Sukurkime savo Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Vuale!!
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

a man, mielieji, atrodo, kad turi buti sirdies ir proto pusiausvyra ir teisingiausi sprendimai gimsta derinant racionalu ir iracionalu:) Betgi betgi-kiekvienam savo...
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Jei jus tik pasakytumete, kaip ta pusiausvyra pasiekti, buciau labai dekingas.
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Sveiki :D
Kaip galima tureti pusiausvyra, jei nepasitikime patys savimi...negalima i pasamone isileisti negatyviu jausmu. O jus ieskodami kompromiso (kaip padeti kitiems), tai labai grazus norai, patys sukeliate sumaisty savyje ir nerimas jus kankina toliau. O gal tiesiog myleti aplinkinius pakanka, o jei jiems bus reikalinga pagalba savaime rasis budai paramos. :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...aha, ir man taip atrodo - kartais reikia tykiai gonkelese ar ant kalniuko miske pasedeti, i besileidziancia saule paziureti ir i save isiklausyti, o sprendimai daznai ima ir patys mus susiranda... :wink:

(nors kai jauti, kad atejo laikas veikti ir gali kazka nuveikti - tai nieko nelaukiant ir reikia veikti... :wink: :P :) )

...Siandien sirdi pasivaikscioti isleisiu -
as tai neisiu, as tai niekur neisiu,
vakaras toksai, kad ner kur detis,
ir toksai net nenusakomas ramumas,
ir jaukumas, melsvas tartum dumas,
ir toli, labai toli girdetis -

Siandien sirdi pasivaikscioti isleisiu -
as tai neisiu, as tai niekur neisiu -
as prasau: tik nesumindziokit sirdies... :wink:

Just. Marcinkevicius
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

...dekui uz smugiuka malonu i sona... nuostabus eilerastukas! :)

bet mano nuomone kad tik jaunyste skuba veikti, o tik paskui pamastyti... gal musu sistemos auklejimo pasekmes. Jei kautis uz tiesa, tai kautis arsiai... bet juk yra begales budu rasti iseiti is bet kokios padeties kito nepazeminus, neperzengti orumo slenkscio, palikti savigarba ar pasitikejima savomis jegomis...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

O Sirdukui isejusiam pasivaiksciot siunciu kaip atgaivai pasiskayti apie gero zodzio poveiki nuoroda- http://www.ru-enlightenment.org/docs/20 ... 075647.htm
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Visiškai pritariu Bangiukei. Tik pagalvojau ,kaip su tuo pasitikėjimu savim,Juk aš tiek metų skatinu save pasitiketi, bet dar imu dažnai ir pasielgiu po senovei.Sėdžiu dabar ir galvoju, juk tas nepasitikėjimas ir trukdo labiausiai judėti į priekį.Tik pasakyti lengva.Ach, ir mylėti kitų negalėsi, jei savęs dorai nepamilsi.
Darja, apsalo širdis nuo to eilėraščio (+)
J

Post by J »

Vaje!.. Vaje!.. Brangieji mano! Neišleiskit Širduko vieno pasivaikščioti! Paliksit be priežiūros, dar kas nors užsigeis jo... ...o kas namo jį parves?
:roll: :lol: :oops: :roll: :lol: :lol: :lol:
J

Post by J »

.........
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 20:51, edited 1 time in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Zmogus apie kita Zmogu smerkdamas,kalbedamas,mastydamas,kad jis negeras,neteisingas,...pats ji ir formuoja tokiu,vercia ji buti ar nusileisti i toki lygi.Tada koks tas Zmogus,kuris kalba apie kitus taip negraziai?As manau mylintis,tobulas ir dar nesubalansaves energiju,kurios per ji stengiasi pranokt viena kita.
Tegul negatyvus poziuriai pasitarnauja kurybai :love:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

zodis pats savaime nieko nereiskia

pavyzdziui zodis "lopopoperrr"
niekas nepasikeis jei as zmogu apvadinsiu tokiu zodziu
nes
1. jis man nieko nereikia
2. zmogui taip pat :)


imkim kita pavyzdi
zodis "kvailys". tai irgi nieko nereiskia jei
1. pasakes ta zodi visviena nesutapatinu to zmogaus su kvailumu, tiesiog isreiskiu savo emocija
2. tas zmogus isgirdes ta zodi pats saves nesutapatina su kvailumu, nes nekreipia i ta pasakyma demesio arba zino kad tai tik mano emocija

finale atsiprasymas uz neteisingai istartus zodzius gali pilnai panaikinti bet koki neigiama efekta, o palikti teigiama :))))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

Kam kalbėti, jei po to tenka atsiprašinėti?..
:) :mrgreen:  :yy:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 20:58, edited 1 time in total.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Rūkai, o kaip pavadinti žmogų, kuris apie save taip kalba? Savikritišku?Juk,jei teisinga teorija apie tai, kad pasamonė nesupranta jumoro, tai išvada būtų - žmogus stabdo savo tobulėjimą.


ne tobulejima stabdo, o puikybe
zynius valdo puikybe (kai kurie jos jau atsisake, sprendziant is Anastasijos knygu)
puikybe tai akmuo po kaklu
geriau as busiu zioplas ir kvailas nei ispuikes, toks mano pasirinkimas
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as imu ir kartais pasakau ant kitu ir ant saves durnas (durna), bet paskui susigriebiu ir pasitaisau: "Nu, ne durna, bet kvailai pasielgiau..." :wink:

:? bet klausykit, tema juk kaip sukurti nauja Lietuva... :? :roll:
J

Post by J »

Nemanau, kad toli nugrybavom. Juk kai patys būsime tobulesni, tai ir Lietuvą tobulesnę sukursim.

Kipshui;
Nebūtinai tai kelia žmogaus puikybę. Kai visa savo esybe suvoki, kad savyje nešioji Dievo dalelę, dingsta bet koks noras vadinti save kvailu. :love: :D :lol:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 21:00, edited 1 time in total.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Kilo mintis paskaičius paskutinę Bastos žinutę :)
Manau, turi būti pusiausvyra tarp visko. Jei žmogus per daug save kritikuoja, spaudžia, per daug iš savęs reikalauja, tai jau tikriausiai puikybė, o jei žmogus per daug atlaidžiai į save žiūri, tai jau tinginystė ar aplaidumas. Ka manot? :)
J

Post by J »

:lol: :lol: :lol:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 21:01, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taigi, visada pagaudavau, kad iš savęs per daug reikalaunu, save kritikuoju, t.y. nemylėjau savęs.Tai elgtis išmokau vaikystėj, taip supratau, buvo tokios aplinkybės. Bet tik dabar supratau, kad tai puikybė.Ir pritariu, kad puikybė stipriausia (gal būt)- griaunančioji jėga.
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

kaip mikutaviciaus dainoje Trys milijonai:
Gal kartais per daug is saves reikalavom.
Ir per tyliai norejom nugalet.

joje tiek daug tiesos.
Post Reply