MEILĖS partija

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Sugalvojau:

Partijos nuostatai:

1. Prieš kiekvieną partijos susirinkimą susirinkusieji turi padaryti po 10 pritūpimų.

2. Kiekviename susirinkime turi būti juokiamasi. Džiaugsmas gamina vitaminus ir sveikatą. :)

3. Prieš susirinkimą paskaitomas gražus gražus eilėraštis.

4. Geriama žolelių arbata.

5. Nutarimai priimami vienbalsiai.

:)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Nesutinku!!!!!
Dėl paskutinės nuostatos nesutinku.
Čia jau kvepia diktatūra. :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Jei svarstomu klausimu turiu kitokią nuomonę - nejau turėsiu "versti kailį"?

Prašymas Laimiui - laaaaabai prašau apsigalvoti dėl penkto punkto.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o man neaiskus punktas nr. 4 - jei bus geriama toji mintis greitinanti apyniu arbata, tai grieztai protestuoju - tai visai nesiderina su pagrindine partijos koncepcija, turejau momeny - MEILE, bo kai esi isimylejes, tai mintys veikia nelabai greitai - kitaip sakant, galvoj tvyro rukas (bent jau man :wink: :P ).
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu jei taip, tai manau, geriausiai sitai partijai tiktu kokia afrodiziakine arbatele... :wink:

:wink: ...o del nutarimu, tai neaisku, kokius ten pasiulys (kaipo MEILES partija -nelabai man dar aiski jos koncepcija :? ), bet jei, kaip sakoma, malonus ir visaliaudiskai naudingi, tai ko nesutikt... :wink:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jonė.S wrote:Nesutinku!!!!!
Dėl paskutinės nuostatos nesutinku.
Čia jau kvepia diktatūra. :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Jei svarstomu klausimu turiu kitokią nuomonę - nejau turėsiu "versti kailį"?

Prašymas Laimiui - laaaaabai prašau apsigalvoti dėl penkto punkto.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:) Pala pala.. :) Čia kaip tik apsaugantis punktas tokius kaip tu.

Va, pavyzdį pateiksiu:

Balsuojam, kad visas žinutes apie Walshą išmesti iš forumo. 99 žmonės pasisako už išmetimą, o Jonė pasisako prieš. Ir žinutės neišmetamos. Nes reikia vienbalsio sprendimo. Kol neprieisim vienbalsio, kol visi nebus laimingi, tol naujo nutarimo nepriimsim. Ir tik kai rasim įstatymą, kuris mums visiems visiems tinka, tai tada tokį ir priimsim....

O vat jei taikytume demokratiją, tai Jone tada būtų daug blogiau - 51 procentas prabalsuoja už ištrynimą ir viskas. ;) Ištrinam, nes daugumos valia... :) Arba 99 balsuoja "už" ir ištrinam.. Na, žodžiu liktų nuskriaustų.

O penktas punktas teigia, kad visi turi vienbalsiai nuspręsti, t.y. nuskriaustų neturi likti...

Taigi, siūlau Jone pamąstyti ar tikrai nori atšaukti 5 punktą. :)
J

Post by J »

NORIU...
Nepyk, Laimuti, bet tokiu būdu priiminėdami įstatymus, jų nepriimsit niekada.
Paaiškink man, kaip bus, jei man nebus priimtinas žinučių su Walscho citatomis trynimas.
"Lipsit man ant galvos" tol, kol aš galiausiai pasiduosiu?
Agituosit, kol įtikinsit?
O jei nebus veiksmingas nei vienas būdas ir aš liksiu užsispyrus kaip ožka?
Kas tada bus?
1. atsisakysit priimti sprendimą? :lol: :lol:
2. išmesit mane iš forumo? :roll: :lol:

Va dabar aš nesutinku su 5 punktu. Ką daryt?

Manau, kad nereikėtų įvardinti "nuskriaustų". Tiesiog nepatenkintų, bet jei žmogus bus tolerantiškas, tai jis ir toks nebus.

