dėl kitų nelaimių ( nors aš manau, kad tai mitas kurį reikėtų ištrinti iš musų visuomenės). Gal nesikišimą į kitų gyvenimą galima laikyti abejingumu, tačiau mes juk negalime gyventi kitų gyvenimo.
Aš nemėgstu juoktis iš kitų žmonių, nebent pats žmogus moka pasijuokti iš savęs.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Na čia mano toks posakis... :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:? Jonas Lietuvoje,bet nebuves klube jau sako,kad jam gera :roll: Nesuprantu ? Na,o del "megstu" ar "nemegstu" juoktis is kitu zmoniu taigi fain pasijuokti kartais ir situacija atpalaiduoja tai :P Va,o jei esi megeja sito tai blogai,kaip sako mociute,kad tokie zmones blogi ir jiems patiems gyvenime yra negerai. Siaip pasijuokti gerai ir nereikia susikaustyti :P
AS ATVIRA ...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

:D jei nenori kad is taves juoktusi kiti, juokis pats is saves... si mintis atrodo gal ir absurdiskai, bek kai i daugeli problemu pasiziuri komiskiau, tai daug lengviau paciam, o kitiems arba nuostaba palieka, arba patys prisijungia pasijuokti draugiskai ;))) na nors nera vietos piktvaliskiems juokeliams. O is maziku kai isgirsti tas baikes, tai aisku kad juokiamsai su jais kartu, o jiems labai patinka kai pastebeti buna, del ju smaikstumo... :lol:
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:P va teisingai Bangiuke :) ir mano mociute patvirino,kad piktavaliskiem juokeliam ne vieta,o papokstauti ir pasijuokti galima i valias :mrgreen: :mrgreen:
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš anksčiau jautriai reguodavau,kai iš manęs juokdavosi.Bet kai atėjau į naują klasę supratau,tai ir pati pradėjau iš savęs juoktis.Ir bėdų nebeliko... :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

skylute wrote::? Jonas Lietuvoje,bet nebuves klube jau sako,kad jam gera :roll: Nesuprantu ? Na,o del "megstu" ar "nemegstu" juoktis is kitu zmoniu taigi fain pasijuokti kartais ir situacija atpalaiduoja tai :P Va,o jei esi megeja sito tai blogai,kaip sako mociute,kad tokie zmones blogi ir jiems patiems gyvenime yra negerai. Siaip pasijuokti gerai ir nereikia susikaustyti :P
Na klube tikrai nuostabi atmosfera ir gera ten su anastasieciukais, bet Lietuvoje yra be galo daug nuostabiu vietu kur gera kiekvienam lietuviui:) Nesvarbu koks kitas zmogus yra, svarbu koks musu poziuris i tai... o juokas yra sveikas dalykas;))) as tam pritariu, bet jei tau yra svarbi kritiku nuomone, tai jau nesi toks smaikstus kaip tau atrodo.
O del atsipalaidavimo ar gero pasijuokimo turiu as surinkusi nuostabiu skaidriu.
Noreciau JUMS VISIEMS padovanoti ta skaidru juoka, sielos atgaivos minute ir kitu nuostabiu vazdu kuriuos turiu skaidriu failiukuose PowerPoint program.
Kiekvienam atsiusiu kas atsius savo emaila i mano e-pasta [email protected] :lol:
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

:) papasakosiu situacija, kur man buvo juokas kaip ir pro asaras. Nors is tiesu buvo juokinga situacija.
Buvau prie juros su maziukais vaikiukais. Viena maza mergyte panoro nueiti persirengti i persirengimo budele. Ji buvo uz kokiu 10 metru. Sesiamete ir nuejo... Gryzusi prie musu dar kuri laika pazaide, bet kai jau ruosemes iseiti is papludymio, ta maziuke pasigedo savo maikutes, kuri jai buvo labai grazi, nuostabi. Nes nedaznai vaiku namu vaikai turi tai kas jiems labai patinka. Na as su ja ieskojau kuri laika toje teritorijoje kur buvome, bet dar kaip "paskutinio siaudo griebiausi" pasiuliau nueiti i persirengimo budele pasiziureti kur galejo palikti... o ji ir bega tiesiai i gelbetojo nameli, kur sedi gelbetojas. As jai saukiu ikandin, kad cia niekas nenese, ieskok kur palikai, o ji ir sako kad kaip tik cia ir paliko, butent sioje "persirengimo budeleje" tik tada nebuvo ten jokio gelbetojo. Na zinoma kad papasakojus tam vaikinukui situacija jis ir ta palikta maikute rado. Juokesi aplinkui visi kas mate..... o as kiek ir pykau, ir verkti norejau ... nes buvau pavargusi nuo itampos, del maziukes issigandusi, kad dar jai teks liudeti del prarasto daikto. Bet dabar viska pasiziurejus atgalios aisku kad juokas ima ... bet tuo metu buvo tokia situacija ir nezinau ar butu kitaip jei tai pasikartotu...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Oho nuotykis...Juokas ima
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Jonas wrote:Darja

