Darjos šiokiadieniai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Su gimtadieniu!!!!!!!!!!

:H :love:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Čia prie to paties, Darja Tau :)

Image


Nuotrauka paimta iš: http://www.kerwoodwolf.com/WOLFPUPS.htm
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Labai labai aciu visiems visiems uz sveikinimus, o ypac uz toki nuostabu vilkiuka - labai panasus i mane vaikysteje... :lol: :lol: :lol: :P
J

Post by J »

Aš net neįsivaizdavau, Darja, kad tu tokia graži...
Ir man atrodo, kad daina, kurią dainuoji, labai jau už širdies griebianti... :lol:
:love:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Po ilgu apmastymu padariau isvada jog Anastasija yra Darjos sielos sesuo!!!
isivaizduojat?
bendraudami gyvai su Darja praktiskai bendraujate su Anastasija.

o dabar kodel taip ismasciau:

1. Darja labai myli visokius nuskriaustus gyvulelius, stengiasi juos isgelbeti.

2. Grenlandijos Juru Liutai dabar kencia alki, mirsta is bado ir isekimo
taip yra todel kad jie valgo menkes, o menkes valgo ir kinieciai.
Kinieciai skirtingai nuo juros liutu sugaudo menkes tinklais, todel tinklu neturintiems liutams visai riesta

3. Gimines sodybos - puikus juros liutu gelbejimo planas
Kinieciai savo sodybose tures pakankamai maisto ir jiems nereikes kankinti juros liutu.

4. Taigi visos anastasijos idejos skirtus nukankintu gyvuleliu gelbejimui
O kadangi gyvuleliu gelbejimas ir Darjos sritis, vadinasi jos siekia to paties.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:wink: kitas panašumas - Darja laiko save ragana, o Anastasija yra žynė :D

dar galiu papildyti apie kitus negerus kiniečių darbus - Darjos sielos brolis, gyvūnų mylėtojas Paul'as McCartney'is pranešė baisią žinią - pasirodo darbštieji kiniečiai lupa kailiukus vos ne gyviems katėms ir šunims ir gabena juos į Europą :( Darja, čia jau visai nejuokinga, reikia juk kažkaip užimti tuos kiniečius, kol dar jie neatvažiavo į Lietuvą ir nepatiekė savo restoranuose mūsų katinėlių sojos padaže :shock: :oops: :shock:
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Oi,oi.Musu padauza katinelis,oi,oi
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

jai nieko blogo nenutiks, ji - katinėlis nindzė, tfu-tfu-tfu :wink: :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: labai aciu visiems uz komplimentus - ypac Jonei :wink:

O katineliu tai, aisku, kad gaila, bet jauciu, kad nepasiseks tiems kinams Lietuvoj - kaip puls visi katineliu myletojai juos, tai iskart nes kudashiu... :wink: Beje, o kam mes rupinames del to, kas gali nutikti, o greiciausiai visai nenutiks - geriau, kaip Aureja siule, uz musu Zemele pasimelskim ar pamedituokim, tai visiems bus geriau... :wink: :P
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Padauža - katinėlis :))))) Faina, kad manim rūpiniesi :)))
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 21:58, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ei, sukuriam tema... k cia siulyti... einu ir sukursiu :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir as turiu liga rankioti visokias kitu siuksles, stiklus visokius - reta karta is misko tusciom griztu, net paciai ant saves pikta... :wink: :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

NU Va :) vargsele darija :) Zinai, ir musu seima sita liga serga ... Jo baisus dalykas ;))) Ypac, kai siuksles berinkdamas randi koki telefona... :))) Mano ir tetis ir mama yra rade po telefona tokiu budu :) Tiesa, paskui aisku ant sazines gula rupesciai, ar grazint seimininkui, ar pasilikt radybas... tetis kai pasiliko, tai ta pacia savaite, man dvirati pavogė... ech... o dabar pati savo telefona pameciau, toki pati, koki mama rado :) Nuostabus pasaulis :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu va, kaip sakoma, nesidziaug rades - neverk pametes... :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as ta pati tada supratau :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ale, gera gi sioj temoj rasyti - aciu nuosirdziausias, kad ja man sukuret, bo jauciuos laisva kaip niekur - galiu pliurpt pro ka noriu ir zinau, kad nieks neduos per galva :lol: (man rodos, ir kiti panasiai cia jaucias, bo zino, kad is esmes ta darja nera pikta ir pavojinga, tai varo kas sauna i galva... :wink: tik ziurekit, neisismarkuokit labai - nes dar imsiu ir supyksiu... :wink: :P :D )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x :x oi, gausi man, basta, per galva... :wink: :P :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o gal per dvisaka liezuveli... :P :D
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Darjos žinutė iš temos "Sapnavau sapną"

darja:
Parašyta: Pir. 2005 08 22, 18:13
--------------------------------------------------------------------------------
:D ...o as tai, vashe presvescenstvo :wink: , vakar su chebra, Lese (kuri grizo para parujojus - mes su mama net verkem ir meldemes uz ja, o kale... :wink: ) ir Ryziku (na, tuo, kur anakart mane is kriokliu 'trauke" - toks geras shuva, pas mus dabar nakvoja :wink: , su Lese pas juos tokia grazi paltoniska meile - jis nuo jos kitus patinus dabar vaiko, o pats tik graziai, kaip sakoma draugauja, kaip kad Anastasija su Megre, pvz... :wink: , beje, ant jo kaimynai skunda padave, kad benamis laksto, tai sake, kad jei jis per pora savaiciu nesusitvarkys -t.y. neprisiris prie lenciugo, tai vesh i prieglauda, jau sakiau pirksiu lenciuga ir rishiu, toks geras suva, net sirdi skauda, su ta moteriske, pas kuriuos jis anksciau laikesi, net apsiverkem... :cry: Jei kas neturit sargo - bukit zmogai, paimkit, nepasigailesit, toks protingas, geras, grazus, tik kad prie laisves labai priprates, nelabai nores buti priristas...) - vienzo, visi draugiskai ejom i krioklius, as inkalus isilipau, tai vos srove nenunese (Ryzikas atkakliai bande mane gelbet, bet nieko, viskas baiges gerai, tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ), tokia faina buvo srove, taip viska isplove - nieko neliko, paskui su chebryte pasedejom prie Vilneles, pagerem gorilkos, paziurejom i tekanti vandenuka... - zodziu, fain buvo dienele (oi, persiprasau, kad ne savo temoj savo siokiadienius aprasineju - beje, net nepaziurejau, kokia cia tema... :roll: :wink: :P )
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

:lol: :lol: :lol: :lol:
:P :P :P
Post Reply