Darjos šiokiadieniai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...vienzo, tikrai nusisnekejau - ne dle to, kad astrologu klausau, o todle, kad biski pagerus (ir siaip biski vos gyva po audringo savaitgalio... :wink: :P :lol: )

:!: Beje, turiu jums gera naujiena - ryt ainu savaitelei atostogu - ot pailsesit nuo DARJOS SIOKIADIENIU - ot jums bus gerai, galesit rasyti tik i temas, rimtai, ir kaip sakoma, atsakingai (nors itariu, kad jaunimelis mane pavaduos - kaip sakoma, sventa vieta tuscia nebuna... :lol: :lol: :lol: :P :wink: )
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Prasmingas posakis...Nors tokio aš negirdėjus... :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sveiki gyvi, kad jau cia man ikuret tema, tai ir rasau ka noriu: seziu as dabartes pas izymiaja Ievute (tikriausiai visi ja pazistat :wink: ), ir rasom nesamones, tude mums labai linksma - kai rasom nesamones, o rimti zmones rimtais veidais skaito... :| :| :| :P :lol: :H .

Nu gerai, mes su Ievute sakom visiems labanakt ir varau i stotele, nes pravaziuos avtobusas, ir tada reiks pesciom namo kapoti :arrow: :arrow: :arrow: :P :wink: :roll: :idea: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...as labanakt tariu jums pavargusi -
mirksi mirksi akutes merkiasi... :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :P
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote: seziu as dabartes pas izymiaja Ievute (tikriausiai visi ja pazistat :wink: )
Nu ir kodėl tada aš nepažįstu? :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu tude, mieloji Loreta, kad matyt ne visad seki forumo gyvenima - dar karta aiskinu - Ievokas - mano drauges dukryte, kuria as, galima sakyti, isauklejau pagal save, tai ji dabar irgi tokia originalas kaip ir as, pvz., vakar pasake: "ziuriu, vaziuoja toks storas dede su tokia stora masina... :lol: :P :wink: "
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sianakt puse dvylikos netiketai uzgriuvau pas ta drauge (jos vardas - Jolanta, labai faina, issiskyrus, siuo metu laisva, jei ka... :wink: ), pasikalbejom dar kokia valanda, ikalem (t.y. as ikaliau, drauge ne, siaip ji negirtuokle - 1:0 drauges naudai... :wink: ), paskui pasilikau pas juos nakvot, tai man paklojo Jolantos lova salia Ievoko, ta ne nejuto - parpe issiziojus, o ryta pakiso po mano kaldra kojas ir iremus i mano pedas miegojo... :wink: Septinta atsikeliau, apkamsiau ir perzegnojau Ievoske, ir tyliai isejau namo - ji net nezinojo, kad cia as buvau - ot buvo ryte piktumo, kad as buvau, salia miegojau, o ji net nezinojo... :roll: :wink: :lol:

(nepykit, kad nerimtai rasau, bet kad sukuret man tokia tema, tai jauciu pareiga pasipasakoti, kaip gyvenu - kam neidomu, galit neskaityti... :wink: :P :D )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, kad leidziat... :wink: :P :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...nu zinai, tu cia mane su Bridžita Džiouns lygini - na, del humoro, tai gal ir sutinku, bet siaip, tai tas mano dienorastis butu su labai ivairiom spalvom, duobem, kuriu as nelabai noriu prisiminti (nors jas vertinu ne maziau uz skrydzius - gal dar daugiau :wink: ) ir kurios ne visiems reikalingos zinoti, o ka jauciu, kad verta zinoti, ta ir parasau, jau nepasikuklinu, a ne?.. :wink:

...nu, gerai, tam kart tiek - dabar varau i svecius pas Ievoka, tai gal su ja dar kokia nesamone parasysim, tai jau neliudekit cia be manes... :wink: :P :lol:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Be tavęs linksma,o su tavim dar linksmiau. :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: :h: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:cry: man irgi baisiai gaila - viena mano pazistama, kuri gali paklausti Marijos, sake, kad jis - psichiskai nesveikas - matyt, cia mane Saules uztemimas buvo paveikes... :(
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ievute man liepia surasyti visas sypseneles is eiles, taip ir darau:

:D :shock: :x :roll: :idea: :) :? :P :wink: :arrow: :( 8) :oops: :!: :| :o :lol: :cry: :?: :mrgreen:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Dar galima papildyt --- :love:  :yy: :gigi:  :angel: :no: :h: :H (+)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu - matai, Aurimai, nemoku su tuom kompu - kai viena is tu papildomu veiduku uzdedu, kiti issijungia... :(

Beje, is Ievutes gyvenimo: anadien buvau uzejus, tai jos mama skaito jos pazymiu knygeleje tikybos mokytojos klausima: "Kada paskutini karta didziavaisi, kad priklausai Dievo seimai?" - Ievutes atsakymas: "Kai mokytoja pasake, tada ir didziavausi..." Mes su Jolanta (jos mama) leipstam juokais, o ta susinervino: tipo ko cia juokiates, as nezinojau, ka parasyti, tai taip ir parasiau - tai net ramint pradejom, kad labai teisingai parasei, bet vis vien zvengiam susiriesdamos... :lol: :lol: :P
Last edited by darja on Tue 10 25, 2005, 21:17, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: dabar Ievute skaito ir pati zvengia... :lol: :lol: :lol: :P :wink: :h:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:D :D :D sakiau sia savaite nerasysiu, bet kad taip graziai sveikinat, tai labai labai dekui (bet kad dar tik sekmadieni bus ta mano gimce, bet vis vien dekui :wink: ), tik galejot, kaip sako vienas klasikas :wink: , maziau zvakuciu, o daugiau tortu... :wink: :P :D :D :D
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

pagalvojau, kad būtų smagu surengti tortasvaidį :lol:  :angel: :roll: :gigi: :h:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Oi, kaip būtų faina! :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu rytoj svenciu savo gimdieni, tai kepsiu savo garsuji pyraga, be kurio draugai kategoriskai sake nesves gimtadienio, tai kvieciu visus kas norit prisijungti - tik pabandytumet man metytis mano pyragu - blogai baigtusi :x :x :wink: :P

(oi, o jei uzgrius puse forumo - kur as visus sutalpinsiu, bet jau kaip nors - pas darja visiems vietos uztenks - ir zveriukams, ir bomzams, zodziu visiems... :wink: :P :) )
Post Reply