Ką skaitot? (+ kokius filmus žiūrite?)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Labai atsiprasau sumaisiau knygos pavadinima tikrasisFredis Nilsenas "KAI PRABILA DANGUS " neseniai pabaigiau skaityti tris tomus "Pokalbiai su Dievu " tai ir sumaisiau.Is tiesu nuostabios ir sios knygos, :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Vakar man į rankas papuolė atrodo visai dėmesio verta knyga-- henris deividas Toro "Voldenas, arba gyvenimas miške". na knyga lesita seniai, tai vaizdelis ne koks, bet siaip, kas idomu, kad ten gana filosofiskos prigimties zmogus apraso savo gyvenimą gamtoje. T.Y. kaip jis pats savo rankomis pasistate miske tobele, ka valgo, kaip gaminasi maista ir is ko, kaip kepa duona... ir tt.iki smulkmenu. na as tik perverst spejau, nes dabar pats sesijos ikartsis. Bet siaip, manau neblogas vadovelis norintiesms atgal i gamta :) Tiesa, Jis amerikietis, bet kiek supratau, gyvena panasioj i musu klimato zonoj.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu jau mes apie ta Toro jau pries 100 metu forume diskutavom - jauciu, gera knyga (gal ir Megre nuo jo daug ka nusikopijavo :wink: ), tik kad neprisiverciau perskaityt - man ji pasirode per rimta... :? :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Vat vat. ir as masciau, ar nebuvo tokios diskusijos...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

temos šiame forume, kuriose rekomenduojamos knygos


pasaulio Evangelija (rekomenduoju!)
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=697


knyga moterims ("Bėganti su vilkais")
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=740
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Filmai

Ron Fricke "Baraka" (be žodžių) Aprašymas ir nuotraukos iš filmo: http://www.spiritofbaraka.com/baraka.aspx

"Global dimming" dokumentinis, apie pasaulio užtemimą kuris susijęs su klimato kaita.

"Super size me" (Super dydžio porciją man), dok., apie ekperimentą su Makdonaldo maistu. Parodo kokia nauda yra valgyti 1 mėn Maldonaldo maistą.

"The Corporation" (Korporacija) dok. filmas apie korporacijas, jų valdymo metodus, siekius, poveikį Žemei.

"What the bleep do we know" dok. filmas apie kvantine fiziką, minčių galią ir pan.
Last edited by Egidijus on Sat 02 11, 2006, 14:08, edited 1 time in total.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

"Baraka " Mačiau šitą filmą!!! Nuostabus filmas pamąstymams. Neužilgo ir man jį perrašys. Tikrai žodžiai nereikalingi ir dėl kalbos problemų neiškyla. :D
Ir apie kvantinę fiziką, minčių galią ir pan. dalykus, esu mačiusi filmą, tik nežinau ar šitą. Irgi l. įdomus, tik angliškai nelabai suprantu.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Šioje temoje ("Gyvenimo filosofija", Įvairūs naudingi patarimai) irgi rekomenduojamos knygos
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=272


+
"Knygų lentyna"
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=71
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Dar jei domina filmu:

"Enron. The smartest guys in room" - filmas apie Enron korporacijos veikla ir zlugima (siulyciau ziureti pries The Corporation)

"The day the oceans boiled" - dok. f. apie klimato kaita, palyginama su tuo kas buvo zemej pries milijonus metu ir pan.

Tarp kitko visus siuos filmus galite atsisiusti naudojantis DC++ arba Shrareaza programomis
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Noreciau parekomenduoti puiku filma "WHALE RIDER" by Niki Caro (Naujoji Zelandija) - Apie nykstancios genties mergaite-samane.
Gal kas dar nemate meninio filmo "INDIGO", kur vaidina pats Neale Donald WALSH ("Pokalbiu su Dievu" autorius) (Turbut del sio filmo reiketu kreiptis pas Laimi).
"EARTHSEA" -puiki, taip vadinama pasaka (Su Isabella Rossellini)
Na ir VACCINES (What CDC Documents and Science Reveal) Dr.Sherri J.Tenpenny 2003, New Medical Awareness Seminars http://www.nmaseminars.com
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Sveiki, jeigu kas dar turite televizorius :P ir juos žiūrite, rekomenduoju šiandien 16.30 val atrodo per LNK filmą "Šeimos galva", sykį jau žiūrėjau nuo pusės. Labai patiko. Bandysiu šįkart žiūrėti nuo pradžios iki galo :mrgreen:
Jurgita7
Posts: 25
Joined: Thu 04 28, 2005, 21:36
Location: Vilnius

Ką skaitot?

Post by Jurgita7 »

Aš rekomenduoju nuostabią knygą, skirtą visoms moterims, galima ir vyrams :D
Sharon McErlane "Kalba senolės. Galios pažadinimas". Tai knyga apie tai, kaip suderinti vyriškąją ir moterišką energijas bei atkurti jų pusiausvyrą pasaulyje šiuo metu. Knyga moko moteris įvertinti ir pradėti gerbti save, ir pajust savo vidinę galią ir grožį: "Jėga yra grožis. Grožis yra jėga".
Man atrodo, kad mes moterys dažnai esam žeminamos, ypač žodžiais. Gal visgi mums pavyks atkurti pasaulyje harmoniją, pusiausvyrą? Manau mums turėtų pavykti :D
Iš šviesos atėję į šviesą visi sugrįšime!
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Aš pasiūlyčiau knygą "Šios akimirkos jėga". Eilinį kartą neatsimenu autoriaus :? . Tai nėra grožinė literatūra, tačiau labai vertinga praktine prasme - padeda gyventi :D . Išleistos dvi knygos. Melsvais viršeliais - daugiau teorijos, švelniai rudais - surinkti praktiniai patarimai. Rasite šį tą bendro su Megre parašytu metodu (bulvių skutimu, ar dar pamenate?) . Tas metodas būtent ir remiasi šios akimirkos jėga - buvimu čia ir dabar. Geri praktiniai patarimai, kurie leidžia mums pajusti gyvenimo grožį, suteikia galimybę patiems būti savo gyvenimo, emocijų, minčių šeimininkais. Siūlau tiems , kurie dar neperskaitė - nepasigailėsite :!:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

...tos knygos autorius Ekhartas Tolle. Man buvo labai idomu skaityti, taciau skaitesi sunkiai. Ir vis tk as labai noreciau ismokti gyventi SIA AKIMIRKA, moketi ja pajusti ir isgyventi. O man zaiuriai nesiseka. GAl todel ir nesiskaite :?

O dabar skaitau su dideliu dziaugsmu ir uzsidegimu, ir rekomenduoju A.Zarskaus knyga "AS IKI GIMIMO". Kas neskaitete paskaitykite, ypac moteriskes :wink:
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Ką tik perskaičiau šviežiai išleistą V.Lermontovo "Delfanija". Daug gerų minčių, tačiau .... :? :? :? Veiksmas vyksta prie Juodosios jūros. Turinys - įsivaizduokit Megre vietoje besiblaškantį koplyčių statytoją, o Anastasijos vietoje - merginą , užaugusią su delfinais. Atrodo, žmogus perskaitė Megre knygas ir nusprendė sukurti savo versiją. Net nemalonu skaityti, nors knygos pirma pusė , kol dar pagrindinis herojus nebuvo susitikęs su Delfanija, visai įdomi. Ko trūksta - tos šilumos, kurią randu anose knygose. Paskaitykit, palyginkit.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Ir dar. Tai antra serijos knyga, o serija vadinasi "Skambantys Rusijos varpeliai" . Ar nieko neprimena? :wink: :lol:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Vileine wrote:Ką tik perskaičiau šviežiai išleistą V.Lermontovo "Delfanija". Daug gerų minčių, tačiau .... :? :? :? Veiksmas vyksta prie Juodosios jūros. Turinys - įsivaizduokit Megre vietoje besiblaškantį koplyčių statytoją, o Anastasijos vietoje - merginą , užaugusią su delfinais. Atrodo, žmogus perskaitė Megre knygas ir nusprendė sukurti savo versiją. Net nemalonu skaityti, nors knygos pirma pusė , kol dar pagrindinis herojus nebuvo susitikęs su Delfanija, visai įdomi. Ko trūksta - tos šilumos, kurią randu anose knygose. Paskaitykit, palyginkit.
:D :D :D
Gal kas nors galetumete patikslinti informacija apie Delfanija? Girdejau, kad si knyga buvo parasyta dar pries Megre knygas. Kadangi neskaiciau ir neturiu kitu duomenu, tai negaliu nieko sakyti. Daznai rasytojai ar dailininkai itakoja vieni kitus. Jeigu tai veikia palankiai aplinkinius, tai tik sekmes galima palinketi.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Vileine,nereiketu taip sumenkinti Lermontovo knyga "DElfanija"Esu ja perskaiciusi tik rusiskai jau senokai.Istiesu labai puiki knyga ,kaip ir kitos jo knygos "Biblija Liubvi"ir kt.Kokius nuostabius seminarus Lermontovas praveda Kryme zmonems,kokie zmoniu nuosirdus atsiliepimai ,laiskai apie tuos organizuojamus seminarus.Reiketu daugiau pasigilinti ir paskaityti jo inter. svetaineje .Kad tik daugiau butu musu Zemeje tokiu Sviesiu zmoniu. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Aurėja, aš nemenkinu tos knygos. Autoriaus mintys man labai artimos ir suprantamos. Tačiau turinio panašumas nuteikia nemaloniai. Ir „Anastasija“ man yra jaukesnė, šiltesnė. Kas pirmesnis parašė knygą, galima išsiaiškinti. Kadangi pirmiausia perskaičiau Megre, iki šiol laikiau jį pirmesniu. Ir be to, man Anastasija realesnė nei Delfanija, kuri , kaip personažas, atrodo, yra tik autoriaus galimybė išreikšti žmogiškos meilės grožį.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Grįztant prie temos:tai ar aplamai yra ką ziūrėti per televiziją ar ne?Jau seniai nebuvau įsijungus -be paukščių gripo epidemijos :roll: ,muilo operų,nieko doro nerodo!Gal kas pasiūlytumėte ,kokias įdomias laidas? :wink:
Viską daryk 100%
Post Reply