Odė pinigams

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re: Ode pinigams

Post by angeliukas »

Aureja wrote:Stai ka pataria A.Svijasas savo knygose ir seminaruose,kaip prisivilioti pinigus ,kad ir savo zemei isigyti.1 budas -tai prisvilioti pinigus,parasyti jiems pagiriama ode,pakabinti matomoje vietoje ir nuolat ja skaityti. Pvz tokia.....Brangus,nuostabus,siugzdantys ir skambantys pinigeliai

As tokia laiminga,kai jie su manim.
Kaip gera jus liesti ,jausti jusu siluma,nusipirkti uz jus norima zeme ar nuvaziuoti prie juros.
O gal nueiti i seminara,mes einame koja kojon.
As tikiuosi,kad jus mane mylesite,kaip ir as jus.
Mes niekada neissiskirsime.
Noriu,kad jusu butu daug-zaliu ir nuostabiu.
Noriu,kad jusu butu daug.
Noriu kad jusu butu istisa jura ir as joje maudyciaus.
Pvz.dar kita ode...
Pinigeliai,doleriai,litukai
Saldesni uz medu saldainiukai
As diena laukiu jusu,o naktim geidziu
Kad jus nukristumet man kasneliu gardziu.
Kai jus salia,ramu ir silta man
Kai jusu daug ,sviesiau maniem namam
Dekoju jums,kad mylite mane
Kad nesibodit mano kisene
Dekoju ,kad jus man istikimi
As myliu jus atverta sirdimi.
Pvz.dar viena
Mano brangieji!
Taip ilgai mes nebuvome kartu.
Jus nuolat nuo manes atplesdavo,nes nepakankamai jus megau
Bet visai neseniai supratau,kad mes reikalingi vienas kitam
As laukiu jusu visur ir visada
AS suvirpu pagalvojusi ,kaip jus svelniai prisilieciate prie mano delnu
Prisiekiu jums ,kad daugiau su jumis nesiskirsiu,dyvensime meileje ir santarveje
Prailgta kiekviena musu issiskyrimo akimirka
Amzinai jusu!
Na zinot...jei jau tokias odes pinigams rasyt pradesim tai kas gero is to iseis. Ar ne materialistais tapsime? (ret.kl.)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Retorinis klausimas irgi - ar materializmas yra blogai? :)

Ats. nuo manęs - man patinka turėti pinigų, tikiuosi, kad visada jų turėsiu. Tikiuosi turėti jų lengvai. Kl. - ar tai yra materializmas? :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Na jau Angeliuk ,nebuk tokia kategoriskA pinigu atzvilgiu,tiesiog daugiau jumoro linkiu tau.As kai pirma karta perskaiciau ,tai juokiausi ne tas zodis kaip. :lol: :D :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

Na taip istiesu pirma karta perskaicius tai juokinga, taciau kai pagalvoji, kad juose labai daug tiesos, nes toks laikmetis, kad pinigai daug kam yra svarbiau uz viska, tai juokas iskarto nuslopsta :roll: ...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as juokiaus :)
ir draugams isiuntinejau... geraiu uz anekdotus :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Tokie seminarai Svijaso vyksta Maskvoje ir kt miestuose ,maciau jo puslapiuose nuotraukas irkt ,zmones patys kuria tokias odes ,soka ,dainuoja , jogos pratimai ir t.t manau ,kad visai smagus tie ju seminarai. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

A.Svijasas raso..Kas trukdo praturteti?Bet kuri idealizacija gali uzblokuoti turta.Smerkdami turtingus zmones ,uzblokuosite sau kelia i ju gretas.Siekdami gauti viska is karto,reiskiate pasauliui pretenzijas .Jus isgelbes tik situacijos suvokimas ,apsivalymas nuo neigiamu isgyvenimu ir nuosirdi padeka uz tai ,ka jau turite.Padekoje uz tai ,ka turite,gausite ir daugiau ,gausite is esmes viska ,ko prasysite.Pinigai man tiesiog is dangaus krenta .Dievas mane myli padeda uzsidirbti .Kaip isvengti baimes ,jei dabar jums sekasi?Yra keli budai;negalvoti apie ji"Visada galvokite pozityviai"Jei mastote pozityviai ,neuzsitersia jusu "karmos asotis "ir nelaime neivyksta ,o jei ir iskiltu sunkumu ,negalvokite apie juos ir jie isnyks nepalike jokiu pedsaku.Leisti pasauliui likti tokiam ,koks jis yra ,tai objektyvitikrove.Nesmerkite aplinkiniu ir viskas susiklostys kuo puikiausiai.Leiskite klysti ir kitiems ,nemokykite ju ir viskas jums seksis. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

