Darjos šiokiadieniai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Darjos šiokiadieniai

Post by Kipshas »

jau seniai pribrendo reikalas sitai temai, nes dabar Darjos siokiadieniu aparasymu tenka ieskoti per ivairias temas. Labai sunku.

tiesiog girdziu jos susizavejimo suksni:
"pagaliau nors vienas supratingas vyrukas atsirado!"

tiesa anksciau buvo panasaus pobudzio tema, tik vadinosi ji "padekime Anuskai" ar kazkaip kitaip
dabar veiksmas persikele i tema "apie kates"

taciau mano isitikinimu Darja nusipelne atskiros, savo asmenines temos, kas isdris man papriestarauti?


Taigi...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

J

Post by J »

Yra tema, kur kalbamės be žodžių.
Tai gal čia kalbėsim skiemenim? :lol: :roll: :lol:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

darja matyt izeidi yra, isivaizduoja kad ja visi tik nuskriausti nori, tokie tie suaugeliai zmones. stai kodel nemegstu "suaugusiuju" pasaulio

o as juk nuosirdziai, tyra vaikiska siela sukuriau nuostabia tyra tema
ech...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Jei pati Darja čia nerašys, tai jūs visi kas ką žinote apie ją rašykite čia :lol: Aš jos nepažįstu, bet jei jai sukurta atskira tema, tai tikrai verta dėmesio gerąja prasme. Malonu išgirsti kažką gero :P Linkiu sėkmės tau Darja :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Darja yra ultra geriete, tiesiog ideali ;)

vienok kaip ir mes visi - ne be trukumu. Vienintelis jos trukumas mano nuomone - nerealus susizavejimas ziniuoniais/atrologijomis/saibabomis/burtais/dolmenais/pranasystemis ir pan.

kadangi ziniuoniai/saibabos/astrologai/burtininkai/pranasai neskuba kurti savo meiles erdviu, Darja istikimai seka ju pedomis.

jei as ka nors cia suklydau - pataisykit
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

Post by Andrianas »

Ka gi :? Ziuriu eilinis paplepejimas, o gal "pievu" tema??? Dirbkit ka nors rimciau,dalinkimes informacija,o ne viena zmoguti ciupinekim :roll: Daugumai manau praslydo pro akis mano minetas 96d. ciklas.Jis gi bumtelejo liepos 7d. Ar nematot paraleliu su buvusiom datom ir ar nekyla isvadu???
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Andrianai, tu tikriausiai esi mokytojas ir būtinai nori mokinti :mrgreen: aš čia naujokė, tai nežinau apie ką čia kalbi, kas čia per 96d. ciklas, gal gali priminti ar bent pasakyti kur paskaityti... :D gal susidomėsiu... o pas jus čia tiek temų, kad prapultis :roll: :mrgreen:
J

Post by J »

Andrianas rašo:
Ka gi :? Ziuriu eilinis paplepejimas, o gal "pievu" tema??? Dirbkit ka nors rimciau,dalinkimes informacija,o ne viena zmoguti ciupinekim :roll: Daugumai manau praslydo pro akis mano minetas 96d. ciklas.Jis gi bumtelejo liepos 7d. Ar nematot paraleliu su buvusiom datom ir ar nekyla isvadu???



Vieno žmogučio čiupinėti gal ir neverta, bet...
Mes neteisingai įvertinam vertybes ir pasirenkam prioritetus.
Dėl prioritetų - kurkime savos Lietuvos viziją, renkime šventes, tik nesidalinkim informacija kur ir kada bumtels. :!:
Dėl vertybių - eilinis paplepėjimas mums atrodo visiškai nevertingas, todėl, kad nesuprantam kokį iššūki gaunam paprastame bendravime su kitais žmonėmis. Tarpusavio bendravimas yra geriausia tolerancijos, supratingumo, atjautos, mandagumo mokykla.
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Na Darja Darja.... hm :? ka cia sufilosofavus?
Manau is manes tiek: ji tokia idomi ir ivairi, cia atrodo vienokia, paskaitai kita jos komentara - ziurek atrodo jau kita :D bet as ne blogaja prasme... ji manau begalo ivairiapusiska ir tuo manau jai gyvenimas tik spalvingesnis ir teikiantis daugiau patirties :) p siaip, DARJA PATI GAL ILYSK I SIA TEMA, butu idomu kad cia butu tavo pasisakymai... ;)


P.S. O gal ji nezino kad cia yra tema apie ja??? :shock: :shock:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

Post by Andrianas »

Pristojot prie Darjos 8) Atstokit varmai :? Stissss :mrgreen:
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Manau,kad Darja Kiekvieną šiokedienį tikrai paskiria laiko ir forumui 8) .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:P cia tai idomu :shock: kazkokiai moteriskiai paskyre visa tema ir tiek rasot :shock: o kas ji tokia ? Gal Anastasiete kokia izymi ? Ar kazka daug padare ? :shock: Bet man atrodo,kad cia ant baikes ta tema sukure ir raso :lol: Gal pasisaipyt is jos reik :roll: Cia kaip klasej :? "varom ant tos panos" :mrgreen: Pasirodo visur taip yra :mrgreen:
AS ATVIRA ...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

niekas cia nevaro, gink Dieve
Darja yra musu mylima ir globojama, todel jos pacios patogumui ir saugumui buvo sukurta sita tema
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš manau,kad Darja ir Basta daugiausiai šiame forume rašo.
Čia tiesiog mano hipotezė. :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:roll: Sakai liutuke cia ir Darja raso :shock: Tai,kad neradau jos cia :roll: Ziurejau visa tema,net akikes paskaudo :( O kodel tave Dievo karzigi turi ginti Dievas :roll: kad taip rasai? Ir be to,ar Dievas ka nors gina? Man sake,kad JIS viska sukure ir nekovoja pries savo kurinius? :roll: Kaip cia yra? Nors kiti sako,kad daug dievu yra ir jie tarpusavyje truputi pakovoja kartais :roll: hmmm...
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Skylute,tu nesupratai.Aš norėjau pasakyti,kad apskritai visame forume rašo.Šioj skiltį nerašo,bet kitur rašo. :P
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:| :| matai kaip :roll: dabar supratau Liutuke :P Manau Darja gali paduoti i teisma raseivas uz rasyma apie ja ir pareikalauti istrinti sia tema :wink: Tai butu faina :P As uz :h: Kas dar balsuoja :?:
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš balsuoju prieš,kad ištrintų šią temą :h: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:shock: aha :? vadinasi tu toliau nori "kramsnoti" Darja :?: Gal kitaip mananciu atsiras :?:
AS ATVIRA ...
Post Reply