Tik moterims:)))))))))) (apie celiulitą, antsvorį, t.t.)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote:
Lorytė wrote:Kodėl svoris auga jau išsiaiškinom. O štai kodėl jis neauga? :roll:
...matyt, Loreta, kad tokia genetika i vsio :wink: (beje, na priimkim gi mes, moteriskes, vienakart save tokias, kokios esame, o ne grauzkimes del kazkieno primestu standartu - tada ir aplinkiniai patikes, kad mes nuostabios "v tocnosti, kak my jest'"... :P :wink: )
Ačiū. :D Gerai tu čia, darja pasakei. :wink: Vienam Dievas davė daugiau, kitam mažiau, bet matyt lygiai tiek, kiek reikia. 8)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: :)
J

Post by J »

Mergytės, svoris neauga todėl, kad tokio žmogaus organizmo medžiagų apykaita greita.
Mano sūnus juokauja, kad jam pavalgius suveikia Archimedo dėsnis - kiek įdėjai, tiek ir išmetei - nes pakilęs nuo stalo. po 15 min. eina į tualetą. :lol: :lol: :lol: :lol:
J

Post by J »

Nežinau ar tavo teorija, Basta, teisinga, bet esu optimistė iki kaulų smegenų, tačiau mano medžiagų apykaita itin greita.
Sutinku, jautriai reaguoju į viską, tačiau jau po "pusvalandžio" šokinėju ant vienos kojos. Dar dažniau trunka ilgi geros nuotaikos periodai.
Svoris visą gyvenimą svyravo + ir - 5 kg.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

O medaus menesio metu "auga" visas kunas! :shock: :lol:
O turetu "trauktis"....Kazin kaip cia yra? Ar tikrai kaltas tik egzotiskas maistas :wink: :mrgreen: :lol:
J

Post by J »

Organizmas ruošiasi būsimam nėštunui.
Tam, kad moteris pastotų, reikalingas tam tikras kiekis riebaliukų. Tik dabar nepasakysiu koks procentas bendros kūno masės. Kai moteris per daug numeta svorį, ji "numeta" ir gebėjimą gimdyti.
O kodėl medaus mėnesio metu svoris turėtų trauktis? Juk tada viskas gerai, žmogus laimingas ir patenkintas gyvenimu.
Svoris traukiasi, kai moteris turi meilužį. Pastovūs stresai, kad visa tai neišeitų į viešumą, "sugraužia" riebaliukus.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Nu kai jauti palaimą, tai pvz. man dingsta potraukis saldumynams arba persivalgymui, tai tada ir riebaliukų mažėja. tai man atvirkščiai.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: per medaus menesi abu atsipalaiduoja, gerai pasportuoja lovoj (ir dar, beje, legaliai :wink: ), pakyla apetitas, tai ir pavalgyt norisi... :wink: :P

Beje, jei tarpusavio santykiai nekokie, tai svoris ir neauga, nes nera ramybes, tikrumo, tad nesijaucia harmonijos... :?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O man, sakau viskas, atvirkščiai, kai santykiai disharmoningi, tai man norisi tada daugiau valgyt, tada saugumo jausmą lengviau pajaust :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Apie celiulitą:

Olga:
Parašyta: Št. 2003 07 19, 11:41
-------------------------------------------------------------------------------
Cia parasysiu kelias L.Vilma mintis (savo zodziais:)):

Kunas yra musu geriausiai draugas, jis visada parodo savo susirgimais kur mes klystame, kur galvojame ne taip. Tik reikia suprasti i isiklausyti i tai, ka jis mums nori pasakyti.

Nezinau kaip ta zodi isvertus i lietuviu, bet rusiskai "cuvstvo prevoshodstva" parodo celiulitas
Bet vyrai jo neturi...?
Ir jiems sunkiau suprasti ar turi jie ta jausma ar ne.


Iš temos "Adomo obuolys, kuriuo nepasisotinsi"
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Išverčiu:
Pranašumo jausmas


O aš dar vieną receptą pasakysiu, kaip su tuo seliulitu saldžiai atsisveikinti :)))
Paimti dirbtinio medaus ir, sumaišius iki košės komsistencijos su rupia (rusiška) druska, trinti juo, masažuti celiulito "pamylėtas" vietas.
Palaikyti kažkiek (čia jau vidus pasakys), maždaug 20-30 min. ir... į šiltoką vonią pamirkti :))
Bet! tik 2 kartus savaitėje - tai maksimumas, o tai ir 3 per dvi savaites... Reiškia, pusantro savaitei. OK?

Skanaus pagulėjimo :)) Oda darosi kaip kūdikio ;)
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Pasakysiu dar viena recepta:
Mintyse isivaizduoji kaip kokiu nors stebuklingu aparatu masazuoji ta savo "mylima ir saugoma" celiulita ir kaip po keliu tokiu stebuklingu seansu jis palieka tave "nuliudusia" :lol:
Beje, is patirties galiu pasakyt, kad svarbu jaustis lieka. As vat jauciuosi, kad esu tiesiog sveikai liekna ir paskutiniu metu vis dazniau is artimu zmoniu isgirstu, kad sulieknejau. Drauge klausia ka darau, kiek numeciau?? Svarstykles rodo lygiai ta pati. Rubai...na, gal vos vos laisvesni, bet tik vos vos...Nieko nedarau. Tik nebeleidziu sau net skaityt tokiu idiotisku straipsniu, kur reikia valgyt ta, o ano negalima. Sportuot reikia taip, o ne kitaip ir ne maziau negu...
Darau tik tai, kas man malonu. Valgau ko uzsimanau. Noriu spurgos ir nusiperku ja. Noriu sriubos is pakelio-nusiperku ir ja.Ir megaujuosi kiekvienu kasniu.
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Beje, galit net nerasyt, kad galbut as nezinau kas tai yra. Zinau ir kas yra antsvoris(turejau jo vos ne 20kg, ir dabar nesu manekene), ir kas yra celiulitas, ir daugybe kitu dalyku zinau, kai bijai net pagalvot apie spurga, nes ji nepaisant to, kad yra be galo skani dar yra prisigerusi ir riebalu, kurie ja suvalgius tuoj pat bus nusodinti kur nors ant koju kaip celiulitas.
Vat sita baime ir nuolatinis maitinimas jos savo minciu energija ir kenkia mums.
Mylet save reikia ismokt.
Kai ziuredama i veidrodi jautiesi nuostabi net ir su visu 20kg priedu....
Kai sportuoji ne todel, kad reikia, o todel, kad malonu.....
Kai atsisakai mesos ne todel, kad blogai, o todel, kad jau organizmas nenori....
Kai valgai salotas, nes tau skanu, o ne todel, kad taip sveikiau...
Vat cia prasideda megavimasis gyvenimu :!: :!: :!:
Vat cia prasideda lieknejimas ir sveikata :D
Post Reply