MEILĖS partija

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Sistema irgi yra gyva,jaucianti,mastanti butybe.Taip pat ji ir keiciasi kaip ir zmones.Zmones samoneja palaipsniui, sistema irgi.Ji priklauso nuo musu.
Vienas is sistemos samones pasikeitimu yra nauja struktura kuri ivedama i sistema.Siuo atveju yra si partija.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? skaciau toki idomu psichologes straipsni "Vadovauk savo bosui" - kaip pasirodo, galima pakeisti savo shefa, kai pakeiti i ji savo poziuri, net mintyse nevadini "kvailu ir priekabiu avinu", o bandai suprasti kokia milziniska atsakomybe ji slegia, kaip jam is tiesu yra nelengva, nes atsako ir uz gera mikroklimata kolektyve, ir uz darbu rezultatus, tad jei jam padesi, palaikysi ir svarbiausia - busi jam atlaidus, tai pamatysi, kaip jis pasikeis: tas pats, manau, tinka ir Lietuvos valdziai - tad vadovaukime tinkamai savo valdziai, o ne pulkime kurti naujos - t.y. naujos partijos, kad neatsitiktu kaip tam multike: "Drakonas mire - tegyvuoja drakonas!"... :wink: :P
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Apie drakona Darja jau buvo apmastyta.
O,kad taip nesigavo kaip tu siulai,tai jau musu visu problema.Buvo laikai,kai kazkas to norejo,bet "kazkas" trugde.As su mielu noru sugrysciau prie Tavo siulomo varijanto
Manau,kad yra dvi pagrindines priezastys del ko zmones nenori sios partijos.Viena is ju tai,kad sunku suvokt tokios partijos didybe, grozi,galia.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir ka konkreciai jai veikti... :wink: :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Žinai, o man... man atrodo, kad ne nuo to pradeta. man kažkaip norėtusi visų pirma iškelti tikslus, ką reikia padaryti, kam ta partija reikalinga...
tada, žmonės, kurie pritars tiems tikslams, galės kažkokiu būdu vienytis. Nes pvz. man , neskaičiusiai 8,2... na, aš matau tik žmones norinčius sukurti partiją, ir jiems prieštaraujančius. Jei būtų iškeltos problemos, ką norima pekeisti, kuo ta partija siekiama, tada manau ir tos opozicijos sumazetu... Nes cia renkasi geri zmones :) del smulkmenu mes nesutariame... Bet visi siekiame būti šviesiųjų pusėje... juk taip?
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ot jus saunuoles
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Jei būtų iškeltos problemos, ką norima pekeisti, kuo ta partija siekiama

grazinti Meile i seimas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...o kaip tu tai, kipseli, isivaizduoji - tikriausiai iskelsit reikalavima, kad kiekvienas partijos narys PRIVALES (hmm, man sitas zodis niekaip nelimpa prie zodzio MEILE... :? ) myleti savo seimos narius ir ta meiles rodyti visais imanomais budais: pirkti zmonai geles ir kitas dovanas, vakare virti vakariene ir plauti indus, uzuot drybsojus su alaus bambaliu prie televizoriaus ir t.t. ir pan... :wink: :D
(jei taip - tai ir man reikes stot i ta partija... :P :lol: :wink: )
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote:(jei taip - tai ir man reikes stot i ta partija... :P :lol: :wink: )
Darja, gal ne į partiją stok, o pas mane į svečius atvažiuok: ir be partijos šeima gali susitvarkyti. :wink:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Kipse-Dievo Kary, o ir visi kiti, o kokiais konkreciais budais bus igyvendinami sios partijos tikslai?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, Loreta, uz kvietima - zinau as tai ir pati - laikas viska sustato i savo vietas (beje, man tu gelyciu ir dovaneliu visai ir nereikia, na gal tik kartais - per gimtadieni, man visko uztenka, kaip sake Paulius Normantas turiu ilga kelia po kojom ir didele laisve sirdy... :wink: :) )
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

darja wrote::wink: kaip sake Paulius Normantas turiu ilga kelia po kojom ir didele laisve sirdy... :wink: :) )
:love:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>o kokiais konkreciais budais bus igyvendinami sios partijos tikslai?

reikia pamastyti
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

As bunu seneliu salciu:).Va vaikam papasakoju apie vedrusus.Daba pasakosiu pora savo sukurtu pasaku apie vedrusu sventes,apie tai kaip jas svente,o kuciu apeigas suzaisim.Manau tai neblogas budas padeti vaikam ir ju teveliam prisiminti meiles apeigas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tik, ziurek, neprimeluok... :lol: :P
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

apeigos be Dievo yra burtai ir raganavimas (o ar tai gerai ar ne - spreskite patys)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Pasakei ir gipsas.Nezaisiu su vaikais zaidimu,nors juose ir yra prasme.
As vis maniau,kad vaikai ir yra Dievas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: geriau buk tiesiog Seniu Salciu, kaip sakoma, Diedu Marozu, pasek kokia graziu paprasta pasaka, pazaisk iprastus zaidimus, isdalink dovaneles ir bus gerai, o jei bandysi vaikams ka nors tooookio iteigt, tai jie labai greitai pajus netikruma - vaikai labai jaucia tai, tai ne suaugusieji - ju taip lengvai neapgausi, nes jie tikrai arti Dievo, kaip pats sakei... :wink: :P
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Puiku darja,vaikai ir pades prisiminti.Juk neiteigt jiems norima,o padet prisimint ir ju vis reiketu paklaust ka ir kaip daryt.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu tai ir paklausk - bet nuosirdziai noredamas suzinoti, o ne del to, kad taip tipo pasake Anastasijos senelis ar dar kas, nes vaikai pajus falsyvuma (o jei nenori suzinoti, tai ir neklausk geriau... :wink: :P ) Na, ir kodel jus negalit buti tiesiog zmones, o ne kazkokie ten vedrusai ar dar kokie kiti dvasingieji, juk vaikams daznai reikia paprastu dalyku, kad ir saldainio... :? :wink:
Post Reply