As jau Lietuvoje.
Ir klube apsilankysiu.
Ir man čia gera.
:wink: a, tai sekmes lankantis - o as vis uzsizadu ten daugiau kojos nekelti, nors kazkaip ima likimas ir vis uznesa. Karta net buvo komiska situacija - taip isejo, kad tas zmogus, kuris turejo rakta, negalejo tuo metu atrakinti ir man padave - ateinu prie klubo, pulkelis jau lukuriuoja, o as - didzioji ausaidere ir idejine priese - ir sakau su sypsenele: "Einam, as jums atrakinsiu" - ot, juokiaus viduj, ir net viena moteriske pralinksminau, kuri zinojo kas as (kiti manes nepazino) - tai matot, kaip gyvenime buna... :wink: :P :lol: :lol:

PS o Lietuvoj ir man, Jonai, gera - nenoreciau gyvent kitur...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš irgi gyvent kitur nenorėčiau gyvent,tik atostogaut 8) ...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:? Bangiuke.As siunciau tau e-mailiuka,bet parase man,kad uzblokuota ar tokio nera tavo adreso mano [email protected] :roll: Va kaip cia yra ? As taip pat turiu fainu vaizdeliu ir butu galima apsikeisti :D
AS ATVIRA ...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Mergytes, nesiblaskykit del vienos klaidos, ne tai svarbu.... e-mailiuko viena zodi pamirso Skylute, arba tik zemutini bruksniuka.
Liutasirduke tau jau siunciu tavo dideles sirdutes atgaivai, nuostabius vaizdus, ir siusiu kiek turesiu, nors ir pati suklijuoju kartas nuo karto ka nors grazaus sielos atgaivai. O dazniausiai pasidalinu su draugais. Gera kai gali praskaidrinti liudna akimirka draugui, o galiausiai ir paciai kartas,nuo karto paskesti peizazuose miela. Aisku nuostabiau butu, kad turetume kiekvienas kuo greiciau savo gamtos kampeli kuriame savo kuryba islietume, o ne kompe.... bet viskam matyt reikia kantrybes.
O kokios jusu svajones, kaip jus savo gyvenime zadate realizuoti laime? Ar zinote ko noretumete po 3-reju, 5-penkeriu, ar daugiau metu?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš norėčiau studijuoti vaidybą ir vaidinti filmuose.Norėčiau vesti fainas laidas...Pvz Be tabu savaitė,jeigu jinai dar bus už tiek metų...Tai tiek... :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš žiūriu į skaidres,
O širdis dainuoja į dausas,
Aš klausau paukščių čiulbesių,
O širdis negirdi jų.


Ir kodėl taip yra,
Tik dainuoja širdis mana.
Ir neklauso ji kitų,
Sielų dainų.

Ji piešia tik eiles,
Ir duoda skaityti man jas.
Aš neprognozuoju kas bus toliau,
Tik skaičiuoju savo širdies išdaigas.

Tik širdis mano vienintelė draugė,
Jokios kitos aš neturiu.
Net gi mano siela džiaugias,
Kad ją aš turiu.

Ir kai tik saulė patekės,
Mėnulis nusileis.
Ir vėl iš širdies,
Daina išsiskleis.

Tik šviesa,
O ne tamsa.
Širdį užkuria,
Kad ji dainuotų sielos dainą.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Bangiuke wrote:O kokios jusu svajones, kaip jus savo gyvenime zadate realizuoti laime? Ar zinote ko noretumete po 3-reju, 5-penkeriu, ar daugiau metu?
Deja, šiuo metu nė po metų savęs neįsivaizduoju... :?
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

bet jei nebandysi tureti tikslo, tai kaip tada laukti rytdienos... sako protingi zmones kad reikia net ir diena susiplanuoti, kad butu musu gyvenimas sekmingas, nors as daznai paimprovizuoju ir pasiseka, bet vis zadu kad reiktu rimciau i planus ziuret ir tuo labiau juos pildyt, tada ir musu norai pasieks euforija;)))
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Liutasirduke ir man sirdukas begale kartu salto padare, perskaicius tavo eilutes. Labai grazu, aciu tau uz nuostabius zodukus;)))
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir as, Loreta, neisivaizdinu, bet kam to reikia - bandykim dziaugtis sia akimirka, nors ir kaip kartais buna sunku ir sirdis verkia: va, sian visa diena dirbau (dar ir dabar kiurksau darbe :wink: ), bet popiet spjoviau i viska, nuejau prie Neries, imerkiau basas kojas, surukiau dvi stiprias cigaretes ir taip buvo gera, atrodo, upe nunese visas mano problemas ir rupescius - pati jos paprasiau, kad pasiimtu -man visad prie upes apima amzinumo jausmas (arba stebint saulelydi) pagalvoju, kad amziai bega, zmones vis skuba kaip skruzdeliukai pro ta upe, nesini savais mazais rupesteliais, o ji vis plukdo savo vandenis i amzinybe - kas jai :wink: (aisku, tie rupesciai niekur nepabego, bet isliko sviesus tu 15 min. vaizdas visam vakarui...) Kaip rase mano tevelis, grizdamas is pasivaiksciojimo po gamta:

"...labai apsunko mano kojos, tiktai sirdis sviesos pilna..."

Stiprybes tau (ir mums visiems :wink: ) ir graziu akimirku, mieloji... :wink:
Last edited by darja on Fri 08 19, 2005, 19:00, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, graziai musu liutuke raso - tikra poete ir ugneles turi mergiote... :wink: :)
Post Reply