Ką skaitot? (+ kokius filmus žiūrite?)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...kazkaip zmones parsisiuncia ruskai pirma toma (jei is tikruju domina, galesiu paklaust kaip... :wink: )

(bet viena aiskiarege vienam zmogui paklausus pasake, kad tas knygas jam diktavo ne pats Dievas, o sirijieciai... :roll: Su kuo as visai sutikciau - juk tose knygose perteikiama ateities pasaulio vizija, o tie sirijieciai jau dabar gyvena toje ateityje... :wink: )
J

Post by J »

Apie internetą nieko negaliu pasakyti, bet aš nusprendžiau, kad verta turėti tas knygas. Va tik trečios dar negavau.

O dėl ateities vizijos... :roll:
Juk net pas Dievas šioje knygoje aiškina, kad net Jis nežino ateities. Ji priklauso nuo mūsų minčių, planų. Visata dinamiška.
Kitam išmatavime nėra nei laiko, nei atstumo. Praeitis, dabartis ir ateitis vyksta vienu metu. :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: :P :wink:

kaip sakoma, o kas man nuo to - man nuo to pinigiuku daugiau del to nemokes, kad zinosiu, jog yra tas kitas ismatavimas, ir kad nera laiko ar ko kito... :roll: :wink: :P
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Jonė.S wrote:Juk net pas Dievas šioje knygoje aiškina, kad net Jis nežino ateities. Ji priklauso nuo mūsų minčių, planų.
Aš truputi supratau kitaip. Dievas žino viską. Tik jis nesako žmogui konkrečios ateities. Sako, kad visos ateitys jau yra įvykusios dabar ir viskas priklauso nuo mūsų ką pasirinksime, tokia ateitis ir bus...
Gyventi pagal sąžinę
J

Post by J »

Neprieštarausiu Tau, Leonardai. :roll:
Tik tam, kad perteikti vieną Dievo teiginį, kad viskas lyg ir yra, bet tarsi ir nieko nėra (ateities, dabarties ir praeities), reikėtų pacituoti vos ne pusė knygos skirsnio. :roll:
Savais žodžiais tą perteikti sunkoka, ypatingai, kai knyga perskaityta ir paskolinta draugams. :D :D
Nepasiimsi jos, nepasitikslinsi, ar atmintis tavęs neapgauna.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Leonardas wrote:
Aušrinė wrote:Su Robertu Williamsu dar yra vienas labai gražus filmas, jei neklystu vadinasi "Kur nuneša sapnai" (ar svajonės) :)
:) Įdomus sutapimas, kaip tik dabar skaitau knygą "pokalbiai su Dievu" ir ten Walsch klausia apie apie filmą, pažvelgiu į kompiuterio ekraną, o ten atverstas forumo puslapis kur Aušrinė minį tą filmą. Taigi užėjo noras man pacituoti klausimą ir Dievo atsakymą.

Tai ar Robino Viljamso filmas yra tikra tiesa? Na, ar ten pavaizduota taip, kaip yra ištiesų?

Ne. Nei filmas, nei knyga, nei koks kitas žmogaus Dieviškumo aiškinimas nėra tikra tiesa.
Taip, sutinku, paprasčiausiai gražu buvo tą filmą pažiūrėt ir tiek :)
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:P na bet vistiek filmas "Kur nuveda svajones" yra fainas,kad tai ir ne visai tiesa.Darja konkreti "pinigiukų i delniuką" :mrgreen: geras :wink: Šaunuolė :!: aš tave gal būt myliu :H Aš va taip pat manau,kad svarbus ne tik tos tolimos vizijos ir fainos knygos,bet ir materialumas :wink: Reiks man kažkurias tai gaut :roll:
AS ATVIRA ...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...ir as tave, skylute (o gal skyliuk... :wink: ) galbut myliu :wink: - visus as zmones, kaip sakoma, myliu, kai gera nuotaika, net ir tuos, kurie pripazino, kad ir as zmogus, ir kad as su savo netobulumu padejau jiems dar keliais laipteliais palypeti - aciu nuosirdziausiai jiems uz tai - is tokiu, kaip sakoma, sventu zmoniu toooooooooooks ivertinimas aukso vertes... :wink: :P :)

...o ypac myliu visokius suniukus, kaciukus, peliukus ir kurmiukus (kuriuos mano nedorelis Peckius galbija - pasakiau, kad peliu negautytu, tai uzvakar kurmi parnese, dar bandziau gydyt, pripyliau i akvariuma zemiu, slieku prigaudziau, tai ans uzvalge dar, pasirause biski, o nakti atidave galus - matyt, perkando jam stuburiuka... :cry: :cry: :cry: mama, aisku, durnino - sake as visus tuos kurmius isgaudyciau, kad pieveliu neraustu, o tu cia dar gydai... :wink: :lol: ), dar myliu visokius vabalelius, musytes, varlytes, kirmelytes ir visa kita pasaulio grozi... :roll: :wink: :P
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

O kaip jums filmai su Natalia Oreiro.
Ar patinka filmas "Titanikas"?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jei dar nematet, paziurekit BARAKA...
As siaip nemegstu nei filmu, o teliko isvis geriau nebutu, bet sita rekomenduoju is visos sirdies :D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ne...Natalijia Oreiro kiek prsimenu vaidino argentiniečių filme Laukinis angelas.Sugrįžimas...
Ar matėt tokį? :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Mačiau :D į pabaigą net žiūrėdavau :D buvau užsivilkus labai :) o Tau patiko?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, basta, sudominai - gal reiks paskaitineti, o jei kalbant apie serialus, tai kadaise ziurejau "Ir turtuoliai verkia", visokias "Marijanas", "Prosto Marijas" - ir nieko, nenumiriau, net laukdavau kitos dienos, kai bus nauja serija - kai pagalvoji, ot buvo laikai... :wink: :P :lol:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Basta wrote:O zinot, ne tik bardai, bet ir michael'as jackson'as protingai ir graziai dainuoja :wink: :lol:
pvz., dainoj ''man in the mirror'' skelbiama grazi ideja:
"...if you wanna make world a better place, take a look at yourself, then make a change..." :wink:

("...jei nori padaryt pasauli geresni, pasiziurek i save, tada ka nors keisk...")
Taip, taip :) Jis yra sukūręs ir daug kitų labai prasmingų dainų, kurios, žinau, padėjo daug kam :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? dainuoja graziai, o daro nelabai - ne veltui toks baisus pasidare, nabagas... :?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Nesutinku su tuo, Darja.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Basta wrote:as ir nesutinku. tuo labiau, kad jokiu irodymu tam nera. tas uzsipuolimas ant jo - tarsi akivaizdus tamsiuju jegu pasireiskimas, nes jei nebutu del ko pulti, tai taip nepultu. reik dziaugtis, kad jis dar gyvas. nors ju tikslas ir yra apjuodinti ji. a man jo gaila. visas sulyso nuo tu nelaimingu kaltinimu
Labai pritariu, Basta :) Nežinau ar kam čia apie tai įdomu, bet trupučiuką noriu pasakyti :) neigiama nuomonė apie MJ yra žiniasklaidos nuomonė. Labai mažai kur rašoma ar rodoma kokios jis šiltos ir tyros širdies. Tyra širdis dabartinėje materialioje visuomenėje atrodo kaip negalimas ar netikras dalykas, dėl, to, gali būti, kad jį puola, nes nesupranta, nes jis dėl to kitoks. Ir Basta, labai gerai pasakei apie tamsiosios pusės puolimą. Tam žmogui tai buvo labai didelis išbandymas, kurį jis turėjo įveikti ir išmokti kažkokią savo pamoką. Ir man labai gražu, kad Džeksonas nė vieno blogo žodžio nepasakė (bent jau viešai) apie tuos, kurie jį puolė ir smerkė.

Dažnai lengviausia yra sukritikuoti kitą žmogų, nors labiau prieš tai vertėtų pažvelgti į jo vidų, o tai padaryti nelengva :) (tikrai... ir aš to dar tik mokausi).
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? aisku, su zvake salia nestovejau, bet kai zmogus eina teisingu keliu, tai jis sviecia is vidaus, o tas Dzeksonas akyse puna, be to, labai jau keisti jo polinkiai kolekcionuoti formaline pamerktus lavonus ar pan. - duok dieve, kad klystu, bet man jis kazkoks neaiskus... tiek to - ne mano cia reikalas - tegu Dievulis jam atleidzia, jei ka... :?
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Viskokių nesąmonių apie jį girdėjau, bet apie lavonus dar ne...Jis normalus žmogus ir jo akys šviečia, o dėl kūno problemų, čia jau jo reikalas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...del sviecianciu akiu - tai pastebejau, kai i zmogu ziuri susizavejusi, tai ir jo akys, atrodo, sviecia, ir jis grazus, o kai pazvelgi kitom akim - visai kitoks pasirodo... Na, o del to Dzeksono, tai radi boga - jei tik jums patinka, tai ir ok... :wink:
Post Reply