Gyvename ypatingu laikotarpiu!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Gyvename ypatingu laikotarpiu!

Post by Aureja »

2004 metais birzelio 6-8 dienomis Veneros planeta praejo per Saules diska ,Saules uztemimas tesesi 7 valandas .Saules ir Veneros energijos maisosi vienos su kitom ir tokia sumaisyta radiacija siunciama i Zemes elektromagnetinius laukus ,ir tai iplieskia meiles energijas,vienybe i masiu samoninguma planetoje ir potencialiai i kiekvieno gyvenancio zmogaus :vyro,moters ir vaiko samoninguma.Idomiausia tai ,kad Veneros perejimas buna porinis:antras Veneros perejimas Saules disko fone ivyks 2012 metu birzelio 6 diena.Astuoniu metu laikotarpis tarp tu perejimu --tai tarsi "duru praverimas",per kurias tekes vienybes samone ir karaliaus Zemeje masiu samoningume.Kadangi tai 130 metu ciklas ,mazai zmoniu,dabar gyvenanciu Zemeje ,pergyveno si Veneros perejima.Visgi galima pamatyti ,kad kiekvienas perejimas uzima savo vieta zmonijos istorijoje.Planeta pereina i nauja harmonijos lygmeni.Idomu pazymeti ,kad Tadz Machalas ,vienas is didingiausiu Meiles paminklu zmonijos istorijoje statesi Veneros perejimo metu 1631-1639 metais.Sis perejimas i vienybes samoninguma gali buti audringas.Senoves majai sukure kalendoriu sistemas ,kurios pritaikomos ir musu laikmeciui.Ji galima laikyti kaip kosminio laiko kodu.Kai kosminiu energiju evoliuciniai ciklai kertasi per Saule Zemes elektromagnetiniais laukais ,zmonijos samone atsako i tuos impulsus atsakomuoju budu.Palyginus su maju kalendoriumi ,2012 metai reiskia mineto ciklo istorijos pabaiga ir prsitato Auksinio amziaus gimima ir Nusvitima.Maju kalendoriaus tyrinetojas daktaras Karlas Dzoanas Kalemanas tvirtina ,kad Veneros planeta turtinga ivairiu simboliu.Ja daznai vadina Rytine zvaigzde ,nesancia sviesa.Ji turi rysi su Meile ,zmonijos vienybe ,groziu .Niekada neabejokite ,kad maza grupele zmoniu ,medituojanciu ,besimeldzianciu ar pozityviai galvojanciu gali pakeisti pasauli.Taip ...gali.Mes artejame link evoliucinio apsivalymo laikotarpio<gyvename ypatingu laikotarpiu> Fredis Nilsenas :D :lol: :P
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aš tai vėlgi su tuo pačiu principu lendu - jei vieną kurį išskirsim, tai automatiškai kiti liūdės. :( Jei vienas laikotarpis geresnis, tai kiti laikotarpiai liūdės. Jei žmogus vienas geresnis už kitą, tai kitas reiškia yra blogesnis...

Apskritai, tai juk gyvenam begalybę ir visi laikotarpiai yra vienodai gražūs. Ir viduramžiai gražūs, ir dabartis, ir antika, visur gera... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Teisingai, Laimi!
Auksiniai žodžiai :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Galiu pasakyti ,kad jusu abieju dar neprasipletusi samone. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

O gal kaip tik prasipletusi ju ta samone daugiau negu tavo?????
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O gal mes visi lygūs? :) Skirtingos mintys, skirtingos nuomonės, skirtingi poreikiai... bet iš esmės lygūs.

Sąmonė apskritai labai milžiniškas dalykas ir apskaičiuoti jos dydį labai labai sunku. Apskritai neįmanoma. Tai visokie pasakymai, kad vienas žmogus mažesnės sąmonės už kitą žmogų yra negaliojantys. Niekas juk sąmonės negali išmatuot.

