Pakalbėkim apie Dievą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Anastasija sako, kad prieš 10 tūkstančių metų žemėje ėmė rastis individų, kurių ryšys su Visatos intelektu buvo susilpnėjęs ar visai nutrūkęs, todėl mūsų civilizacija pasuko regresijos keliu.. O žmogui, pagal ją, duota visiška veiksmų laisvė. Už jį aukščiau tik Visatinis Intelektas, sukuręs žmogų, Dievas. O absoliučiai visas žinojimas yra ten, pas jį. Tik mes nebemokame jo pasiimti. Dievas tikrai nekūrė nieko, kas susiję su puolusiais angelais ar dar kažkokiais blogais dalykais. Tačiau kiek atsimenu, jau kitoje vietoje, Anastasija mini geras ir blogas energijas, kurios ir grumiasi žmoguje ir Visatoje, kad taptų (nors niekada taip nebus) stipresnės, protingesnės už Dievą. Kiekvienas iš mūsų turime po kiekvienos energijos dalelę, tačiau tik sugebėdami tinkamai jas valdyti, ir gyventi pagal Dievo valią, galime rasti kelią į šviesą.
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Labai teisingai.
"Kiekvienas iš mūsų turime po kiekvienos energijos dalelę, tačiau tik sugebėdami tinkamai jas valdyti, ir gyventi pagal Dievo valią, galime rasti kelią į šviesą."
Ir ta kiekviena dalele gyvena pas mus. Bet Dievas sukure zmogu, o ne zmones. Vat mes ir turime ismokti gyventi vienas su kitu, vienas su visais ir visi su vienu, kad tos daleles susijungtu i viena. Ir tada Zmogus atgims ir jis bus kaip Dievas, bet jau turintys patirti!!!!
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Sveiki,
O ar kas bande paziureti kitaip? Pavyzdziui, ar kas bande pajusti kad MES tai VIENA ir VIENA tai MES. Turiu galvoje, kad nelabai turetu rupeti kiti zmones, nes visi zmones ir ivykiai tai tik iliuzijos. Mano manymu, zmones tai tik aukstesne forma iliuzijos negu karjera, pinigai, daiktai ir pan. Svarbiausia tik tai kas vyksta TAVO VIDUJE. Jei kazkas pasakys kad Tu esi zalios spalvos, ar tai ir tapsi zalias? :) Na manau kol tas teiginys netaps tavo patirtimi tol ir nebus jis teisingas.
Kaip manot? Idomu isgirsti nuomones apie si "fenomena".
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Tai taip ir nesupratau, ar žyniai sugebėjo žmones pavergt ,ar patys žmonės užsimanė būti kaip dievai,tik nepaisydami Visatos dėsnių, ar įvairios energijos nori būti viršesnės viena už kitą?Kas pasuko žmoniją susinaikinimo link?
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Sraigute.
Butent, patys zmones, uzsimane buti kaip Dievai. Tai buvo labai labai seniai. Ir turedami laisva valia jie pasirinko buti patys sau, o ne visuma.
O zyniai, jie paprasciausiai zinojo visatos desnius ir mechanizmus, ir bande priversti Dieva-kaip sake anastasija- kalbeti su jais. Bet Dievas nesutiko tikedamas laisva zmogaus valia.( Turbut taip ir buvo ir yra)
Incognito:
Butent as bandziau. Tai baisu ir tuo paciu labai nuostabu. Mes visi esame viena. Ir pats pagalvok, kodel baisu. Nes tada ne tu esi virsesnis ir juo niekada nebusi, ne tu busi protingesnis, ne tu busi lyderis ir dievas. Dievas bus visi viename. Taip mirsta musu ego. O kodel nuostabu. Ka galima bendrai nuveikti - iskovoti nepriklausomybe, laimeti europos taure (tai irgi bendras darbas), arba kurti pasaulius. Ir tai bus imanoma, kai Mes busime Vienas ir tuo paciu Vienas busime Mes.
O apie iliuzija tu galvoji teisingai: mes sioje zemeje esame iliuzija. Teisingiau musu kunai ir musu gyvenimas. Ir pati zeme yra tik iliuzija. O pinigai, karjera ir panasus dalykai, tai zmoniu sukurtos iliuzijos. Bet kadangi mes esame iliuzija, ir gyvename iliuzijoje, tada atsiranda supratimas, kad iliuzija galime pakeisti. Ir jeigu tu savo viduje pasakysi, kad tu esi Zalias, ir dar sugebesi irodyti man, tai tu ir tapsi zalias. Tai isivaizduok kaip visi viename galetumeme pakeisti iliuzija. T.y. kurti.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:shock:
J

Post by J »

O man baisu nebuvo... Tai suteikė man pasitikėjimą ir saugumo jausmą. Suvokimas, kad VIENA, tai VISA, o VISA, tai VIENA, panaikino vienišumo jausmą.
Tai be galo nuostabu...
Ir manasis EGO priklaupė prieš mano DVASIĄ be pasipriešinimo, be maišto, su pagarba.

Va, mes čia kalbėjom apie tai, kad visose knygose yra po kruopelę išminties. Sudėjęs tas kruopeles i vieną visumą ir gautume TIESĄ.
Bet tada pasakykite, kodėl įvairios knygos apie tą patį kalba viaiškai priešingai?
Kaip sudėti + ir - ?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Jonui : Niekaip nesuprantu kodėl tie žmonės, turėdami laisvą valią, pasirinko būtent tai? Jie nežinojo dėsnių, juk jie buvo daug protingesni? Ar nemokėjo valdyti energijų, kurios norėjo būti viršesnės viena už kitą?Jaučiu, kad mano klausimai skamba vaikiškai<bet taip paprasčiau išsiaiškint.

Jonei : man irgi nelabai aišku kaip sudėti + ir -.Bet tai labai svarbu ir įdomu.
J

Post by J »

Dar viena teorija - visi žinome, kas Dvasios atėjimas į žemę yra planuojamas - pasirenkama vieta, laikas, tėvai...
Bet staiga dieviški planai žlunga - būsimi tėvai susipyksta ir išsiskiria. Arba abortas...
Dvasia, turėjusi ateiti nuo Dievo, staiga "pakimba". Ji lyg ir išėjusi, bet ir neatėjusi.
Ir jei staiga po būsimų tėvų išsiskyrimo įvyksta vieno iš jų santuoka, bet jau su kitu partneriu, į žemę ateina jau kitas žmogus, bet ne nuo Dievo. Tarsi žmogus, turintis sielą, bet neturintis Dvasios.
Ar ne tokie žmonės yra žynių parankiniai?

Aš išdėsčiau tik teoriją. Netvirtinu, kad žyniai tą padarė, žmonės taip pasielgė, Dievas taip suplanavo... Tiesa manyje, bet aš jos kol kas neprisimenu... O knygos per daug viena kitai prieštarauja... :lol: :lol: :oops: :lol: :)
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Jone,

tiesų pasauluje daug. Tik kiek jos teisingos?? Daugelyje knygų kalbama lyg ir apie tą patį, tačiau kažkodėl nei viena tiesa per 2000 tūkstančius mūsų žinomos civilizacijos metų nepasitvirtino. O kodėl? Kodėl jos keitė viena kitą ir nesugebėjo nei viena įsitvirtinti?

Jone, ar bandei atsakyti klausimą sau: kur tu geriausia jautiesi? Kokias savybes turi tau patinkantys žmonės? Kaip, kokioj aplinkoj augdami, gyvendami jie jas įgavo?

Nebūtinai remkimės Anastasija, bet be jos man jau neišeina :))
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Sraigutei

Vat kodel pasirinko butent taip man irgi neaisku. Jeigu remtis Atlantidos pasakojimais buvo mazdaug taip. Buvo dvi sielu nusileidimo i zeme bangos. Pirmoji banga nusileido i zeme labai greitai. Ir gavo kuna. Del per greito nusileidimo jie prarado rysi su Dievu. O antroji banga leidosi gelbeti pirmosios. Jie zinojo pirmosios bangos klaidas ir zinojo kad jiems gali nepavykti. Taciau jie isikunijo zemeje. Tarp antrosios bangos sielu rasoma buvo ir Jezus.
Taciau kai kurie is antrosios bangos zmoniu pradejo piknaudziauti savo galiomis, nes buvo lengva savo galia pirmosios bangos zmones priversti tarnauti sau. Vat jie ir pradejo kurti tas blogybes ir visa kita biesa. Del to ir buvo paskandinta atlantida, ir musu istorija prasideda nuo tvano.
Gal fantastika, norit tikekit norit ne, bet panasu kad bus taip. Dar reikia gilintis.
O kodel visose knygose buna tik po truputi tiesos ir kaip jas surinkti i viena. Cia ne knygose esme, o mumyse. Visa tiesa gludi mumyse. Tik greiciausiai mes savo zinojimu isitikiname, kai randame dar ir knygoje.
kodel raso skirtingai tai nezinau. Paskutiniu metu as nerandu skirtumu. Randu tik patvirtinimus. Bet galiu pasakyti kad skirtumuose isryskeja teisybe. Teisybe yra ta kuri yra tau teisybe, o ne man. Nes mano teisybe bus kitokia. Nors mes galime rasti bendra nuomone atskirais klausimais.
Sunkus tas gyvenimas. Bet ieskantys atranda.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taigi, vieni buvo praradę ryšį su dievu, o kiti buvo geri ir naivūs.
Va, ko gero būtent taip ir buvo.Mes atrasim ryšį ir turėdami patirtį, nepasiduosim pagundom.
Pradėsim kurti naują civilizaciją, kuri tęsis amžinai :love:

Čia labai tinka eilėraštis, parašytas Agnės,įdėtas lygiai prieš 2 metus Mūsų kūryboje, pirmam puslapy.Kviečiu prisiminti.
Juonis
Posts: 8
Joined: Tue 04 05, 2005, 19:50
Location: Vilnius

Dievas

Post by Juonis »

Visiems,
Manau, kad tema išsemta.

Jei pritariat, kad VISI-VIENA, o VIENA- VISI, esame bendraminčiai, ginčytis nėra su kuo.

Anot Mauglio "aš ir tu vieno kraujo". Jei protu tai suvokiame, belieka pajausti. Ir pasaulis pasikeis. Nors didžioji iliuzija GYVENIMAS išliks, ji džiugins, o ne varys į neviltį.

Dėl + ir -.
Jų nereikia sumuoti. Tai gudriausias Dievulio išradimas, įsivaizuojamo kelio orentyrai. Nuo nulio į abi puses BEGALYBĖ. Jei jaučiamės blogai, esame -, jei pernelyg gerai +, jei esame ramūs 0, t.y. pusiausvyroje.
Tai amžina. Dėsnis. Jo veikimą galime stebėti visur - gamtoje, fizikoje, chemijoje, gyvenime, jausmuose. Mūsų jausmai visada yra tarp dviejų begalybių - baimės ir meilės.

Gal įdomu būtų padiskutuoti apie kitą absoliutų "priežąsties ir pasekmės" dėsnį? Juk viskas, kas vyksta dabar yra PASĖKMĖ mūsų veiksmų ir sprendimų praeityje, ir, viskas, ką darome dabar, bus PRIEŽĄSTIMI ateities įvykiams.

Iki.
Juonis
J

Post by J »

[quote="Mdsts"]

Jone, ar bandei atsakyti klausimą sau: kur tu geriausia jautiesi? Kokias savybes turi tau patinkantys žmonės? Kaip, kokioj aplinkoj augdami, gyvendami jie jas įgavo?

Tokių klausimų sau neuždaviau. Tiesiog ten gera ir viskas. O jų ir užduoti nereikia, nes ir nepaklausus viskas aišku.
Kokioje aplinkoje augdami žmonės įgavo man patinkančias savybes? Manau, kad aplinka esmės nesudaro, nes man mieli žmonės užaugo ir gyvena labai jau skirtingoje aplinkoje.

Juoniui
Bendraja prasme + ir - sumuoti gal ir nereikia, bet jei viena knyga tvirtina, kad pvz. Dievas kažką sukūrė, o kita - kad to kažko nekūrė, tai man ir norisi sudėti + ir - .

Tiek to, matyt ne taip jau svarbu kaip ten buvo... :roll: :mrgreen:
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Basta
Papasakok dar apie puikybe, juk tu ja pastebejai!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Basta raso:
Darja tuoj sumos, kad ir Anastasijos knygų negalima laikyti vienintelėmis. Aišku, bet ten aiškiai pabrėžiama, kad reikia patikrinti viską savimi, širdimi. Gal dėl to ten ir daug kas nutylima sąmoningai, kad žmogus pats ieškotų, kad neatbuktų, išmoktų skaityti tarp eilučių.

Va ta sirdimi, mieloji Basta, as ir patikrinau: nuvaziavau i susitikima su Megre ir pamaciau, tiesiog sirdimi pajutau jo falshyvuma, kad ir toks faktas: paskutinej knygoj, kurios neskaiciau, bet man pasakojo skaite, rasoma, kad Megre vel permiegojo su Anastasija ir toji laukiasi dukreles - tai labai jau idomu, kada jis spejo - gal ziema per salcius ant sniego :? , nes lapkricio pabaigoj, kai buvom su juo asmeniskai susitike, as jo ir paklausiau tiesiai sviesiai, ar turejo dar kada su Anastasija intymiu santykiu, tai pradejo postringaut, kad po ano pirmojo karto jam daugiau ir nereikia to, nes jaucia nuolatini orgazma... :shock: Be to, kazkas is musu dar uzklause, kada darys mergaite - tai vat ir "suspejo" iki knygos isleidimo... :?
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Turbut mums reikia dar suvokti, kodel apie tai sizinom velokai
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

ka cia suvokti - meluoja i akis ir net nemirksi (tik kodel - ta tai tikrai reiktu suvokti :? ).
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>kad Megre vel permiegojo su Anastasija ir toji laukiasi dukreles

as gi pacioj pradzioj sakiau kad jie tures dukrele!
o jus manim netikejot :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tikrai, o juk jam ir pati tariamoji Anastasija sakiusi, kad nieko nesleptu, nemeluotu ir visad butu atviras, tik tada zmones jam patikes... :? O kad butu sutrikes, tai jau patikek, mieloji Basta, jis jau tikrai nesutriko, priesingai, pradejo kalbet ne tokius nekaltus dalykelius, kaip tai, ar turejo su ja intymiu santykiu, o ibedes naglas akis i mane eme naglai klausinet, ar tipo mes patiriam orgazma 1 min. , o paskui eme girtis, kad po ano karto tebejaucia ji, vargselis :wink: , ir jam daugiau TO nebereikia... :? (nors kazkaip neatrodo is jo povyzos, kad gerai jautesi... :? ), bet tiek to - matau, kad jus tikit tuo, kuo norit tiketi, nors ir faktai akivaizdus - jusu reikalas...
Post Reply