Ką skaitot? (+ kokius filmus žiūrite?)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? dainuoja graziai, o daro nelabai - ne veltui toks baisus pasidare, nabagas... :?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Nesutinku su tuo, Darja.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Basta wrote:as ir nesutinku. tuo labiau, kad jokiu irodymu tam nera. tas uzsipuolimas ant jo - tarsi akivaizdus tamsiuju jegu pasireiskimas, nes jei nebutu del ko pulti, tai taip nepultu. reik dziaugtis, kad jis dar gyvas. nors ju tikslas ir yra apjuodinti ji. a man jo gaila. visas sulyso nuo tu nelaimingu kaltinimu
Labai pritariu, Basta :) Nežinau ar kam čia apie tai įdomu, bet trupučiuką noriu pasakyti :) neigiama nuomonė apie MJ yra žiniasklaidos nuomonė. Labai mažai kur rašoma ar rodoma kokios jis šiltos ir tyros širdies. Tyra širdis dabartinėje materialioje visuomenėje atrodo kaip negalimas ar netikras dalykas, dėl, to, gali būti, kad jį puola, nes nesupranta, nes jis dėl to kitoks. Ir Basta, labai gerai pasakei apie tamsiosios pusės puolimą. Tam žmogui tai buvo labai didelis išbandymas, kurį jis turėjo įveikti ir išmokti kažkokią savo pamoką. Ir man labai gražu, kad Džeksonas nė vieno blogo žodžio nepasakė (bent jau viešai) apie tuos, kurie jį puolė ir smerkė.

Dažnai lengviausia yra sukritikuoti kitą žmogų, nors labiau prieš tai vertėtų pažvelgti į jo vidų, o tai padaryti nelengva :) (tikrai... ir aš to dar tik mokausi).
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? aisku, su zvake salia nestovejau, bet kai zmogus eina teisingu keliu, tai jis sviecia is vidaus, o tas Dzeksonas akyse puna, be to, labai jau keisti jo polinkiai kolekcionuoti formaline pamerktus lavonus ar pan. - duok dieve, kad klystu, bet man jis kazkoks neaiskus... tiek to - ne mano cia reikalas - tegu Dievulis jam atleidzia, jei ka... :?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Viskokių nesąmonių apie jį girdėjau, bet apie lavonus dar ne...Jis normalus žmogus ir jo akys šviečia, o dėl kūno problemų, čia jau jo reikalas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...del sviecianciu akiu - tai pastebejau, kai i zmogu ziuri susizavejusi, tai ir jo akys, atrodo, sviecia, ir jis grazus, o kai pazvelgi kitom akim - visai kitoks pasirodo... Na, o del to Dzeksono, tai radi boga - jei tik jums patinka, tai ir ok... :wink:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Šiuo metu skaitau :)

Selmos Lagerlof trilogiją "Liovešioldų žiedas", "Šarlota Liovenšiold", "Ana Sverd". Beskaitant jaučiasi tokia šiluma, grožis, išmintis, kaimo jaukumas ir dar daug kas...
Last edited by Žvaigždukas on Wed 12 28, 2005, 0:12, edited 2 times in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as ka tik perskaiciau nauja Coelho knyga "Zahiras" - kaip ir kitose - daug geru, nestandartiniu minciu ir jam budinga pagarba moteriai ir Didziajai deivei (arba krikscioniskajai Mergelei Marijai :wink: ), bet labiausiai tai man patiko, kaip jis ten su valkataujanciu jaunimeliu bastesi - gal kad ir man kraujas uzverda nuo valkatavimo... :wink:
Ten dar buvo toks vienas zmogus, kuris susikure gerove sau ir savo seimai, bet iskeliavo tik su 200 doleriu Šilko keliu (na, kur is Kinijos keliavo silkas), tai pakeliui prisiejo prasyti ismaldos, tai jis padare atradima, kad zmones dosnesni, nei jis iki tol mane... :wink: :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Viena kart turejau uzduoti per desimt min. surinkti kuo daugiau pinigu... isprasyti is praeiviu gatvej... Na, ivairiu zmoniu yra, bet bent kelis centus beveik visi paaukojo :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: turetu but idomi patirtis - reiks kada gyvenime ismegint, nes siaip esu tik davus ismaldos, nes tada, kai paciai man galejo kas nors duot :wink: - kazkaip prie manes gatveje tiesiu taikymu visi prasytojai ir eina - gal man ant kaktos parasyta, kad negaliu atsakyti ar ka :?: :?
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gali, darja, tikrai gali. tik isbandyk:)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Darja, mane vienas mazas ivykiukas labai pamoke-prieina gedimino prospekte toks jaunas vaikinukas,praso bulkute nupirkti,(salia parduotuves, beje, nera-gudriai masto zmogus-pinigeliu duos), sakau-ne, siandien jau daviau vienam prasanciam(is tiesu),neturiu.jis dar praso.as pakartoju "ne". ir tada jis pasiunta.ima piktai saukti beveik ant manes.nueinu. o isvada paprasta-jis JAU mano, kad pasaulis jam turi viska duoti.ir jei neduoda-kalta aplinka.
O apie knygas-Giedra Radvilaviciute, jos ese rinkinys isejes pernai-zavus kurineliai apie kitaip pamatyta kasdienybe.man buvo labai artimas zvilgsnis i pasauli.Undine Radzeviciute "Strekoza".labai ironiskas,galgi keistas,bet nerealiai idomus matymas.
L.Kiskune,R.Pociute "gimdymas ir gimimas".pokalbiai su "anu laiku" pribuvejomis.kritiskas zvilgsnis i siu laiku sistema.
C.P.Estes "begancios su vilkais".Pasaku analize,moters individuacija.Moterims siulau bent pavartyti knygyne:)
Paprastai matydama zmogu gerai parinkdavau jam patiksiancias knygas is savo gausios bibliotekos:) cia isvardinau keleta sau artimu.rekomenduoju tikrai ne visiems:)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, jau seniai esu girdejus apie ta "Begancia su vilkais" - aciu, Dina, kad pasakei, kad yra knygyne - reiks pasiieskoti... :wink:

...o del ismaldos, tai buna, kad ir neduodu, ypac jei naglai reikalauja - o ta vaikinuka is senamiescio tai jau daug kas zino - graudeno jis karta man, kad mokykloj buvo pirmunas, o dabar neturi darbo, tris dienas nevalges, tai sakau, einam iki parduotuves - nupirksiu ka nors, tai beeinant pradejo verkslenti, kad nupirkciau tris bandeles po 1,70 Lt, tai neapsikenciau ir daviau pora litu, o mano mama tai kieto budo - pasake, kad nupirks jam batona, tai tas pasiunte ja su visu batonu... :lol:
Vienzo visokiu tu elgetu buna ir visiems duoti tikrai nereikia - turi sirdim pajausti, beje, duodantiems - yra prietaras, kad moterims galima duoti tik baltas monetas, o vyrams - geltonas, kitaip neturesi pinigu, bet as kartais imu ir nepaisau to prietaro, kai kitokiu neturiu, vat :P :wink:
Equilibrium
Posts: 12
Joined: Sun 10 02, 2005, 17:03
Location: Beyond

Post by Equilibrium »

Skaitau G.Gudaitės - Asmenybės transformacija
tikiuosi padės išsiaiškinti, ką savo gyvenime praleidau...
When freedom does not have a purpose, it turns against the humanity and society.
______________________________________
They live as if they never die, and they die as they had never lived... Why?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aš dabar pasiėmiau Anastasijos pirmą dalį. V.Megre "Anastasija". :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Beje, tie zmones netgi foruma sukure sita :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Tikrai neblogos knygos :) Rekomenduojama skaityt ne viena karta :) O ypac gamoje :)
J

Post by J »

Pradėjau skaityti paskutinę Megre knygą. "Naujoji civilizacija. Meilės apeigos".
Tiesa sakant, gerbdama jūsų visų jausmus, tepasakysiu, kad komentarų šitai knygai neturiu... :shock: :shock: :shock:
aurora
Posts: 5
Joined: Sun 09 11, 2005, 22:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by aurora »

Maiklas Niutonas (Maikl Newton) "Sielos kelione", "Sielos paskirtis". 2 puikios knygos, tiesa, anglu ir rusu kalba ("Putechestvije dushi", "Prednaznachenije dushi"), lietuviu k. nera. Knygos apie tai, kas vyksta po fizines mirties iki naujo isikunijimo: kaip sielos susitinka su savo mokytojais, aptaria praeitus gyvenimus, kaip ruosiasi naujam isikunijimui, mokosi, renkasi kuna, tevus ir visaip modeliuoja savo busimus gyvenimus, kad gautu daugiau patirties, taip pat susitinka savo sielas dvynes, giminingas sielas, kaip siela ieina i isciose esancio vaiko kuna ir t.t., tikrai labai rekomenduoju paskaityti.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Buvo pries gerus metus Vilniuje seminarai "Gyvybes gelele" susije su Melsichedeku,tik nepamenu pavardes zmogaus vedusio si seminarai.Keletas bendraminciu dalyvavo jame ,tiesa gana brangus seminaras -500lt kainavo.Po to seminaro ,teko klausytis apie ji ispudziu,labai idomu ,bet gana viskas sudetinga,mes net pieseme sakralines ivairias figuras..Pradedanciajam butu gana sunku viska suvokti.Teko ir man perskaityti Jo knyga,istiesu idomu.As tai pasiulyciau Fredzio Nilseno "Pokalbiai su Dangumi",Fredis -pirmaisis vakarietiskas zmogus gaves nusvitima Indijoje pas didzius Mokytojus Avatarus Sri Bhagavana ir Amma.Toje knygoje Fredis pasakoja apie savo dvasini kelia ,nuvedusi ji i tolima Indija.Teko asmeniskai dalyvauti keliuose jo seminaruose L:ietuvoje,jis pasakojo apie save ...jis gime Danijoje ir paauges ,daznai nuplaukdavo i tokia sala ,kur augo didziuliai simtameciai medziai ,jis ten megdavo ruosti pamokas ...po to teko jam issikelti su tevais gyventi i Svedija,po keletos metu ,grizes i gimtine ...ir nuplaukes i ta sala...neberado savo brangiu medziu ...visi buvo ispjauti...jis begalo pergyveno,raudojo..ir prisieke sau ..daryti viska ,kad tik zmones susivoktu ,kad nenaikintu gamtos ir t.t. to jis sieke visa sirdimi......toliau paskaitysite kaip jam sekesi. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply