MEILĖS partija

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ar sis punktas atskiria nuo religijos savokos?
Last edited by Alyta on Wed 11 23, 2005, 22:58, edited 1 time in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Arteja kaledos.Kas per svente buvo vedams ir kaip svesdavo ja
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Alyta Galintėnas wrote:Tai punktas kuris atskiria nuo religijos,nes mes zinome bent keliolika Dievo apraisku?
gal gali patikslinti klausimą, ar eit daryt pritūpimų? :lol:
J

Post by J »

Man atrodo, Sraige, kad eisim pritūpimų daryt... :lol: :lol: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Kaip visada . . . Čia mus mąstyti moko. Reik savo galva galvot, supratai. :lol:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>kai žmogui taip pasakau, kad aš juo netikiu, bet žinau. Man taip akivaizdu yra, taip pat kaip ir apčiuopiama būtų, tai žmonės dažniausiai nesupranta.

prielaida 1: Dievas neegzistuoja
1. a) jei tu tiki kad Dievas egzistuoja - tai yra religija
2. b) jei tu zinai kad Dievas egzistuoja tai yra shizofrenija

prielaida 2: Dievas egzistuoja
1. a) jei tu tiki kad Dievas egzistuoja - tai yra aklumas, tavo netobulumas
2. b) jei tu zinai kad Dievas egzistuoja tai esi normalus zmogus


PS. kai as taip sakau, sraige, manes irgi nesupranta :)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Man kilo mintis sukurti konstituciją. Nežinau kas čia gavosi. Labai sunku pasakyti, kas yra svarbiausia, todėl gavosi labai trumpa. Galima ir dar paprastesnę konstituciją parašyti: KLAUSAU SAVO ŠIRDIES. Na, bet vistiek įdedu ką čia prikūriau tiesiog pamąstymui.

ŽMONIJOS KONSTITUCIJA

1. Visata ir jos sudedamieji elementai yra gyvas ir tobulas Dievo kūrinys, kuris egzistuoja pagal dieviškos harmonijos dėsnius.
2. Aukščiausia Visatos energija, kurios dėka egzistuoja Visata yra Meilė.
3. Planeta Žemė, sudaryta iš žmonijos, gyvūnijos, augmenijos, uolienų, vandens, oro ir kitų gamtos formų, yra vientisa esybė. Visi jos elementai yra tarpusavyje susiję ir lygiaverčiai. Žmogus atkuria, gerbia ir saugo savo ir visų kitų Žemės elementų dievišką prigimtį vienodai.
4. Žmogaus pareiga ir džiaugsmas būti kūrėju pagal dieviškos harmonijos dėsnius iš Meilės energijos, pagal tai kurti save, šeimą, tautą, tėvynę, žmoniją, namus, gyvenimą, atkurti rojų (pirmapradę dievišką erdvę) Žemėje ir Visatoje. Žmogaus pareiga transformuoti į harmoniją visa, ką sukūrė žmonija pažeisdama dieviškos harmonijos dėsnius.
5. Žmogus privalo atsisakyti egoizmo (puikybės, pykčio, liūdesio, pavydo, žiaurumo, tingumo, abejingumo, naivumo, gudrumo, savanaudiškumo ir kitų egoizmo formų) ir užpildyti save Meilės energija (išmintimi, nuoširdumu, paprastumu, linksmumu, ramybe, atjauta, pasitikėjimu, švelnumu, atsakomybe, kūrybingumu ir kitomis Meilės energijos formomis).
6. Žmogus per savo Širdį suvokia Dievo valią ir suranda savo valios laisvę bendroje kūryboje su Dievu.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

:H :love:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ach, Neringute, liuks konstitucija. Manau, kad jau priimta, jau viskas. :) Visi padarom po 10 pritūpimų, kaip ženklą, jog priimama šita konstitucija ir galėsim skirstytis į savo sklypus. :)

Tik dar vienas prašymas iš mano pusės. Kadangi yra knygos "Inteligentiško tinginio sodas", kadangi Kurdiumovas sako, jog reikia nedirbti, o patingėti, kadangi pagaliau yra posakis - "tingėjimas padaro žmones laimingais" ir aišku, labiausiai todėl, kad aš esu pats didžiausias tinginys pasaulyje, tai prašau iš konstitucijos penktojo punkto, kur kalbama apie egoizmą, išbraukti žodį "tingumas". Tingumas yra didžiulis gėris. Kaip sakė Marksas: "Darbas sukūrė žmogų". Dabar jau viskas, žmogus sukurtas, darbas turi pasitraukti. Ateityje kaip tik įsivyraus tingėjimas. Visi bus tingūs ir ramūs, laimingi. Nieko nereikės daryti. Viskas bus patiekta ant Dievulio stalo. Obuoliai, kriaušės, avietės... Nieko neliks daryti, o tik tingėti...

O kas pavalgęs nepamiega, tas didžiausias tinginys...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Basta, as irgi tingiu ka nors priziuret, sodinti, kasti,

bet as netigiu kurti!!!
kurti Roju zemeje :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Basta wrote:Na, Laimi, ar tu zinai, ka sneki?
Koks tu tinginys?
Medzius susodinai, krumus, dar ir zuikiabaidziu nepatingejai istepti...
As kaip tingiu priziuret ka nors ar sodint, dar cia zeme kast, tai sakes...
Tai jeigu nebutum issijudines, ar supranti, kad nieko neturetum? :)
Taigi saikingas darbas dar niekam nepakenke - anaiptol. Sveikas jis kunui ... ir sielai:)
Vai vai...tikrai atsiprašau, kad esu netobulas tinginys. Bet aš pasistengsiu, reikia duoti man šansą...

Dabar tikrai dar sodinau medelius, krūmelius ir zuikbaidžiu nutepliojau... Bet ateity tikrai stengsiuos nieko nedaryti. Argi žmogaus paskirtis teplioti medelius zuikbaidžiu? Oi ne... :)

Tobulas tinginys, tik vaikšto po savo sodybėlę, daineles dainuoja, mąsto apie žmogaus paskirtį, žvėrelių ir augalėlių paskirtį, gyvenimo prasmę...

O miškas juk pats užauga. Žmogus neturėtų jo sodinti. Idealus tinginys niekuo nesirūpina. Dievulis jau yra viskuo pasirūpinęs, pilna maisto aplink, jis pats užauga, mediena pati užauga, nieko daryt juk nereikia... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:<...> mediena pati užauga, nieko daryt juk nereikia... :)
... ir nusikerta, pasidaro rąstai, namelis susirenčia, malkučių prisikerta ugnelė užsikuria ir sušildo tobulą tinginį ;) :D

jei šio punkto įvykdyti nepasiseks, nesvajok apie tobulio tinginio titulą :) Vedai ir tie nebuvo to pasiekę, bent jau taip Megre rašo.
Gyventi pagal sąžinę
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...kaip ten toj pasakoj "по щучему велению, по моему хотению..." - sutinku, Laimi, tingėjimas didelis gėris (na, proto ribose :wink: ), ypač šiais darbomanų laikais, išvis kažkur girdėjau, kad Amerikoje jau prasidejo judėjimas už lėtumą, nes jau patys amerikonai nepaveja savo tempu, aš tai kai vis pradedu skubėt ir nervuotis, iškart imu kaip koks Karlsonas kaip mantra kartoti: RAMYBĖS, TIKTAI RAMYBĖS - ir sulėtėju biski, ir pasaulis neapsivercia, ir zemele sukas kaip sukusi aplink savo asi nei leciau, nei greiciau (o gal ir leciau - ka as zinau... :? :wink: :P )
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Viena is programos daliu galetu but oro kokybe zmoniu darbo vietose .
Daba dirbantiems uzdarose patalpose ventiliatoriais yra puciamas sviezias oras,bet jis toks pats negyvas.
O turetu but prisotintas kvapu,ziedadulkiu,...
Tai reiketu,kad kiemo dalyje,is kurios yra traukiamas oras,butu prisodinta geliu,medziu,krumu.Jiems zydint patalpose kvepes,bus visokiu geru daleliu ir zmones kvepuos gyvu oru.
Tokiu zmoniu mintis greites,jie bus sveikesni.Gryze namo nebus tokie pavarge ir irzlus,ir seimose bus gera
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mano tetis darbe kvepuoja stiklo vata....
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Leonardas wrote:
Laimis wrote:<...> mediena pati užauga, nieko daryt juk nereikia... :)
... ir nusikerta, pasidaro rąstai, namelis susirenčia, malkučių prisikerta ugnelė užsikuria ir sušildo tobulą tinginį ;) :D

jei šio punkto įvykdyti nepasiseks, nesvajok apie tobulio tinginio titulą :) Vedai ir tie nebuvo to pasiekę, bent jau taip Megre rašo.
Nu Leonardai, juk medienytė tikrai pati nusikerta. :) Mes kai einam į žygius, tai neimam kirvio. Nes medžių šakų būna oi kiek daug prikritusių... tik pastumi jas toliau link laužo ir jos dega...degtuką kyštelt gali bet koks tinginys.. :)

Nu be namelio dar sunku aišku... bet prisiminkim, kad yra pasaulyje žmonių, kuriems nereikia ręstis namų. Gal ir mums kada taip pavyks...
Basta wrote:taip, tobulas tinginys...
bet kartais malonu padirbti, tuo labiau, kad kunas megsta judeti, ji tik isjudini ir jis kaip isijuda, kad ojojoi!
Tai Jei Bastuže, tau norisi judėt, tai tu ir judėk, judink savo kūną, o aš su malonumu patingėsiu.... :)

Manau galim taip susitarti: yra žmonių, kurie nori dirbti ir kurie nenori dirbti. Kad šios abi kategorijos sutilptų į konstituciją, tai reikia iš konstitucijos išbraukti žodį "tingumas". :)

Aš juk nedraudžiu žmonėms dirbti. Kas nori, tegu tas ir dirba. Bet nedrauskit man patingėt... :) Tobuliausias tinginys yra Anastasija. Ji nei laužo kuria, nei namus stato... gyvena sau miške, nieko nedirba, tik mąsto sau ir viskas... :) Vat ji netelpa į konstituciją.. :) Ji tobula tinginė.. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Basta wrote::)
Čia irgi saiko reikia.
Kaip pasakytų graikai. :)
Ne graikai, o Aristotelis. :) Pas graikus visokių buvo minčių. Aristotelis buvo už saiką, bet buvo ir tinginių. Vat Diogenas užsidarė statinėj ir tingėjo.... Visą gyvenimą... ot tobulas žmogus buvo. Ir dabar yra neką mažiau minimas, nei Aristotelis, kuris tik dirbo dirbo dirbo ir dirbo.. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Diogenas ne tik statinėj sėdėjo.
Jei neklystu, tai Diogenas yra pasakęs, kad "iš visų blogybių reikia išsirinkti pačią mažiausią". Jis tai pasakė vesdamas mažo ūgio moterį... :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Skirmantas wrote:Viena is programos daliu galetu but oro kokybe zmoniu darbo vietose .
Daba dirbantiems uzdarose patalpose ventiliatoriais yra puciamas sviezias oras,bet jis toks pats negyvas.
O turetu but prisotintas kvapu,ziedadulkiu,...
Tai reiketu,kad kiemo dalyje,is kurios yra traukiamas oras,butu prisodinta geliu,medziu,krumu.Jiems zydint patalpose kvepes,bus visokiu geru daleliu ir zmones kvepuos gyvu oru.
Tokiu zmoniu mintis greites,jie bus sveikesni.Gryze namo nebus tokie pavarge ir irzlus,ir seimose bus gera
Įdomu . . . O tu žinai, kiek žmonių serga šienlige? . . .
J

Post by J »

:roll:
Post Reply