Kas yra laimė?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Kas yra laimė?

Post by Ingrida »

Laimė yra medus. Kai valagai medų iš korių, ką tik išimtų iš avilio. Kai kepina saulė, bitės dūzgia ir kvepia pievos. O tu valgai medų iš korių.
Laimė yra du žmonės, valgantys medų iš korių. Kai kvepia pievos, dūzgia bitės ir kepina saulė.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O man laimė yra pajautimas šios akimirkos, jokios ypatingos vietos nereikia, ypatingų reiškinių ir ypatingų santykių, dėkingumas už tai ką turiu, už tai ką jaučiu, viskas taip ypatinga ir tobula. Svarbiausia ši akimirka, ji nepakartojama ir jausmas AŠ ESU . . .
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, kai pagalvoju, dabar jauciuosi laiminga net tada, kai sirdis verkia, graziai yra pasakius tokia jauna rasytoja Ugne Barauskaite, kad laimes neatidesi ateiciai - ja reikia ismokti pajust dabar, nepaisant visko...

Zinot, mano sodo kaimyne - ta pati, kuri turi turtinga, isvaizdu jauna vyra verslininka, kuris jai pastate nama (apsitverdami dar ir musu puse metro), ji jam pagimde vaika, viskuo aprupinta, bet vaiksto susiraukus po savo "soda" - tvora aptverta gazona ir ziuri pavydziai, kaip as apsiskarmaliavus, bet svilpaudama einu sau pasivaiksciot su abiem sunimis (vienas, beje, ne mano), maudaus saltam baseina, juokiuosi is katinu isdaigu arba paknopstom lekiu i darba... Atrodo, zmogus turi viska, kas pagal musu visuomenes desnius sudaro zemiska laime, bet nelaiminga, ir nors tu ka... Bet kaip sakoma, kiekvienam savo... :wink:
J

Post by J »

Skaičiau, kad laimės buvimas ar nebuvimas priklauso ne nuo išorinių dalykų. Tai mūsų viduje. Mūsų mintyse.
Ji arba yra, arba jos nėra. Mūsų mintys ir požiūris į pasaulį, gyvenimą sukuria (arba ne) laimę.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ar jus pastebejot, kokie laimingi kartais jauciasi elgetos ar bomzai, svieto perejunai, kuriu visa manta - krepsys ant peciu, o kokie nelaimingi ir rupesciu prislegti buna kokie dideliu firmu vadovai, prispausti rupesciu del neissipirkto prabangaus namo ar visu kitu dalyku... Apie tai labai gerai raso Coelho knygoj "Zahiras"... :wink:
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Kartais bendrauji su zmogum ir jis sakosi laimingas,bando sypsotis,o akys kaip pas serganti suni... Kur jo laime,pinigai,prabanga...? Kartais norisi pasakyti,zmogau pasiziurek i veidrodi i savo akis,jos negyvos.
Eini mieste ir aplink tave daugybe tokiu zmoniu,uzgesusiom akim.Ir taip norisi kartais susukti,zmogeliukai atsipeikekit,apsidairykit,pabuskit...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

šaukimas nepadės...ir pasakymas nepadės...žmonės save apgaudinėja, meluoja sau, bando save įtikinti....
turi pays save pajusti, suvokti, atsimerkti.. :) aisku svelnus baksnojimas nosyte kartais padeda.. :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Equilibrium
Posts: 12
Joined: Sun 10 02, 2005, 17:03
Location: Beyond

Post by Equilibrium »

Laimė yra kai su mylimu žmogumi jautiesi toks laimngas, kad nesugebi to nusakyti žodžiais,ir kadangi tu su mylimu žmogum tau to sakyti ir nebereikia, nes jis tau jaučia tą patį. Štai kas yra laimė.
When freedom does not have a purpose, it turns against the humanity and society.
______________________________________
They live as if they never die, and they die as they had never lived... Why?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

būti laimingam ir tuom džiaugtis - didžiausia laimė :D :D :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Mintis iš "Tarybinės moters" žurnalo:

Žmonės ieško laimės visuose planetos kampeliuose. Vadinasi, būtinai suras, nes nebėra kur tai laimei pasislėpti.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: :lol: geru gi buta minciu tose "Tarybinese moteryse"... :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:lol:
aurora
Posts: 5
Joined: Sun 09 11, 2005, 22:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by aurora »

Siandien as laiminga, matydama, kaip dukryte, baigdama zysti pienuka, nusisypso iki ausu ir palaimingai uzmiega :-).
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as laiminga, kad ta kale su penkiais suniukais, kur mano bendradarbe rado po vagoneliu, priglaude tokia faina moteris - amerikos lietuve dizainere Eva Valentinas - tegu Dievas duoda jai sveikatos - ji turi isteigus privacia sunu prieglauda, tik sako, nelabai issilaiko, tai jei kas noretu - perveskit tai prieglaudai 2 proc., kur reikia deklaruoti, as tai tikrai pervesiu, ir palinkekim, kad tie suniukai ir kale gautu gerus seimininkus... :wink:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Is tikruju, tarp laaabai turtingau zminiu yra turbut vienetai,kurie jauciasi laimingi. Visame pasaulyje tokiems zmonems rengiami seminarai kuriuose jie mokomi buti laimingais.Girdejau, kad jau net lietuvoje tokie rengiami. Kainuoja 10 000
Isivaizduojat?Zmogus visa gyvenima galvoja, kad kai jau tures daug pinigu bus laimingas..Ir uzdirba jis tuos milijonus ir staiga supranta, kad tai visai nera laime...Jis net pagalvoti negali kad laime yra padaryti kazka gero kitam, girdeti paukscius ciulbancius, matyti anti su anciukais palukiojancius, stebeti kaip teka arba leidziasi saule, matyti vaivorykste, jausti,kad esi kazkam reikalingas ne del pinigu, o del to, kad salia taves tiesiog gera buti,ziureti i save veidrody ir sakyti:tu pati nuostabiausia, as tave labai myliu...
Laime yra tai, kad tu gyveni....
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>o as laiminga, kad ta kale su penkiais suniukais....

dabar as pagaliau suvokiu kodel mieste tiek daug benamiu, nuskriaustu vargstanciu gyvuleliu.
ogi kad musu darja butu laiminga
kuo ji rupintusi ka gelbetu kam atiduotu savo sirdi jei ne tie gyvuleliai.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

:) tiesos tame yr, ir (mano galva) labai didelės. Turim tai, ko mums reikia. juk neveltui mūsų žemė yra tokia, kokia yra.

arba kažkam tie šuniukai yr jo interesų, jo laimės pasiekimo pašalinis efektas

supratau, kad daugeliui žmonių (tame tarpe turbūt ir man) tinka (bent kol kas) tokia situacija, kokia yra (kol ant nuosavos uodegos kas nors neužlipa, tol visada atsiranda būdų kaip tai pateisinti arba nepastebėti, kad kitam skauda). na taip, man nemalonu, kad žmonės kenčia, bet kol tai nepaliečia manęs, aš to vis dar niekaip nesuprantu, neįsikertu ir nematau (ne vien apie save asmeniškai kalbu). arba pamatau ir kuo greičiausiai pamirštu

bjauru taip galvot, bet taip tikriausiai yra. daugumą žmonių situacija tenkina, kitaip ji būtų kitokia

norėčiau apie save geriau galvot, bet neišeina sakyt, kad tik kiti kažką daro blogai, tik dėl to, kad kiti nenori, kad pramoninkai, valdžia, verslininkai, bažnyčia, mokyklos.. t.t. blogi, viskas yra taip, kaip yra

o darja šaunuolė, nes daro, ką gali :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P darau, ir ka negaliu, ir kartais ko "negalima", beje, Sai Baba sako, kad jei prasysi isminties - gausi isbndymu, kad per juos taptum ismintingas, o jei prasysi meiles, tai savo kely sutiksi tuos, kam jos reikia ir galesi jiems ja duoti...

"...a tam sveci, i prazdnik, i leto, i to, shto nelzia, to, shto nelzia... :wink: "
(idomu, ka BG turejo omeny?.. :? :wink: :P )
Last edited by darja on Tue 12 06, 2005, 19:02, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...beje, mieloji aiwita, kartais ir pinigiukai laimei visai nepamaiso - priesingai, ypac per sventes - kad ir galetum kitiems dovanele kokia nupirkti arba labdaringai kokiai organizacijai paaukoti... :wink: :P :)
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

darja wrote:...beje, mieloji aiwita, kartais ir pinigiukai laimei visai nepamaiso - priesingai, ypac per sventes - kad ir galetum kitiems dovanele kokia nupirkti arba labdaringai kokiai organizacijai paaukoti... :wink: :P :)
As ir pati labai tam pritariu...Net labai... Tik norejau pasakyt, kad ne patys pinigai yra laime, jei nemokesi ju panaudoti prasmingai...Nesakau, kad masina yra blogai, bet kolekcionuot masinas manau neprasminga...Arba:namas yra gerai, bet zmogui turet nama su 15 miegamuju irgi nereikalinga....
Post Reply