Sąmoningas kvėpavimas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tai prašom, šnekėkite apie sąmoningą kvėpavimą :)
escogido
Posts: 7
Joined: Sat 09 24, 2005, 9:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by escogido »

Buvau tik kartą rebefingo užsiėmimuose ir labai patiko,nes pakvėpavus grupėje dingsta visi ydingi norai susiję su bloga mityba,laisvalaikio praleidimo laiku(tv,muzika,etc).Sąmoningas kvėpavimas tiesiog užveda ant teisingo kelio :lol:
Nerimauti reiškia būti prieinamu, nesąmoningai prieinamu. Kai nerimauji, būtinai kabiniesi į ką nors iš nevilties. O kartą įsikabinęs, neišvengiamai išvargsi pats ir nuvarginsi tą, į kurį kabiniesi.
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Sąmoningas kvėpavimas

Post by Tikita »

Taip iš tiesų, ar yra paraktikuojančių sąmoningą kvėpavimą grupėje, o gal savarankiškai? Man savarankiškai sąmoningai kvėpuoti dar neišeina, kol kas mokausi grupėje. Įdomu, kaip sekasi kitiems?
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Aš tai rebefingu neuzsiiminėju,bet praktikuoju "gyvenimo meno" kvėpavimo praktikas.......Specialūs Gyvenimo meno kvėpavimo pratimai mažina psichinę įtampą, valo organizmą, suteikia papildomos energijos ir grąžina protą į dabarties momentą
:!: Asmeniškai nesu 100% įsijautus į tai.........bet,labai daug zmonių ,zinau,pasveikusių nuo visokiausių ligų....net,senutės ir tos neserga........patenkintos gyvenimu,ir nesupranta ,ko tas jaunimas dejuoja? :roll:
manau-tai gerai tikrai.........jei zmogus-laimingas......ir sveikas.......
O grupėse-visada lengviau daryti......... :wink:
bet nereikia-ir tų technikų........kiekvieną rytą pati SĄMONINGAI SUKVIEPUOK pilnais plaučiais -ir bus manau ta pati nauda :wink:
Viską daryk 100%
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Asta, o kur tu lankaisi mokytis to gyvenimo meno??? Matai, man dabar butent reikia sugrizti i save ir i si momenta, nes dideliu greciu gyvenimas eme teketi pro sali, o as veikiu is inercijos... Na, jauciuosi tikrai ne kaip. :roll:

Papasakok, kaip ir kur tu pradejai. :)
escogido
Posts: 7
Joined: Sat 09 24, 2005, 9:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by escogido »

Geriausia palaikyti pastovią praktiką grupėje,kad nepaklystume vieni.Jei jau esi paklydęs,tai tave už rankutės ant teisingo kelio užveda :lol:
Nerimauti reiškia būti prieinamu, nesąmoningai prieinamu. Kai nerimauji, būtinai kabiniesi į ką nors iš nevilties. O kartą įsikabinęs, neišvengiamai išvargsi pats ir nuvarginsi tą, į kurį kabiniesi.
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Post by Tikita »

escogido wrote:Geriausia palaikyti pastovią praktiką grupėje,kad nepaklystume vieni.Jei jau esi paklydęs,tai tave už rankutės ant teisingo kelio užveda :lol:
ką tu omeny sakydamas nepaklystume? Ar išmokus negalima tų procesų valdyti ir kontroliuoti? Hmm.. ko gero ilgai reikia mokytis?
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Daina wrote:Asta, o kur tu lankaisi mokytis to gyvenimo meno??? Matai, man dabar butent reikia sugrizti i save ir i si momenta, nes dideliu greciu gyvenimas eme teketi pro sali, o as veikiu is inercijos... Na, jauciuosi tikrai ne kaip. :roll:

