Angelai sargai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Karloso Kastanedos Mokytojas teigia, kad už kairiojo peties stovi mūsų Mirtis. Tik jos tikslas anaiptol ne gąsdinti mus ir nuolat laikyti įtampoje. O tiesiog priminti, kad vieną dieną, gal anksčiau, gal vėliau, ji palies mus savo ranka. O iki to laiko - negaiškim laiko veltui ir skubėkim atlikti savo didelius darbus. Nes rytdienos gali ir nebūti. Pasakyčiau, lyg koks paskatinimas nebūti vėjavaikiais. :mrgreen:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

:D :D :D
Man priimtina savoka, kad mirties, kaip tokios nera; zmones (ar Brolija) ja sugalvojo. Juk ar ne vertas demesio pasakymas, kad nemirsi, jeigu Zemeje bus nors vienas zmogus, kuris tave myli; jeigu turesi savo zemes lopineli, kuriame sukurei meiles erdve, ir jeigu, palikdamas fiziskai sia Zeme, apie mirti negalvosi.
Taip, kaip yra manipuliuojamas laikas ( iskreipiant menesiu skaiciu, menesio ilguma, pridedant valanda, atimant valanda ir pan.), taip manipuliuojama ir mirties savoka. Juk pastebekime, Zyniams per amzius neegzistavo laikas. Todel buvo ir yra provokuojami karai toli toli i prieki. Ir ne tik karai, bet taip vadinamos "pranasystes". IR taip "graziai" tai destoma musu isaukstintuose sventrasciuose. Tiesiog patys ta programa ir vykdome.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Vileine wrote:Gal kas irgi pastebėjote, kad kartais medituojant, jei netyčia įlenda kokia mintis, ir ją pradedi vystyti, kažkas sustabdo, lyg paliesdamas ranka
:D :D :D
Dievas dave mums mintis, kad galetume pazinti visa aplinkui, kurti; todel yra nusikaltimas stabdyti minti. Kaip tu supranti meditacija?
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Būna mintys kūrybinės, o būna ir ne. Pvz., užsiciklinusios mintys, kurios nieko neduoda apart chaoso galvoje :? . Arba kažkokios nuotrupos, kurios iškyla iš nežinia kur. Svarbiausia nekreipti į jas dėmesio, praleist plaukt pro šalį nekliudomai. O kūrybinę mintį arba mintį, suteikiančią žinojimą, pajauti iš karto. Va tokią tai griekas nuslopinti :P .
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Aciu tau ,Upone. :love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tikrai grazus debeseliai. :D
Filosofas
Posts: 27
Joined: Tue 05 22, 2007, 17:49

Post by Filosofas »

Štai čia idėjau kai ką apie angeliukus :)

http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1508
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Vaikelis mintimis pakviestas... Prisiglaudžia švelniai prie sielų... Ir angelo vardu prabyla... Lig jį gyvenimas pakviečia...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

http://www.youtube.com/watch?v=8bpKHe_PFhM
Grazus filmukas apie Meile.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re:

Post by angeliukas »

aiwita wrote:Tik mes nematome tu sparnu...
Visa gyvenima jauciau mamos apsauga(ji mire, kai man buvo 1,5m)
Dabar savo dukra saugoti patikejau 7 angelams sargams. Ir as visada del jos rami. Kad ir kur ji butu, kad ir ka ji darytu. Zinau,kad ji saugi
Na, as tai esu labai dekinga savo mamai, kuri kiekviena vakara man siuncia angeliuka, kad man padetu... Gal del to gyvenima priimu ramiau... O beja as ir pati tikiu nuo mazens angelais. Kai buvau maza sapnavau angela. Realybeje tuo metu vis galvodavau kas butu jei atsigresciau ir pamatyciau savo angela, galvojau, kad isigasciau, bet sapne atsigreziau, pamaciau ir neisigandau... O angelas buvo taip pat mazas kaip ir as... Keista, kai pagalvoju, bet net ir kai kada dabar prasau, kad mane apsaugotu angelas, kad apgobtu savo sparnais ir mane nuramintu. Taip nesijauciu vienisa, nt jei nieko nera salia... Gal tai tas pats angelas, kuris mane saugojo per visa mano gyvenima.
Kaip sauksi taip ir atsilieps
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Re: Angelai sargai

Post by Aureja »

http://www.youryoga.org/article/angels.htm
Uzfiksuotas dvieju Angelu pasirodymas Altajaus kraste Rubcovske.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply