Ar skiriasi miego kokybė kitam kambario gale?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Ar skiriasi miego kokybė kitam kambario gale?

Post by Liūtaširdė »

Mes turime vieno kambario butą.Tame kambaryje yra sofa-lova ir lova.Kai aš miego su lovoje(paprastoj)labai sunkiai užmiegu arba tiesiog nepatogu.Kai mama kur nors išvažiuoja aš miegu sofoj lovoj ir viskas ok.
Nežinau ar čia lopva per maža,ar vieta skiriasi.
Ar jums panašiai nebuvo?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

O ačiū Basta tikrai pabandysiu.
Bet laukiu kitų patarimų.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

vieta labai daug turi reiksme, ypac miegoti. Esu girdejusi kad labai geras rodiklis yra katinas. Tik reikia pastebeti kur jis suras vietele susiriesti pamiegot, ten ir pataria lovyte statyt. Nors as manau kad apie kaciuku gabumus galetu tiksliau pasakyt Darja.
o as asmeniskai esu savo viegamajame isbandziusi perstatyti lova visomis imanomomis pusemis. Kol radau sau patinkancia. Bet siaip pataria kad geriausiai kai galva siaureje o kojos i pietus, arba galva i rytus , o kojos i vakarus. Bet taip pat priklauso, ar po lova kas yra sukrauta, ar tame kambaryje yra televizorius ar kompiuteris...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O as miegu ant ciuzinio, tai daznai su visa "lova" po kambari keliauju, silciasios vieteles ieskodama :)
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Na kad kuo arciau grindu tuo sveikiau tai tikrai tiesa, juk beveik visi rytieciai miega ant grindu, jokiu minkstu lovu jiems nereikia ;)
o del kaciuku tai zinoma kad sutinku, nes buvau tik girdejus, kad pagal juos galima atrasti vieta, bet kad tai bus netinkama, matyt neatkreipiau demesio ;) bet kas turi kaciukus tai drasiai gali pasakyti teisybe. Dekui uz pataisymus:)))
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš skaičiau,kad šunys bijo tų sukurių...O va Stičas nemiega mano lovoj,o anksčiau miegojo kol nepersistačiau... :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Gal kas zinot, kaip pagerinti kambario energetika? Tuoj kraustysiuos i kambari, kur mane iskart perspejo, jog virgules kryziuojasi ir reikia "stiprios apsaugos". Gal kas zinot, kas ta energija galetu transformuot?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Būrėjos žurnale praeitų metų buvau radus energetinį namų valymą. Mane jis sudomino. Jei nori galiu paieškoti.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Aciu uz patarimus :) tam kambary kaip tik stovi akvariumas, tik seimininke nori pas save persinest...
man ir sunku buvo iprast miegot vidury kmbario, bet as kazkodel borejau nugalet save...savo baime kazkokia...
O cia del kazko svarbu? apie feng shui ne ka ismanau...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Vadinasi, aš intuityviai supratau, kad kuo arčiau žemęs miegoti tuo geriau, nes įsivaizduoju savo sodyboj lovą, kuri bus labai žema. Per pus žemiau, nei dabar ir plačią. Ir dar, vietoj čiužinio bus kvapnūs žolynai.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Bus lb kieta... :|
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

geriausia lova tai pati zemele su kvapniais zolynais
tik vienintele problema kad lova-zemele teks atskirti nuo pacios Zemeles, nes ziema is jos eina saltis kuris gali persaldyti inkstus
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Kazi o jei po lova bus padeta pvz. cukiniju? :D As siaip jau neturiu kur ju laikyt, o po lova laisva vieta butu ir niekam netrukdytu. Ar i jas sueitu mano neigiama energetika, ar kaip tiki is ju i mane sueitu teigiama?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Bet valgyt jų jau nebus galima :mrgreen:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Hmmm, man regis ,kad jau jūs čia nukrypot į smulkmenas. Kai dieną gerai padirbi, daug gryname ore pabūni - miegasi puikiausiai bet kur. Net ant grindų be čiužinio. :wink:

Mūsų katinai gulasi ten,kur šilčiausia: tiek ant lovos, tiek ant palangės. Įstrigo kartais man prie šono, nors nei pati jaučiuos serganti, nei blogai ten mieganti. Taigi...

Baimė dėl blogos kambario energetikos? O gal tiesiog reikia pasimelsti žvakutę uždegus, paprašyti savo Angelo Sargo, Marijos, kad saugotų, globotų. Na, galima ir šventintą pavaiksmą pasikabinti (tiems, kas tikintys). 8)

Cukinijas mano mama visą laiką tik ir kiša po lovomis. Nepastebėjau,kad kažkam jos kenktų po to,kad po lova pagulėjo žiemą. :wink: :roll: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taigi, dėmesio. Valykimės namus. Būrėja 2004.09 .
Pirmiausia vidinė tvarka
Imantis apvalyti namų energiją nusimaudyti po dušu, savo šeimos narius išsiųsti toliau nuo namų. Svarbiausia, kad 2-3 val. niekas netrukdytų. Tada įsiklausyti į save. Pasilusti laiminga, pašalinti stresus, nuraminti mintis.Atsipalaiduoti. Nusiimti visus metslinius daiktus:laikrodžius, papuošalus, akinius.
Pasiruošimas
Mintyse nubrėžkite kvadratą ar stačiakampį. Figūrą lems buto išplanavimas. Įstrižainių susikirtimo vieta bus jūsų jėgos taškas. Toje vietoje pastatyti mažą staliuką, uždengti jį švaria staltiese. Padėti ant jo dubenėlį su švęstu vandeniu, baltų ar aukso spalvos Žvakių, gėlių( rožių, bijūnų ar chrizantemų), lėkštelę su ryžiais, keletą smulkių monetų, vaisių ir įvairaus dydžio varpelių
Tvarkymas
Užmegsti kontaktą su butu. Atsistoti prie paradinių durų :roll: :) ir įsivaizduoti kaip plečiasi jūsų aura ir pasidaro tokio dydžio kaip jūsų butas. Tegu šiluma ir geri jausmai pripildo visas namų kertes Prieikite prie durų pro kurias įeinate į butą, atsukite ranką delnu į sieną ir lėtai glostykite išorinių durų energetinį lauką. Mintimis kalbėkite su savo namais.Uždekite žvakes, apšlakstykite aplink jus esančią erdvę švęstu vandeniu, o paskui visuose kambariuose padėkite dovanų dvasioms. Tai gali būti gėlių žiedai, ryžiai monetos.
Visus namus apeikite keletą kartų. Sustokite prie kiekvieno kampo ir keleyą kartų garsiai pliaukštelėkite delnais. Tai padėsiš sklaidyti kampuose susikaupusią blogą energiją.Prisiminkite sunkiau prieinamas buto vietas, žiūrėdami į jas, spragtelkite pirštais. Taip išmesite nuoskaudas ir atsikratysite neišspręstų problemų :roll: :roll: . Ištrauksite jas į šviesą ir išsivaduosite nuo psichologinių šiukšlių. Po šios procedūros bųtinai nusiplaukite rankas.
Pabaiga
Paėmę didžiausią varpelį( kuo didesnė erdvė, tuo stipresnis garsas), eikite palei sienas tilindžiuodami. Stebėkite, kad varpelis nekliudytų sienos. Įsivaizduokite, kad jo skambesys neša šviesią energiją. Kai apeisite visus namus, grįžkite prie paradinių durų ir varpeliu nubrėžkite aštuonetą.Atminkite: jei kas nors jums sutrukdė, maršrutą teks pakartoti iš naujo. Paskui tą patį padarykite su mažu varpeliu.
Jūsų darbas baigtas. Telieka pasirūpinti patikima apsauga. Atsistokite kambario kampe nugara į sieną. Įkvėpkite ir pakelkite ranką virš galvos, paskui iškvėpkite ir ranka nupieškite skydą, kuris dengtų tą sieną. Tokius pat piešinius mintimis darykite ant lubų ir grindų. "Skydu" apvesti butą pravartu ir iš lauko.
O dabar pripildykite butą meilės ir šviesos, Pridėkite delnus prie krūtinės, suspauskite juos tarsi tarp jų būtų rutuliukas. Į jį įdėkite savo troškimus" te visi, kurie čia gyvena, būna laimingi"
Po apeigų būtinai nusiprauskite.
Viską perrašiau, nors ir sutrumpintai. Kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią būdą, variantą.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: ikisiu ir as savo trisaki del namu aplinkos ir miegojimo - svarbiausia NEMIEGOTI KOJOMIS I DURIS, t.y. kai kojos tiesiog i duru iejima, nes net yra posakis: iskeliauti kojomis i duris - t.y. numirti, jei neimanoma kitur perstumti lovos (nes nuo duru einanti astrioji Sha chi energija nera labai gera), tada jau geriau gultis galva i duris arba sonu, be to, tokiu atveju toje lovos vietoje, kur nuo duru einanti Sha chi atsiremia i lova, labai gerai priklijuoti maza veidrodeli - jis ta sha chi atmusa (mane visi laiko biski kvankt, kad as visokius veidrodelius prie lovu klijuoju, bet kaip pasake vienas mano draugas, kad as ciudna, bet su manim linksma... :wink: :P )

...o del namu prisijaukinimo, tai atejus i nauja vieta reiktu susprogdinti koki baliona, siaip papliauskinti, patriuksmauti, kad prasivalytu atmosfera, labai gerai pagiedoti mantru (arba per maganetofona pagroti - pastebejau, kad Sai Babos badzianos gerai veikia - kai as savo namuose vis prieskambary jas grodavau, tai laiptineje vis buriuodavosi visi kaimynai, ypac jaunimelis, o kai dabar gyvenu sode, tai tuscia - niekas nesirenka... :roll: ), labai gerai paslakstyti svestu vandeniu, atsinesti mielu savo niekuciu, gyvu geliu vazoneliu - tai iskart sukuria gera aura - iskart pasijunti savoj aplinkoj, o siaip tai reikia paciam isiklausyti i ta vieta, pakalbinti jos dvaseles, pasakyti, kad atejai su gerais tikslais, ir kad jos tave priimtu draugiskai - tiesiog susigyventi su ta vieta...
(garsusis smuikininkas Martynas von Bekeris sake, kad kai viesbuciuose pasijunta nejaukiai, iskart pasiima smuika ir ima groti - iskart pasijunta kaip namie... :wink: )
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 22:02, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 22:03, edited 1 time in total.
Post Reply