Pakalbėkim apie Dievą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Gruodzio 12 d. 12 val. dienos savo laiku (arba kita valanda, nes erdveje laikas nesvarbu. Be to, zemeje tai vyks 24'ias valandas) prasoma pasimelsti ir pamedituoti , nes atsiveria ypatinga energijos srove - taikos ir gydymo energija. Taika atnesa mums ramybe, tiesa, meile, pasitikejima. Tai valymo ir transformacijos laikas, palankus musu samones augimui - jei yra neaiskiu klausimu ar reikalinga pagalba atsiverimui - rekomenduojama to paprasyti, nes tai tinkamas metas.
Maldos / meditacijos metu prasyti pagalbos negatyviu energiju isvalymui ir teigiamos energijos uzpildymui - galima prasyti sau, savo seimai, bet ypac prasoma siusti teigiama energija Zemei bei kitoms planetoms

Tai ypac stiprus laikas, nes maldos vyks visoje zemeje - si data yra nurodoma ivairiuose saltiniuose kaip stiprios info atsiverimo data, todel prasymas - informuoti kitus kolegas ir pasimelsti uz musu planetos apsivalymas bei augima, uz savo tevyne bei pagalbas sau ir savo seimoms

sekmes visiems
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Vakar prasidejo Naujas Menulis, kuris susitiko su Saule Šaulyje. Taip pat Merkurijum, Jupiteriu ir Plutonu salia. Po dvieju dienu, Jupiteris su Plutonu susitiks Šaulyje ir taip sustiprins Naujo Menulio energija, tuo paciu pradedami nauja 13 metu cikla. Tuo paciu darys itaka ir Uranas su 2 eklipsem. Si padetis sudaro labai stipria itaka, tai zada globalia transformacija. Turbut pajutot per pastarasias dienas aplinkos pakitima ir padidejusi emocini nestabiluma (arba atvirksciai). Si data taip pat minima ir Maju kalnedoriuje.
Taip pat praeis per musu Zeme stipri fotonu juosta....toks spirales formos energiju sukurys...placiau apie fotonu juosta glima paskaityti cia...
http://www.KryonInternational.com /rusu k./
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Ramuma »

Sakoma, kad kartais: "Iš tuščio į kiaurą mes pilstome".

Aš suprantu, patikite vienais ir kitais. Visko juk būna, kai jautrus žmogus. O tie kiti, ima ir naudojasi.

Prisimenu, kada Alytuje buvau. Pavasario metu pro mokyklėlę ėjau: vaikai žaidė kieme, "bomžai" girti pavėsy stadijonuose migo. Ir tada mane užkalbino moterėlė, it davatka atrodanti. Šiurpas nukrėtė, kuomet išvydau pageltusias akis, anksčiau nebuvau matęs, tikriausiai širdingi žmonės visad supdavo mane.
Pasisveikino, įteikė "brošiurėlę", kurioje laimingai atrodantys tėveliai ir vaikučiai. Tad paklausiau:
- Iš kokios jūs esate organizacijos.
- Tai tikrai ne sekta, čia organizacija tokia,- pradėjo man tvrtinti moterėlė,- pasauly, matote, koks ištvirkęs jaunimas...
- O man ir banyčia totalitarinė sekta,- išpoškinau ramiai, it tarp kitko.
Pastebėjau, kad sutriko moteris, kaip čia taip, pokalbis "nebesiriša", todėl apie Jėzų prabilo:
- Tačiau, Jėzus savo mokiniams juk sakė, kad reikia "mokslą" paskleisti po visą pasaulį,- nustebusi kalbėjo.
- Taip Jėzus nesakė, čia "apaštalai" vėlesnio laikotarpio taip "sumąstė",- prisiminiau n.testamentą, ir žodžius Jėzaus pasakytus, kad "mintys ir žinios šios yra tik jo tautai".
Va tada, visiškai nutilo, ir aš tylėjau, bet išsprūdo, kaip visad, netyčia:
- Sakoma, kad pas Dievulį yra daugybę kelių...
- Taip, žinoma. Visiška teisybė.
- Tačiau kiekvienas iš jų yra velnio, ar ne taip?- baigiau savo mintį išsakyti.

Vėliau, kai šeimynai nupasakojau įvykį, tėvelis pasakė: sutriko tikriausiai ta moteriškė, pamanė tikriausiai: kas čia per "konkurentas"...

