Kas yra laimė?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

darja wrote:...beje, mieloji aiwita, kartais ir pinigiukai laimei visai nepamaiso - priesingai, ypac per sventes - kad ir galetum kitiems dovanele kokia nupirkti arba labdaringai kokiai organizacijai paaukoti... :wink: :P :)
As ir pati labai tam pritariu...Net labai... Tik norejau pasakyt, kad ne patys pinigai yra laime, jei nemokesi ju panaudoti prasmingai...Nesakau, kad masina yra blogai, bet kolekcionuot masinas manau neprasminga...Arba:namas yra gerai, bet zmogui turet nama su 15 miegamuju irgi nereikalinga....
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...nu jo - vis tiek tik vienam istengsi pernakvot... :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

aiwita wrote:Arba:namas yra gerai, bet zmogui turet nama su 15 miegamuju irgi nereikalinga....
O jei turi 20 vaikų šeimyną, tai ir toks pasirodys ne toks jau ir didelis. :wink:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

as samoningai rasiau ne seima :) o zmogus turi toki nama
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

laime- kai glostai savo zemele, ir joje islindusia pirma zoles lapeli...
:D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

:D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

laime- kai gali padeti zmonems, gali su jais bendrauti, kai yra tikrai artimu zmoniu, kuriuos supranti ir kurie supranta..
:D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Laimė yra , kai atsiranda petys , kada iš liūdesio verkia akys , kai atsiranda širdis , kada norisi pasidalinti savo išgyvenimais , kai yra vienintelės artimos akys tarp begalės svetimų ir šaltų akių , kai matai žėrinčias gyvenimo spalvas ir užuodi mylimų gėlių aromatą , kai net šokolado skonis tampa nepaprastai vertingu .
Nida
Posts: 11
Joined: Mon 05 08, 2006, 13:46
Location: Kaunas

Post by Nida »

Kiekvienas žmogus laimę supranta savaip. Tikroji laimė – pati neateina. Ji yra kuriama įprasminant savo vertybes, savo veikla ir rezultatais. Kokia džiaugsminga būsena aplanko žmogų kuriant gėrį. Tokios laimės siekimas yra prieinamas kiekvienam. Taigi laimė - veikla, kaip egzistavimo prasmė, o antroje eilėje – jau džiuginantys rezultatai. O kol gyvenimo tikslu laikoma laimė, tol iš tikrųjų gyvename be tikslo.
"...Žmogus gali kurti ir tobulinti pasaulį savo minčių galia..."
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Laimė man tikriausiai yra tai, kad esu, kad suvokiu save ir pasaulį, kad visada galiu rinktis ir keistis. Rodos taip paprasta, bet kartu - neišmatuojamai daug.

Visa kita - tai jau pasekmės... :wink: :D
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Post Reply