Atgimimas prasidės nuo Vakarų Sibiro

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Rasiau ,rasiau ..o svarbiausia dalyka praleidau.....seminaru deka supratau daug giliau Dievo savoka,tarsi kazkas priartino Ji Dieva arciau manes,panasiai kaip su padidinimo stiklu.Man atsivere akys,taip pat sirdies cakra.Dabar labai gerai suvokiu ,kad buvo tas mistinis pulsuojantis rutulys salia Anastasijos.....tai didziule energijos koncentracija rutulio formos,tik labai labai svarus visom prasmes zmones gali isbuti salia Jo.Mano gyvenime ,pries kokius 7 metus buvo gili finansine krize .....labai tuo metu man padejo stebuklingos ir mielos Megre knygos apie Anastasija,tik Ju deka nepapuoliau i gilios depresijos liuna,alkoholi ,raminamu vaistu vergija.Myliu juos labai labai.Po to istiko po kokiu 3 metu kita --seimynine krize....vel nepuoliau i lengviausia nusiraminimo buda.,bet pakeliau jau akis i Dangu....su prasancia malda pagalbos....ir as tikiu ,kad prie sitos pagalbos prisidejo Anastasija,ji man atsiunte kita Mokytoja Sri Bhagavana,tik jo seminarai man padejo iveikti visas krizes pasekmes ,tad mano patys brangiausi ir mieliausi mokytojai Zemeje----Anastasija ir Sri Bhagavanas su Amma. :lol: Gal kuri kencianti moteris ar vyras pasinaudos mano patirtimi ,,tada as buciau labai labai laiminga ,,kad padejau nors vienai kencianciai sielai. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Aureja wrote:Rasiau ,rasiau ..o svarbiausia dalyka praleidau.....
Tikrai: save praleidai, Aureja. :wink: Šita tavo žinutė kažkaip tikra man pasirodė: ne pasakojimai apie dvasingumą, o asmeninis patyrimas - kas ką būtent tau davė. Ačiū, kad pasidalinai. :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dekoju ir as tau Loryte.Labai svarbu iskenteti skausma savyje ,be jokio pykcio,neapykantos aplinkiniams zmonems.Labai man istrigo vienas tikras ivykis ,nutikes vienam vaikinui is JAV.Jo tevas buvo milijonierius,jis labai norejo ,kad sunus pratestu jo versla ir pan.Abu smarkiai susipyko del to ,tevas pagrasino jam ,kad jis neteks turto paveldejimo ir t.t.Tas vaikinas isvyko i piligrimine kelione i Indija.Praejus pusmeciui ,tas vaikinukas gauna zinia is draugu ,jog mire jo tevas.Kas daresi to vargso vaikinuko sirdyje,net sunku ir apsakyti.Jo artima mergina patare jam nuvykti i Jeruzale prie garsiosios Raudu sienos.Nuvykes ten ,parase mirusiam tevui atsiprasymo laiskeli ir noredamas ikisti ji i sienos tarpa ,staiga pamate kaip kazkoks svetimas laiskutis nukrenta ant zemes,is pradziu jis nedriso skaityti svetimo laisko,bet sirdis tarsi liepe isskleisti ji.Jam vos sirdis neissoko is krutines ,kai pamate savo tevo rasysena.Pasirodo pries mirti tevas lankesi sioje sventoje vietoje ir parase savo sunui atsiprasymo-meiles laiska. :lol: Stai kokie stebuklai vyskta Zemeje.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) ...grazu - tikrai stebuklai vyksta, bent jau mano gyvenime ju tai tikrai apstu... ir dekui tau, Aureja, uz patarima - jauciu, kad ir taip issivaduoju, bet sitas irgi nepakenks - gal ir ismeginsiu... :wink:

PS bet del to, kad sutikes kazkoki mokytoja zmogus pasikeicia vien i gera, tai nelabai sutikciau - dziaugiuosi, kad tu sutikai vien tokius - man gyvenmas kazkaip pametejo dazniausiai pakilusius i puikybe nuo savo dvasingumo, per tai pradusius zmogiskus jausmus - bet gal cia butent mane Dievas stabdo, kad per daug neprisirisciau prie jokiu mokymu ir mokytoju ir svarbiausia - prie dvasingumo, nes pagal Lazereva - tai pats bjauriausias prisirisimas, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, tu teisi, bet is tikruju nesu jau tokia baisi pijoke, kaip gali pasirodyti is forumo, o zinot, kude Rusija prasigere - o tude, kad buvo per daug prisirisus prie dvasingumo... :?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Prie visko negalima prisiristi ne tik prie Mokytoju ,bet ir savo vaiku ,vyro ,namu ir t.t.Viskkas yra ne musu. :roll: Dar viena parasysiu idomu pamokanti nutikima.Vienu zodziu i "Vienybes Universiteta"Indijoje atvyko pilnas ivairiausiu kompleksu zmogus, jis saves labai nekente del negraziu veido bruozu ,storumo ir dar negras.Visi ji ramino ,ivairiausiu patarimu dave,vieni sake ..tu ziurek i veidrodi ir vis sakyk...koksas grazus ir t,t.niekas jam nesuveike.Tada priejes prie jo Fredis Nilsenas/nuostabus zmogus/ patare ,kad jis ziuredamas i veidrodi i save ...suvoktu ,kad tokio vienintelio egzemplioriaus visam pasaulyje net nera ,kad jisvienintelis toksai visame pasaulyje.Pasirodo suveike....tas patarimas...jis tiek pradejo juoktis is saves.....kad visi kompleksai isgaravo kaip kamparas. :lol: Dabar apie kita zmogu parasysiu.,kuris atvyko is Anglijos,jo viena koja buvo nesveika ,daug trumpesne uz kita.Budamas tuose kursuose Indijoje ,nuejes i tualeta ,paslydo ir susilauze butent ta nesveikaja koja.Visi ji uzjaute ,sake ,vaziuok namo ,nekentek ir t.t.Jis labai ramiai prieme sia "skausmo pamoka "ir liko kursuose iki pat galo.Tai stai po kokiu metu ,jisvel atvaziuoja i ta pacia vieta i Indija ,visiskai sveikas.Pasirodo tai nesveikai kojai tik ir tereikejo luziu ,kad ja paskatintu augimui.Dabar jo abi kojos vienodos ir sveikos. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip prie nieko negalima prisirišt.Nei prie savo kūno, nei prie vaikų, tuo labiau prie vyro :P Tereikia suvokt kad viskas tobula, džiaugtis kiekviena akimirka, siekti tos palaimingos būsenos ir . . neprisirišti. Geras jausmas, bet pasirodo ne taip lengva.Dėl kompleksų, tai visi esam tobuli, bet iš anksto pasirenkam kūną dėl savo pamokų, tai neverta pergyventi. :P
Post Reply