Angelai sargai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Angelai sargai

Post by Aureja »

Mes kiekvienas turime Angela Sarga,kiti net kelis.Jie visada mus saugo nuo nelaimiu ir t.t tik visa beda ,kad mes nesuvokiame ar nepastebime Ju persejanciu zenklu.Pvzd.viena vargse mano sunaus draugo mama ruosesi pries keleta metu i Airija padirbeti...jai pasipyle ivairus perspejantys zenklai...pirmas ,tai kad nesurinko zmoniu ir jie neisvaziavo numatytu laiku,toliau antras zenklas -sugenda autobusas ir vel neisvaziuoja,trecias-artimieji ,draugai visi sake nevaziuok ten ir t.t.po tu visu Angelo sargo perspejimu ,ji vistiek isvaziavo...isdirbusi metus ,jau ruosesi grizimui i namus ,tereikejo tik is bango pinigus pasiimti ir neaiskiom aplinkybem mirsta.. :lol: Reikia labai atidziai ir samonigai stebeti tuos perspejancius zenklus savo gyvenime.Knygeleje "Kaip dirbti suAngelais"minimi sie Angelai.Apsaugos Angelai--Arkangelas Mykolas/Tas ,kuris tarsi Dievas/Prasyti Jo-Dvasios dovanu ,isvaduoti is baimes ir abejoniu ,sustiprinti tikejima ,tobulinti siela.Praktines pagalbos:apginti nuo transporto avariju ,vagysciu ,psichines agresijos ,isvaryti piktas dvasias.Isakas toks"Angele Mykolai!Pagalbos1Pagalbos!Pagalbos!Mykolai prieky!Mykolai! uznugary!Mykolai desinej!Mykolai!kairej!Mykolai virsuj!Mykolaiapacioj!Taip apsistatome aplink save ar automobili Ji. :D Nusvitimo Angelai-Jofielis/Dievo grozybe/ :lol: Meiles Angelai-Arkangelas Camuelis/Dieva matantis/ :D Angelai vedantys Tiesos keliu-Gabrielis/Dievas-mano jega/ :D Gydantys Angelai-Arkangelas Rafaelis/Dievo isgydymas/ :lol: Taikos Angelai-Urielis/Dievo ugnis/ :lol: Dziaugsmo Angelai-Zadkielis/Dievo teisingumas/ :lol: Ten aprasyta net Ju buveines ,ko Ju galima prasyti ir t.t.Dar labai idomi knyga"Angelu knyga"joje dar smulkiau aprasyta apie visus Angelus. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

O kas šitą knygelę parašė?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dabar negaliu parasyti autoriaus ,nes man ta knyga dave drauge paskaityti,tiesiog pamirsau. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

O man atrodo,kad mane saugo kazkuris is mano gimines.Nezinau,gal as blogai suprantu,bet mano toks pojutis.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Aureja wrote:Dabar negaliu parasyti autoriaus ,nes man ta knyga dave drauge paskaityti,tiesiog pamirsau. :lol:
Priminsiu: Elizabeta Kler Profet (turiu šią knygelę rusų kalba, tai gal ant lietuviškos pavardė ir sulietuvinta). :wink:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Kalnarute,jei jauti taip ,tai ir gali buti tiesa.Esu girdejusi is daugelio ,kad ju Angelai sargai yra artimi mire zmones ..brolis ar sesuo ir.tt. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Su angelu sargu turiu įdomių patyrimų. Nuo tada kai pradėjau jį matyti, kartą buvo juokingas nutikimas. Kai Nidoj naktį išėjom pasivaikščioti į mišką, aš siaubingai bijojau. Draugė bandė raminti, kad mes saugios, kad turim angelus sargus, jei kas grėstų. Aš pasižiūrėjau, mano angelas sėdėjo ant marių kranto ir tabalavo kojom nuo manęs iš vis nusisukęs. Aš supratau, kad man niekas negresia, o nuo savo vidinių baimių niekas neapsaugos, pati turėsiu susitvarkyti. :lol:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Kaip idomu Sraige,kad matai savo Angeliuka sarga :P As kai ismokau prasyti Ark.Mykolo apsaugos,visiskai isnyko baimes jausmas manyje,net pvz.jei sunus isvykes su masina kur nors toliau ,anksciau budavau tokioj baimes ,nerimo apimta ,o dabar ramu,tik paprasau saugoti Mykolo ir jo angelu sargu. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Matau vidiniu matymu, kartais jaučiu fiziškai jo buvimą.O dėl angelų, seniai vis galvoju nusipirkti tą knygutę. Būtų įdomu padirbėt ir pajausti kiek daug yra jėgos ir saugumo, pagalbininkų :D
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Tik pernai metais, perskaicius Paulo Coelho "Walkyries" apie angelus, suvokiau, su kuo as vaikystej toki keista rysi turejau. Ir net buvima salia jausdavau! Ir dabar pasistengus, galiu bendravima atgaivint. :)
Mylėdama mokausi.
Lina`
Posts: 7
Joined: Tue 10 04, 2005, 12:24
Location: Siauliai

Post by Lina` »

:h: asiu sraige, uz sia tema. Turiu keleta tokiu kvailu baimiu, kurios jau keleta metu neduoda man ramybes, o ryt nuejus i knygyna, tikiuosi rasti ta knyga, ir tikiu, kad ji man pades.

 :angel:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Skaitydama S.Amonasvilio knyga "Kodel mums negyventi kaip Dvasios Didvyriams" radau idomu fakta."Kosminiame laive "Saliut-7"skrido sesi kosmonautai.Staiga pries juos isniro neaiskios kilmes didelis oranzinis debesis.Kol kosmonautai speliojo,kas tai galetu buti,o Zemeje esancios tarnybos analizavo gauta is laivo pranesima,laivas iplauke i debesi.Kazkuria akimirka atrode ,kad debesis pateko i laivo vidu, oranzinis svytejimas apsupo kieviena kosmonauta ,apakino juos ir ateme galimybe regeti tai ,kas vyksta.Regejimas sugrizo tuoj pat ,ir kosmonautai puole prie iliuminatoriu.Ka gi jie pamate?Aiskiai pamate septynias gigantiskas figuras ,kurios skrido paskui juos.Ir niekas ne nesuabejojo ,kad juos lydi Dangaus Angelai -su didziuliais sparnais ir akinancia aureole virs galvu.Taciau kosmonautus nustebino visai kas kita:ju veidu israiska--angelai ziurejo i zmones ir jiems sypsojosi."Jie sypsojosi.Tai buvo ne pasisveikinimo ,bet susizavejimo ir dziaugsmo sypsena.Mes taip nesisypsome"-pasakojo pakereti kosmonautai.Paskui angelai dingo ,o kosmonautu sirdyse liko keistas jausmas ,- tarsi jie kazko butu neteke.Tai atsitiko 1985 metu gruodi."
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: grazi istorija, o as irgi labai fiziskai jauciu, kad mane saugo mano tevelis, gal dar jo motina ir brolis, o angelu sargu gali buti net keli - budama studente as labai domejausi tokios mazosios Tereseles is Lizje, kuri po mirties tapo sventaja, gyvenimu, jai meldziausi, tai kai pries metus pirmakart nuejau pasimasazuot pas tokia mano drauge masaziskte, kuri masazuodama mato angelus sargus, tai pamate jauna labai grazia mergina, apsigobusia neriniuotu vualiu, o kai ji priarteje, pasimate vienuoles gobtuvas, bet labai grazios ir svieciancios buvo akys, o kai pasakiau apie ta vienuole, tai pasake, kad ji galejo paimt mane globoti... :wink:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Amonašvilis savo knygose kalba apie tai, kad žmogus gali išmokti skraidyti. Jis kalba tarsi perkeltine prasme, bet nujaučiu, kad jis kalba taip kaip yra, kaip jis mato. Jis sako, kad vaikai yra angelai, o mes esame angelai, padedantys jiems išmokti skraidyti. Be to, buvau į klubą atnešusi tokią knygelę su šiuolaikine pasaka, apie moterį, kuri turėjo sparnus, kuriuos slėpė nuo žmonių, ir kaip jos vaikai irgi turėjo sparnus.
Ar nemanote, kad žmonės taip pat yra angelai ir iš tikrųjų turi sparnus?
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Tik mes nematome tu sparnu...
Visa gyvenima jauciau mamos apsauga(ji mire, kai man buvo 1,5m)
Dabar savo dukra saugoti patikejau 7 angelams sargams. Ir as visada del jos rami. Kad ir kur ji butu, kad ir ka ji darytu. Zinau,kad ji saugi
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Iš temos "Ateities laisvalaikis"


glesum:
Parašyta: Pen. 2005 10 14, 19:32
--------------------------------------------------------------------------------
O kas yra angelai? :? :?


vaiduze:
Parašyta: Pen. 2005 10 14, 20:50
--------------------------------------------------------------------------------
aš ir Tu ir Mes... :D


Basta:
Parašyta: Št. 2005 10 15, 16:17
--------------------------------------------------------------------------------
Angelai su kojom.


glesum:
Parašyta: Št. 2005 10 15, 16:29
--------------------------------------------------------------------------------
Na, pvz. knygyne maciau tokia knyga" kaip dirbti su angelais?"
Anksciau, kai dar buvau katalike ir as melsdavausi savo angelui sargui vakarais... Yra toks angelas Gabrielius ir tt.
Bet kas tai per butybes realiai? Gal kas pazystat? :wink:


Basta:
Parašyta: Št. 2005 10 15, 16:38
--------------------------------------------------------------------------------
Manau, Donatus pažįsta. Aš irgi norėčiau sužinoti, kas tai per būtybės, gal atskirą temą sukurti..


angeliukas:
Parašyta: Pir. 2005 10 17, 13:28
--------------------------------------------------------------------------------
Angelai tai daugelio samonej tarsi kazkokios nerealios, antgamtiskos gal net tik pasakiskos butybes, bet yra zmoniu tvirtinanciu, kad angelai realiai egzistuoja, kad jie kazkada buvo zmonemis, o dabar esti angelais, nes pakilo i aukstesni egzistencijos lygi, patobulejo... Taciau jei jie suklystu, tai gali vel tapti zmonemis... Na kol kas tiek... As tikiu angelais :D


darja:
Parašyta: Pir. 2005 10 17, 13:40
--------------------------------------------------------------------------------
:wink: as ne tik tikiu - as juos esu nekart sutikus, ypac sunkiais gyvenimo momentais - cia be juoko (beje, zmoniu pavidalu)... :wink:


angeliukas:
Parašyta: Pir. 2005 10 17, 15:17
--------------------------------------------------------------------------------
Kaip tu juos atpazisti ar jauti ar tiesiog is geru darbu?


darja:
Parašyta: Pir. 2005 10 17, 18:40
--------------------------------------------------------------------------------
:wink: kartais jie man padeda, o kartais as jiems: na, jei idomu, tai galiu papasakoti, kaip karta sia vasara susiruosiau i miesta, laukiu sodo stotelej autobuso ir kartu laukia toks senas zmogus su suzalota ir subintuota ranka ir jaunesne moteris. Matosi, kad zmogus labai kencia - ranka sutinus kaip kalade, moteris shoke, klausiu, kas atsitiko, sako, kad pjove malkas ir kliude pjuklas - sakau, turiu tokiu stebuklingu (Sai Babos) pelenuku, sakau, duokit patepsiu - iskart aprims skausmas, o ranka baisi - dvigubo plocio, oda zaizdota... Patepiau ir ka manot - akyse sutinimas eme slugti ir skausmas aprimo - ta moteris net sako, ar cia jai vaidenas jau, bet tikrai slugsta, o tas zmogus klausia, koks mano vardas, mat jis tikintis - dirbes cerkvej, nori uz mane zvakele pastatyti... Pasakiau, bet sakau, nereikia, kad tik macytu. Paskui dar paklausiau, kur gyvena, sakau rytoj atnesiu dar, tai moteris kazkaip neaiskiai atsake, kad as nerasianti - reiktu susitikti, bet adresa pasake, dar perklausiau - jo, tikrai toks, patvirtino. Atvaziavo autobusas, isedom, as nugrimzdus i savo mintis pradejau ziuret pro langa - paskui, vidury kelio laukuose pazvelgiau - ju autobuse nebuvo :shock: , o islipt tikrai negalejo laukuose, nes sake, kad vaziavo i poliklinika... Na, bet as kazkaip vel nugrimzdau i savo rupescius. Bet idomiausia, kad kita diena su abiem sunimis po visus sodus ieskojom to namo, radom ta gatve ir ta numeri, bet ten gyveno jauna seima ir niekas visuose tuose soduose nezinojo tokios ruso senuko su dukterim - beje, as ju niekad toj stotelej nebuvau macius ir niekad po to nemaciau... :wink:

Tai tokia viena mano angelu istorija - norit tikekit, norit ne... Beje, ta diena man tikrai reikejo paramos is auksciau - matyt, tie angelai mane isbande, nes is pradziu dar dvejojau, ar siulyti tuos pelenus, o paskui, matyt, atsilygino - matyt, pas Dieva zvakele pastate... :roll: :wink:


Basta:
Parašyta: Antr. 2005 10 18, 0:37
--------------------------------------------------------------------------------
:D :wink:


angeliukas:
Parašyta: Antr. 2005 10 18, 11:47
--------------------------------------------------------------------------------
Na tu darja tikra saunuole :H . Taip ne kiekvienas isdristu pasielgti. Dziaugiuosi uz tave ir kad esi tokia zmogiska :love: . As tavim tikiu, nes tikiu angelais. Tegu tave jie saugo visa laika  :angel: . Ir tegul neapleidzia jie taves. As manu, kad kiekvienas zmogus turi savo angela sarga, bet kartais ir angelai ju negali apsaugoti... deja... :|


Aureja:
Parašyta: Antr. 2005 10 18, 14:04
--------------------------------------------------------------------------------
Tikiu Darja,kas tau nutiko ...net labai tikiu.Iskarto prisiminiau Lermontovo pasakota ivyki labai panasu i tavo.Jis pamate miestelyje ,stovinti prie parduotuves sena zmogu vardu Arseniju,jis buvo toks issekes ,alkanas ir perslapes...ir taip Lermontovas kelias dienas vis matydavo ji stovinti ir vis stebejos ,kad niekas to vargso senuko nemato isskyrus ji.Tad parsivede jis Arseniju i savo nameli kalnuose ,pamaitino ,priglaude.Labai idomiai jis aprase bendavima su tuo seneliu ,kiek daug jis gavo is jo naudingos informacijos ir t.tPaskui tas senelis isnyko miske ,kartu su elniu seimynele. :lol: Glesum,labai gera i naudinga ta knyga "Kaip dirbti su Angelais"Tikrai net labai verta ja isigyti ,as net savo tetulei padovanojau ir mano visos drauges turi ja.Jos deka ismokau pasidaryti Archangelo Mykolo apsauga kelyje ir kt.dalykuose.Patikekite efektingai veikia.Basta teisi -reikia atskira tema rasyti,nes tiek daug galima sia tema diskutuoti. :lol:


angeliukas:
Parašyta: Antr. 2005 10 18, 17:00
--------------------------------------------------------------------------------
Tikrai. As taip pat noreciau daugiau apie angelus suzinoti. bandziau ieskoti forumu ar atskirai medziagos sia tema, taciau neradau... Zinau tik tiek, kiek drauge papsakojo.


darja:
Parašyta: Antr. 2005 10 18, 19:45
--------------------------------------------------------------------------------
:wink: nu, uzsieny tai net toks mokslas klesti - angelologija, is kurio labai smaiksciai pasisaipo toji pati Ivanauskaite... Kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika, bet siaip tai idomi tema, man drauge padovanojo knyga apie angelus (namie paziuresiu pavadinima, jei kam reikia - galiu paskolint paskaityti) ten visos tu angelu hierarchijos surasytos, ir nuo ko kuris padeda ir kaip pagalbos prasyti... Karta forume jau rasiau, kaip prisisaukti meiles angela - zinot, kai pirmakart bandziau ta rituala atlikti, tai tiesiog fiziskai pajutau mano kambari uzpludusia ruzava meiles aura ir tarsi kokia esybe salia... :wink:


darja:
Parašyta: Antr. 2005 10 18, 19:49
--------------------------------------------------------------------------------
:wink: aciu tau, ageliuk, tegu ir tave jie saugo, tik as tai jau tikrai ne angelas - bunu visokia, kartais net labai bjauri... :x


O kad angelai saugotu, tai galima kiekviena ryta ir vakara, kai meldiesi arba siaip, paprasyti, kad musu angelas sargas (sargai) mus saugotu ir isvalytu, ir nepamirsti jam (jiems) padekoti uz pagalba... :wink:


angeliukas:
Parašyta: Tr. 2005 10 19, 11:15
--------------------------------------------------------------------------------
Tikra tiesa, bet visu svarbiausia yra tiketi :D


Gelmike:
Parašyta: Tr. 2005 10 19, 14:48
--------------------------------------------------------------------------------
darja Rašo:
nu, uzsieny tai net toks mokslas klesti - angelologija, is kurio labai smaiksciai pasisaipo toji pati Ivanauskaite... Kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika, bet siaip tai idomi tema, man drauge padovanojo knyga apie angelus (namie paziuresiu pavadinima, jei kam reikia - galiu paskolint paskaityti) ten visos tu angelu hierarchijos surasytos, ir nuo ko kuris padeda ir kaip pagalbos prasyti... Karta forume jau rasiau, kaip prisisaukti meiles angela - zinot, kai pirmakart bandziau ta rituala atlikti, tai tiesiog fiziskai pajutau mano kambari uzpludusia ruzava meiles aura ir tarsi kokia esybe salia...


:lol: :lol: apie šviesas nepasakok, geriau apie rezultatus :oops:


darja:
Parašyta: Tr. 2005 10 19, 19:12
--------------------------------------------------------------------------------
Ta knyga F. Melville "Angelu knyga", o del rezultatu... tai sako, kad juos neiskart pastebesi... :wink:


angeliukas:
Parašyta: Kv. 2005 10 20, 13:24
--------------------------------------------------------------------------------
Rezultata visada ateina su laiku... reikia kantrybes :D


Jonė.S:
Parašyta: Kv. 2005 10 20, 20:33
--------------------------------------------------------------------------------
Ne tik su laiku, bet ir pačiu laiku (nors kartais atrodo per vėlai, bet...)... :lol: :roll: :lol: :lol:


Basta:
Parašyta: Kv. 2005 10 20, 20:52
--------------------------------------------------------------------------------
darja Rašo:
Ta knyga F. Melville "Angelu knyga", o del rezultatu... tai sako, kad juos neiskart pastebesi...


gal tu jau ir sulaukei rezultatu ir atstumti spejai, kaip sake tavo pazistama aiskiarege :? :wink: :lol: :| :wink:


darja:
Parašyta: Sk. 2005 10 23, 16:01 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
:wink: na, zinot, jei tokie rezultatai, tai gal aciu - viena diena jam patrukde mano Moshke, kita gal pagalvos, kad mama man trukdo... (tfu tfu tfu per kairi peti), gal jau aciu - aisku, niekas nevyksta be prasmes ir uz viska Dievuliui dekoju, bet gal dar palauksiu kitu rezultatu... :wink:

...o ta "aiskiarege" (beje, tokia zolininke Irena is Pilaites - pas ja gal ne vienas esat lankesi... :? ), tai tegu ji man atleidzia, bet tikrai, kad kaip pati pasake, "vieno lygio" su tuo svieto perejunu... :?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Vakar nusipirkusi zurnala "Bureja"2006.sausis Nr.1 radau labai idomu straipsni "Nepaprastas Dzono Di kristalas" tai parasysiu maza atkarpele apie Angelus.
" A n g e l o k i a u s i n i s "

Per vakarine malda lango subesileidziancios saules atsvaitais fone jam "visa savo didybe"apsireiske keisto svytejimo apgaubtas vaikas.Veliau Dzonas Di ji pamadino angelu Urieliu-"sviesos dvasia"Apie ka jiedu kalbejosi liko paslaptis ,taciau zinoma,jog Angelas pareiske dovanojas mokslininkui magiska kristala'dydzio sulig vistos kiausiniu ,skaidru ir zerinti visomis vaivorykstes spalvomis"Si kristala spindintis vaikas padejes ant palanges.Kaip raso Dzonas Di ,jau kita akimirka priesais ji stojes Arkangelas Mykolas su ugnies kalaviju ir kiepes;"Eik ir paimk ji ,ir tegu daugiau ne viena gyva dvasia jo nepaliecia"Mokslininkas taip ir padare.Deja ,Dzonas Di savo dienorastyje apgailestauja ,jog "angelo kiausinio " perduodamas vizijas jis matydaves toli grazu ne visada.Todel jam teko kviestis pagalbon geresniais aiskiaregio sugebejimais pasizymincius asistentus.

Sie ,stebeilydamiesi i kristala ,pasakodavo ,ka matantys ,o Dzonas Di viska kuo tiksliausiai uzsirasydavo.Apie tokia procedura issamiai papasakojo vienas Dzono Di pagalbininku Edvardas Kelis" Kristalo viduryje nuolat pulsuoja mazdaug graikinio riesuto dydzio zerincios sviesos kamuolelis ,kuriuo skersmuo seanso metu padideja iki 30 coliu/apie 75 cm/ Sioje spindincioje sferoje stebedavome tai ,ka Dzonas Di vadino dvasinemis butybemis.Jos suteikdavo labai ivairios informacijos ,kuria Dzonas Di apdorodavo ir sistemindavo be musu pagalbos "
N e z e m i s k u c i v i l i z a c i j u k a l b a

Iki gyvenimo pabaigos -daugiau kaip ketvirti amziaus -Dzonas Di niekada nesiskirdavo su sia angeliskojo vaiko dovana.Tam jis turejo svariu priezasciu .Mus pasieke amzininku pasakojimai bei pastabos Dzono Di dienorastyje liudija ,kad padedamas sio isties magisko kristalo mokslininkas galejo ne tik bendrauti su butybemis is kitu pasauliu ,bet ir numatyti ateiti.
Dzono Di teigimu ,is nezemiskuju butybiu -'Elfu mergaites "Madinos ir Angelu Abes bei Rafaelio -jis ismokes ir paslaptingos kalbos.Tai ivyko po to ,kai karta angelai jam kristale parode lentele su nepazystamomis raidemis ,skaiciais ir simboliais .Tai labai keistas alfabetas ,kuriuo padaryti uzrasai ir siandiena kelia didziuli tyrinetoju susidomejima.Juk sis neiprasciausias Dzono Di isradimas is esmes buvo pirmoji pasaulyje dirbtine kalba/ o gal pirmoji zmonijai zinoma nezemiskuju civilizaciju kalba?/
Dzonas Di sia kalba pavadino enokieciu kalba ?Enokas arba Henochas -Biblijos personazas ,Adomo sunaus Seto palikuonis/ ,kuria 'bendraujantys angelai bei visi Edemo/tai yra Rojaus / gyventojai.Siandienos mokslininkai paslaptingaja enokieciu kalba vadina visiskai isbaigta lingvistine sistema ,turincia savita originalu alfabeta bei gramatika ir absoliuciai nepanasia ne i viena zinoma pasaulio kalba.
Paslaptis gali buti atskeista ?
Iki musu dienu isliko Dzono Di uzrasu ,daryt sia keista kalba ,fragmentai.Tyrinetojus apstulbino tai ,kad uzrasuose minimos ,matematikos,fizikos bei mechanikos zinios ,kuriu lygis akivaizdziai pralenkia buvusi tais laikais.Mokslininko kontaktai su angelais resesi keleta metu ir visa ta laika Dzonas Di is ju gaudavo to meto zmonems nesuvokiamu ziniu bei informacijos.
Taciau sioje istorijoje idomiausia tai ,kad sis stebuklingas kristalas-angelo dovana Dzonui Di -niekur paslaptingai nepradingo ,kaip dazniausiai atsitinka legendinemis relikvijomis.Per ketverta simtmeciu jis perejo daugelio ivairiu zmoniu -piratu,pirkliu,karaliu,sventosios inkvizicijos atstovu ,alchemiku ,atrologu bei daugelio kitu rankas ir dabar yra saugomas Britu muziejuje .Butent saugomas ,o ne eksponuojamas ,nes muziejaus administracija grieztai atsisako leisti mokslininkams ,istorikams ir zurnalistams istirti ar bent idemiai apziureti si kristala."
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

dėkui Aurėja uz grazius savo parašymus.........Kaip tu netingi?Gal tavo ranką kas vedzioja?kad tu tiek daug parašai? :D :D :D
Viską daryk 100%
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Matyt tu teisi ,Asta, turbut vedzioja koks mielas Angelas.
:love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:19, edited 1 time in total.
Post Reply