Toliau apie tokias akcijas. Kartais pasitaiko, kad žmonės prisiima nuopelnus sau. Ypač dvasingumo sferoje, ir ypač tada, kai būna kalbama apie Žemės gelbėjimą. Kas įdomiausia, jokia saujelė žmonių kultiniais veiksmais, meditacijomis nepadeda Žemei, ir visai nesvarbu, ar jie būt lamos, šventieji, jogai, avatarai, budos...

Kodėl taip?
Mano pastebėjimu, taip nutinka dėl to, kad norint kažko pasiekti, reikia ne "meditacijų", o bendros veiklos ir siekių, per kuriuos žmogus ima keistis vidujai, taip pakeisdamas savy esantį "šaltinį". Juk yra toks posakis: "Mažiau kalbų- daugiau darbų". Žinoma, kad ketinimai bei rezultato numatymas yra būtinas.

Tokios meditacijos, kiek pasižiūrėjau, naudos neatneša. Nebent pačiam žmogui palengvėja, tačiau užtikrinsiu, palengvėjimas tik tam kartui. Taip veikia visos "praktikos" atklydusios: "padeda" ligi tos akimirkos, iki kada "vergauji".
Paprašyti sveikatos, puikaus gyvenimo savo šeimai, tai tolygu, įskaudinimui sielų. Juk sakoma: "Kartais sergantis žmogus būna laimingesnis už sveiką". Taip jau būna, kad paprašydami gero mes sulaukiame blogo.
Kaip sakė Uponė: "Nėra nei blogio, nei gėrio". Ir su tuom visiškai sutinku. Mano manymu, yra tik nukrypimas nuo pusiausvyros, kada prašome, o patys nieko nepakeičiam savyje...

O tai ką tuomet daryti?
Atsakysiu, kaip aš galvoju: "Susikurti sąlygas patiems, sveikam ir puikiam gyvenimui, susikurti sąlygas visa apmintiti". Tada ir likimas padės, "energijos" įvairiausios, o ne "kenks", kaip daba būna.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Ramuma »

Tik palydovai sukurti, it žvaigždės bėga dangumi... :gigi:

Teisybė, kiek astronomija apima Visatos?
Galima sakyti- trupinėlį. O visi įvykiai "grandioziniai" vyksta kiekvieną akimirką. Juk sakoma, kad žmogus susijęs su visa Visata, tad... Tačiau ne įvykiai nulemia žmogaus likimus, o atvirkščiai. Aš taip manau... Image
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Zinai,Upone,as tau esu labai labai dekinga/net isbuciuociau uz tai/ kad t u paklausei apie fotonu juostas,beieskodama tos svetaines.....pamaciau tikra lobi- tai audio irasa apie jezaus gyvenima.....Aciu tau labai...... :love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Ramuma »

Malonaus klausymosi, Aureja. Image

Ir dar noriu pakalbėti apie "diktavimus".
Prisimenu kada buvau parašęs svetainėje perskaitęs "Gautamos" laiškus komentarą: "Meilės čia mažai".
Tikriausiai nesuprantamai parašiau tada, nes "apšaukė" mane nesuprantančiu nieko ir buvau ištrintas. O teisybė tokia, kad Meilę su tapatinau su pusiausvyra, o tame laiške harmonijos neradau. Kaip surandu, stengiausi nupasakoti. Ir atsiprašau, jei nesuprantamai.

O tiesa tokia, kad širdingos dušelės iš anapus nei su tortais, anei su pyragais niekas neprikvies. Tik nepilnavertės dušelės kišasi į gyvenimus prisidengdamos vardais ir kilniais siekiais. Juk ir V.Megre knygose buvo rašyta apie "kontaktuotojus". Tad noriu apie tai smulkiau aprašyti. Savo mintimis pasidalinti.

Ditavimas, galima sakyti, yra prievartos ženklas. Nepilnavertės dušelės pradeda kontaktuoti su jautriu ir pažeidžiamu dvasiškai žmogumi. Ne išimtis ir Tibetas. Ten žmogus tapęs "vergu". O kodėl? Nes Tibete nėra budizmo, tiesiogine šio žodžio prasme. Prieš Gautamos apsilankymus, ten vyravo viena "religija", kurios įveikti Šakjamunio mintys neįstengė, tad dvi "tiesos" persipynė ir gavosi Pandoros skrynelė, kuri buvo atverta visai neseniai.

Ar prisimenate, kai knygose buvo nusakytas dvasios energijos stiprumas? Kaip ten buvo parašyta: "Silpiausia dvasia atsiskyrusi nuo žmogaus prilygsta uraganui". Šie žodžiai tikriausiai moksliškai dar nepamatuojami, tačiau jie puikiausiai nusako tos nepilnavertės dušelės, kuri "diktuoja" siekius. Priežastis, kodėl gera dvasia nesirodo kitiems, mano manymu, yra nenoras pakenkti. O pakenkiama išsakytais žodžiais".

Atsiprašau, kad netinkamai ir nesuprantamai. Aš pasistengsiu. Image
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Aciu,Upone,uz patarimus.....man patinka tavo smaikstumas.... :h:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

http://rutube.ru/tracks/334297.html?v=6 ... cd68199a85
filmas "Dievas ranku neturi,isskyrus musu "
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Noreciau pasakyti gera naujiena...,kad Pakyletuju Valdovu laiskus pradejo spausdinti zurnalo "Lemtis " redakcija.
Gruodžio mėnesio žurnalo "Lemtis" numeryje yra įdėti trys pirmi Valdovų laiškai: Sanat Kumaros 2005-03-04, AŠ ESU TAS, KAS AŠ ESU 2005-03-05 ir Vieningojo Buvimas 2005-03-06 d. :h:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Is Sai Babos Isminties Knygos
"Gruodzio 22d.
Kas per siuos metus tavyje pasikeite ?Kame isaugai?
I situos klausimus gali geriausiai atsakyti pazvelges i savo kalba.Jei ji tapo ramesne ,svelnesne,nuosirdesne,tai tu pazengei i prieki.Jei ne,tai ne kiek nepatobulejai ar netgi surambejai.
Isnaudok si sventa Kaledu meta,kad atvertum savo sirdi ir sujunk savo kalba su savo mylincia sirdimi.
Gal manai,kad agresija esanti geriausia apsauga..?Kaip tu klysti.Kaip Kristus sake ?
"Kas pakelia karda ,tas nuo kardo ir zus"
Ne agresija,o meile yra geriausia apsauga..Geresnes nera..
Tai nereiskia ,kad negali gintis arba pastatyti kitus i vieta.Taciau turi tai daryti draugiskai,nieko neastrindamas ir neisipainiodamas.
Gyvenk lengvai.Buk plunskna, o tavo kalba tebunie vejas,kuriame si plunskna plevena.
Venk viso to,kas griezta ir nelankstu.
Visada prisimink:plevenanti plunksna yra laisva. Juk ant plunksnos ,kuri guli ant zemes,nesunku uzlipti.Ir tada is plunksnos staiga belieka vien gatves dulkes.
Kaip gaila.Ir tai atsitiko vien todel,kad pritruko siek tiek vejo,siek tiek lengvumo,siek tiek poezijos ,siek tiek sirdies..."
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Gruodzio 23 d.
Suvok Mano meile tau.Suvok ,kad As tave nuolat lydziu .Kad Mano uzdavinys yra ginti tave ir viska sutvarkyti taip,kad galetum isgyventi tai ,ka turi isgyventi.
Zinok ,kadAs tave priimu su begaliniu supratimu ir atlaidumu.
Si zinojima turi tarsi isgerti.Jis turi giliai isitvirtinti i tave.
O ar zinai ,kodel ?Kad pagaliau zinotum,koks esi vertingas.
Savo didzios vertes suvokimas yra geriausia prielaida tam,kad galetum suprasti kitus zmones ir buti jiems atlaidus.
Jei turi sunkumu su zmonemis,prisimink ,kad jus esate kelyje.
Buti kelyje reiskia ,kad esate viena ar kita akimi akli.
Jusu dabartinis aklumas veda prie isipainiojimu.
Isipainiojimai visada reiskia ,kad jums reikia kazko ismokti.Kad vienu ar kitu poziuriu esate akli.
Prisimink"Kaip labai myli tave Dievas ir kiek daug Jis daro ,kad tu sekmingai eitum savo keliu "
Savo artimame regek bendrakeleivi,kuris vien del to drauge su tavimi pakeliui klupineja,nes jam,kaip ir tau,neateina i galva mintis ijungti stipria lempa ,kuria kiekvienas jusu laikote rankoje.
Si lempa -tai tavo zinojimas apie savo verte.
Taigi,kodel pyksti del to,kad jis neijungia savo lempos ?
Ar reiketu jam is viso sviesos,jei degtu tavo lempa?
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Gruodzio 24 d.
Siandien Kuciu vakaras .Naktis ,kai Juozapas ir Marija keliaudami ieskojo pastoges,nes Marija buvo paskutiniame nestumo menesyje.Marija sedejo ant asilo ,kuri vede Juozapas.
Taciau zmones ju nepriglaude ,todel jiems teko susirasti maza lusnele ,kuri tarnavo besiganantiems gyvuliams kaip serykla ir tvartas.
Cia Marija pagimde Viespati.
Kristus atejo,kad pakeistu pasauli ir padetu milijonams sielu.Jam jau gimstant pasirode Jo tobulumas.
