Angelai sargai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Man suejo 44 metukai. :lol: :lol: :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:19, edited 1 time in total.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Oi oi oi ir vel is visko darai tragedijas...mieloji.!!! Paprasciausiai idomus straipsniukas ir viskas ...nesuprantu kam taip reikia viska ispusti. O apie Angelus pasirodziusius rusu kosmonautams idomiai apraso net pats Amonasvilis.Pagal tave ,iseina ,kad ir jis nesubrendelis ,kaip ir as. :lol: :lol: :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:20, edited 1 time in total.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Pas tave pastoviai vyrauja ivairiausios baimes ,abejones ir t.t.Nemanau ,kad jaunimas paskaites si straipsniuka puls eksperimentuoti su juoda magija ir pan.tai visiskas absurdas,as ji spausdinau todel ,kad jame aprasomi Sviesos Angelai Rafaelis ,Arkangelas Mykolas ,Urielis.Kiek supratau visiskai nesigaudai Angelu sferoje.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
J

Post by J »

Būtų juokinga, jei nebūtų pikta...
Iki kokio absurdo esate akli ir kurti.
Ar nors kuris paskaičiavot kiek kartų Padauža jums kartojo - esu praktikė.
Ką tai reiškia? Kad su visu tuo, apie ką ji kalba, ji susidūrė realiai. Ne perskaitė knygelėje. ne kažkur girdėjo, bet "realiai pačiupinėjo".
O jūs skubate teisti - nieko tu neišmanai, baimių pilna...
Aurėja, nebūk įsitikinus, kad jaunimas nepuls eksperimentuoti su magija. Jaunimas smalsus...
Tiesa sakant, daugiau neturiu ką pasakyt...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Na galvoju ,gerai as tokia nesubrendusi ...ka darysi...tai parodziau ta straipsni labai pasiekusiai dvasiniame lygyje moteriai...ji net juoktis pradejo is tos "vadinamos juodos magijos"..nera jos ten nei kvapo.Jone,niekas neteisia Padauzos,bet as paprasciausiai tai pastebejau ankstesniuose jos pasisakymuose..
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:20, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nesupyk, padauza, palaikiau tave is pat pradziu, bet ir pikta gi tu pasidarei - kalbi apie fanatizma, o pati irgi tokia daraisi, kai nekaltas straipsniukas apie kazkieno mistini patyrima sukelia tokia reakcija... :roll:
Zinau is patirties, kad per giliai bristi i magijas nera labai gerai, bet liepti forume kalbeti tik apie hektara ir kitus ukio bei bulviu auginimo klausimus - tai kitas krastutinumas. Aureja tikrai dideli darba padare versdama ir spausdindama Sviesos Valdovu diktuotes - jos ne viena sustiprino, ne viena sirdi uzdege, o tu tuo tarpu tik bareis su Alyta Galintenu ir kitais, dabar atradai nauja puolimo objekta - Aureja. Ar tau neatrodo, kad tavyje pacioje kazkas ne taip, jei negali istvert ko nors neuzsipuolus...
(tik nesupyk - as cia nenoriu taves sumenkinti, bet tiesiog stebejau viska is salies ir pasakau savo nuomone...)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Re: Angelai sargai

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

......
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:20, edited 1 time in total.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Padauza, ir kaip tau liezuvis apsiverte sitaip burnoti apie Archangela ir kitus zmones.Juk nekokia davatkele parase apie tai ...o garsi pripazinta pasaulyje moteris Elizabet Clare Prophet.Nusiramink ,miela moteriske.