Ir žmogus begalinis. Jo irgi negalima išmatuoti. Todėl ir žmonių neįmanoma sulyginti. Visi mes begaliniai, ir mūsų sąmonės begalinės.. Tai kaip mus lyginti? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

ajajai, Aureja..va, kame, man atrodo, yra labai didelis negerumas-kai zmones ima kalbeti panasiai kaip tu dabar "tavo samone dar neprasipletusi", kai padalyvavus kokiose nors praktikose imama manyti, jog "as tai ismanau dabar,as zinau kur yra vienintele tiesiausia tiesa, o kurie eina kitu keliu-tai ju samone neprasipletusi: :D :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nu po Aurejos žodžių juk padėtas juokimosi ženklas. Gal ji čia juokais pasakė. Aš irgi dažnai vartoju ironiją arba humorą. Kartais pasakau ką nors parodijuodamas, o žmonės galvoja, kad aš iš tikrųjų taip manau. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Mielas Laimi ,atspejai...tikrai pajuokavau ,aisku nepiktai.Jau senai kada bepykau ant zmoniu...atvirkciai.


:love: Truputi paaiskinsiu apie si svarbu perioda.Ta svarbia diena ,atrodo uzpernai birzelio men.... viso pasaulio dvasingi zmones vienu metu meditavo ir siunte teigiama energija ,maldas ir pan i musu Zeme Visata.Tai labai svarbus momentas ..kuri neisgalvojo siap sau.Tai zino garsus maju kalendoriaus tyrinetojas Kalemanas ,taip pat garsus Indijos Avatarai Sri Bhagavanas ,Sri Sankaras ir kiti.Pripazinkit ,kad maju civillizacija buvo daug aukstesnio dvasinio issivystymo lygio ,nei mes dabar.Na bet cia jau jusu valia galvoti kitaip ir nieko cia nepadarysi.Labai atsiprasau ,jei uzgavau ka nors savo tuo ankstesniu sakiniu,tikrai nenorejau.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Aureja wrote: Truputi paaiskinsiu apie si svarbu perioda.Ta svarbia diena ,atrodo uzpernai birzelio men.... .
Man tuo metu prasidėjo tikrai svarbus šio gyvenimo periodas - skyrybos su vyru :lol: :lol:
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Galbūt majai ir buvo aukštesnio dvasinio lygio nei mūsų visuomenė todėl sugebėjo nustatyti ypatingus laikotarpius.
O galbūt ir ne... Civilizacija yra civilizacija. Štai ką galima rasti internete apie majų religija: "Remdamiesi šiomis žiniomis apie majus, XX a. viduryje mokslininkai klaidingai manė, kad majų visuomenę sudarė taikingi dvasininkai-astronomai ir paklsunūs valstiečiai. Manyta, kad majai buvo giliai pasišventę religiniams dalykams, priešingai nei karingos indėnų tautos vidurio Meksikoje. Tačiau tolesni iššifravimo darbai parodė, kad vadovų dinastijos kariavo tarpusavyje, ėmė aukštuomenę į nelaisvę. Nelaisvius jie kankindavo, luošindavo ir aukodavo savo dievams. Iš tikrųjų, kankinimai ir žmonių aukojimai buvo neatskiriama majų religinių ritualų dalis; buvo tikima, kad šitokios aukos užtikrina derlingumą, vaisingumą, parodo paklusnumą dievams ir juos nuramina; jeigu neaukojama, dievai siunčia žmonėms nelaimes ir chaosą. Žmogaus kraujas esąs būtinas santykius su dievais užmegzti, todėl majų vadai kaip tarpininkai tarp žmonių ir dievų praktikavo kraujo aukas ir net savęs kankinimą."
http://lt.wikipedia.org/wiki/Majai
Istoriją rašo nugalėtojai, todėl gali būti visaip.

O dėl ypatingo laikotarpio, tai net jei jis ir būtų gyventi man tenka čia ir dabar, ar tai būtų ypatingas, ar paprastas, ar blogas laikotarpis (esu girdėjęs kad mes kaip tik ir gyvename tokiame - Kali juga ar dar kaip vadinamame) :)

Pabaigai iškilo toks trieilis:

Žingsnis
Žengtas į begalybę
Sukurią kelią

Geros dienos
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Bral kaip protingai cia paporino egidijus.......
Post Reply