Ką skaitot? (+ kokius filmus žiūrite?)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Aš kažkaip neįsivaizduoju savęs sustojusios pusiaukelėje.
Sako, kad yra dviejų tipų žmonės: asiliukai ir mikės pūkuotukai.
Asiliukai nieko daugiau neveikia, tik stovi ties tvenkiniu ir apverkia pamestą uodegą.
Mikės pūkuotukai lipa į medi, krenta, užsimuša gumbus, bet pasiekia medų.
Manau, kad esu mikė pūkuotukas. Man visada reiks medaus. :D

Teko palaikyti (gaila, kad tik palaikyti) rankose nuostabią knygą. Tikslaus pavadinimo neprisimenu, nes labiau rūpėjo turinys, o ne viršelis. Vadinasi maždaug - visų laikų svarbiausi gyvenimo dėsniai.
Va tokią norėčiau turėti ant stalelio šalia lovos.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

kaip smagu, mūsų jogos mokyklos forume taip pat išsivystė terminas "mikė pūkuotukas":

http://www.lev.lt/Forum/ShowPost.aspx?PostID=1218

Na, o iš knygučių, tai man labai patiko Dž.Faulso "Magas"(rusiškai "Волхв") :shock:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na, perskaiciau atsiusta mums 8 Megre knyga. patiko :) Nors laukiau nusivylimo. Nusivyliau, kad perskaiciau labai greitai.
Dabar skaitau "Reiki for beginners" ir dziaugiuosi is jos zodziu sklindancia siluma. Antra karta skaitau Kumer "Nieko nera neimanomo".

Visgi nera atsitiktinumas, kad dabar tiek daug tokio pobudzio knygu, kad daugelyje jauciama kazkokia jas siejanti gija. Matyt, bunda zmones..

O Alchemiko autoriaus knygos ir dar Bachas (Tiltas per amzinybe, Melynoji plunksna) tikrai verti ypatingo demesio.. Na, cia mano nuomone.
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Sveiki
Labai sauniai pastebeta, kad knyga mus pati susiranda. Taip ir vyksta istikruju. patys turbut pastebejote, kad knyga papuolusi jums i rankas tarsi atsako i jusu klausimus. gl net tik vienas sakinys joje vertas demesio, bet mums tai didelis zingsnis i prieki.
Perskaites Anastasijos knygas, perskaiciau Samana, Alchemika, Bacho "Livingstono zuvedra", vaikysteje skaiciau daug pasaku, ypac arabu. Perskaiciau bahavatgita ir sventaji rasta. ir dabar daug skaitau fantastikos knygu.
Neseniai perskaiciau Vergilijaus " Eneida" tai tarsi ivadas i Dantes, "Dieviskaja komedija". Sitas knygas priimu labai rimtai ir tai ne literaturiniai kuriniai, o paslepta ismintis.
Ieskokime ir rasime, skaitykime ir suzinosime.
Su pagarba ieskantiems
Jonas
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

А.Стругацкий и Б.Стругацкий "За миллиард лет до конца света", "Пикник на обочине"
Man labai patiko. Yra geru minciu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...nu man, sakyciau, labiausiai istrigo Vinipuko su Knysliuku nuotykiai:

"kur einam mes su Knysliuku,
tas niekam nezinia,
ir apie tai mes ne bum bum -
oi ne, oi ne, oi ne..." :P :P :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote:...nu man, sakyciau, labiausiai istrigo Vinipuko su Knysliuku nuotykiai:

"kur einam mes su Knysliuku,
tas niekam nezinia,
ir apie tai mes ne bum bum -
oi ne, oi ne, oi ne..." :P :P :wink:
Vakar kaip tik vakams rodėme šitą. :wink: Žiūrėjo akis išpūtę ir pasakė: "daug įdomiau, negu angliškas apie Mikę Pūkuotuką" :lol:

Neseniai "Da VInčio kodą" ir "Angelai ir demonai " perksiačiau. :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, gera ta senoji animacija - kazkoks siltas jausmas ja pasiziurejus lieka, priesingai nei dabartiniai kompiuterizuoti multikai, na, is siuolaikiniu visai patiko Shrekas - savotiskas humoras, bet gerybinis :wink: Gal nieko butu ir "Visa tiesa apie rykli" - reiks kada paziuret, bet aisku, senieji multikai geriausi - Lazerevas apie juos sake, kad juose labai geras teigiamas uztaisas, o pav., "Tome ir Dzeryje" labai daug pasamonines agresijos - gal del to vaikai dabar ir darosi agresyvesni, kad tokius ziuri... O siaip girdejau, kad zmones tuos senuosius isirasineja, nes bijo, kad tuoj ju visai neberodys, bet as tikiu, kad rodys, nes tai amzinosios vertybes... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ka tik buvau Kino pavasario jauno debiutuojancio lietuviu rezisieriaus filme "Airan - dievu keliai" - labai patiko, tokio butent dabar man ir reikejo: pradzioje kalbejo V.Kreves muziejaus darbuotojas apie jo kuryba, kurioje jis butent ir iskele zmoniu ir dievu panasuma ir sugebejima valdyti savo likima, o paskui rodo siu dienu verslininka, kuris vaziuoja savo blizganciu dzipu i dalykini susitikima ir mano esas visagalis savo gyvenimo seimininkas, taciau paklysta ir jo dizpas uzklimpsta pelkeje, o tuo tarpu jauna kaimo zolininke (kuri man kazkokia rytietiska labai jau pasirode - apsikarscius visokiais indiskais papuosalais :wink: ) patenka pelkeje i medziotoju ugni, is baimes, kad jos netycia nenusautu, ji saukiasi visu dievu ir jai apsireiskia deive, kuriai si prisizada vykdyti Jos valia. Taigi tas verslininkas islipa is dzipo ir bando pats susirasti kelia, nesikreipia pagalbos i kaimo senuka su karve, nes iprates pats viska isspresti, bet pameta pakeliui dzipo raktus - mobilusis lieka dzipe ir jis bejegis sedi nakti ant to dzipo, viduje skamba moderniausias mobilusis... Dar kaimo bernai ateje ji biski apstumdo, bet nerade raktu palieka - na, galiausiai jis susitinka su ta zolininke, ji nori jam parodyt kelia, bet uzeina audra - jie permiega jos darzinej, tada si ji palydi iki kelio, o jos jaunas vyras tuo tarpu grizta is miesto klinikos - jam pasake, kad visgi tures vaiku, o jo zmona jau laukiasi... :wink:
Na, nusibodo pasakot - bet mintis ta, kad esame savo likimo kalviai ir turime daryti viska, kas nuo musu priklauso, bet auksciausiu desniu nepakeisi - geras filmas, nors siek tiek ir naivus - neneigia nei vienu, nei kitu gyvenimo budo, bet tam verslininkui ta diena tapo isimintiniausia jo gyvenime, nes pagaliau pamate nuostabu dangu ir gamta... :wink: :P
Visai verta paziuret, ypac kam artima rytu (o taip pat ir autentiska musu proteviu :wink: ) filosofija - labai saunus lietuvos gamtos ir kaimo gyvenimo vaizdu ir indisku mantru derinys... :wink:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

darja wrote:...nu man, sakyciau, labiausiai istrigo Vinipuko su Knysliuku nuotykiai:

"kur einam mes su Knysliuku,
tas niekam nezinia,
ir apie tai mes ne bum bum -
oi ne, oi ne, oi ne..." :P :P :wink:
hei, darja :h:
einam kadu i ekspuodicija arbatos/kavos ar citro/mineralinio isgierti, a geraai :?: da norec kai ko taves paklausti :wink:
o man kai buvo 12 metu, tai as labai norejau skaityti, skaitydavau viska, kas buvo po ranka, jau beveik visa namu biblioteka buvau perskaiciusi, kai radau Cherchillio susirasinejima su kazkokiu veikeju tai irgi perskaiciau ir TSKP 25 suvaziavimo medziaga skaiciau (Jei kas nesuprantat - TSKP -tarybu sajungos komunistu partija). uztat dabar as tokia protinga ir nekukli :mrgreen: :wink: o dar neseniai suzinojau apie tokia viena fobija, kuri vadinasi "abibliofobija". gal atspesite, kas tai :?: :wink: (emaib iteruten ak itytaiks :wink: :wink: )
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

a tik nebus tam filmui nuplagijuotas Megre siuzetas :wink: :?:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

darja wrote::wink: aha, gera ta senoji animacija - kazkoks siltas jausmas ja pasiziurejus lieka, priesingai nei dabartiniai kompiuterizuoti multikai, :wink:
mano vaikutis labai pamego rusiska Karlsona, net ismoko keleta fraziu ir vis kartoja kaip papugiukas "ja muzhchina chotj kuda" (vyras ne is kelmo spirtas) ir "a u tebya malako ubezhalj" :lol: :lol: :D
o tam tikruose siuolaikinio intelektualaus jaunimo sluoksniuose ispopuliarejo toks senas filmukas "Eziukas ruke" - ziuri ziuri nieko nesupranti, tikras eziukas ruke :wink: :wink: :wink:
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Sveiki,
tiesa jei kam reikia senu rusisku filmuku tai turiu apie 43 kompaktus.
Jei kam labai nostalgija
tai parasykit. Galesiu atnesti i kluba.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Ei, "eziukas ruke" labai labai fainas gi:) ir karlsonas, i na palauk labai geri, na, jie paprastesni, o eziuka reikia pajausti..
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Incognito rašo:
Sveiki,
tiesa jei kam reikia senu rusisku filmuku tai turiu apie 43 kompaktus.
Jei kam labai nostalgija
tai parasykit. Galesiu atnesti i kluba.

Gal kam ir nostalgija. O gal tiesiog norisi vaikams parodyti tuos filmukus, kuriuos vaikystėje žiūrėdavom ir ne kartą cituojam. :mrgreen: :D
Tik visai visai neaišku, į KOKĮ klubą pats/pati vaikštai (ta prasme, po "niku" nėra nurodyta gyvenamoji vieta) :cry:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Dar iš filmų:

"Moterų paslaptis" ir "Niekados šalies beieškant" ("Finding Neverland" bent man tai patiko). :)
J

Post by J »

"Džo Bleko viešnagė".
Fantastiškas filmas. Apie tai, kaip Mirtis užsigeidžia patirti visus žmogiškus jausmus. Ir ne tik... Ji liko sužavėta riešutų sviesto skoniu...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Dobis wrote:a tik nebus tam filmui nuplagijuotas Megre siuzetas :wink: :?:
:wink: zinai, ir as pamaniau, kad kazkas paimta, bet toji ziniuone nieko to verslininko nemoko, tik su juo permiega ir palydi i miesta :wink:
Man labai patiko, kad ten nieko nesmerkiama gale sakoma, kad visi herojai grizo i savo gyvenimus, buvo laimingi ir rado savaji gyvenimo kelia (ta verslininka ant galo netrenkia dzipas, bet ta naktis miske tam buvo gyvenime ismintiniausia, nes pagaliau jis pamate laaaabai grazu dangu... :wink: :) :P )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o koks tos knygos autorius? :wink:

O ingocnito - vilnietis, ir net varda kazkoki turi - nepamenu koki, bet jam prie veido labiausiai tinka incognito... :? :wink: :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu
Post Reply