Kad galetu realizuoti Dieva savyje,turi sutvarkyti savo siela.Tavo gebejimas skirti ,kuri simbolizuoja Juozapas,turi vadovauti tavo gyvuliskiems poreikiams--asilui.Tada gyvuliskieji poreikiai nebelems tavo sielos gyvenimo,o istikimai ir atsidave nes tavo meile t.y.Marija ,kuri yra nescia ir laukiasi kudikio ,link tavojo tikrojo As.
Jei tavo tikrasis As,jei Kristus gimsta ,pateka kometos zvaigzde.Tai reiskia ,tu ateini i sviesa,sviesa ateina pas tave.
O ka reiskia tai,kad Marija ir Juozapas nerado prieglobscio?Zmonems sunku suvokti didzias sielas.
Dievo sviesos zmones bijo ypac nakti ,kai materealus dalykai praranda prasme ,o dvasiniai sustipreja..Taip atsitiko ir piemenims ,kai jie pamate angelus.
Kad visa tai nebutu vien Kaledu istorijos paaiskinimas,uzduodu tau si klausima:Kaip reagavai tu,Kai Dievas pasibelde i tavo duris ?
Tik ,prasau,nesakyk kad Jis dar nebuvo atejes ,nes As Ji maciau kasdien..
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Gruodzio 25 d.
Sianakt gime Jezus Kristus.Su Juo i Zeme atejo didziule sviesa.Noredamas isgelbeti pasauli,Viespats vel pasiunte Savo tobula Meile ir milijonus sielu apdovanojo Savo Malone.
Siandien svenciame sia nuostabia gimimo diena,kuri turi duoti mums proga pamastyti,ka mums reiskia ,turi reiksti Kristaus darbai.
Noreciau nusviesti viena Kristaus veiklos puse,apie kuria paprastai nesusimastome.
Jam atejus ,samones lygis pasaulyje buvo barbariskas.Jau vien nukryziavimas rodo,kokiu siaubingu sielu buvo tuomet Zemeje.
Kristus atejo ir padejo visiems.Jo jega paliete netgi tuos,kurie Jo nemate ir nieko apie Ji negirdejo.
Be to ,Jis pakele daugybe sielu i tokia aukstuma,kad sios pasieke issivadavima ir daugiau nebegime.
Taciau kaip tik siu sielu reiketu pasauliui ,kad jos padetu pakelti jo samoninguma.
Todel Kristus daugeliui sielu ir dave tiek daug meiles,kad jos per pati trumpiausia laika pasiektu tokio tobulumo ,kuriam siaip butu prireike simtmeciu.
Kad igalintu aukstoms sieloms pasiekti isganyma ,o zemoms -tobulejima.,Jis pasirinko kryziu-ant laikmecio barbariskos samones busenos simboli.
Jis zinojo,kad budamas nukryziuotas Jis pasieks netgi ir labiausiai uzsisklendusias sielas.Net ir po daugelio simtmeciu.
Tai buvo Jo begalines meiles zenklas,tokios nusotabios meiles,kad tu turetum pagerbti ne vienakart per metus,o desimtis kartu kasdien : didzia Dievo meile,kuris atejo tik del taves ir kuris cia vis dar yra.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Gruodzio 26 d.
Zmogu apibudina jo kalba.
Si teigini reiskia suprasti dvejopai.
Viena vertus,zmogus privalo tureti tikslia,logiska kalba,kuri jam padetu susidaryti apie viska savokas.
Antra vertus,zmogu apibudina butent tai ,kaip jis kalba.
Ar jo kalba svelni ar astri ,ar jo zodziai rupestingai parinkti ar agresyvus?Kaip zmogus reiskia savo mintis-ispuoseletai ar primityviai ?
Puoselek savo kalba .Gerb ja kaip ypatinga gele,su kuria turi elgtis atsargiai ir pagarbiai.Kalbek taip ,kad atskirus skiemenis ir zodzius jungtu meile.
Visada prisimink ,kad svarbiausia-meile.Daug svarbesne ,negu bet kokia logika.Nes meile supranta visada.O logika ,priesingai,gali jungti ,taciau gali ir labai skirti.
Tad saugokis noro irodineti,kad esi teisus ,saugokis pedantiskumo ir stenkis savo pasnekova suprasti sirdimi.
Jei taip darysi ,tavo kalba ims tarsi savaime svelneti,joje bus vis daugiau meiles. t.y. ji pasieks savo esme ir tiksla.
"Is Isminties Knygos "
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Vileine »

Ačiū :H Nuostabūs žodžiai :love:
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Ramuma »

Norėjau pasiteirauti, galbūt žinosite...

Kaip reikia kalbėti, kad tavęs nesiklausytų, o tiesiog paklausytų ir tiek. Moku, kalbėti taip, kad manęs klausytųsi, tačiau stengiuosi šitaip nekalėti ir nedaryti. Nes toks kalbėjimas, kuomet tavęs klausosi, priveda prie sielos struktūros keitimo ir manipuliavimo savaip, prieš Dievulio sukurtos pusiausvyros ir klausančio žmogaus valią, kuom "širdingai" naudojasi "dvasios mokytojai". Man tai labai aktualu, tikrai tikrai...

Image
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Vileine »

Gal nelabai supratau, ką norėjai pasakyti. Bet jei iš tiesų nori, kad žmogus tave išgirstų ir suprastų, reikia kalbėti iš širdies į širdį. Žodis "paklausytų" , kurį akcentuoji, mano manymu reiškia norą, kad žmogus ne tik klausytų, bet ir padarytų kažkokias išvadas, kurios vėliau keistų jo požiūrį ar elgesį. Tai lyg šioks toks spaudimas :wink: . Gal ne taip supratau.
O dėl mokytojų, tu čia pernelyg ... Yra "dvasios" mokytojai ir yra Dvasios Mokytojai. Tie, kurie kabutėse, labai teršia garbingą vardą, kuriuo bando prisidengti. Bet patikėk, yra tokių žmonių, kuriuos drąsiai galima vadinti Mokytojais. Jei nesutikai, tai dar sutiksi, jei būsi pakankamai atviras. "Kai mokinys pasiruošęs, atsiranda mokytojas". Ar ne taip?
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Ramuma »

Pasistengsiu suprantamiau...

Žodelis paklausyti, reiškia pasidalinti išsakyti savo mintis, arba kitaip "paleisti" mintis į erdvę. Kuomet išsakomos mintys, prasideda bendravimas glaudus tarp sielužės vienos ir kitos, dalinimasis informacija. Tačiau kuomet prasideda klausymasis, prasideda tiesioginis brukimas informacijos ir išbalansavimas pusiausvyros ateities atžvilgiu.
Visi Dvasios Mokytojai atsistoja tarp žmogaus ir Dievulio. Nesakau, kad visi to nori, tačiau taip nutinka.
Nekalbu apie žynius, žiniūnus, žiniuonis. Tokie žmonės nėra Dvasios Mokytojai, nes pateikia tik informaciją, būna, kad paveikiančią neigiamai, labai žalingai.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Vileine »

Labas, Upone,
Retkarčiais pargrįžti čionai įvesti tvarkos :wink: .
O pastaba labai tiksli. Koks Mokytojas, toks ir mokinys. Mes juk ir renkamės pagal savo "sugedimo" laipsnį :wink: :D .
Ramumai. Supratau, ką norėjai pasakyti. Būna žmonių , kurie pretenduoja į absoliučią tiesą ir ją skelbia kitiems, nors ta tiesa dar nėra tapusi jų vidine tiesa. Jie mėgsta ilgai kalbėti, įtikinėti, kartais gąsdinti. Tokie žmonės nieko neišmokins, jiems patiems dar reikia pagalbos. Bet jei mums priimtina tai, ką jie pasakoja, gal mums to ir reikia šiuo momentu. Ateis laikas, suvoksim, kad tai nebereikalinga, eisim toliau. Tokia patirtis irgi svarbi, kad išmoktume skirti.
Jei pačiam tenka dažnai būti "lektoriumi", svarbiausia kalbėti ne tai , ką skaitei ar girdėjai, o kuo gyveni, ką jauti. Tada ir žmonės jaus Tavo atvirumą ir nuoširdumą, ir tai bus geriausia, ką gali pokalbyje duoti kitiems. Bet Tu ir pats tai kuo puikiausiai supranti.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Pakalbėkim apie Dievą

Post by Aureja »

Zinai,Vileine, is tavo laisku galima jau mokytis...aciu ,tau labai :love:
Visada net savo draugei juos persiunciu.
Apie "Isminties Knyga" truputi- sia knyga savanoriskai isverte nuostabi moteris is vokieciu kalbos....ir ji "Keliauja" is ranku i rankas...ranksrascio forma,bet girdejau ..lyg ja zadama isleisti spaustuveje.Negaliu atsidziaugti,kad sis lobis ir man papuole  :angel:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply