Angelai sargai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

J

Post by J »

Teko skaityttikrai rimto žmogaus (mokslininko fiziko) parašytus žodžius, kad būrimas su ramunės žiedu "myli-nemyli" jau yra magija.
O juodosios ar baltosios magijos nėra. Yra tiesiog magija.
Pamąstykim...
Būkim mąstančiais žmonėm...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...o sodinimas medzio ar sodybos irengimas mastant apie savo palikuonis ir ju laime po tais medziais - ar ne magija?.. :wink: :P
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

zinoma......... :wink: :wink: :wink:
Viską daryk 100%
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

:D Tai tada ir meilė yra magija. Ji labai didelius dalykus padaro :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu joooooo,

isvis pastebejau, kad vos ne visas musu gyvenimas - magija: ir sventiniai linkejimai, ir kuryba, ir pagaliau darbas (juk dirbi galvodamas apie gera rezultata), ir paprasciausias valgio ruosimas (ar pastebejot, jei gamini su gera nuotaika, galvodama, kad kazka tuo valgiu pradziuginsi, tai net ir paprasciausia kiausiniene buna dievisko skonio - as, pav., kai kepu savo firmini pyraga, tai paprastai visus isvarau is virtuves, nes niekas man neturi trukdyti, uzsidegu zvake, uzsileidziu megstama muzika arba pati dainuoju, stengiuos buti atitinkamos nuotaikos, pagalvoju apie tuos, kurie valgys - ir rezultatas buna ypatingas, niekam toks kaip mano nepavyksta, nors naudoja tuos pacius produktus... :wink: ) - visa tai juk kuo tikriausia magija... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: beje, del sveikinimu, tai visai pamirsau - per Tris karalius buvo musu sauniosios Bastos gimtadienis, tai nors dabar sveikinu tave, Bastule, ir linkiu but tokiai pat saunuolei, viskuo besidominciai ir norinciai visad eit pirmyn - tad linkiu tau nesustoti :!: :!: :!:

(na, ir aisku, meiles, laimes, sveikatos, pinigu ir t.t. :wink: :P :h: )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...nuuu, tokie kazkuo i mane panasus siek tiek... :lol: :lol: :P  :angel:
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

Nezinau kas tai jums... :)
Manau kiekvienas turime savo atskira skirtinga ir nepakartojama vieninteli Angeleli... :P

As toki irgi turiu  :angel:

Jis... man isgelbejo gyvybe... :wink:
..."Rugiagėlė nusišluostė ašaras į Dominyko nosį, paskui pakėlė savo mėlynas akis ir pridūrė: Ačiū Tau už viską. O už Tavo meilę - ypač"...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Rugiagele,butinai Jam padekok uz tai. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ne, angelologija - senas dalykas: ir budizme, ir islame, ir ypac kabaloje - senajame zydu mistiniame mokyme - nagrinejami angelai, ju klasifikacija, funkcijos... :wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

o Lietuvoj kaip?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Vienas senukas ismincius Jonas Virbickas is Silainiu pasakojo ,kad kiekvienas materialus daiktas ,taip pat vanduo ,ugnis ,medziai ,geles ir t.t turi savo Angela ,net zodziai ,raides turi savo Angelus.Pvz.labai stipru Angela turi Mandala .Jis yra nupieses Mandala ,kurios pagalba gydo zmones.Kai prausiates po dusu ,galima paprasyti vandens Angelo ,kad nuplautu visus jusu negatyvius susikaupusius jausmus arba kad pagydytu ar nuimtu skausma ir pan. Laimis parode idomu dalyka ,kad net darzoves sodinant mandalos forma ,jos daug geriau auga ir pan. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Jurgita7
Posts: 25
Joined: Thu 04 28, 2005, 21:36
Location: Vilnius

Angelai sargai

Post by Jurgita7 »

Sveiki :D
o aš štai noriu pklaust, jei jauti šalia savęs tarkim angelą sargą...ar pasitaikė jums jaust kūnu šilumos pojūtį, karštį ties ta vieta? Ar tai teigiamai veikianti energija?
Iš šviesos atėję į šviesą visi sugrįšime!
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Aureja wrote:Vienas senukas ismincius Jonas Virbickas is Silainiu
:D :D :D
Tai bent! Pasirodo gyvas dar Jonelis! Teko bendrauti pries pora desimciu...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Aureja wrote:Oi oi oi ir vel is visko darai tragedijas...mieloji.!!! Paprasciausiai idomus straipsniukas ir viskas ...nesuprantu kam taip reikia viska ispusti. O apie Angelus pasirodziusius rusu kosmonautams idomiai apraso net pats Amonasvilis.Pagal tave ,iseina ,kad ir jis nesubrendelis ,kaip ir as. :lol: :lol: :lol:
:D :D :D
Teko girdeti, kad visu tautybiu kosmonautai erdveje patiria koki tai "kosmoso snabzdesi", dazniausiai pazindami savo mirusius artimuosius, kurie ragina tuc tuojau grizti i Zeme. Anksciau tai buve tabu.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Angelai sargai

Post by loreta »

Jurgita7 wrote:Sveiki :D
o aš štai noriu pklaust, jei jauti šalia savęs tarkim angelą sargą...ar pasitaikė jums jaust kūnu šilumos pojūtį, karštį ties ta vieta? Ar tai teigiamai veikianti energija?
:D :D :D
Vis tebegriztu ties tavo pojuciu ir zinai kas siandien man atejo i galva (po vienos is Donatus zinutes apie vaiku pradejima)? Ar tik nesibeldzia pas tave busimieji vaikai? :D
J

Post by J »

Tai ju tikrai - ne... :roll:
Ir pasitaikė , ir jaučiau... kūnu... šilumos pojūtį...
Bet vaikelio po to nesusilaukiau... :lol: :lol: :lol:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Sakyciau, kiekvienas zmogus yra unikalus. Ir kiekvienas turi pasirinkimo laisve. Kiti vaikeliai gali laukti per kelis gyvenimus ir belstis..., o teveliai vis atidelioti...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Iš temos "Pratimas teleportacijai. Astralinės kelionės"


Jurgita7:
Parašyta: Tr. 2006 02 08, 19:48
--------------------------------------------------------------------------------
Įdomius dalykus rašote, bet toli gražu man ne svetimus. Štai aš noriu kai ko paklaust jūsų... ar kam nors yra tekę pajaust kažką nuolat esant šalia savęs? Nežinau ar suprasit...tai tarsi suvokimas, kad šalia yra kažkas, ko nematai...Nežinau kaip tai įvardint, nors tarsi suvokiu...Pasidalinkit mintimis :)
Beje noriu pasveikint tave Padauža už stiprias ir drąsias mintis :D Nors ir suprantu, apie ka kalbi, bet kaži ar galėčiau įteigti kitam. Mat suvokiau, kiekvienas šioj žemėj atsakingas tik už savo sielą - už save patį, o jei galime padėti kitam - tai irgi šaunu. Būt įdomu sutavim Padauža atviriau pasišneket, ką čia esi kalbėjusi :D
O šiaip visiems praktikuojantiems noriu pasakyt, kad didžiausia praktika, kurią turėtume vystyti yra besąlygiška dvasinė meilė. Tik jos energija mus maitina :D


Jonė.S:
Parašyta: Tr. 2006 02 08, 20:08
--------------------------------------------------------------------------------
Teko pajust. Gal pusę metų vaikščiojau su panašiu jaumu.

Jurgita, manau, kad mudviejų žinutės yra ne toje temoje. Juk tai, apie ką mes kalbame, nėra pratimai teleportacijai. Nei astralinės kelionės...


loreta:
Parašyta: Tr. 2006 02 08, 20:25
--------------------------------------------------------------------------------
Jurgita7 Rašo:
Įdomius dalykus rašote, bet toli gražu man ne svetimus. Štai aš noriu kai ko paklaust jūsų... ar kam nors yra tekę pajaust kažką nuolat esant šalia savęs? Nežinau ar suprasit...tai tarsi suvokimas, kad šalia yra kažkas, ko nematai...Nežinau kaip tai įvardint, nors tarsi suvokiu...Pasidalinkit mintimis
o jei galime padėti kitam - tai irgi šaunu. Būt įdomu sutavim Padauža atviriau pasišneket, ką čia esi kalbėjusi


:D :D :D
Tiesiog pataikei! Padauzele is to duona valgo!... :D



Jonė.S:
Parašyta: Tr. 2006 02 08, 20:34
--------------------------------------------------------------------------------
:shock: Loreta!!!!!! :shock:
Jau ir diagnozę iš vieno sakinio nustatei? Gal ir man patarsi į priėmimą pas Padaužą užsirašyt?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


loreta:
Parašyta: Tr. 2006 02 08, 20:50
--------------------------------------------------------------------------------
As nepiktybiskai :D


loreta:
Parašyta: Tr. 2006 02 08, 20:57
--------------------------------------------------------------------------------
Jurgita7 Rašo:
Įdomius dalykus rašote, bet toli gražu man ne svetimus. Štai aš noriu kai ko paklaust jūsų... ar kam nors yra tekę pajaust kažką nuolat esant šalia savęs? Nežinau ar suprasit...tai tarsi suvokimas, kad šalia yra kažkas, ko nematai...Nežinau kaip tai įvardint, nors tarsi suvokiu...Pasidalinkit mintimis D

:D :D :D
Miela Jurgita, o kaip tu pati galvoji? Jeigu mes tau pasufleruosim, galim pristabdyti tavo minties eiga. Ka tu jauti, kai jauti salia ta "kazka" ( kaip tam multfilme "ta, kuris upelyje gyvena?")? Koks jausmas tave apima: malonus, kaip jauciant salia mama ar bauginantis, kaip kazko, kas tave persekioja, baimes? Ar tau tai trukdo, ar padeda? Gal tai tavo protevis, ar zuves draugas, o gal neivykdytas tikslas? :D


Jurgita7:
Parašyta: Pen. 2006 02 10, 9:12
--------------------------------------------------------------------------------
Smagu žinot, kad aš neviena tai galiu jaust o štai ir tu JoneS. :D Žinot, šis jausmas persekioja jau seniai ir tesiasi iki šiol, gal bus kokie 2-3 metai. Bet pastaruoju metu ypač suintensyvėjo. Štai sėdžiu namie ar darbe gan ramioj būsenoj ir staiga persmelkia jausmas, kog kažkas stovi greta manes būtent iš kairės pusės. Manes tai nebaugina, tai labai įdomus ir gan malonus jausmas :) Galiu papasakot, kaip kartą namie sėdėjau ant lovos krašto, kambary dar buvo du žmonės...ir staiga taip aiškiai pajutau kažką už kairio peties, kad nemoku net nusakyt, kas tai buvo - tai buvo taip ryšku, tarsi patyriau palaimos būseną. Jaučiausiai nenusakomai rami ir laiminga, patenkinta, taip išsėdėjau toj būsenoj lyg apspangus gerą valandą :D Svarbiausia tai, kad tuomet pajutau ir šilumą toje pusėje, kuri stiprėjo...O kitu atveju tas apimantis karštis tiesiog kaip ugnis liepsnojo ir šildė kūną...tarsi ergija kokia...
Nesuprantami, bet įdomūs dalykai dedasi...gal tai mano angelas...net nežinau. Esmė ta, kad ta būsena man nebuvo svetima, tą jausdavau nuo kai kurių žmonių...o štai stiprus karštis, tai kas kita...nežinau kas tai :? .
Ar jums kada taip buvo :?: Tikiu, jog ne man vienai taip :)


loreta:
Parašyta: Sk. 2006 02 12, 8:57
--------------------------------------------------------------------------------
Miela Jurgita, o gal kas nors tave stipriai isimylejes ir tu jauti ta siunciama jausma?


Jurgita7:
Parašyta: Sk. 2006 02 12, 13:49
--------------------------------------------------------------------------------
:D
matyti kad to nesi patyrusi, todėl sunku tokiam žmogui suprantamai paaiškinti :) O kad mane kažkas myli, tai neabejoju tuo :D Ir nebūtinai iš žmonių tarpo, juk visų pirma labiausiai mus myli Dievas :D
O kad visi žmonės patirtų tokią dvasinę meilę :D
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Gal kas irgi pastebėjote, kad kartais medituojant, jei netyčia įlenda kokia mintis, ir ją pradedi vystyti, kažkas sustabdo, lyg paliesdamas ranka . Atrodytų, lyg pirštais švelniai, bet pakankamai aiškiai, kad net jauti paspaudimą, priliečia riešą, pirštus ar alkūnę. Vakar gan stiprokai spustelėjo :o . Net atsimerkiau ir apsidairiau. Toks įdomus pojūtis. Geras jausmas, lyg turėtum artimą draugą šalia :D . Malonu, kad kažkas tavimi rūpinasi, padeda. Aš jį vadinu angelu sargu ir manau, kad neklystu.
Post Reply