Dėl santuokos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha...
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Meilėje taisyklių nėra :D kiekvieno žmogaus vis kita istorija, kiekvieno žmogaus gyvenimas unikalus.... jokio vadovėlio nerasime kad pasiskaityti kaip geriau teisingiau gražiau gyventi :) idealiai nei vienas savo kelio nenueisime, visi savo kelyje esam pasielgę ir blogai ir gerai, visi bent kartą buvome suklupę pasimetę bejėgiai laimingi.... sunkiu momentu aš pati sau vis primenu .... "stiprus ne tas kas niekada nepargriūna, o tas kas pargriuvęs randa jėgų atsikelti ir eiti toliau"...... ir žinote padeda :lol: svarbu nebijoti gyventi :mrgreen:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

O as po truputi pradedu mokytis tolerancijos ir priimti zmogu toki, koks jis yra (o tas man visalaik buvo sunkiausia, nes juk as buvau teisi, o ne jis :roll:) Ir tai, tas priemimas, duoda savu rezultatu! Puikiu rezultatu, ko is vis nesitikejau! :love:

Kazkaip suveike tas principas, - paleisti, nereikalauti, priimti kita...

Na, tik reik per save ir savo ambicijas perlipti :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taip, bet buna, kad tu vis priimi zmogu toki, koks yra, vis atleidi jo kiaulystes, o jis daro vis naujas, nes pripranta, galvoja, kad taip ir turi buti, kad vis vien priimsi ji toki ar dar labiau apsikiaulinusi, pradeda ziuret i tave kaip i savaime suprantama reiskini, kaip i koki daikta ar buities rakanda, nes bet kokiu atveju busi salia, atleisi, palaikysi ir pan. (apie tai kaip tik dabar perskaiciau nauja Coelho knyga "Zahiras" :? ) - priejau prie isvados, kad tokiu atveju geriausia pasitraukti i shona ir ziureti - jei tas zmogus panores, kaip toje knygoje, atrasti is naujo savo moters siela (butent - ne kuna, o siela), tai tada jis jos vertas, kitu atveju geriausia viska palikti ir ieskoti ko kito - tokia mano (ir Coelho) nuomone... :?
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Tai va ir ne veltui sakau, kad reik PALEISTI - but pasiruosusiam atsisakyti to zmogaus ir priimti ji toki, nes , aisku, kad JIS NEBUS KITOKS, NEI YRA. juk niekas negali pakeisti kito zmogaus, tik jis pats gali save pakeisti (aisku, jei to nori ir tai sunku).

O meile, man viena tokia sake, kad yra kai priimi zmogu toki koks jis yra, su jo visais ragais ir nagais, nesmerki, neniekini ir nepyksti (cia pagal Lazareva).

Tai vat kas ta meile yr... :roll:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:love: :love: :love:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Pati paklausiau, pati ir atsakiau :lol: :lol: :lol:
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Sakoma : "myliu besalygiskai"
ar tai turi omenyje sakydama, myleti, tai reiskia priimti toks koks yra?
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Suprato supratom, Basta. :)
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Taip, taip, supratom :P
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

As bent supratau, nes irgi butent tai norejau pasakyti. Butent taip viskas ir vyksta pas mus.

Idomu, kad ir tau (Basta) taip pat, nes pirma karta taip girdziu snekant kita zmogu :h:

Na, tiesiog as labai dziaugiuosi :D Ir man labai patinka mokytis, eiti tuo keliu, kuriuo einu :D

:love:
Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Post by Vilma N »

Kai pokalbis nuo klausimo 'kaip ir kur tuoktis?' pakrypo prie tokiu nelabai zodziais nusakomu minciu apie meile, tai visai nesinori ju nutraukti, bet labai noreciau papasakoti apie savo vestuves (jeigu, Daina, tu dar neistekejai?).
Dar kai buvau maza, mociute mane visada vesdavosi i baznycia, mokejau daug 'poteriu' ir jauciausi mociutei dekinga uz tai, bet niekaip savo vaikisku protu negalejau suprasti vieno jausmo. Bet dabar zinau, kad tai buvo baznycios baime. Ir suzinojus krikscionybes atejimo Lietuvon, baltu zemen, istorija, as supratau tos baimes priezasti. Suauges galbut to nepajaustu, bet vaikas... Taigi, kai tekejau, jokiu abejoniu nebuvo, kad musu vestuves bus pagal baltu tikejimo paprocius. Kernaveje ant Aukuro kalno, Mindaugo karunavimo dienos ankstu ryta mus sutuoke krivis Jaunius. Ir tai buvo pati isimintiniausia, pati laimingiausia diena mano gyvenime (na, gal iki tos dienos, kai gime musu dukryte).
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

