Sąmoningas kvėpavimas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Post by Tikita »

sveiki, aš čia naujokė, tad vis skaitinėju jūsų diskusijas, o paskaičius Padaužos nuomonę apie įvairias praktikas, labiausiai sujaudino apie sąmoningą kvėpavimą mintys:
"Neužsižaiskit su rioberfingu... (taip jis vadinasi).
Aš tuo susidomėjau prieš 6-7 metus, bet mane žmonės, jau uikiai šią tecniką įvaldę, griežtai įspėjo nepraktikuoti.... Pavojinga."
Aš pati esu labai susidomėjusii rebefingu, mokausi šio kvėpavimo ir net ne turėjau minčių, kad gali pakenkti :( . Kaip gi iš tiesų yra? Ar kas nors dar esate susidūrę su rebefingu?Gal praktikuojate?
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Post by Tikita »

Vat ir Danutė Januškienė išleistoje knygoje "Rebefingas - sveikatos pagrindas" tam tikrą kvėpavimą vadina lietuviškuoju rebefingu...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

matau, kad mane ne taip suprato - juk nesakiau , kad reikia nebijoti šiaip sau dėl kvailumo (pvz. išeiti į 30 C šaltį neapsirengus), aš kalbėjau apie išmintingą nebijojimą, kuris paremtas žinojimu. na tiek to - iš tikrųjų kartais pasižiūri iš šono ir atrodo, kad kalbasi aklieji su kurčiaisiais (aš čia ir apie save ironiškai) - tokia tai smagi komunikacija - gyvenimas yra gražus :lol: :gigi: :gigi:  :angel:
J

Post by J »

Asta
Zinai,kur Padauza yra tavo klaida??????????????
Kad į gyvenimą ziūri tik ,iš mokslinės pusės............iš savo "psichinių-traumuotų ligonių gyvenimo patirčių"!!!!!!!!!!!!
Bet tu ziūrėk -į milijonus "laimingų "zmonių pasaulyje-kuriems gyvenimą prašviesino,kazkoks mokymas,ar tikėjimas..........
Visada buvo ir bus "nelaimingų-sergančių"zmonių.............
:!: Bet bus ir yra zmonių-kurie dėkingi gyvenimui-kad savo kelyje sutiko savo dvasinius mokytojus.................. :wink: :wink: :wink:
Ir dar vienas dalykas-ištikrųjų nieko nekalbi KONKREČIAI ,o kazką suki aplink.............Tai parašyk,tą ir tą pabandziau,tas ir ans tavo nuomone -blogai...........O dabar -tau viskas blogai..........Bet ,iš kur tu-zinai?????????O gal tik tau?????????-niekas netinka??????????
Asta, juk Padauža ir rašo konkrečiai. Tas netinka, kitas blogai. Ji juk sako, kad pati bandė. "Savu kailiu" išbandžiusi, savo patirtim remdamasi sako jums - nedarykit to ar kito...
Padaužos klaida, kaip tu įvardijai, yra jos didžiausias laimėjimas. Žvelgimas į pasaulį iš "mokslinės pusės" geras jau tuo, kad nesivadovauji emocijomis - nesvarbu, kad penki suluošino savo gyvenimą, praktikuodami riobefingą, bet už tai VIENAS pasveiko!!!!!!!!!!!!! Būkim objektyvūs. Jei Padauža nekalba apie gyvenimo grožį, tai dar nereiškia, kad jo nemato ir nemoka džiaugtis (na, dabar būsiu apšaukta Padaužos atstove spaudai :lol: :lol: :lol: , bet iš kitos pusės, juk niekada ir niekur nesakiau, kad Aurėja niekuo daugiau nesidomi ir nemato, tik Pakylėtųjų valdovų laiškus...)
Man kartais atrodo, kaip Dobė sako, kad kalbasi kurtieji su aklais. Man asmeniškai Padaužos mintys labai konkrečios ir aiškios.
Matyt bėda visai kitur. Bet nekalbėsim dabar apie tai.
Jei nori suprast Padaužos mintis, bandyk skaityt dar ir dar kartą. Padeda... Pati išbandžiau...
J

Post by J »

Jums rūpi - kodėl?
Jei nesako, gal kartais negali to daryt. Juk visur ir visiems galioja etikos kodeksas. Kartais netgi griežtos taisyklės.
Kai galima, ji tikrai paaiškina - kodėl.
Va argi nepasakė tiesiai šviesiai, kodėl negalima užsiiminėti rytietiškom praktikom. Ogi odėl, kad rizikuoji būdamas dešimtokas atsisėsti i šeštos klasės suolą kartoti to, ką jau moki.
Kaip dar aiškiau pasakyti?
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Blogiausia,tai ,kad PADAUZA TVIRTINA,kad ji teisi..........kad ji galvoja,taip ,ar anaip.ir tai tiesa........Kad gyvenimas susideda "iš tamsų.sviesų.ir ttt"Kad tas ir anas blogai-ji tą išbandė!
Bet ,jei zmogus-GALI SAU LEISTI tvirtinti,kad "aš esu teisus"..........Tai -jau atleiskite-visai zemas lygis!Joks prašviesėjęs mokytojas-NIEKADA nesako,kad jo mokymas yra geras,ar jis teisus........o kito -blogas......
Dabar pamąstykite,dėl zinių........Jūs tvirtinate,kad tarkime rytų zinios mums netinka-todėl jų negalime naudoti..........Bet,kas "pasakė"kad jomis negalima naudotis?Kas?
Pagalvokime:vakarai "turėjo vienokių zinių"tarkime išrado kazkas elektra...........lėktuvus.....mašinas.......Kazkas-turėjo "zinių"ir tai išrado......Ir dabar MES VISI (tiek rytai,tiek vakarai)jomis naudojamės.......(ir nesako indusai,kad jiems nereikia elektros)Ir jei kazkas Rytuose"išrado"kazkokį mokymą+religiją........tai taip pat VISI turime teisę-tuom naudotis........Nes,tai zinios...........O zinios-tai erdvė.........O kadangi-zmogus-erdvė.....tai ką norime,tą ir imame iš tos erdvės........Tiesiog vakaruose-daugiau materijos.......ir ją mes daliname rtytams,,,,,,,O rytuose-daugiau dvasingumo!!!!Todėl jie jį dalinas,su mumis.........
Negi ,reikia išradinėti dviračius........kad to nesuprasti????????
Ir jei kazklas tvirtina ir gąsdina!!!!!!!!!!!!!!kad tas ir anas blogai??????????????Tai ar su to zmogaus pačio galva ir SĄMONINGUMU yra viskas gerai??????
Protingas zmogus-NIEKADA netvirtins,kad viską zino!!!!!!!Nes,ištikrųjų nieko nezino!
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Kažkoks absurdo teatras!!!!! :shock:
Padauža NEGALVOJA, miela Asta, ji DALINASI SAVO PATIRTIM.
Jei žmogus prisivalgęs musmirių ir vos nenumiręs bandys tau paaiškinti, kad nevalgyk šito grybo, jis nuodingas, tu ką? - sakysi - blogiausia, kad tu tvirtini esąs teisus. Protingas žmogus niekada nesakys, kad jis teisus, todėl aš tavęs neklausysiu...
Va, kokia tavo logika.
Suprask pagaliau - materialiniai dalykai ir dvasiniai nėra vienas ir tas pat. Ir tie patys dėsniai čia negalioja.
Štai paraką išrado kiniečiai, bet šaudo visas pasaulis.
Deja to nepasakysi apie Vudu religiją. Ji yra gera ir tinka tik afrikiečiams (ir tai ne visiems).
Last edited by J on Sat 02 04, 2006, 21:33, edited 2 times in total.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tai kas nori tas ir pasirenką tą religiją.Kam jos nereikia vėl gi gali ir kitą religiją pasirinkt. :)
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
J

Post by J »

Ar Liūtukė nori savu kailiu išbandyti?
O pasėkmes žinai?
Čia kaip su grybais. Eidama į mišką juk klausi kokius grybus galima rinkti.
O su savo siela elgiatės taip atsainiai - man tinka Vudu religija!!! Ir visiškai nesusimąstot, kad ji gali būti kaip žalioji musmirė jūsų kūnui.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

..tačiau jei nesiimtum tų grybukų virt ir kitaip perdirbinėt, spėju, kad daug nesuvalgytum. Arba nekištum ranką į ugnį, o įkišęs daug nelaikytum, nes skauda.
Tačiau jei tie pojūčiai užmaskuoti ir pats nieko nebesupranti? (nesupranti, ką jauti).. :roll: hmm..
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Bet yra zmonių ,kurie GALI valgyti,tas musmires........ir nuo to nenumirs .........nes turi organizmas,tam prišnuodzių......
Todėl NIEKADA ir negalime tvirtinti:kad tas blogai,nes nuo to man blogai...........o anas gerai-nes man gerai........
Kiekvienas turime savo kelią..........ir galime pasirinkti,savo religiją........ar mokymą........
IR DAR KARTĄ PABRĖZIU:tvirtinti,kad tas blogai,o anas gerai........gali tik NESĄMONINGAS zmogus........
Kiekvienas mes skirtingi-ir kas netinka tau............nereiškia,kad netinka man........
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Jaučiuosi, esanti visai kvaila, kad negaliu rinktis. Tikrai, Padauža, žiūrėdama per savo darbo prizmę, verčia taip jaustis visus. Na, gerai, kad diskusija būtų tikslinga, tai pradedam argumentuoti. Supratau, kad ribefingas- negerai. Kodėl?Konkrečiai.Kas dar, ar visos rytų praktikos, joga irgi negerai?Kuo , kodėl? Kas yra vakarietiškos praktikos, tinkamos mums?
Padauža, laikas parodyti, ką moki. Labai prašau.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Aš neseniai buvau "gyvenimo meno" kursuose..........Jų įkūrėjas irgi yra zmogus,iš Indijos.......tai - mokslininkas ir žymus visuomenės veikėjas Šri Šri Ravi Šankaras. Jo tikslas - padėti žmonėms suvokti bendražmogiškąsias vertybes. Šri Šri ne tik skleidžia laiko ir erdvės ribų neturinčią išmintį, bet ir parodo būdus, kaip kiekvienas gali atrasti didžiulį lobyną savyje. Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje patyrė besąlygišką iš Jo sklindančią meilę, akimirksniu užgimstančią išmintį ir kartu - vaikišką betarpiškumą ir džiaugsmą.
Tai,taip pat yra kvėpavimo kursai,apipinti vedų išmintimi,jogos elementais..........
Zinau,daug zmonių,išsigydziusių po šių kursų,net nuo "labai"didelių negalių..........pasikeitusių,atradusių gyvenimo dziaugsmą.
Todėl ir manau,kad nereikia į visas kvėpavimo technikas ziūrėti-su baime,ar nusistatymu..........
Šį zmogų pripazįsta visi dvasiniai veikėjai........visokių religijų atstovai,net a.a popiezius,prezidentai........Dabar Indijoje vyks didziulis sidabrinis GM jubiliejus.......ir ten suvaziuos apie 3mln.zmonių iš viso pasaulio!!!!!!!!!
Tai ,ar neparodo,tai-kad ZINIOS tinka VISIEMS zmonėms.............nesvarbu,kad mes europiečiai,o mokytojas indas.........
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

..................
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 15:39, edited 1 time in total.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Padauža wrote:Žinote, man labai aišku, kodėl mane taip užsipuolate.

Tiesa "neskani"....

Aš nei naujokė meditacijose, nei buka ir profanė dvasiniuose dalykuose, nesu mažaraštė ir nesugebanti skaityti "tarp eilučių", ar neturinti sugebėjimo atfiltruoti informaciją, kui naudinga, vertinga, o kuri - popierinis skaitalas...

Jums daugumai to dar mokytis reikia, labai labai daug mokytis. Ir kartais pamąstau - įdomu, kiek čia rašo tokių, kurie DAR VISKĄ ŽINO (tokiais mes vadiname jaunimą iki 25-rių) Kuo jaunesnis žmogus ir neutri gyvenimiškos patirties, kuri padeda sukauptą teorinę informaciją perpurtyti per patirties rėtį, tuo jis save laiko labiau visažiniu ir yra kategoriškesnis. Kuo vyresnis ir daugiau išsilavinęs, tuo stipriau suvokia, kad žino labai mažai :) Ir aš taip manau. Žinau išties tik mažą procentėlį :)

Aš prieš kažkurį laiką pratryniau didumą savo pasisakymų, matydama, kad saite jiems ne vieta. Manau, kad vis tik didžioji dauguma saito narių nenori girdėti kitokios nuomonės, nepripažįsta kitokios patirties... Bet paskui pasigailėjau, nes gavau ne vieną asmeninį laišką su priekaištu, jog dingo vertinga informacija, kurią apskritai išgirdo PIRMĄ KARTĄ GYVENIME, net jie negalvojo, jog galima pabandyti sulyginimui paieškoti ir kitokios Mėnusio pusės... Tada tik daromos išvados. Savos išvados.

Bet... Kartais reikia nelaimės, kuri priverčia susimąstyti, keisti gyvenimo prioritetus, vertybių skales perstumdyti kitaip. Ir skatina mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis! (Leninas)
Tik pasiekę didžiulį žinių lygį, galėsite pasakyti: taip, ji neteisi! Arba - taip, ji kalbėjo taip pat, kaip panašiai matau ir aš!

Vaikai, indigiukai jūs! Kur jūsų svarbiausias lobis, duotas šiam gyvenimui? Kodėl nesinaudojate šitokia Dievo dovana - širdies čakros filtru???? Kodėl viską imate tik mintimis? O kaip su palyginamuoju efektu? Dar pratestuoti per širdies čakrą? Nemokate?
Tada sorry.... šitos info jau tikrai nerašysiu.... Jūs žinote, kad negalima RAŠYTI!
:!: Jūs su šitomis žiniomis gimėte:
Liūtaširde!
Basta!
Gabriuk!
Aurimai!
...

Nematau kitų indigo šiame puslapyje... Vardus ne visų prisimenu... Tad gal kitur paminėsiu?
Naudokitės šita Dievo dovana! Naudokitės :) Juk jūsų misija.... Jūs žinote ją ;) Man tai ne paslaptis :))) :love:


Padauža,aš matau,kad tau ta tavo patirtis trugdo atrasti kažkokį kitokį dalyką.Tu įsitikinus tik keliais dalykais ir laikaisi jų įsikabinus ir nepaleidi.Tu patirk ką nors nauja,o ne vis tą patį prisimink.Nevaryk tu čia ant visų,nes lb negražiai atrodo.Jau,kad tu išsimokslinus,daug žinai ir galvojai,kad žinai mažą procentėlį.Bet gal tu ne iš visų gyvenimų žinai o tik iš šito taireiškia,kad tikrai mažą procentėlį žinai.O kiti gal daugiau žino iš gyvenimų ir nesimokę šiame.Taigi geriau pagalvok ką sakai kad paskui trynt nereikėtų.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

......................
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 15:39, edited 1 time in total.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tu nenori sužinot daugiau apie tuos dalykus apie kuriuos žinai kažkurią dalį,galvoji kad tau užtenka ką žinai apie juos.Juk apie vieną dalyką visą gyvenimą reikia mokytis kad viską apie jį žinotum ir iš visų pusių pažiūrėt kas taip per daiktas.Iš kitos pusės padeda toji patirtis,bet nevisada ja reikia vadovautis,nes kartais ir kitaip gali atsitikti negu tu manai. :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Be žodžių. :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
J

Post by J »

Basta, Liūtaširde, bent jau žmogaus metus gerbkite...
Ir vėl prisiminkite Kristaus žodžius - neteiskit, kad patys nebūtumėt teisiami.
Nei jūs tą žmogų matėte, nei žinote kokia jo gyvenimo patirtis, žinios, ko ji moka ir ko dar mokosi.
Galite ir mane vadinti taip, kaip jums norisi - apsaugine, spaudos atstove. Tai garbės nedaro niekam.
O jūs bent ačiū pasakyti galite žmogui, kuris jums pasakė, kad esate indigo. Kad turite Dievo dovaną. Tk kam ją naudojate?
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Padauža wrote:[
Matau, kad jums reikia informacijos... atsakymų, bet norite viską gauti ant lėkštelės. O kodėl? Tingite galvoti?

Vienpusiškumas... Arba - linijinis mąstymas.... O kur erdvinis? Kodėl nedėstote "puzlikų" į bendą vaizdą pačios? Padauža pasakyk! O kodėl aš turiu tai daryti "pagal užsakymą"??? Šiaip - aš sakau tai, ką pati noriu sakyti, o ne ko reikalauja... Nors ne su vienu iš saito bendrauju asmeniškai emeilais ar skype. Kažkaip susikalbam. Jums proto užtenka, tik fanatizmas nugali.... Deja :(
...[/size]
Jeigu rašai, tai rašyk, jei nenori iš vis nerašyk. Nesuprantu aš tavo minčių dėstymo, gal čia tik šiaip rašinėji :lol: . . . nepriversi manęs mąstyti, aš pati atsirenku gyvenime ko man reikia . Iš visų pasisakymų, suprantu tik tiek, kad esi labai stipriai pajungta kažkokio egregoro. Ir fanatizmu trenkia. Šiaip tai supratau vieną dalyką su tavim diskutuodama, vienintelis dalykas, kuo turiu tikėt tai aš pati ir stiprinti tą mintį. Nieko negalima pasitikėt :!: Vos tik pradedu tikėti kažkuo, kaip autoritetu, gyvenimas tuoj pat jį iš manęs atima. Tik pati savimi, visada tai mane gelbėjo iš visų situacijų.Ir dar tu man kažkuo primeni Skirmantą. Visa tai labiau tiktų rašyt į privatą, bet man viešumas labiau patinka.
Post Reply