Hmmm... Tiesa...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? siaip tai jo - skaiciau, kad negalima pavydeti tiems, kas turtingi, tiems, kam sekasi, o reikia nuosirdziai sirdy linketi, kad jiems (ir kitiems ir toliau sektusi), dekoti Dievui uz tai, ka tau duoda, tada ir tau seksis ir busi turtingas, tik... taip pat skaiciau, kad dvasiniu keliu einanciam zmogui pinigu duodama ne tiek, kiek jis noretu, o kiek jam is tikruju reikia (nes kai ju per daug, tai irgi sunki nasta, kaip, beje, ir skurdas)... :?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Man istrigo Jurgos Ivanauskaites pasakojimas ,kaip ji budama Dalai Lamos asrame,mate kaip Jis tiesiog uz parankes vaiksciojo su garsiu aktorium De Giru ir kitais zymiais turtuoliais,o kitiems net susitikti asmeniskai su juo nepavykdavo.Ji tada nesuprato ,labai piktinosi tuo.Po to vienuoliai paaiskino ,jog turtingu zmoniu karma labai gera ir t.t.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, sake, kad jei esi turtingas, grazus ir garsus (kaip tas De Giras :wink: ), tai tavo karma tipo labai gera, tik... pati Ivanauskaite is to nekart pasisaipo... Beje, kad dar visa tai turi, dar nereiskia, kad siam gyvenime daug nuveiksi - labai daznai tie gime turtingais (ar lengvai praturteje) grazuoliukai nusirita iki visisko dugno, i kurio retas pakyla (prisiminkim kad ir dabar nuskambejusia manekenes Keit Mos istorija ar ta pacia turtuole ir grazuole Paris Hilton), o buna, kad gime su sunkia karma zmones ja kardinaliai pakeicia ir pasiekia tiek, kiek retas kuris - viskas musu rankose, tereikia tik labai panoreti ir darbo ideti... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o del Dalailamos, tai viskas aisku - masto pragmatiskai: kiek gali nuveikti del Tibeto Jurga Ivanauskaite, o kiek Giras - taigi ir vaiksto butent su juo po parankei... :lol: :P
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Labai atsargiai formuluokite savo norus, taip pat ir pinigų norus. Norėjau, norėjau TURĖTI daug pinigų, rezultatą pasiekiau gan greitai: dabar turiu daug pinigų, kiekvieną dieną jie plaukia per mano rankas, tik viena bėda-jie NE MANO :mrgreen:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip, žinau reikia atsargiai. Ir iš vis, aš tai galvoju ne apie pinigus ,o apie gerovę. Žinau vieną gudrybę. Nereikia galvoti, kad noriu to ar ano. Norėjimo energiją pakeisti turėjimo energija. Jaustis taip lyg turėtumėte, tai ko nori. Tai reiškia besąlyginį tikėjimą ir energetiškai greitai pradeda vykti. Dar šalia to labai svarbu jausti dėkingumą už tai ką turi ir už tai ką nori turėti, bet kaip už jau turimą. Veikia fantastiškai. Jei kas nors ne taip, reiškia to jums arba iš tikrųjų nereikia, arba skubate, arba kažko nepadarėte iki galo.
Prisiminkite vieną dalyką, visata saugi, dosni. Jei jausiesi vertas to ko nori, būtinai išsipildys. Dievas myli savo vaikus. Tereikia "gražiai elgtis ir gražiai paprašyti" :lol:
Gerai pagalvokite ar jums reikia būtent pinigų. Ar kažko kito, ką už juos įsigytumėte.? . . . Tada pinigai savaime atsiras. O kartais ir jų neprireiks.
Atsiverkite, leiskite vykti ir būtinai išsipildys.Jei nebus tikslo, kažin ar jų padaugės.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:lol: :D
Post Reply