Santi Santi Santi Ramybes Ramybes Ramybes
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:mrgreen: )))))))) :mrgreen: )))))))) :mrgreen: )))))))))

Viskas, trinu visus savo pasisakymus šioje temoje...... Beprasmiška...
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

NEEEEEE!!!!!!!
Negalima imti siaip ir istrinti. Gal kazkam bus naudinga?(pvz man :) )
Padauza, mieloji, jei jau parasei, reiskia reikejo kazkam isgirsti tai.
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Labai atsiprasau, bet man jau is vis kazkoks sokinejimas i krastutinumus atrodo. Man ir Aurejos tie pasisakymai kazkokiu fanatizmu kvepia(atsiprasau, nenoriu izeist) ir padauzos nuolatinis kartojimas, kad prisizaisit kazkokias negeras emocijas....
Nors as suprantu ir ja. Nuolat dirbant su tokiais, kurie JAU prisizaide, labai norisi apsaugot kitus.
O del jaunimo....Ne vien jaunimas imliai kabinasi i visokius magiskus ritualus.....Ir suauge zmones(suauge- pagal gimimo data) megsta tokius dalykus isbandyti...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

aiwita wrote: Nuolat dirbant su tokiais, kurie JAU prisizaide, labai norisi apsaugot kitus.
Na taip: draugės vyras pilicininkas, tai jos vienos su manim į Kleboniškio mišką neleidžia: nesaugu. :lol:

O šiaip bet kokie patarimai, mokymai, kai jie primygtinai siūlomi, retai ir būna išgirstami. Tokis jau tas žmogus, kad jei norės kažką išbandyti, niekas netakalbės. Lygiai kaip jei siūlys kažką gero labai jau intensyviai, gali atvirkščiai paveikti.
Labiausiai patraukia žmogaus, kuris savo gyvenimu yra pavyzdys, žodžiai. Tik va, forumo erdvėj juk nematom vieni kitų gyvenimų. Ir labai galim abejoti visų žinančių ar išbandžiusių žodžiais. Juk jie čia - tik žodžiai.
Man iš pradžių tiek Aurejos, tiek Padaužos žinutės tokį nepaistikėjimą kėlė (Aurėjos dėl jų saldumo, Padaužos, t.y. Žibutės, dėl kritikos). Tačiau pamažu pamažu, kai daugiau žmogus parašo, jau ir kitaip reaguojasi. :D

O dabar tik faktus atskirus išgriebiu ir jie man patika: Padauža išsigydė nuo vėžio ( vadinasi jos rekomendacijos apie maistą, vitaminus , gydymo būdus jau man bus priimtinos: juk ne tušti žodžiai). Aurėja va, būdama 44, augina 4 metukų dukrytę, o aš būdama 35 jau abejoju, ar ne per vėlu dar vienas vaikutis būtų. :D
Šitie jų gyvenimų faktai mane jau išties žavi. :D O iš žinučių atsirenku tai, kas man atrodo teisinga ir tinkama. :wink:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Labai daug emocijų įdėta į šią diskusiją. Ji veda į aukso vidurį - nuomonių ir patyrimų balansą. Tik būtų mažiau skaudu visiems, jeigu išmoktume išsakyti savo nuomones, pamąstymus neutraliai, pagarbiai vienas kitam, ir žymiai greičiau surastume tą bendrą supratimą. Prisiminkite kaip atidžiai ir rūpestingai vedai diskutuodavo savo forume - taip, kad niekas nebūtų užgautas, kad nebūtų sužlugdyta kūrybinė mintis, nepataikaujant nuomonėms kurios neatitinka vidinių jutimų, ir taip, kad galų gale pasiekta bendra tiesa būtų gėris visiems. Išmokime šitą labai paprastą pamoką. Tiesa meilėje ir pagarboje gimsta akimirksniu, protui tiesa nepasiekiama. Tai ir kalbėkim su meile, kiek tik pajėgiam. Ir nepamirškim, kad "akių draskymas" yra psichinis reiškinys, kuris paliečia ir mūsų materialų kūną, jo sukeliamas skausmas yra realus reiškinys, prilygstantis fiziniam kito žmogaus mušimui. O tuo pačiu ir savęs.