Papasakok, kaip ir kur tu pradejai. :)
gali paziūrėti http://www.gyvenimomenas.lt paziūrėk,kokiame mieste gyveni-kai pamatysi,kada bus kursas tavo mieste,tada ir nueik........
Tikrai tai ,geras dalykas.......
Rebefingas -tai daugmaz sausos zinios.........susietos su kvėpavimu........o GM-tai kvėpavimas.......su senosiomis vedų išmintimis.........beto-yra gyvas pats GM mokytojas,kas yra labai reta.......nes dazniausiai kituose mokymuose,mokytojai yra mirę,ir jų zinios perduodamos iš kartos į kartą.........o,tai reiškiasi,kad jos ilgalainiui išsigimsta........Šis mokytojas pats atrado šį mokymą,išėjęs į kalnus....... jis yra šri,šri..........ir kuo daugiau mokytojas turi šri....... tuo jis aukštesnio lygio......Beto jo zinios........ir mokymas -pripazintas pasaulyje......Gyvenimo menas - tai nesiekianti pelno švietėjiška organizacija, kurios tikslas - propaguoti žmogiškąsias vertybes, vystyti žmogaus fizines ir psichines galimybes. Organizacija jau beveik 25 metus veikia daugiau kaip 150 pasaulio šalių. Ji užregistruota prie Jungtinių Tautų, pripažinta Pasaulinės Sveikatos Organizacijos. :!:
Viską daryk 100%
escogido
Posts: 7
Joined: Sat 09 24, 2005, 9:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by escogido »

Kokia gera reklama. Rebefingas - sausos žinios,o Gyvenimo menas oficialioje organizacijoje - viskas kas geriausia.
Nerimauti reiškia būti prieinamu, nesąmoningai prieinamu. Kai nerimauji, būtinai kabiniesi į ką nors iš nevilties. O kartą įsikabinęs, neišvengiamai išvargsi pats ir nuvarginsi tą, į kurį kabiniesi.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Čia nereklama...........Tiesiog mano nuomonė........Esu daug,kur daug,ką išbandziusi.......todėl,susidariau tokią nuomonę...........Jei-tavo kitokia -ŠAUNU..........tiesiog nesu FANATIKĖ,nei rebefingo,nei GM,nei dar kokio tai ošo....... :wink: :wink: :wink:
Man atrodo rebefingas-turi tikslą........... kvėpavimas atrodo nenatūralus........O GM-man tuom patinka,kad kvėpuojama 3 ritmais......kurie ir yra natūraliai pas zmogų.......tiesiog nieko spec.nedarai.............ir nelauki jokių rezultatų :!:
Ir svarbiausia-turi gyvą mokytoją.......... :wink: ,ką jau rašiau.......
Viską daryk 100%
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

as gyvenu Kaune. kartais kai pavartau "Kauno diena" matau paskutiniame lape reklamele lyg tai gyvenimo meno, na, tiksliai negaliu prisiminti. ir lyg tai jie renkasi kazkur Laisves alejoje.

o tu sakai, kad ten kartais buna kursai, ne sistemingai? ar as ne taip supratau??? :?:

dar jei gali, papasakok, kaip veikia tas kvepavimas. kaip man suzinoti, ar butent to man reikia. suprantu, kad reikia nueiti ir pabandyti paciai, bet noreciau dar daugiau suzinoti apie tai 8)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Man labai patinka GM įkūrėjas Šri Šri Ravi Šankaras. Iš jo šviečia nuoširdumas ir meilė. Nors GM nelankiau, bet žinau, kad tai, ko moko tenai, tikrai padeda žmogui augti ir tobulėti. Turiu draugų iš GM ir jie yra nuostabūs, o tai man pats tikriausiais mokymo patvirtinimas :D .
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Smagu Daina,kad esi iš Kauno..... :lol: tie kursai pakolkas vyksta,ne laisvės al.,o Animos mokyklėlėje.......Dabar ,jau yra naujos patalpos,kurias suremontavus,bus įkurtas tikras GM -centras....O ,kad Kauno dienoje-būna reklama,tai tiesa.... :wink:
Ką aš galiu pasakyti,apie kursus........tai nenupasakojama-tai,reikia pačiam pajusti :!: :!: :!: Patys pradiniai kursai trunka apie 5 dienas,per kurias gauni GM pradmenis........jie vyksta vakarais po darbo ir savaitgalį....Pati pirma diena yra įzanginė :!: per ją viskas yra smulkiai išdėstoma.......kas tai yra,ir ką duoda šie kursai......tada ir apsilankyk,ir viską suzinosi,ar tai ,ko tu nori.......ir paskui jau pati nuspręsi ar norėsi tęsti.......Kiekvieną trečiadienį,baigusieji kursus susirenka kartu.......pakartoti praktikų,ir atlikti "kriją" organizmo-išvalymo programą......visa ,tai gali daryti ir kiekvieną dieną namuose pati .....tada bus 100% efektas,ką duoda šie kursai ir kvėpavimas.,jei norėsi galėsi praeiti ir "aukštesnio lygio" kursus......praiilgintus-pazengusiems ,su tylos akcentu,ar amzinybės procecą.......ajurvedinę mitybą,meditaciją..ir dar daug kitų......Geriausia,apie tai pasiskaityti tam intern.psl.....
O,kad daug zmonių tai praėję........ :P tai tiesa....... :P ir,kad jie nuostabūs ir pasikeitę ,laimingi,tai irgi tiesa :P
Viską daryk 100%
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Post by Tikita »

Rebefingas -tai daugmaz sausos zinios.........susietos su kvėpavimu........
Asta, kuo galetum pagrįsti savo žodžius, ar savo patirtim, ar...?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Rusų saite labai gerai aprašyta radau, kam apskritai tas rioberfingas sukurtas. O ar žinote?

Kai uždraudė LSD, ieškota pakaitalo... Va ir sukūrė "haliunkes".

Beje, ten ir mirčių atvejai aprašyti.
Vaikinas rašo, kaip jo mergina mirė, nes tuo pat metu kitas žmogutis nustojo kvėpuoti, jį "mokytojas" gaivinti pradėjo, merginai "mokytojo" nebebuvo į pagalbą.

Mano draugė buvo Volmer reklamuojamuose kursuose pasižiūrėti, jai labai nepatiko. Beje, ji iš "matančiųjų"... Kai ką tokio pikantiško papasakojo :)

Šiaip tai - net prieš pasąmonę einantis dalykėlis. Taigi...

Mano nuomone - Dievas mums davė gerą kvėpavimą, tik paprasčiausiai atsimerkime ir stebėkime mažyčius vaikus, geriau jau juos mėgdžioti. Tas tritaktis kaip tik puikiai amtosi.
Beje, jį išstudijavo Norbekovas (medikas) ir Chvanas ( kovos menų meistras), aprašyta knygelėje "dychatelnaja gimnastika" iš Norbekovo knygų serijos...
Mano knygutę kažkas pasiskolino, kai namo pareis, galėsiu pacituoti :)
Last edited by Uriel on Sun 08 13, 2006, 21:34, edited 1 time in total.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Kazkiek sutinku,................. dėl rebefingo......dėlto ir sakau:kad gyvenimo menas ,kaip tik irgi yra su tuo "tritakčiu" kvėpavimu...........paimtu iš mūsų natūralios prigimties! Bet,tai negali papasakoti,tai reikia pačiam išbandyti.............ir paskui diskutuoti,ar skelbti savo išvadas........

O,kai zinai...........tą natūralų kvėpavimą.......3 ritmais........-tai poto ir nebūtina vadovautis,kazkokiomis "mokytojų" sistemomis........Tiesiog atsikelkite anksti ryte-atsidarykite langą:ir giliai pilnais plaučiais natūraliai pakviepuokite........Ir bus ok!
Sėkmės.......

Daina:tokie kursai,jei nori bus Kaune kovo 29-balandžio 3 dienomis.
Viską daryk 100%
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Gal kas zinote kur galima gauti rebefingo praktikos muzikos?
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Sąmoningas kvėpavimas

Post by Tikita »

Ramybe wrote:Gal kas žinote kur galima gauti rebefingo praktikos muzikos?
O aš kaip tik bandau ieškoti, rebefere naudoja kompozitorių kūrinius, atitinkamai parenka muziką kvėpavimui ir integracijai. bandau siųstis is interneto, bet nerandu nemokamų saitu :(
Gal kas žino iš tiesų kur gauti muzikos kvepavimui, meditacijai?
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Sąmoningas kvėpavimas

Post by Tikita »

Labas, :)
N.Volmer mokymai buvo mano kelias į rebefingą, šis tinklapis žinau, išstudijavau, bet nieko neradau apie muziką, nebent nuorodose, deja, rusų kalbos nemokų. O ir rusiškuose saituose tikrai daug turėtų būti apie patį rebefingą, įdomu būtų pasiskaityti apie kitų žmoniū patirtis, labai gaila nesuprantu. O lietuvių kalba beveik nėra medžiagos. :(
Post Reply