galbut jum visai nereikia tuoktis? galit vienas kitam pasizadeti dalyvauti nuostabioj kuryboj ir irodyti savo meile vienas kitam kurdami sodybas?:)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Irinna wrote:galbut jum visai nereikia tuoktis? galit vienas kitam pasizadeti dalyvauti nuostabioj kuryboj ir irodyti savo meile vienas kitam kurdami sodybas?:)
Na taip: dabar juk tokia mada: nesituokia, gyvena kartu, paskui sumasto, kad atisbodo būti jam su ja (arba atvirkščiai) ir išeina kitų ieškoti. Aišku, jei jau nėra atsakomybės, pažado būti ir džiaugsme, ir bėdoje, kam stengtis šeimą (kurios kaip ir nėra) saugoti? :roll:
Sorry, už kandumą, bet man vis tik šeima yra šeima tik kai iš tiesų yra susituokę. Kol kas nemačiau laimingų susimetusių porų. Nors mačiau ir gamtoje gyvenančių, meilės erdvę kuriančių. Bet pirma bėda ir išsibėgioja kas sau... Na, gal visokių yra ir bus.

Klausimėlis: o meilė įrodoma tik sodybas kuriant? :roll:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As turbut jauna, nepatyrus, maksimaliste, bet manau... jei zmogum nepasitiki, nemanai, kad jis su tavim bus visokiomis aplinkybemis, tai kam dar tuoktis... o jei pasitiki, tai ar padesi ten ta paraseli ar ne, niekas nuo to nepasikeis... :?
beto... imu jausti, jog yra ivairiu santuokos... budu rusiu... net nezinau, kaip paaiskint... sutuokiama yra is virsaus... Na tiesiog pats Dievas sutuokia... Na, gal parasysiu, kia sugalvosiu, kaip viska paaiskint :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

glesum wrote: sutuokiama yra is virsaus... Na tiesiog pats Dievas sutuokia...
Vadinasi jau iš anksto nulemta, kiek su tuo žmogum praleisi laiko ir jokios pastangos nieko nepakeis? :roll:

Beje, nemanau ir aš, kad parašiukas atsakomybės prideda. Tieisog žinau, kad nesusituokusi su vyru nebūčiau gyvenusi, nes man tai neatrodė tikra. Kaip ir pati tikrai nenorėsiu, kad dukra tiesiog sumestų skudurus su kuo ir apsigyventų kartu. Man santuoka parodo ir vienas kito vertinimą, tarpusavio pagarbą. Pagaliau ne šiaip ir psichologai pripažysta, kad tvirtesnės tos šeimos, kur žmonės suistuokę, o ne tik nusprendę kartu gyventi.
Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Post by Vilma N »

(+)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, buna ir laimingu nesusituokusiu poru, net vaikus auginanciu - sako, uzsieny taip labai populiaru - uzaugina vaikus, susilaukia anuku, o tada susituokia - jau minejau, kad astrologai sako, jog tikrai santuokai zmogus subresta tik 42 metu - kai prasideda zmogaus Svarstykliu - parterystes zenklo periodas(jei pasirinkes ta zmogu, tai ir toliau gyvena, o jei ne, tai iesko ko kito). Bet ir man santuoka, kokia ji bebutu - pagoniska, krikscioniska ar cigoniska - kazkas svento ir grazaus, nes pirmoji santykiu aistra greitai isblesta, o jos vieta uzima kiti - brandesni jausmai: pagalba viens kitam, pagarba, draugiskumas, bendri siekiai ir pan. Net ir Feng Shui teigia, kad santuoka teigiamai veikia dvieju zmoniu santykius... :wink:

( :wink: ...bet zinot, uzmuskit mane, bet saves su balta neriniuota nuotakos suknia niekaip neisivaizdinu - na, nebent su kokia baikeriska striuke... :wink: :P :D )
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

na gerai tada jei jau taip norit tuoktis tai bent jau apsieikim be tu kvailu paprociu, o bandykim atkurt senus, ir suprast ju reiksme :shock: tada ir vestuviu reiksme nebus tik porai metu praejus skyrybos :(
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Oki, bandykit. Aš jau 11 metų vedus ir kažkaip kapstytis po senovę (ar tikrai jau ji tokia tobula buvo,a? :roll: ) nebenoriu. :wink:
Post Reply