Ir nuo ko gi mane reikėtų apsaugoti?
Kad nenugrybaučiau į pievas nuo Anastasijos idėjų? :shock: :lol: :lol:
Kad mąstyčiau kaip visi?
Kas neskaityčiau Walscho, Peterio Kumerio, Louise L. Hay, Siuzan Gregg?

Laimiuk, aš visai nepiktai, bet labai rimtai. Noriu, kad ir tu į mano žimutę žvelgtum taip pat. Nepyk, bet ir nenuleisk negirdom. Taip gims priimtini sprendimai.
J

Post by J »

Čia aš kaip pavyzdį, kaip ir Laimis.
Bet jei nori tai matyti ne kaip pavyzdį, tai argumentą galiu pasakyti - nesvarbu, kad tai Megre knygų skaitytojų forumas - mums neturi būti svetimos ir kitokios mintys.
Tai praplečia akiratį.
Tai papildo žinias.
Galiausiai, tai neleidžia "užstrigti" viename taške.
Visi keliai veda į Romą...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nepyk, Laimuti, bet tokiu būdu priiminėdami įstatymus, jų nepriimsit niekada.
Tai kas yra svabiau? Ar įstatymą priimti? Ar kad visi mes draugais būtume partijoj?

Jei mums svarbu įstatymai, tai aišku tada imkim Bastos siūlomą variantą. 80 procentų "už" balsuoja ir viskas, įstatymas priimtas. Valio. O ką daryti tiems, kas mąsto kitaip visai? Galbūt tie 20 procentų, kurie balsavo "prieš" yra teisūs, gal tas įstatymas kenkia visuomenei, o ne padeda? Taip, kaip Basta siūlo, yra valdomos visos partijos. Laimi tas, kas daugiau draugų turi arba jų daugiau paperka. ;)

O aš siūlau kitokį modelį. Nepapirksi juk visų žmonių partijoje. Jei turi priešininkų, žmonių kurie nepritaria tavo idėjoms, tai reiškia, kad blogą įstatymą sumąstei arba tai reiškia, kad tavo santykiai su tais žmonėm yra blogi... ;)

Tai siūlyčiau kaip ir Gabriukas siūlė iš pradžių pradėti nuo partijos tikslų. Jei tikslai yra leisti įstatymus ir būti tokia kaip visos partijos, tai aišku tinka Bastos variantas. Sprendimai ten priimami greitai, operatyviai...

Bet jeigu partijos tikslas yra ne įstatymai, o draugystė, meilė, santarvė tarp partijos narių, tai tada tinkamesnis mano siūlomas variantas. :) Mano siūlomas įstatymų priėmimo variantas labai lėtas. Turi sutikti visi partijos nariai vienbalsiai. Tokia valdymo forma jau buvo Lietuvoje, kai bajorai vadovavosi VETO teise. Ir ten jie rinkdavosi į seimus ir šimtus metų nieko nei vieno įstatymo nepriimdavo. O nepriimdavo, nes nebuvo vieningi, nepriimdavo, nes atsirasdavo nepatenkintų, susipykusių... Nepriimdavo nes nebuvo draugais. Jei visi bus su pirmuoju ir esminiu mūsų partijos šūkiu "Meile", tai tada tinka šita valdymo forma, o jei kažkas kažką stengsis pažeminti, nukonkuruoti ir nemylės, tai mano siūlomas variantas pavirs į tą jau minėtą VETO ir bus labai prastai.... :)
Paaiškink man, kaip bus, jei man nebus priimtinas žinučių su Walscho citatomis trynimas.
"Lipsit man ant galvos" tol, kol aš galiausiai pasiduosiu?
Agituosit, kol įtikinsit?
O jei nebus veiksmingas nei vienas būdas ir aš liksiu užsispyrus kaip ožka?
Kas tada bus?
1. atsisakysit priimti sprendimą? :lol: :lol:
2. išmesit mane iš forumo? :roll: :lol:
Na, jei nebus meilės ir santarvės tarp mūsų, jei būsim priešiškai nusiteikę, tai tada lipsim ant galvų. Bet partijos pagrindinis įstatymas yra MEILĖ. Todėl tokių dalykų kaip lipimas per galvas neturėtų būti. Argi tai įmanoma mūsų partijoje. Pabandykim įsivaizduoti - susirenka mūsų partijos nariai, kostiumuoti ir nekostiumuoti... savanorės merginos atneša arbatos žolelių, aplinka pakvimpa ir visi nusišypso vieni kitiems ir pradeda daryt pritūpimus. Aišku pusė publikos iš juoko "išlūžta" nuo tokios partijos posėdžio pradžios ir nuotaika gera ir niekas rimtai į įstatymus nežiūri. Visi džiaugiasi ir stengiasi vienas kito neužgauti, mylėti, būt draugu...

Ir jei kas pasiūlo kokį įstatymą, pvz. išmesti Walsho žinutes iš forumo, tai visi tik nusišypso ir pradeda balsuot. Viena Jonė balsuoja "prieš". Visi nusišypso ir duoda Jonei daugiau arbatos. Įstatymas nepriimtas. Visi susigriebia galvoti, kodėl nėr vienbalsio sprendimo? Gal Jonei kažką negero esu padaręs, o gal tikrai blogas įstatymas... Paskui visi eina pas Jonę atsiprašinėt, kad tokį įstatymą norėjo išleisti ir išklausyt jos nuomonės... Ir supranta žmonės ką netaip darė... Jonė pasakė: "reikia plėsti savo akiratį". Žmonės išgirdo ir pradėjo plėsti savo akiratį. Kažkas pasiūlė priimti visus Walsho skaitytojų klubus į mūsų partiją. Vėl balsavimas.... Vėl vienas žmogus prieš - "Sektų naikintojas". Jis priešinasi visoms sektoms ir nenori priimti... Tada visi jam duoda dar arbatos ir bando su juo gražiai šnekėti... Jis pamato, kad ne tokie blogi ir tie Walschistai ir arbatos duoda... ir jis supranta, kad tai ne sekta. Ir priima juos. Vėl surengiamas balsavimas ir visi vienbalsiai priima Walsho skaitytojus į mūsų partiją. Paskui Jonė pasiūlo, kad gal ir kitus priimkim, yra dar S.Greg skaitytojai. Vėl darom balsavimą... ir kol visi nebus patenkinti, tol įstatymo nepriimsim... o visi norės būt patenkinti, nes visus juk ves meilė, bendras troškimas ir kitiems duot meilės...
Va dabar aš nesutinku su 5 punktu. Ką daryt?
Vat nesutinki, ir jis nepriimtas. :) Reiškia, man reikia su tavim pašnekėt, duot arbatos... arba aš pakeisiu savo nuomonę, arba tu... o gal rasim mums abiems priimtiną variantą? Gal yra išeitis abiem tinkanti? Visiems tinkanti?

Manau, kad nereikėtų įvardinti "nuskriaustų". Tiesiog nepatenkintų, bet jei žmogus bus tolerantiškas, tai jis ir toks nebus.
Laimiuk, aš visai nepiktai, bet labai rimtai. Noriu, kad ir tu į mano žimutę žvelgtum taip pat. Nepyk, bet ir nenuleisk negirdom. Taip gims priimtini sprendimai.
Tai aš nepykstu. Nepriiminėsiu jokio įstatymo kol visiems neįtiksiu. Arba kursit partiją be manęs. :) Bet be visų sutikimo, tai nepriiminėsiu jokių įstatymų.

Bet Jone, buvom susitarę, kad nebūsim rimti dėdės partijoj, o dabar nori tu rimtai šnekėt. ;) Ar nenusižengi įstatymams? Na, aišku, tas įstatymas dar nebuvo priimtas... Reiks kuo greičiau priimt... :)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Jione,sioje pat temoje rasei,kad neigimu nieko nebuvo pasiekta.O daba pati neigi 5punkta :D

O istorija byloja,kad kartais vienas zmogus buvo teisus,o mases klydo,jei bent vienas nesutinka,tada reik isgvildent ta ideja ar istatyma nuodugniai,iki paskiros raideles

