Darjos šiokiadieniai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

mano manymu sita tema apie darja be pacios darjos rodo jos pasiputima, nosies uzrietima ar net izeiduma

ir zmones kantriai laukia kada tu neipatingai geru savybiu darja atsisakys ir galu gale cia parasys
todel si tema yra nerealiai reikalinga
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Manau,kad čia nebūtina labai kandžiot Darjos,bet šiaip pasakyti ką apie ją manome.Juk bus taip geriau,nes tai bus atvirumas.Ar gi ne taip? :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

taigi gera ta darja, visokius suniukus ir kaciukus myli
ka cia daug apie gera zmogu pasakosi :)

tegu pats apie save papasakoja.
o ji taip ir daro, ir raso idomiai ir graziai, tik va problema kad apie savo siokiadienius raso ji paciose ivairiose temose
kad butu lengviau zinoti kaip jai sekasi ir buvo sukurta si tema

pavyzdziui ar priglaude ji nauja koki benami gyvuliuka
ar senute pervede per gatve ar siaip pasimelde uz alkanu vaiku sveikata.
viso to turi ieskoti temose "gimines sodybu kurimas", "ka raso 8-toji Megre knyga" ir pan.
tai tikrai painu ir sudetinga


o kad ji isizeide del to kad mes ja taip mylime kad net atskiras tema kuriame tai negi kas nors del to kaltas? tai jos laisva valia isizeista ar neisizeisti
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:? :? apie koki Darjos pasiputima ir nosies uzrietima tu kalbi :? o Dievo kari :roll: Va kokia ji nori,tokia ir yra :? o tu provokatorius ir labai smalsus :mrgreen: :mrgreen: kad nori vienoje temoje viska apie Darja suzinoti :D Gal kokioj sekimo agenturoj dirbi ir tau taip patogiau informacija rinkti :mrgreen: :mrgreen:
AS ATVIRA ...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ka parase darja galima surasti paziurejus visus jos pranesimus pagal vartotoja, taip kad noras apie siokiadienius suzinoti temoje apie siokiadienius siame forume nera naujas :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Oj,skylute,tu moki prajuokinti... :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:wink: :wink: NORAS tau,o Dievo kary nera naujas :P Isdykelis :mrgreen: :mrgreen:
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

skylute wrote::wink: :wink: NORAS tau,o Dievo kary nera naujas :P Isdykelis :mrgreen: :mrgreen:
Pasakyk,kad suprasčiau,ns matyt protas per skystas tokiam pasakymui :wink: ...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oi, nu ir prajuokinot, mielieji, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nezinojau, kad esu tokia vietine izymybe.......

nuosirdziai meldziu kipselio, sukurusio sia didziai reiksminga tema atleidimo :wink: : viskas yra daug paprasciau nei kam gali atrodyti - jei kam tas taip labai rupi, tai tiesiog neturiu per daug laiko landzioti po visa foruma, o i mano emaila ateina pranesimai apie temas, kuriose as ka nors esu pasakiusi, tai per tai prisijungiu iskart prie tos temos ir parasau, jei kuo nors sudomina, beje, jei pastebejot - senokai belindau i visokiu moliniu ar siaudiniu namu statymo ar gyvenvieciu kurimo temas, nes man jos paprasciausiai neidomios... Na, jei jau kipselis sukure sia tema, tai tegu ji sau ir buna - gal kas ka nors ir nores joje parasyti ir gal kam tai bus kuo nors vertinga, o jei kam kliuna mano parasymai "ne i tema", kagi - galiu ir patyleti (nors man tai sunkiai gaunasi, tad simtu proc. neprizadu), galesit sau rimtai diskutuoti "i tema" apie namu silumines varzas, prudu kasimo ar drenavimo galimybes, taip pat kitas aukstas materijas... Ka gi - sekmes jums, mielieji, kaip sakoma, tylejimas - auksas, tad pabandysiu nutilti ir as (beje, tam jau senokai rengiausi, bet dabar turiu stipru stimula, tuo manau be galo apsidziaugs kipselis, Mindaugas ir kiti rimti zmones). Tad sekmes jums visiems jusu pasirinktam gyvenimo kely - atleiskit, kad atemiau tiek daug demesio nevertomis blevyzgomis, aciu, kad isklauset - atleiskit, jei ka iskaudinau - tikrai nenorejau pikto, kaip sakoma, bukit laimingi ir neminekit bloguoju... :wink: :P :) sudie :h: )

Beje, aciu visiems: Loretai, Bastai, Jonei, sraigei, Liūtukei, Rapolui, Aurimui, Aušrinei, Rūkui, Mantautui, Dinai, axnoli, Audronei, Dobis, Padarėliui, Gelmikei, korinai, glesum, Irenai, Rozytei, Fatai morganai, Jonui, net ir kipseliui (atleiskit - Dievo kariui :wink: )... ir kitiems (nepykit, jei ka pamirsau ir nepaminejau :wink: ), kurie bent is dalies mane suprato ir prieme atvira sirdimi - buvo gera su jum pabendrauti, prisiminsiu jus su siluma, sekmes :wink: :P :)
Last edited by darja on Tue 08 16, 2005, 20:45, edited 7 times in total.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jau bloguoju aš tikrai neminėsiu...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:P na va :D ir Darija pasirode :shock: O jus bijojot :lol: :lol:
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aha...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nepykstu, Basta, jau ant ko jau ko, tai ant taves tai tikrai - o ir grizt jau vakar grizau (beje, ne tik tu viena to mane prasei - aciu jums - supratau, kad ne veltui visa dushia sudejau ir Anastasija su Megriu koneveikiau... :wink: :lol: ). O ir nesupykus buvau - tik radau gera proga patylet, zinot, man patiko :wink: , kazkaip svaresni (cia nuo zodzio svarus, ne švarus... :P ) zodziai buvo sugrizus - gal reiks dazniau... :wink:
Ir aisku, kad jums atleidziu - net uz juoda spalva :wink: , kaip ten dainuoja Grebenscikovas:

Belaja, kak vypavshyj sneg,
belaja, kak tiomnaja noc' :shock: ,
belaja, kak sakura vesnoj,
miloserdnaja, no nemozet pomoc'... :wink:

Belaja, kak sibirskij mel,
belaja, kak netronutyj list,
ja otdal tebe vsio, shto imel -
teper' ja ciornyj, kak trubacist... :wink: :P :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Fainiai, Darja ;)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: cia Boria - fainiai... :wink: :P :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Ir dėl TAVO, ir dėl Borios žodžių fainiai :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:mrgreen: na ir smagu :D na ir pasibučkiuojam mergos :H
AS ATVIRA ...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kaip sako gerbiamasis bratka: pasibuciuokim (isgerk taurele, kaimyna pabuciuok - beje, sian l. gera diena pagal menulio kalendoriu gerti raudona vyna, o as astrologu sventai klausau, tai jei kur nusisnekesiu - nepykit... :wink: :P :H :lol: )
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

darja wrote: o as astrologu sventai klausau, tai jei kur nusisnekesiu - nepykit... :wink: :P :H :lol: )
:lol: :lol:
Post Reply