Šitoje vietoje sustokime, pasižiūrėkime savo tikrojo aš akimis į šią diskusiją-veidrodį, ir nieko nesmerkdami tiesiog eikime toliau tobulėjimo keliu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tu, Loreta, kaip visada teisi: abi jos saunios moteriskes ir abi eina savo keliu - viena daugiau praktiniu, kita daugiau ieskodama dvasiniu dalyku, ir cia nieko blogo, kaip tik gerai, kad yra visokiu zmoniu, tada buna pusiausvyra, ir is kiekvienos zinuciu galima pasisemt isminties. Tik nereikia but nepakantiems kito nuomonei ir manyti, kad tik tu zinai tiesa, o jei kitas masto kiek kitaip - reikia ji uzciaupti, aisku, su kuo nesutinki, to nereikia nutyleti - tave, padauza, iskart palaikiau, nes is pradziu tavo kritika buvo ismintinga, bet... pastaruoju metu tu pradejai pult del paties puolimo, visus is eiles - tiesiog dabar tave valdo ne ismintis, o emocijos, kurios nieko gero gincuose neduoda, nes tada jau nebegali isgirst kito...
Man irgi ne visos Aurejos zinutes domina - tokiu as ir neskaitau, kaip ir tu padauzos ir kitu zinuciu, kurios nedomina, bet del to visai nesiruosiu kelt vejo ir bandyt ka nors varyt is forumo - kokia cia bus meiles erdve, jei vysi lauk kiekviena, kuris ka nors raso tavo galva "ne i tema" - o gal kitam tavo zinutes atrodo "ne i tema" - tada jis vys tave... :?
Kadaise cia rase toks magas, tai jis labai taikliai pastebejo, kad nors ir budami skirtingi, ir turedami skirtingas nuomones (kad ir del tos pacios Anastasijos :wink: ), bet mes cia randam bendra kalba - vadinasi, cia yra meiles ir tolerancijos, tad ir negriaukim beprasmiais pykciais to, kad esam sukure - negi negalim kalbetis budami skirtingu nuomoniu?..

Is savo patirties zinau, kad tokiu atveju geriausia - atsitraukti, kuriam laikui nutilti, stebeti viska is salies - tada nutyla emocijos ir vel prabyla ismintis... Ko jums visiems ir linkiu... :wink:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Merginos man patiko manes apibudinimas Saldi Fanatike,pirma karta isgirdau apie save tokia nuomone.Cia tai bent .
Dekoju Neringai ir Darjai uz ypac ismintingas eilutes. Truputi atsitrauksiu is forumo ir paatostogausiu.Aivitai linkiu labiau pasigilinti i saves tobulinimo sfera.Sekmes. :h:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nu jo...............čia jūs duodat,........................
O jei susitiktumėte akis,i akį............tai baisu.......... :cry:
Bet sutinku:kad daug kas čia,daug ką skaito,todėl išties mums reikia būti SĄMONINGIEMS.........Nes paslįsti iki psichikos sutrikimų-labai lengva!
Pati baigiau a.a V. Kazlausko "parapsichologijos akademiją"ir zinau,kiek iš ten zmonių..............nukeliavo Ten................Tiesiog ne visi gali priimti tokias zinias!Todėl................prieš kazką darant,ar skelbiant iš tiesų reikia gerai pagalvoti...............
Sėkmės Jums...................
Beje VISI esate įdomūs zmonės! :wink:
Viską daryk 100%
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Asta ,prie ko cia tie tavo Parapsichologijos mokslai ,nereikia nugrybauti kazkur taip toli.Niekas aplamai neuzsiima cia ta juoda magija .Baikit viena karta nesamones kalbeti.Pati juokadauma paklausei manes ,gal tavo ranka angelas vedzioja ..as juokais ir parasiau ,kad taip....na ir uzvire katilas!Is kur istraukei ,kad susitike kibtume i atlapus viena kitai.Mazai mane pazysti,kad analizuoji sitaip.Labai vertinu Padauzos sunku ir naudinga psich.darba su zmonemis ,taip pat jos nugaleta sunkia liga...saunuole...tik jai nereiketu taip elgtis su sventais dalykais.Dar karta kartoju ,....as neuzsiimu jokia juoda magija ir parapsich.reikalais! As einu visai kitu keliu---saves tobulinimo keliu ...ir tai visai ne jokia religija/kaip bande man cia primesti kai kas/ Amen.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply