Aš jus myliu :)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Noriu pareklamuoti Šalvos Amonašvilio kūrinėlį "Ką be širdies suprasime".
Padeda suprasti, kam reikalinga žmogui Širdis, ką ji veikia, kur ji yra, kas ji yra.
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Daznai visi raso ne i tema,
Daznai visi sako ka masto,
Daznai mes bunam kitais,
Bet vistiek AS VISUS JUS MYLIU!!! :H
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Sakai: "Vistiek visus as myliu",
Nors mes visi ir ne i tema
Yr' liudna, kai kalbi i tyla
Ir valgai vienas saldu krema. :D
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Deja as kremo retai ragauju :)
Deja retai kalbu i tema :(
Bet as vistiek visus jus myliu :D
Nors kalbat jus ir ne i tema! :o

:oops: :oops: :oops: :oops: :wink:
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Myliu mama , myliu tėti ,
Ir dar myliu seną skėtį ,
Kai aš skėčio nemylėsiu ,
Tai ir meilės nebturėsiu .
undiniukė Indrajukė
Nida
Posts: 11
Joined: Mon 05 08, 2006, 13:46
Location: Kaunas

Post by Nida »

MYLIU... IR TAI SKIRTA VISIEMS...
...jus nežinote kada artimi žmonės gali jus palikti, ir tada jūs nebeturesite galimybes jiems pasakyti apie savo jausmus...

Kalbekim...issakykim... tai siandien...dabar !!!
"...Žmogus gali kurti ir tobulinti pasaulį savo minčių galia..."
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Meile yra unikalus jausmas ir kas ji patyre,zino kaip JIS pakyleja.Kai Meile tampa labiau apimanti,prasideda stebuklai.Myliuuuuu.... kartoti sieloje vis...
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

MYLIU!!!

Argi to neuztenka?
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

jei tai tik žodis :no: , be darbų tas jausmas tuščias :wink:
undiniukė Indrajukė
J

Post by J »

Kokių darbų? :roll: :roll:
Meilė ir darbai yra du skirtingi dalykai.
Man Meilė yra JAUSMAS. Jr jokių darbų čia nereikia. :roll: :)
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Ne, Jone, meilės nuo darbų negalima atskirti. Jei ji tik jausmas, tai kokia tada ta meilė, šaukti pasauliui , kad aš tave myliu yra labai lengva, Marijono daina tai patvirtina, bet savo jausmą ir žodžius patvirtinti darbais yra sunku, nes jei myli turi visa save atiduoti mylimam žmogui, o ne tuščiai jam burbuliuoti, vai, kaip, mielasis, tave myliu, bet eik po velnių su savo rūpesčiais ir problemomis, nes man ir savų užtenka. Nežinau kokia čia meilė yra šiuose žodžiuose bei jausmuose ? Gal , Jone, kartais tu man gali paaiškinti ?
undiniukė Indrajukė
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš supratau, kas gi yra meilė, kai netekau mylimo žmogaus. Kol jis gyveno šioje žemėje buvo visko-ir darbų, ir poelgių, ir planų, svajonių.....Dabar, kai su šiuo žmogumi jau nebegaliu turėti jokių bendrų svajonių, planų, negaliu juo rūpintis arba įžeisti, įsižeisti dėl jo poelgių, vis tiek liko labai stiprus ir šviesus jausmas. Nesvarbu netgi tai, kad turiu šeimą, vaikus nuo kito vyro, to jausmo niekas negali pakeisti, jokie darbai ar poelgiai..... Todėl aš pritariu Jonei ir manau, kad meilė visiškai nesusijusi su darbais.
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Atleiskit , Irute, :oops: jei mano žodžiai jus užgavo. Nuoširdžiai už tai atsiprašau :cry: . Gal dabar mano toks amžius , kai viską vertinu darbais , poelgiais ir neteikiu reikšmės jausmams :?: :!: Ir linkiu Jums , kad kuo daugiau sutiktumėte savo gyvenime turinčius stiprius meilės jausmus žmonės .
undiniukė Indrajukė
J

Post by J »

Rūpintis kitu žmogumi, užjausti jį galima ir be didelės meilės. Va, kai išties myli, darbais to įrodinėt nereikia. Tavo mylimas žmogus tą jaus ne tik be darbų, bet ir be žodžių. Ir jei tu išties myli, tai ir šaukti pasauliui apie savo meilę nekils noras.
Atiduoti visą save mylimam žmogui? Atleisk, bet aš tam nepritariu. Priežaščių daug ir visų čia neišvardinsi.
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Irutes ir Jones.S nuomones sutampa su mano.Manau kad meiles yrodineti nereikia.Reikia tik nuosirdziai myleti ir artimas tai jaus.Aplinka tai jaus ir ta jausma sustiprins.
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Nežinau , ar čia į temą , bet gal kas nors man kvailam ir bukam individui paaiškins kas yra susižavėjimas ? Ar tai meilė ar ne ? Kodėl vieni jausmai tetrunka geriausiu atveju trys metus , o kiti visa gyvenimą ?
undiniukė Indrajukė
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Indraja, nemanau, kad esi kvailas ir bukas individas :) Susižavėjimas - puikus išgyvenimas, galbūt tai savotiškos treniruotės arba mėginimai susivokti savo jausmuose? Juk mes viską vertiname lygindami.
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Ačiū , Irute , už paaiškinimą . Kartą , kai paklausiau vienos artimos savo dėstytojos , kas yra meilė , ji man atsakė , kad tuomet , kai be patikusio žmogaus negali gyventi , kai apie jį galvoji dieną naktį ir yra meilė , tačiau bijojau suklysti dėl savo jausmų . :P
undiniukė Indrajukė
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Siandien ipatinga diena-tai Padekos diena! Tokia diena noreciau nuosirdziai padekoti sios nuostabios svetaines ikurejams, joje besilankantiems skaitytojams ir rasantiems sviesias mintis.Su gilia pagarba-Violeta :love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir tau, Violeta, nuosirdziai aciu uz viska (pati zinai uz ka :wink: ) ir daug daug laimes, meiles, Dievo palaimos ir sviesos tavo gyvenime. Ir dziugaus, linksmo gimtadienio :!: :!: :!: :!: :!: :!: :H
Post Reply