Del sekso-reikejio iskelt i diskusija ir Darja tai padare.Va Tu ar dar kazkas nesusiejio su seksu,o visuomene?...daugeliui juk meile su seksu asocijuojasi.Reikejio ir apie priesybe pamastyt
Mane nudziugino jusu viensaliskumas apie MEILE :love:

Del regijonu turtingumo
Jei kuris regijonas taptu turtingesnis,o to gali but,kad bus siekiama,tada jis siektu ir itakingumo,ir budamas turtingesnis galetu tapt itakingesnis,o tai jau kelias "kairen".Juk mes kalbam apie bendra lietuvos kuryba,o ne apie atskiru klubu kurie yra "lygesni"uz kitus.Nelabai aiskiai parasiau??
Tada pabandysiu kitaip
Iskiltu atskiros turtingesnes"kunigaikstystes"tegul ir be kunigasiksciu,bet turtingesnes,o tada kitos...aisku nesamoningai derintusi prie turtingesniu ir taptu pavaldzios,o turtingesnem butu malonu but itakingesnem.Aisku tokius regijonus pradetu labiau financuot ir galiausiai pinigai butu vienoje ar dvejiose vietose
Dar gali itakot varzymasi tarp regijonu.oooojo-joi.O jei dar ambiciju vedini sugalvotu atsiskirdinet...gautusi daug atskiru partijeliu.
Suprantu,kad Vilniui ir Kaunui sunku but apleist dabartines pozicijas.Daba tarp siu klubu jauciamas varzymasis(atsiprasau uz staciokiskuma)
Jei financai slepiami...sistemos triukas isaukiantis intrigas...

Manau,kad jei partija gauna koki nors finansavima visi pinigai vienodai paskirstomi i atskiras saskaitas.Taip pat vienodai is ju nuiminejami ,tik viesai vienbalsiai nutarus.
Last edited by ss on Sun 11 13, 2005, 15:32, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote:Del regijonu turtingumo
Jei kuris regijonas taptu turtingesnis,o to gali but,kad bus siekiama,tada jis siektu ir itakingumo,ir budamas turtingesnis galetu tapt itakingesnis,o tai jau kelias "kairen".Juk mes kalbam apie bendra lietuvos kuryba,o ne apie atskiru klubu kurie yra "lygesni"uz kitus.Nelabai aiskiai parasiau??
Tada pabandysiu kitaip
Iskiltu atskiros turtingesnes"kunigaikstystes"tegul ir be kunigasiksciu,bet turtingesnes,o tada kitos...aisku nesamoningai derintusi prie turtingesniu ir taptu pavaldzios,o turtingesnem butu malonu but itakingesnem.Dar gali itakot varzymasi tarp regijonu.oooojo-joi
Palauk padarysiu 10 pritūpimų, gal suprasiu apie ką tu kalbi. :) ...

Yra pas mus 10 gyvenviečių dabar kuriamų. Iš kur jos gauna finansavimą? Jas finansuoja jų nariai. Sidabriai finansuoja sidabrių frakciją, Sukiniai - Sukinių, Braziūkai - Braziūkų. Kur paskui tie pinigai nueina? Sukinių pinigai - Sukiniams, Braziūkų - Braziūkams.... Kas daugiau įdeda, tas daugiau gauna.

Kokie dar gali būti partijos finansavimo šaltiniai? Vadinkit ir žiūrėsim kaip pasiskirsto pinigai...
Jei financai slepiami...sistemos triukas isaukiantis intrigas
Sutinku. Informaciją apie partijos skyriaus įplaukas ir išlaidas siūlau skelbti viešai. Kadangi nieko mes nelegalaus nedarysim, kadangi jokių mokesčių neslėpsim ir nekorumpuoti būsim, tai galėsim drąsiai viešai rodyti visas savo sąskaitas ir visas pinigines operacijas. Tegu ne tik mokesčių inspekcija mato, bet ir visa Lietuva mato, kad neturim ko slėpti. Būsim sąžiningi ir ir vis daugiau žmonių sustos į mūsų partiją. :)

O paskui visi viens du viens du viens du ir pritūpimus skaičiuosim ne dešimtim, o milijonais. :)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

10 pritupimu,gerai sumastei Laimi,kartais pakeisiu atsispaudimais

Financuotoju rasis is visu pusiu-pradziai galetum patys procenteli,kita,ar pagal galimybes,veliau UABai,imones,aplinkos apsaugos,sveikatos ministerijos financuos kai kuriuos projektus

Manau partijos reikalas-forumo financavimas

Reikia sugalvot kaip forume butu matomi visi partijos dokumentai.
Last edited by ss on Sun 11 13, 2005, 17:40, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote: Financuotoju rasis is visu pusiu-pradziai galetum patys proceneli,kita,ar pagal galimybes,veliau UABai,imones,aplinkos apsaugos,sveikatos ministerijos financuos kai kuriuos projektus

Reikia sugalvot kaip forume butu matomi visi partijos dokumentai.
Kad forume ar kažkur kitur internete būtų matomi visi partijos dokumentai, tai čia labai paprasta padaryt techniškai. Tik mums patiems reikia nuspręsti, kad norim juos viešai rodyt. O sukurti naują tinklapį partijai ir jį finansuotis, arba šičia galim skelbtis... na, čia reik mums apsispręsti...

Dabar dėl finansavimo. :/ Pinigų reiškia mums duos UABai, įmonės, ministerijos... Reikia pagalvoti...

Kaip dabar pinigai pateks iš UABų ir įmonių pas mus? Reiškia kažkas turi rašyti projektą kokį ar kaip.. kažkaip panašiai. Vat pvz. rašo projektą Sukinių frakcija, tai ir pinigus gauna Sukiniai, rašo kas kitas, gauna kas kitas... Atitinkamai ir išleidžia savo reikmėms, projektui įgyvendinti.

Jei kažkoks UABas nori paremti visą partiją, o ne konkretų projektą, tai tada kitaip. Tada pinigai tampa ne regiono, o visos partijos. Kur juos dėsim turi spręsti visi regionai. Pvz. galim investuoti į partijos reklamą, naujų narių pritraukimą, knygų leidybą, sodinukų užpirkimą... na, visokiems bendriems reikalams tuos pinigus panaudoti...

Žodžiu, Skirmantai, nematau problemų kolkas jokių. Jei regionas gauna sau pinigus, tai sau naudoja, jei gauna visa partija, tai visa partija naudoja... Klausimas: "kaip gali praturtėti vienas ar kitas regionas labiau nei kiti?"
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Tada kiekvienas regionas butu suinteresuotas,kad butu turtingesnis ir stengtusi tai daryt-pritraukt financuotojus,butent savo frakcijos,o partija lieka uz "borto".Isauktu konkurencija, intrigas,mela,pavyda-pirmaprade pinigu paskirtis
Jei susikurtu frakcijos tik is paskiru gyvenvieciu,jioms taptu aktualiau tik gyvenvietes reikalai,o mes kalbam Lietuvos mastu.
Regionai galetu but tokie,kokie daba yra
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote:Tada kiekvienas regionas butu suinteresuotas,kad butu turtingesnis ir stengtusi tai daryt-pritraukt financuotojus,butent savo frakcijos,o partija lieka uz "borto".Isauktu konkurencija, intrigas,mela,pavyda-pirmaprade pinigu paskirtis
Jei susikurtu frakcijos tik is paskiru gyvenvieciu,jioms taptu aktualiau tik gyvenvietes reikalai,o mes kalbam Lietuvos mastu.
Regionai galetu but tokie,kokie daba yra
Pala, nesuprantu... Einu dar 10 pritūpimų padarysiu... :)

Man atrodo yra sąžininga - kas kiek dirba, tas tiek gauna. O tu, Skirmantai, nori padaryti, kad pvz. Sukiniai dirbtų daugiausia, o pinigai būtų paskirstyti visiems regionams po lygiai? Na, sakyčiau tada Sukiniai nedirbs... Ne ne...Neapgausit. :)

Dabar dėl Lietuvos mąsto. Nesupratau kolkas kaip tu įsivaizduoji partijos struktūrą. Gal gali konkrečiau surašyt visą struktūrą. Aš surašysiu savo variantą.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Skirmantas rašo:
Jione,sioje pat temoje rasei,kad neigimu nieko nebuvo pasiekta.O daba pati neigi 5punkta :D

O istorija byloja,kad kartais vienas zmogus buvo teisus,o mases klydo,jei bent vienas nesutinka,tada reik isgvildent ta ideja ar istatyma nuodugniai,iki paskiros raideles

Del sekso-reikejio iskelt i diskusija ir Darja tai padare.Va Tu ar dar kazkas nesusiejio su seksu,o visuomene?...daugeliui juk meile su seksu asocijuojasi.Reikejio ir apie priesybe pamastyt
Mane nudziugino jusu viensaliskumas apie MEILE :love:


Visuomenė gal ir svarbi, tačiau juk, Skirmantai, žinai, kad istorija byloja apie vieną žmogų, nepabūgusį skelbti visuomenei tiesą. Ar jis mąstė apie priešybes? Kuo viskas baigėsi - mes žinom, bet čia svarbiau galutinis rezultatas.
Šioje pat temoje aš sakiau, kad neigimu niekada nebuvo sukurta nieko ŠVENTA.
Tai truputėlį keičia sakinio prasmę.
Prieštarauti ar nesutikti, tai dar nereiškia neigti. Juk, jei man nėra priimtina kas nors, kaip man tada elgtis? Sakyti, kad viskas gerai?

:lol: :roll: Va, tik kad Laimis labai iškalbus ir moka įtikinamai kalbėti. :lol: :lol: Tiesa sakant, jau nebeesu kategoriškai prieš 5 punktą... :lol: :lol:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Pala, nesuprantu... Einu dar 10 pritūpimų padarysiu... :)

Man
Last edited by ss on Wed 04 12, 2006, 21:07, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote: Va Tau aktualiausia Sukiniai.Tada sukurk Sukiniu partija.
:) Nea..Sukiniai čia tik pavyzdys, gali būt ir Braziūkai ir visi kiti, visų juk nesuminėsi.. :) Norėjau pasakyti, kad negali kažkas dirbti už kažką kitą, o turtus dalintis visi po lygiai. Jei viena gyvenvietė dirbs daug, o kita nieko nedirbs, o turtus po lygiai gaus, tai jau netaisyklingai viskas gaunasi. ;)
Laimis wrote:Dabar dėl Lietuvos mąsto. Nesupratau kolkas kaip tu įsivaizduoji partijos struktūrą. Gal gali konkrečiau surašyt visą struktūrą. Aš surašysiu savo variantą.
Galiu,o kas is to????
Na, tu pateik savo variantą, aš pateiksiu savo ir pažiūrėsim kurį norėsim pasirinkti. Reikia juk nuspręsti kaip atrodys mūsų partija, kas nariai, kokia struktūra koks valdymas, kaip pinigai skirstomi... aš einu ant popieros braižyt... :)

Jone, šaunuole... gausi arbatos. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kazkaip mazai partieciu :D ,o jau struktura tuoj bus sukurta
Kur jus Kurejo vaikai? :!:
Butu galima aktyviau paagituot klubuose,tarp draugu,...butu smagu,kad jaunimo daugiau prisijungtu.Jie tikrai geru minciu turi
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aš tai galvoju reikia neskubėti. Mano manymu partija susikurs tik tada kai jau bus žmonės su savo sodybomis. Vat tie žmonės, tai ir bus partija...

Vat dabar kaip yra... Dabar suskirstyta regionais: Kaunas, Vilnius, Mažeikiai... Partijos centras vistiek dažniausiai Vilniuje. Partija susideda iš pabirų žmonių. Tie žmonės yra paperkami. Papirkti jie priima nenaudingus įstatymus. Kaip padaryti, kad jie nebūtų paperkami?

Senelis duoda atsakymą... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Laimis rašo:
Jone, šaunuole... gausi arbatos. :)
Laimuti, o kodėl galvoji aš nebeesu kategoriška? :lol: :roll: :lol:
Taigi savo arbata ir suviliojai...
Va taip derėtis man patinka. :lol: :lol: :lol:
Post Reply